פורום תגובות

שירים

הדף הראשי

סיפורים

 

 

סיפור ארוטי

פרק ראשון

אני מורה למחשבים. בשנה האחרונה הפסקתי ללמד כיתות וקבוצות והסתפקתי בלקוחות פרטיים. ביום אני מטפל בילדי: תינוק חמוד בן 8 חודשים וילדה בת 9, רותם וכרמית.

את הקורסים הפרטיים הייתי מבצע בד"כ בערבים. לאחר שעינת (אשתי היקרה) הייתה מגיעה מהעבודה. עינת היא גרפיקאית והיא המפרנסת כעת. יוצאת ב- 6:00 בבוקר לעבודה וחוזרת ב- 18:00 בערב.

כך מילאתי לעצמי את רוב שעות היום. הייתי מטפל בילדים ומנקה את הבית. עושה כביסה וכלים ומטפח את הגינה וברגעי הפנאי הבודדים הייתי מכין את מערכי השיעור לתלמידי. היו לי מספר לקוחות פרטיים שהפקידו בידי את בניהם ובנותיהם הצעירים ללמוד את תורת המחשב. בד"כ הייתי מסתפק בלקוח אחד לערב שהרי הייתי עסוק כל היום. וכך כל ימות השבוע חוץ מימים בהם הייתי לומד אומנויות של המזרח הרחוק (אני לומד כבר 3 שנים קראטה). בימים אלו נאלצתי ללמד רק מוקדם או מאוחר מאד. היה לי מבוגר אחד מהיישוב שלנו, ביום שלישי לאחר הקאראטה וביום ראשון לפני הקאראטה היה לי תלמיד צעיר בכיתה ד'. ביום זה נאלצה עינת לחזור מוקדם.

זה זמן רב שאנו מנסים למצוא פתרון חילופי לטיפול שלי בילדים, על מנת שאוכל להתפתח, לצאת וללמד כבימים עברו.

לאחרונה קיבלתי צו מילואים ל- 24 יום. כעת כבר לא הייתה ברירה ומצאנו שכנה, חברה שלנו שתטפל בילדים. במשך 10 ימים לפני המילואים הייתי מגיע יום יום עם התינוק על מנת שיתרגל.

התכנון הוא שהיא תמשיך ותטפל בילדים לפחות חצי יום למשך שנה נוספת.

בימי רביעי אני מלמד בערב נערה בת 17 וחצי (כך נדמה לי), איריס שמה. היא בת למשפחה מטופחת ביישוב. נערה נחמדה וחכמה. קצת רזה, בעלת עור שחום ואף קטן הדומה לאף של הוריה. אפשר לאמר שהיא דיי יפה.

היום, יום רביעי. אני הולך כעת ללמד אותה. האמת היא שאני יכול כבר להתחיל ללמד בשעות היום, כי הילדים כבר מטופלים אצל סיגל (השכנה), אבל מכיוון שזה עדיין לא סופי, לא התחלנו עדיין לפתח קשרי תלמידים  נוספים. ועם איריס, בינתיים יש לנו שיעור אחד בערב.

אני מגיע כהרגלי לביתה של איריס. אביה עדיין לא בבית. אני מצויד במזוודתי השחורה והקרועה אותה קניתי כאשר הייתי סטודנט למחשבים בתל אביב ואשר ניזוקה קשה כאשר התנגשתי במשאית שבאה ממול כאשר לפתע ירד גשם בוצי באמצע הקיץ.

מזוודה שחורה זו הכילה מספר תקליטורים אשר נשאו על משטח הפלסטיק שלהם את אוסף המסמכים הצרוב הענק שלי. בנוסף, חוברות עזר לתלמידים אותם הייתי מכין בד"כ ביום השיעור עצמו. ועזרי מחשב נוספים, אותם הייתי נושא באורח קבע במזוודה.

רק איריס הייתה בבית, או יותר נכון, לא הבחנתי באימא שלה, אביה או אחותה הצעירה שימרית, שבד"כ הייתה מתיישבת בחדר המחשב ומנדנדת לאחותה ומפריעה למהלך השיעור. השיעור של איריס היה מורכב מ- 2 שעות אקדמאיות שהן כשעה וחצי ללא הפסקה. תמיד שמתי לב שלאחר כשעה ורבע, איריס הייתה מתחילה להתמתח לכל הכיוונים, כאילו היא סובלת מכאבי גב מרוב ישיבה על הכיסא. בהימתחה הייתה מבליטה קדימה את שדיה הצעירים אשר לא יכולתי להימנע מלהביט בהן. מאחר ועכשיו חורף, היא לובשת תמיד מעין גופיה ללא חזיה על גופה ועליה חולצה צמרירית, או, מעין סוודר. הבית אצלה ממוזג כהוגן כך שאין בעיה של קור.

גם בשיעור שלנו היום, לאחר כשעה ורבע של תרגילים, דיבורים והסברים, החלה איריס להתמתח, שאני, שהרגשתי מעט לא נוח מהבעה זו של "נמאס לי" (או כך חשבתי), שאלתי אותה עם היא סובלת מכאבי גב, ולהפתעתי היא ענתה לי:

"כן, יש לי קצת כאבים, מהישיבה הארוכה בכיסא. אני לא רגילה לשבת כל כך הרבה זמן בכיסא".

"אפוא כואב לך?" שאלתי בהיסוס בלי לחשוב יותר מדי על ההשלכות של שאלתי.

"כאן", היא הצביעה על החלק העליון של גבה, בין הכתפיים ובצוואר.

בלי לחשוב הרבה פלטתי: "את צריכה מסאז'?"

באותו רגע הייתי בטוח שהיא תתעלם מהערתי או תחייך את חיוכה הנבוך. אולם להפתעתי היא אמרה:

"אתה יודע לעשות מסאז'?"

"כן," עניתי לה ללא היסוס. וזה לא היה שקר, כיוון שלפני 15 שנה למדתי מסאז' ועסקתי בתחום זה זמן מה ואף לימדתי את עינת. ואז להפתעתי היא אומרת לי:

"טוב, אז תעשה לי מסאז'".

ושוב, ללא מחשבה נוספת, הסרתי את עיני מהמחשב, סובבתי את כיסאה כך שגבה פנה אלי ואחזתי בכתפייה העדינות. לא העזתי ללחוץ חזק כי היא נראתה לי כל כך שבירה וחלשה. האמת היא שמעולם לא עשיתי מסאז' לנערה כה צעירה. וכאן עלי להסביר הסבר קצר הנוגע לפעולת המסאז'. סוד המסאז' המקצועי הוא בעוצמת הלחיצה. מסאז' אינו אמור לכאוב בד"כ. אולם הלחיצה צריכה להיות במשקל של 1 ק"ג על מנת שלא ייווצר גירוי ארוטי. את הנקודה הזו לא לקחתי בחשבון כאשר עיסיתי את גבה של איריס. יתירה מזו, באופן אינסטינקטיבי ידי המשיכו ועשו את תנועות העיסוי המקצועיות על שאר חלקי גבה כפי שאמור להיות מסאז' מקצועי. למסאז' הרפואי כפי שנהגתי לבצע היו מרכיבים רבים. סוג לחיצה אחד נעים ואיכותי הוא מסרק אצבעות בין הצלעות. תנועה זו מתבצעת כאשר הלקוח שוכב על בטנו והאצבעות של שתי הידיים נפרשות לכל אורך הצלעות וביניהן, ובלחיצה אחת ארוכה "מסרקות" את הצלעות ואת השרירים הקטנים שביניהם מהחזה לכיוון הגב.

את הלחיצה הזו עשיתי לה, כבר הופיעה בעיה ארוטית. המסרק עובר בהכרח על פטמות השדים, למרות שאין מסאז' המכוון לשדיים אלא לשרירים שמתחתיהן.

בתחילה, הייתי שקוע במסאז' וכאילו חזרתי לימי קדם, בהם הייתי מבצע מסאז'ים רבים. אולם לאט לאט עיכלתי את אשר ידי נוגעות ואחזה בי התרגשות מסוימת וגירוי מיני אותו ניסיתי להסתיר.

כאן, בנקודה זו, במקום להפסיק, המשכתי ואף ביתר שאת לבצע מסאז' שהלך והפך בצורה נסתרת להיות ארוטי יותר ויותר.

לבד מפעולת המסרק שהתחיל תמיד על קצות שדיה של איריס וגרם לה לקפיאה מוזרה ומעין מבט חולמני נפרש על פניה, ידי המשיכו בפעולות הלישה הרגילות עם כל האצבעות אולם בעקבות ההתרגשות המינית שאחזה בי, המשיכו ידי לבצע מעללים מיניים בלתי נשלטים בגופה של איריס.

סוג נוסף של לחיצת מסאז' ידוע ומקצועי הוא סיבובי בהונות על צדי חוט השדרה, כאשר הלחיצות מתחילות משיפולי הגב התחתון ועולות כלפי מעלה.

באופן טבעי, כפות הידיים והאצבעות יכולות לנוע, חסרות מעש, לצדי הגב. לחילופין, הן יכולות לבצע מסאז' בו זמנית בצדי הגב.

במקרה של איריס, הפכה פעולה פשוטה זו של לחיצות אגודלים בצדי חוט השדרה לפעולה משולבת: לחיצות האגודלים היוו מסאז' מקצועי וטוב, אולם כפות הידיים והאצבעות עיסו ולשו בו זמנית את צדי גבה של איריס, מלמטה, עד למעלה, בחלק העליון. כמובן, שוב הגיעו הידיים לשדיים, ומיותר לציין שלכל אורך צדי הגב ביצעו ידי עיסוי חזק וסביר, אולם כאשר הגעתי לשדיים, נוגע לא נוגע, במעין פחד, הרגשתי את פטמותיהן בקצות אצבעותיי וידי שפשפו את הפטמות ברכות במשך מספר שניות לפני שנטשו אותן לטובת מסע אגודלים חדש מלמטה, וחוזר חלילה.

האמת היא, שעיני היו עצומות וכמעט שלא העזתי להסתכל בעיניה של איריס, אולם מבעד לשרעפי הריגוש העולים קלטתי שהילדה נמצאת במעין אקסטזה: ראשה הוטה לאחור ולצד, שפתיה היו לחות וכל פעם שאצבעותיי שפשפו את פטמותיה, היא כעין לחשה: "עוד, עוד, זה נעים".

באותו זמן, התחלתי לחזור לעצמי, חלפה לה כבר כרבע שעה במסאז' הארוטי שלנו, ולפתע הצלחתי להביט על עצמי ועלינו, וראיתי שאני עושה שטויות, אני בעצם מלטף ונוגע באיברים האינטימיים של קטינה, ואפשר לאמר אפילו ללא רשותה.

מיותר לציין, שאת כל המסאז' עשיתי על הבגדים.

בשלב זה, תפסתי את עצמי בידיים והכרחתי את עצמי לסיים בצורה מכובדת את המסאז' באמצעות צביטות הרגעה קטנות ומכות הרפיה עם האצבעות ולבסוף בליטופים חזקים.

באותה עת כבר הייתה לי זקפה חזקה אותה הצלחתי בקושי להסתיר. לאחר הלטיפות האחרונות, אחזתי באיריס וסבבתי את כיסאה בחזרה לכיוון המחשב.

היא לא הביטה בי, אולם בפניה היה מבט מתייסר משהו, אשמה וכעין 'רוצה עוד'. היא לא אמרה דבר. אני סיימתי את השיעור מני וביי וחזרתי הביתה, נסער ומרוגש. בבית מיהרתי לאונן על מנת להיפטר מהזקפה המציקה וניסיתי לשכוח מכל העניין.

 

פרק שני

כאשר עינת חזרה הביתה, סיפרתי לה הכל וביקשתי את עצתה. היא שמעה את הסיפור וניסתה להרגיע את רוחי הנסערת. התוודיתי לפניה שהמעשה והיענותה של איריס עוררו בי דחפים לבצע איתה ממש אקט עילוסים שלם.

עינת לא הייתה מרוצה מזה, אולם היא חיבקה אותי ונישקה אותי ולא אמרה כלום, באותו לילה המשגל שלנו היה חזק ומהנה בצורה יוצרת מהכלל וחשבתי לעצמי שאם זו התוצאה של מעשים כאלו - אולי זה כדאי.

למחרת לאחר שלקחתי את התינוק לסיגל השכנה ונרקיס הלכה לבית הספר ישבתי והכנתי את מערך השיעור הבא לאיריס ולתלמיד נוסף. בד"כ, אני מכין זאת ממש ביום השיעור, וכאן היה לי עוד שבוע שלם עד לשיעור נוסף עם איריס, אולם מסיבות שאיני יכול להסבירן, השיעור היה מוכן כבר היום.

בצהרים צלצל הטלפון ולהפתעתי זו הייתה איריס. היא שאלה:

"דוד, אני יכולה לבוא אליך היום ב- 12:00? יש לי כמה שאלות. אני רוצה היום שיעור נוסף".

כאן המקום לציין שהוריה של איריס שילמו לי במזומן סכום נאה מייד לאחר כל שיעור או בשיעור שלאחריו. מעולם לא צברו חובות ואני הייתי מורה עני והייתי זקוק לכל פרוטה.

לפיכך, מיהרתי ועניתי בשמחה שאני מוכן בהחלט לשיעור נוסף.

המחשבים שלי נמצאים בחדר השינה שלנו ולכן מיהרתי לסדר את חדר השינה שנראה תמיד הפוך ומבולגן.

בדיוק כאשר סיימתי נשמעה דפיקה חלשה בדלת.

"כן!", קראתי.

ואיריס נכנסה.

הפעם היא באה לבושה קצת יותר חם כי בחוץ  היה קר. היא נשארה עומדת ליד הדלת. לא יודעת לאן לפנות. אני ירדתי ממדרגות חדרי השינה וקיבלתי את פניה בחיוך רחב.

הצבעתי כלפי מעלה המדרגות בהנפת יד מזמינה.

"אני מתנצל, אבל חדר המחשבים אצלנו הוא בחדר השינה".

איריס חייכה חיוך נבוך ועלתה במדרגות לכיוון חדר השינה, שם הכנתי כבר 2 כיסאות מול המחשב.

הלכתי בעקבותיה וראיתי שהיא לא מתיישבת על אף כיסא אז אמרתי לה:

"שבי כאן, על הכיסא הזה".

אולם אז היא אמרה לי באופן מפתיע את המשפט הבא:
"דוד, אני רציתי לאמר לך שהמסאז' שעשית לי אתמול היה נפלא, הרגשתי כל כך טוב אחרי זה שאני פשוט מתה שתעשה לי עוד. אתה יכול?".

נו, מה יכולתי לאמר על זה. לא רציתי לאמר לה שאני יודע היטב ממה בדיוק היא הרגישה כל כך טוב, ולא רציתי לאמר לה גם על כל ההשלכות החיוביות שהיו למסאז' הזה עלי.

עשיתי כעין תנועת השלמה ואמרתי "אוקי".

איריס נשארה עומדת מהוססת באמצע החדר ואני כבר רציתי לאמר לה שתשב על הכיסא ואעשה לה אותו דבר כמו אתמול, אולם לפתע היא אמרה:

"אני רוצה שתעשה לי מסאז' אמיתי, ראיתי בסרטים איך עושים את זה. צריך לשכב על הבטן ועושים את זה על הגוף ממש, בלי חולצה".

אמרה והסמיקה כולה.

אני דיי נדהמתי אולם בתת הכרתי התחילה לפעם ההכרה שהילדה הזו מובילה אותנו למגע מיני. שזה מה שגופה רוצה, למרות שאולי היא אינה יודעת על כך עדיין.

ומאחר ולא היו לי תוכניות מגרה לסירוב. השבתי בחיוב. ולאחר רגע של היסוס, היא הפנתה אלי גבה, הסירה את הסוודר, החולצה והגופייה. היא לא לבשה חזייה, כמו בפעם הקודמת, אולם לא ראיתי את שדיה חוץ מצדודית חפוזה, מאחר והיא מיהרה להישכב על המיטה.

נשארתי לרגע מהוסס,  ולאחר מכן אמרתי:

"חכי שניה, אני אביא שמן מסאז' מיוחד".

איריס הנהנה בהסכמה ונותרה לשכב על ביטנה כאשר ידיה מתחת ראשי. אני נחפזתי לאמבטיה, שם היה לי קרם גוף זול אותו שמרתי למסאז'ים והבאתי אותו לחדר.

כעת נקעתי מהוסס ליד המיטה והתלבטתי איך אעשה זאת. מסאז' מקצועי מבצעים במשך כשעה, על כל הגוף והמיטה היא בגובה המותניים.

במצב זה, כאשר המסאז' מתנהל על מיטה רגילה ורק על הגב, התנוחה הנוחה ביותר למסז'יסט היא לשבת על הישבן של הקליינט. במקרה של איריס לא הרגשתי נוח לשבת עליה ולפיכך, התיישבתי לבסוף על הברכיים לצידה ומרחתי את גבה בקרם.

עם המגע הראשון של ידי, הנערה עצמה עיניה וכאילו נכנסה למעין חלום. התחלתי את המסאז' בדיוק כפי שעשיתי בפעם הקודמת בביתה, אולם ההבדל הגדול היה שידי היו כעת על גבה השוקולדי וכאשר אצבעותיי נגעו בפטמותיה, הן ממש נגעו.

בפעם הזו, כבר העזתי יותר ונגעתי חופשי בשדיה ובבטנה, למרות ששכבה על הבטן. כאשר הגעתי לשלב הלחיצות עם האגודל, לצדי חוט השדרה, וכפות ידי ואצבעותיי ליטפו בעדינות את פטמותיה, תוך כדי שהאגודלים לוחצים ולשים את שרירי חוט השדרה.

הצצתי קלות בפניה. עיניה היו עדיין עצומות ורעד בלתי מוסבר הופיע בזווית פיה.

כעת התווסף אלמנט נוסף לתנועות גופה:

ישבנה התרומם וירד בתנועות זעירות ובלתי רצוניות ורגליה נפתחו מעט.

האמת היא שרוב הזמן לא הבטתי בה, עיני היו גם הן עצומות והתמכרתי לתענוג היוקד של עיסוי שדיה ופטמותיה ברכות אינסופית.

מיותר לציין שבאותה עת נשאתי בחלצי זקפה קשה וכואבת, אולם לא העזתי לעשות בנושא זה שום דבר.

לבסוף, באי רצון בולט פקחתי את עיני ונטשתי את פטמותיה לטובת המשך המסז'. ידי המשיכו וטיפלו בכל גבה בצורה יסודית. מלמעלה עד למטה. לפתע, כאשר ידי היו באזור הגב התחתון מבצעות עיסוי חזק ועדין, אמרה איריס:

"תעשה לי יותר למטה, טוב?"

בשתיקה מילאתי את בקשתה וכעת ידי היו כמעט על ישבניה, מעסות את שיפולי גבה התחתון בקו המכנסיים. ניסיתי אף להשחיל אצבעות מתחת לחגורה אולם המכנסיים היו מהודקות למדי.

"עוד למטה". אמרה איריס בעיניים עצומות.

"אבל אי אפשר, המכנסיים מפריעות", עניתי.

בלי לאמר מילה, היא התיישבה, גבה אלי והסירה את מכנסייה. כעת היא הייתה לבושה רק בתחתונים לבנים דקיקים, מעין בליקיני.

רציתי לאמר לה שתסיר גם את התחתונים, שגם הם מפריעים, אולם התאפקתי, לא רציתי עדיין לזיין אותה.

המשכתי ועיסיתי את ישבניה מעל התחתונים.

עיסוי ישבנים הוא אחד המסאז'ים המהנים ביותר. הישבן מורכב משרירים גדולים ובד"כ די מוזנחים.

ניתן בישבן לבצע כמעט את כל סוגי המסאז'.

המשכתי וביצעתי בעיקר את לחיצות הבוהנים, החל מחלקו התחתון של הישבן וכלפי מעלה, עד סוף חוט השדרה.

בעוד הבוהנים מבצעות את הלחיצות להזרמת דם יעילה פעלו כפות הידיים כבתחילה וביצעו עיסוי לצדי הישבנים - כל יד לפתה פלח ישבן וביצעתי בעצם כעין פתיחת הישבן וסגירתו. דרך התחתונים ראיתי את חור הישבן. קטן, חום ונקי, נפתח ונסגר חליפות.

ידעתי מה עומד להתרחש כעת אולם לא עשיתי מאום על מנת למונעו. צליל וואקום, רטוב ודביק החל להישמע עם כל סגירה ופתיחה על פלחי העכוז, כאשר נוצרה רטיבות מינית בפות כתוצאה מהמסאז'.

הצצתי בפניה וראיתי שהיא אדומה כולה, עיניה עצומות ושיניה מהודקות, כאילו למניעת צעקה.

תמיד כאשר ביצעתי באישה מסאז' כזה, הייתי כאחוז דיבוק להמשיך את התנועה הזו לנצח עד שהאישה הייתה גומרת.

גם כאן המשכתי לעסות את פלחי העכוז, לפתוח ולסגור תוך כדי לישה ועיסוי חזקים. קולות המציצה הרטובים שעלו מפותה של איריס הלכו וגברו. גופה רעד וישבנה עלה וירד לקראת ידי בהיענות הולכת וגוברת.

איריס הייתה לפני אורגאזמה. אני מניח, אולי הראשונה בחייה.

הנמכתי את ראשי והרמתי מעט את ישבנה כדי לראות את פותה.

החלק התחתון של התחתון היה רטוב כולו. דרך התחתון הלח והשקוף ראיתי את פותה ואת קבוצת השיער הקטנה שהקיפה אותו. הפות היה פעור כולו. הדגדגן בלט, אדום ומגורה על רקע העור השחום.

בלבי הרהרתי על האפשרות להסיר ממנה את התחתונים ולגלות את כל הקלפים, הרי אין טעם יותר להסוות את פעולת הגירוי המיני הזו כמסאז'.

אולם הביישנות והמעצורים שלי היו חזקים ממני. לבסוף אמרתי לה בקול חנוק שכדאי להוריד גם את התחתונים.

איריס התיישבה מיד, ובעיניים עצומות, כאשר שדיה גלויים מולי זו הפעם הראשונה, הסירה את תחתוניה ושבה ונשכבה על בטנה. מיד המשכתי בפעולת העיסוי הארוטית של הישבנים אולם כעת הבטתי כל הזמן בפותה הנפתח ונסגר.

לבסוף ירדתי עם האגודלים עד לפות ותוך כדי פתיחה וסגירה התחלתי לעסות בעדינות את הדגדגן.

ברגע בו נגעתי בדגדגן של איריס, קרה משהו שהפתיע אותי. איריס נשברה ופרצה בבכי היסטרי, קטוע ומשתנק, מעורב בקריאות חנוקות של "עוד, חזק יותר" ו- "כן, כן". וכך עד שהיא גמרה, כאשר כל גופה רועד, פניה נרגעים ופיה המתוק מתרפה. עיניה עדיין עצומות ודמעותיה מרטיבות את עיניה.

לאט לאט, הנחתי לישבניה ועברתי על כל גופה בליטוף אוהב ורך, והתיישבתי לידה. רציתי לנסות ולדבר על מה שקרה. לבסוף, שאלתי בקול מהוסס, אם היא עוד רוצה שיעור במחשב?

השאלה הזו כאילו הסירה את הכישוף והיא חייכה ואמרה שכן. ואז עשיתי משהו שלא תכננתי. גחנתי ונישקתי אותה בפיה.

בתחילה היא הייתה המומה ולאחר מספר שניות היא הגיבה וכרכה את ידיה בהססנות על צווארי ולשונותינו נפגשו.

איני חסיד גדול של נישוקים צרפתיים, כך שלא המשכתי זאת זמן רב. לא יכולתי להפסיק לשים לב שהיא עדיין עירומה לגמרי ושאני מחורמן כהוגן, אולם התאפקתי.

עזרתי לה להתלבש ולהתארגן, והתיישבנו ללמוד. לאחר שעה קלה היא נפרדה ממני תוך כדי שהיא אומרת לי שעשיתי לה משהו נפלא והיא לא יודעת איך להודות לי.

חייכתי ולא אמרתי כלום, והיא הלכה.

פרק שלישי

כהרגלי, גם את ביקורה האחרון של איריס בביתי ואת סיפור מסאז' האורגאזמה סיפרתי לעינת, איתה יש לי יחסים פתוחים ואוהבים.

גם הפעם, ואולי יותר מפעם שעברה, עינת הגיבה בהבנה. וגם הלילה היו לנו יחסי מין נהדרים ומהנים, דבר שכנראה נובע מרגשות קנאה תת מודעים, או סתם מגירוי כתוצאה מהמחשבה על אשר אירע עם איריס.

ביום ראשון, איריס שוב מתקשרת ומבקשת לבוא שוב לשיעור פתע. הפעם כבר ידענו שנינו את ההקדמה הצפויה והיינו מוכנים.

בשעה 12:00 נשמעה הדפיקה המוכרת בדלת ואיריס באה. ליוויתי אותה לחדר השינה/מחשב ובדרך שאלתיה אם ההורים יודעים.

"השתגעת?" אמרה איריס בבהלה.

"אבל הם יודעים שאת באה אלי לשיעורים נוספים במשך השבוע?" המשכתי והקשיתי.

"כן, את זה הם יודעים", אמרה.

"והם לא חוששים מכך שאת לבדך איתי?", שאלתי.

"לא, הם סומכים עליך ועלי לחלוטין", השיבה איריס.

"האם את לא מרגישה שאת בוגדת באמונם?" שבתי ובניתי נדבך נוסף על מנת לבדוק את מידת דבקותה בנעשה בנינו.

"בכלל לא", אמרה איריס. "למה, מה כבר עשינו? אתה עושה לי מסאז'. נכון שזה לא היה מקובל עליהם גם כן אבל זה בסך הכל מסאז'".

"את יודעת היטב שזה כבר לא היה סתם מסאז'", אמרתי.

איריס היססה ואחר כך אמרה: "אז תוך כדי המסאז' הבאת אותי לגירוי מיני בלי כוונה. לא עשינו כל דבר רע".

נגד הטיעון הזה כבר לא היה לי מה לאמר ושתקתי.

איך שהגענו לחדר השינה איריס התפשטה ובלי לאמר מילה נשכבה על המיטה על הבטן ועצמה עיניה ממתינה לבאות.

אני הסתכלתי על גופה העירום לרגע במבט בוחן, תוך כדי שאני מרגיש את אברי מתחיל לתפוח, ואז פתאום יצא לי המשפט:

"את יודעת שמסאז' מקצועי עושים בעצם בכל הגוף, ולא רק בגב ובטוסיק?"

איריס פקחה את עיניה והביטה עלי במבט מופתע כאומרת: 'מה עוד אפשר לענג את הגוף הזה שעוד לא עשינו?'

"למה אתה מתכוון?" שאלה.

"במסאז' מקצועי שוכבים קודם על הגב ואת המסאז' מתחילים בכפות הרגליים, עוברים לרגליים, לבטן, לחזה, ולצלעות ולבסוף לפנים ולראש. אח"כ מתהפכים ומתחילים את כל המסאז' שוב מלמטה למעלה. כל זה יכול לקחת כשעה."

המבט בעיניים של איריס הפך מהורהר ונבוך קמעה והיא שאלה:

"אז לשכב על הגב?"

משכתי בכתפי ואמרתי שזה איך שהיא רוצה.

בלי להוסיף מילה היא התהפכה על גבה. שדיה הקטנים זקורים באוויר ופטמותיה כבר זקורות וקשות. רגליה היו סגורות בכעין מבוכה ובושה. היא לא ידעה בדיוק מה לעשות עם ידיה ושילבה אותן מתחת לראשה, דבר שהבליט עוד יותר את שדיה, ועצמה את עיניה, כאילו על מנת שלא להיראות.

ניגשתי אליה ובעדינות שחררתי את ידיה המשולבות והנחתי אותן פרושות לצדי גופה. היא נענתה לי וריפתה את ידיה אולם עדיין באופן טבעי גופה היה מתוח ומכווץ בצורה לא טבעית. כנראה מעצם הסיבה שהיא שוכבת עירומה מול גבר.

ואז עשיתי לה משהו נעים מאד שלמדתי מחברי הרפלקסולוג, גדי:

הרמתי את כתפה הימנית תוך כדי הכנסת 2 ידי מתחתיו וניערתי את זרועה וכתפה לכל ארכו בעדינות עד קצות אצבעותיה. חזרתי על ההרעדה המכוונת והעדינה עם זרועה השמאלית ואח"כ עשיתי אותו דבר כאשר אני מתחיל מתחת ישבנה הימני ועד קצות אצבעות רגלה הימנית וחזרתי על כך בעכוז השמאלי עם הרגל השמאלית.

הדבר, כך למדתי מניסיוני, תורם לשחרור והרפיית הגוף בצורה מסיבית.

בתחילה, איריס הייתה קצת נדהמת, אולם מיד פשט מבט רך ונעים על פניה והיא אמרה בטון חולמני:

"זה היה מאד נעים. אני מבינה שזה אמור לשחרר ולרפות את הגוף".

"נכון", אמרתי. "ועכשיו תעצמי עיניים ותיהני".

והתחלתי לעשות לה מסאז' מקצועי מתחילתו ועד סופו, מכפות הרגליים כלפי מעלה.

האמת היא שקצת הפריע לי שערבבתי בין מסאז' למין ורציתי לנסות לעשות מסאז' כמה שיותר שלם ללא קשר למין. לא האמנתי שאצליח, בעיקר משום שכל הזמן הייתה לי זקפה שלא הייתה מביישת נער בן 14, וכל הזמן נעצתי מבטים באיבר המין שלה שעדיין היה סגור ומוסתר קמעה עם קבוצת שיער שחורה וקטנה.

למעשה, ידעתי שבמוקדם או במאוחר אעשה כל מיני דברים שיחרגו ממסאז' סטנדרטי עקב היחסים המיוחדים שבנינו.

ובאמת, מייד כאשר עיסיתי את קרסולה ועליתי לכיוון הברך, כמעט ללא יכולת להתגבר על עצמי הרמתי לה את הברך כאילו על מנת לעסות אותו יותר טוב, אולם לא הסתפקתי בכך והטיתי את הברך כלפי חוץ כך שערוותה נחשפה מעט ויכולתי לשטוף את העיניים בבשר הורוד שנגלה לעיני. עיניה היו עצמות ושפתיה מהודקות. כפי הנראה, חשה כמעין מבוכה על מצבה החשוף והגלוי לפני, כאילו אני גינקולוג, אף שהייתי רחוק מכך. מה עוד שבינתיים המסאז' כלל לא נשא אופי מיני.

גם אני התחלתי להרגיש מבוכה מעצם העירום שלה החשוף לפני, וזאת ללא כל מגע מיני, וכאילו בלי לחשוב התחלתי לתכנן את מהלכי העיסוי הבאים לכיוון יותר מיני.

לאחר הברך, ביצעתי עיסוי אגודלים בשלושה צירים: בצד הירך הפנימי, החיצוני ובחלק העליון. בצד הפנימי הגעתי עד המפשעה וליטפתי קלות את הדגדגן, ולא יותר מכך. בעת שעשיתי זאת הסתכלתי על פניה. עיניה היו עצמות כל העת ויכולתי לבחון אותה ללא מבוכה. בעת שאצבעותיי התעסקו בדגדגן נפלטו אנחות קטנות מפיה והפישוק בין רגליה נפתח קמעה. שפתיה התקשחו וידיה נלחצו אל המיטה לצדי גופה.

כאשר עזבתי את הדגדגן וחזרתי על מסאז' האגודלים החל מהברך בחלק הפנימי, גופה נרגע וככל שהתקרבתי שוב למרכז גופה, חזר גופה והתקשח. כך חזרתי וביצעתי כ- 10 פעמים מסאז' אגודלים בחלק הפנימי של הירך עד הדגדגן ובכל פעם חזרה איריס על דפוס ההתנהגות הזה: אנחות קטנות, התקשחות ופתיחת רגליים קצת יותר.

בפעם האחרונה, הרגשתי שהדגדגן כבר רטוב, אולם למרות שזקפתי הייתה בעיצומה, החלטתי שהיום אני שולט בעצמי ואעשה לה מסאז' מלא, כך שהחלק המיני יהיה משני.

עזבתי את הירך הפנימית והמשכתי לירך החיצונית וגם כאן חזרתי על מסאז' האגודלים כ- 10 פעמים ובכל פעם הגעתי יותר גבוה במעלה ישבנה. וידי עטפו קלות את פלח העכוז כאשר קצות האצבעות נוגעות לא נוגעות בפות. לבסוף סיימתי את מסאז' הירך השמאלית ועברתי לרגל הימנית. גופה נרגע לאט לאט, כאשר המסאז' המרגיע התמקד בכף הרגל הימנית אולם ככל שעליתי כלפי מעלה הרגל הימנית כך עלתה התרגשותה וגברה. בכל אותה העת הקפידה איריס על עיניים עצומות, אפילו עצומות בחוזקה כאילו אינה רוצה להיווכח בתופעות המתרחשות בגופה.

כאשר הגעתי למסאז' האגודלים בחלק הפנימי של הירך הימנית וחזרתי ועיסיתי בקצה כל מסלול את הדגדגן, הוא היה כבר רטוב כהלכה, ואיריס כבר חוותה רעידות קצביות, ואנחותיה גברו. גם ידיה ביצעו קפיצות קטנות ובלתי רצוניות לצדי גופה.

נזכרתי בתיאור של הקפיצות שביצע גופי כאשר גדי עשה לי רפלקסולוגיה.

לאט לאט וללא יכולת להתגבר על עצמי, עברתי למסאז' באופן בלעדי את דגדגנה ואת שפתי פותה תוך כדי שאני נהנה הנאה מרובה מצפייה בפניה השחומות והילדותיות מתעוותות וקריאות בלתי רצוניות נפלטות מפיה. רגליה היו פתוחות לרווחה והתוך הוורוד של איבר מינה הציץ, רטוב, נוצץ ומגורה.

לבסוף, בכל זאת השתלטתי על עצמי ונטשתי את האזור הרגיש, המשכתי לטפל בירך ובישבן מן הכיוון השני וגם כאן נגעתי לא נגעתי בפות, כמקודם.

אך לא לזמן רב עזבתי את אזור התענוג. כאשר סיימתי לעסות את הרגליים עברתי לעיסוי של הבטן התחתונה וגם כאן לא יכולתי להימנע מהנחת קצות האצבעות ממש בתוך הפות. ואח"כ האגודלים שלי היו תקועים בתוך הפות כידית אחיזה, והרגשתי את דופנותיה הפנימיים מתמתחים כאחוזי תזזית ומרטיבים את ידי. בכל אותו הזמן המשיכו הידיים לעסות את בטנה ולבסוף גם חלק זה נאלץ להסתיים. עוברים לחזה ולצלעות.

הרגיעה שהופיעה על פניה הייתה מהולה באכזבה מסוימת, אולם חיש קל השתנתה הבעתה ככל שידי התקדמו לכיוון השדיים עם הפטמות הזקורות.

בעיקרון, אין מסאז' בשדיים, אולם יש מסאז' בשרירים מתחת לשדיים. הבעיה היא איך לעסות את השרירים מתחת כאשר הנערה מצפה כולה למגע הידיים בפטמות.

החלטתי שאני חייב קודם לבצע את המסאז' המקורי ולבסוף לסיים בעיסוי המגרה.

בתחילה איריס לא בדיוק הבינה, מה אני עושה לה בשדיים, אולם עד מהרה התחלפה הבעת ההנאה המינית הצרופה בהנאה רגועה וטהורה שנבעה מעיסוי השרירים מתחת לשדיים, שרירים שבאופן דיי טבעי הם מנוונים אצל נשים.

לא הרבה זמן עיסיתי את השריר וסיימתי בהתגרות מכוונת בפטמות ולבסוף אפילו לא התאפקתי ומצצתי וליקקתי עם הלשון את הפטמות.

בתחילה איריס קפאה, ואח"כ היא פתחה את עיניה, נדהמת, והביטה בי במבט קצת מזועזע. אולם חיש קל התחלפה ההפתעה בהנאה מינית צרופה וידיה עלו מצדי גופה ולטפו את ראשי המפנק את פטמותיה. ידיה היו מהוססות בתחילה אולם לאט לאט המשיכו הליטופים והיא ליטפה את כל ראשי, עד קצות שרשי השיער עם קצות ציפורניים עדינות, מעבירה ריגשושי צמרמורת בכל גווי, ומעודדת אותי להמשיך ולבצע את פעולת הליקוק והמציצה. בשלב זה התחילה אצלי באופן בלתי מודע תאווה בלתי נשלטת להחדיר את אברי לתוכה, שכבתי עליה כאשר אני עם הבגדים ושפשפתי את אברי הקשיח במפשעתה. איריס נענתה, למרות שאיני בטוח שהבינה מה קורה, רק לאחר מספר ימים גיליתי שהיא יודעת טוב מאד מה קורה אצלי. לבסוף, חזרתי והשתלטתי על עצמי. עזבתי בצער את פטמותיה והמשכתי במסאז' אמיתי ומהנה בחלק גופה העליון, בצווארה, בזרועותיה, ידיה, בפנים ובראש.

ושוב, הייתה ההנאה מהולה באכזבה בפניה. כאשר הבטתי בפניה ובעיניה העצומות, לא יכולתי שלא להימנע מלחשוב שהילדה הזו נראית כמי שדורשת חדירה. אולם הנאתה מהמסאז' בזרועות ובפנים הייתה גדולה מאד ופיצתה על החוסר המיני. לאחר שהסתיים המסאז' בחזית הגוף, ביצעתי ליטוף הרגעה כללי בכל הגוף והפכתי אותה בעדינות כאשר אני נוגע תוך כדי כך בכל המקומות הרגישים האפשריים.

כעת איריס שכבה שוב על בטנה כפי שעשתה בפעמים הקודמות, אולם כעת היינו בעיצומו של מסאז' מלא ומקצועי, להבדיל מהפעם הקודמת שהייתה מסאז' חלקי עם גירוי מיני עד אורגאזמה.

ללא ספק היה זה שינוי.

כעת, שלא כמו בפעם הקודמת התחלתי את העיסוי האחורי מכפות הרגליים. רגל שמאל בתחילה, ועליתי בהדרגה לאורך הקרסול והירך, כמובן שגם כעת לא התאפקתי וביצעתי בכל עיסוי אגודלים - עיסוי דגדגן מלא. איריס ממש צרחה קלות מתענוג.

משום מה, תמיד נראה לי יותר נוח להגיע לפות ולדגדגן כאשר הנערה שוכבת על הבטן. גם הישבן חשוף ופתוח לפני.

תוך כדי עיסוי הירך הפנימית והחיצונית ביצעתי הקדמה ותזכורת קלה של לישת העכוזים הידועה מהפעם הקודמת.

אזור הפות של איריס היה רטוב לגמרי, ורגליה היו פתוחות ופשוקות לרווחה. כל גופה, במקום להיות נינוח ורגוע כפי שנהוג במסאז' - היה מתוח ומכווץ חליפות.

חיש מהר עברתי לרגל השניה. גופה נרגע רק לזמן קצר עד ששוב עליתי במעלה הירך, לשפתי הפות ולישבן.

מיד לאחר סיום הקטע האקסטטי הזה עברתי ללא הפסקה למסאז' הישבן הארוטי כפי שעשיתי בפעם שעברה. הפעם, החלטתי , שלא אתן לה לגמור מהר. תקעתי מיד בהתחלה את האגודלים בפות ובעדינות עיסיתי וטלטלתי קלות את פלחי עכוזה.

לא האמנתי שאיריס תגיע למידת פתיחות כזו. התענוג שלה נבע ופרץ מכל גופה. הרבה יותר מאשר אותו מסאז' בדיוק שהיה בפעם הקודמת. כלל לא הייתי בטוח שאוכל למנוע ממנה לגמור בכל רגע.

לפיכך, כפיתי על עצמי להניח לישבנים לאחר 5 דקות מיוסרות של תענוג שמימי, ולמרות פניה המאוכזבות וגופה המבקש עוד, עברתי לעיסוי הגב, הצלעות, ו....כן, מסרק הצלעות והפטמות וגם עיסוי צדי חוט השדרה עם האגודלים.

ושוב ביצעתי עיסוי אגודלים תוך כדי שפשוף סופי ועדין של הפטמות. כל פעם פטמה אחת כאשר ביד השניה אני מרים את הצד האחד של פלג גופה העליון על מנת שאוכל להגיע בנוחות לפטמה.

כאן כבר ראיתי שאני משיג את מטרתי הבלתי מוצהרת: איריס הייתה כבר מותשת, גופה היה מגורה עד קצות העצבים ומרכזי ההנאה המיניים שידרו החוצה כל הזמן: "עוד, עוד".

האמת היא שכבר דמיינתי שהיא מפשיטה אותי וכופה עלי לחדור לתוכה. דבר שלא היה עוזר לה כמעט כלל כי הייתי גומר תוך שניות. הייתי מאד מגורה.

אבל לא תכננתי לענות אותה. התכנון היה לסיים את המסאז' כהלכתו ואז לעבור לעיסוי מרוכז של אזורי הגירוי באופן ישיר.

בדמיוני הקודח חלפו כל העת מחשבות בהן ראיתי את אברי בתוך הפות שלה, אולם התגברתי על מחשבות אלו. לא רציתי לשכוח שמדובר בבתולה, וניסיתי להמעיט את המעשה האסור.

איריס התפתלה כל כולה מתענוג, והיא נאנחה כל הזמן אנחות קטנות. פותה היה רטוב מאד. רגליה נפתחו ונסגרו באקסטזה ואגנה עלה וירד, מקשה על הטיפול האינטנסיבי שלי בגופה.

לבסוף, ראיתי שהיא גומרת. היא נאנחה, וצעקה והתפתלה תחת ידי כמבקשת להימלט ואז, ממש לפני שגמרה היא התהפכה אלי, תוך כדי שידי בתוכה והחלה ללטף אותי בכל הגוף, דוחפת ידיה מתחת לבגדים. עיניה חצי עצומות. אולם אז היא גמרה, גופה נרגע לאיטו וידיה עדיין אוחזות בי כמחפשות משהו נעלם. היא הכניסה ראשה בחזי, מחבקת אותי ואח"כ נשקה אותי מספר נשיקות קטנות ואוהבות.

שתקתי, אולם בלבי הרהרתי שאני מסתבך, כדאי לי להזכיר לה שאני נשוי ואוהב את אשתי וילדי והיא בסה"כ נערה צעירה שעדיין לא יודעת הרבה וכדאי לה מאד להמתין עם האהבות הגדולות.

פחדתי לאמר לה ברגע זה דבר, חששתי שזה יתפרש כאכזריות, אולם בימים הקרובים הופתעתי לטובה מגישתה.

כבר באותו צהרים הופתעתי ממנה. לאחר שנרגעה והתלבשה, אמרה שהיא מקווה שאני עוד רוצה ללמד אותה על המחשב. ולשמחתי הרבה עברנו למחשב. איני יכול לאמר "רגועים" בייחוד לא עלי, כי הרי לא גמרתי, אולם היא לפחות נראתה ממש מאושרת.

היא קבעה איתי פגישה לשבוע הבא אצלי ביום שלישי. יום לפי השיעור המיועד אצלה, ואני הסכמתי. קיוויתי שאין היחסים החדשים הללו פוגעים בלימודיה.

 

 

 

פרק רביעי

בשעה 12:00 בדיוק נשמעה הדפיקה בדלת וזו הייתה איריס.

היא נכנסה ועלתה מיד לחדר השינה. כהרגלה, היא לבשה לגופה את הג'ינס המהוהים ואת חולצת הגופיה שמעליה סוודר צמרירי. אני עליתי מיד אחריה.

היא התפשטה ונשכבה על המיטה על גבה. פטמותיה הקטנות זקורות ומעלות לי את לחץ הדם.

לפתע, ללא הכנה מוקדמת, התפשטתי גם אני, חושף את זקפתי. במוחי חלפו מחשבות חרטה, אולם הדחף החייתי היה חזק ממני.

הנערה קפאה על מקומה בתחילה, מביטה בי תוך כדי התפשטות במעין פחד. כאשר עליתי על המיטה, עירום, ונשכבתי על צידי לידה, ידי על כל גופה, מלטפות ומגרות, היא נרגעה ופנתה אלי.

תמיד כשאני מדמיין מצב כזה, של מין עם בתולה צעירה, אני לא בטוח בטיב המחשבות החולפות בראשה בקשר לאבר המין שלי. האם הוא מגרה אותה, או מבהיל. או אולי חסר משמעות.

 

האיברים הראשונים שזוכים לביקור אוהב של ידי הם השדיים. משום מה זה נראה יותר אסתטי ופחות תובעני מאשר הפות, הישבן, הפנים או כל איבר אחר.

איריס קיבלה את ליטופי באהדה. היא נשארה לשכב על גבה ועצמה את עיניה, מתמכרת לתענוג.

 לאט לאט קרבתי את גופי אליה, עד שבלי משים, כביכול, הרגשתי את אברי מונח על ירכיה. ידעתי שאם היא לא מסתכלת, היא לא בהכרח תשים לב. לגבי זה היה גירוי אדיר. לדעת שאבר מיני מונח עליה.

אולם לאיריס היו ידיים והם טיילו לצדי גופה וחשו את גופי. ולהפתעתי היא ליטפה את גופי באזור החזה והכתפיים.

המוח המתוחכם שלי פעל ולחשתי באוזנה: "זה נעים נורא, תלטפי אותי גם יותר למטה".

ידעתי שבעיניים עצומות הבקשה הזו תמימה לחלוטין. אולם ברגע שאיריס הורידה את ידיה לכיוון הבטן שלי בניסיון למלא אחר בקשתי, היא נתקלה באיבר המין הזקוף שלי שנמעך לכיוון ירכיה.

התגובה הראשונית הייתה קפיאה ורתיעה. כאשר היא הביטה אלי, היא ראתה שאני מחייך וחייכה במבוכה.

"את יכולה ללטף אותו", אמרתי.

לא נעלם ממני שכל הסיטואציה שבה אני שוכב עירום לצידה, הייתה בלתי צפויה לאיריס מבחינתה. (בדיעבד, גם מבחינתי). אולם לאט לאט היא נרגעה. אם היא חשבה שאקפוץ עליה ואאנוס אותה הרי שנתבדתה.

מכל מקום,  העובדה שהיא הלכה ונרגעה הקלה על מהלך העניינים, אולם היא סירבה בינתיים ללטף את איבר המין שלי. לא  התרגשתי, הייתי בטוח שזה יגיע.

בינתיים היא המשיכה ללטף אותי בחזה ובבטן ואני המשכתי ללטף אותי בשדיים. נשארנו במצב הסטטי הזה דקות ארוכות ומהנות, כאשר לי נגרמה הנאה יותר מהדמיון שבו היא מלטפת את איברי.

אמנם מדי פעם היא נגעה בו באקראי ולמרות שלא נרתעה כמקודם, לא הותירה את ידה עליו אלא המשיכה ללטף אזורים אחרים.

לבסוף החלטתי שהיגיע הזמן להתקדם. ידי ירדה כלפי ביטנה, מלטפות בקלילות את הבטן (זו יד אחת בלבד, בגלל ששכבתי על הצד), הליטוף שלי נשא כעת אופי מאד קליל. לא התעכבתי על שום מקום באופן מיוחד אולם עברתי על כל המקומות כאילו על מנת להשאיר חותם. ליטפתי את ביטנה החמה והכנסתי אצבע קלילה לתוך פותה. העברתי מישוש עדין על החלק הפנימי, והמשכתי לישבניה. עברתי לגב ועליתי לאחורי הראש. בעדינות השכבתי אותה על הבטן ועשיתי לה מסז' בעור הקרקפת. למסז' הזה יש אפיון אחד מאד משמעותי: הוא מאד אינטימי. זה כאילו אתה מפקיר את ראשך בידי מישהו אחר.

לאחר המסז' בראש ממש נמרחתי עליה, מרגיש את אברינו נוגעים. הכנסתי את איברי בין רגליה מאחור כאשר שנינו שוכבים על הצד. ידי האחת מתחת לגופה מענגת את פטמתה וידי האחרת בין עכוזיה ואצבעותיי בתוך פותה מאחור. פותה היה רטוב לחלוטין וכל תנועה שם גרמה לה ליפחות תשוקה ותענוג. וזאת כאשר ידי האחרת מענגת אותה בפטמה ללא הפסק.

 לאחר מספר דקות, שחררתי את היד מהפות והתחלתי לשפשף את איברי בפותה בתנועות קטנות.

כצפוי, איריס לא הביעה כל התנגדות ולא הראתה כלל שהיא מודעת להבדל. יכול להיות שהיא לא רצתה לדעת.

בשעה זו, הייתי אני מגורה ביותר, רציתי מאד לחדור לתוכה, או לחילופין שהיא תמצוץ לי ושאני אגמור לה בפה. לא ידעתי בדיוק מה לעשות. העדפתי את האפשרות השניה למרות שחלמתי על הראשונה ולמרות שידעתי שיהיה קשה יותר לשכנע אותה למצוץ לי.

החלטתי שיהיה עלי לגרום לה להגיע כמעט עד לאורגזמה על מנת שאוכל לשכנע אותה למצוץ לי.

בדמיוני לא פסקו כל העת לעבור מחשבות על חדירה. ולו אפילו זמנית רק כדי להרגיש. לא לגמור. אחת המחשבות הייתה שלאחר החדירה והזיון, לא אגמור בתוכה אלא לפני שהיא גומרת אנסה לשכנע אותה למצוץ לי.

לאט לאט נתתי לאברי את הכיוון הנכון, ומדי פעם חדרתי עם העטרה לתוך הפות. לא עברתי את מחסום הבתולין אולם לא היה בכך צורך,  כל העצבים הרגישים מרוכזים בכניסה ולא בעומק.

לבסוף, נתתי לאברי לנוע רק בתנועות חדירה, כאשר ראשו טמון כל העת בתוך פותה. איריס שכבה כמעולפת, עיניה עצומות ופיה פולט קריאות קצרות של תשוקה. ביד שמאל המשכתי כל העת לצבוט ולמסז' את פטמתה האחת.

בלבי חשבתי לפתע על כיוון נוסף. שלפתי את ידי מתחתיה, השכבתי אותה על הגב והתחלתי ללקק ולמצוץ את פטמותיה עם הפה והלשון, עברתי במהירות לחלקים אחרים והגעתי במהירות לישבנים ולפות. פיסקתי את רגליה והשקעתי את ראשי בין רגליה. ליקקתי ומצצתי את הדגדגן ואת כל האזור ההוא במרץ. איריס לא הביעה כל התנגדות ורק השמיעה גניחות הנאה.

בלבי החלטתי שעכשיו זה הזמן לקרב אותה אל מאוויי. תוך כדי שאני מלקק ומוצץ תפסתי את ידה וקרבתי אותה לאברי. כצפוי, היא לא התנגדה ואחזה בו. לאחר כרגע, התחילה ללטף אותו, כיוונתי את ידה גם קצת לאשכים ולישבנים ונתתי לה חופש. המשכתי לענג אותה עם הפה והלשון תוך שאני מתכנן את הרגע הנכון לפעולה הבאה.

לאחר עוד מספר דקות התחלתי לאט לאט להתהפך בצורה כזו שראשי היה בין רגליה וראשה היה בין רגלי.

המשכתי מייד למצוץ וללקק במרכזי התענוג שלה ואת אברי תליתי בינתיים מעליה ולא הורדתי אותו. ז"א החזקתי את האגן מעליה ולא נשכבתי עליה. אם עיניה היו פתוחות היא לבטח נעצה אותן באברי המין שלי.

הרעיון שלי היה כזה, אם אני מוצץ לה והאיבר שלי ליד הפה שלה, מה יותר טבעי מזה שהיא תמצוץ לי?

לפיכך, עסקתי במרץ בליקוק ומציצה מתוך תיקווה שבשלב כלשהו היא תבין את הרמז. חוץ מזה הורדתי לאט את האגן כך שאבר המין שלי נגע ממש בפה שלה.

ניסיתי לשכוח מהפה שלה. לא רציתי להתאכזב. סבלתי מזקפה קשה ומכאיבה וכבר התכוננתי לצאת מהמפגש הזה עם אותה זקפה כמו שהייתה אלא שאז קרה המפנה. לפתע חשתי בלחות חמימה עוטפת את החלק העליון של האבר.

איבר המין הגברי, למרות רגישותו, אינו רגיש למגע רגיל, ז"א הוא רגיש לגירוי מיני אבל מגע רגיל מורגש חלש יותר. וכך יצא שאיריס הכניסה את איברי לפיה ואני כלל לא שמתי לב.

רק לאחר מספר דקות של מציצות הדדיות עלה בדעתי להסתכל ואז ראיתי שהיא מוצצת את אברי בתנועות ארוכות וידיה מלטפות את אשכי.

יש לי בעיה אחת במציצות - אני חייב לגמור בפה של המוצצת. שאם לא - נגרעת ממני ההנאה המקסימלית. הדבר דומה לגמירה בתוך הפות ולא לבריחה ברגע האחרון, שאז נגזלת ההנאה.

אלא שבנות בד"כ לא אוהבות את הרעיון שגומרים להם בפה, ובעיקר לא בתולות צעירות. אבל מה לעשות, רציתי, ולא היה איכפת לי אפילו אם איריס לא ידעה שזה מה שהולך לקרות.

כל מה שיכולתי לעשות זה לגרום לה כמה שיותר הנאה ולקרב אותה כמה שיותר לאורגזמה מתוך תקווה  שבלהט התענוג היא לא תשים לה לנוזלים החמים הפורצים לפיה כאשר אגמור.

קיוויתי מאד שהיא תגמור יחד איתי. אם היא הייתה גומרת לפני היה קשה לי לגמור לה בפה.

הרגשתי שאני קרוב מאד לגמירה. הנערה לא הייתה מוצצת טובה אולם הילדותיות הייתה פיצוי על הניסיון. משום מה זה מגרה יותר כאשר נערה צעירה מוצצת את איבר המין שלך.

ולבסוף, הרגשתי שאני כבר לא יכול להתאפק ותהיתי מה קורה איתה, היא לא יכלה כל כך לפלוט גניחות הנאה כי פיה היה חסום אולם גופה דיי השתולל ואני החלטתי שהיא באורגזמה ושהיגיע זמני לגמור לה בפה.

נתתי לעצמי להיסחף וברגע המכריע נעצתי את אברי עמוק בפיה תוך כדי שאני פולט כמויות גדולות של זרע.

היא עמדה בכך בכבוד והמשיכה למצוץ עוד מספר מציצות לפני שהחליטה לבדוק מה קורה לה בפה. אני תולה זאת באורגזמה ששיכרה את חושיה. אני, בכל אופן, חוויתי גמירה מהנה ביותר. ולא היה איכפת לי כבר שהיא הוציאה את אברי מפיה.

נשכבתי עליה, רפוי, מנסה לחשוב אם היא צריכה עוד ליקוקים וגירויים או שהיא גמרה. היא שכבה אף היא, דיי בהלם, אני משער.

לבסוף החלטתי שהיגיע הזמן לדבר. התהפכתי ונשכבתי עליה. פרצופה היה מרוח בזרעי והיא נראתה דיי מפוחדת.

חייכתי אליה חיוך הרגעה וליטפתי את פניה, מורח את הזרע על עורה. אח"כ המשכתי ומרחתי אותו גם על שדיה. ולבסוף, נישקתי אותה על פיה, מרגיש בפי את זרעי. קיוויתי שזה יעזור להרגיע אותה.

ואכן, זה פעל. היא חייכה ואח"כ אמרה שלא חשבה שאגמור לה בפה. ואני חיבקתי אותה ואמרתי לה מילות נועם והרגעה. אח"כ לקחתי אותה למקלחת וקילחתי את שנינו.

במקלחת הרגשתי שעומד לי שוב. והפעם משום מה הרגשתי שאני חייב לחדור לתוכה.

אלא שלא היה לי כל מושג איך לעשות זאת. היא לבטח כבר גמרה, ואפילו אם לא זה נראה מפחיד.

החלטתי שאת זה אני חייב להגיד לה ולעשות את זה איתה ביחד.

לחשתי לה באוזן: "איריס, אני מת להיכנס לתוכך"

איריס הסתכלה אלי ואמרה לי בלחש: "אבל מה יהיה אם אכנס להיריון".

"אני לא אגמור בתוכך. רק קצת להרגיש", אמרתי. ואז השכבתי אותה על הגב באמבטיה, הורדתי את הקלח והתזתי מים על אברי המין שלה. מקווה שהדבר יגרה אותה. היא לא אמרה כלום, בדקתי עם האצבע את מצב הרטיבות שם והחלטתי שאפשר לחדור.

כיוונתי את אברי עם היד ופערתי את אברה עם היד השניה, מכוון את האיבר לתוכה.

התחלתי לחדור, המים מתיזים על גבי , הרגשתי במעצור, דחפתי בחוזקה, והיא פלטה זעקה קצרה ואח"כ שקעתי בפנים, בחמימות הדביקה, המים שוטפים אותנו.

נישקתי אותה ושאלתי אותה אם זה מאד כואב. היא אמרה שלא, התחלתי להוציא את האיבר ולהכניס אותו לאט ובזהירות. והסתכלתי על פניה, לראות אם היא סובלת. ראיתי שהיא נהנית. והגברתי את תנועותיי. כעת הייתי מאושר, זיינתי אותה במלוא מובן המילה, רק חבל שלא אוכל לגמור בתוכה.

בלהט האקסטזה שמתי לב שהיא מתרגשת מחדש ופולטת שוב קריאות קצרות של תשוקה. וידיה מושכות אותי כלפיה בישבני. כאילו היא רוצה שאיכנס עמוק יותר. הרגשתי שאני גומר בקרוב מאד והתלבטתי עד כמה קרוב לגמירה ארצה לשלוף את האיבר. החלטתי שאקח טווח ביטחון גדול אולם לא הספקתי עוד לתכנן יותר מדי והרגשתי שאני גומר, שלפתי מייד את האיבר ופלטתי על ביטנה ועל שדיה.

 

פרק חמישי

למחרת בבוקר, עינת כבר נסעה, הילדים כבר בפעוטון ובבית הספר, צילצל הטלפון. על הקו היתה איריס.

"תגיד, דוד", היא אמרה. "אני יכולה לבוא אליך היום לשיעור?"

"כן, בודאי", אמרתי.

"יש לי בקשה", הוסיפה איריס. "יש לי כאן חברה שמעונינת גם כן. היא יכולה להצטרף לשיעור הדגמה?".

לרגע הייתי המום. למה היא מתכוונת לכל הרוחות. ואח"כ אמרתי לעצמי. מה זה משנה. אפילו אם זה למה שאני חושב, זה לא צריך להפריע לי.

"כן," אמרתי.

"אוקי, אז נתראה היום בצהריים, בערך ב- 12:00".

"אוקי."

"אז ביי"

"ביי", אמרתי וסגרתי.

 

בדיוק בשעה 12:00 נשמעה הדפיקה הידועה בדלת. פתחתי את הדלת, כולי מסוקרן לראות מי זו החדשה ואיזו הדגמה היא מעונינת.

יחד עם איריס היתה נעמה. נעמה היא נערה קטנת קומה (שלא כמו איריס), אולם גופה מפותח להפליא. תמיד הייתי בטוח שהיא קטנה מאיריס לפחות בשנתיים. כעת התברר שהן באותה כיתה.

נעמה היא בת למשפחה קוצ'ינית. גם היא, כמו איריס, בעלת עור שחום, אפילו יותר מאיריס.

עם נעמה יש לי היכרות מהקראטה. היא לומדת יחד איתי ואנחנו באותה רמה. דבר אחד אני יודע עליה: שיש לה גמישות מדהימה. היא עושה שפגט מכובד ביותר.

חוץ מזה שהיא נערה חמודה מאד. תמיד אנו מחליפים מילות שלום ומתלוצצים על נושאים שונים שקורים באימוני הקראטה.

"טוב", אמרה איריס. "אז נתחיל?"

"היכנתי לכן שיעור משותף. לא ידעתי בדיוק באיזו רמה נעמה".

"לא", צחקה איריס. "נעמה לא באה לשיעור מחשב. היא רוצה מסז'."

הרגשתי נבוך. עד היום היכרתי את נעמה היכרות אחרת לגמרי. איך אוכל לעשות לה מסז'. וביחוד אם היא מצפה למסז' אירוטי כמו לאיריס.

אולם לא גיליתי את מחשבותי והובלתי אותן לחדר השינה. איריס אמרה:

"נעמה, את ראשונה. אני אשחק בינתיים במחשב".

נעמה התחילה להתפשט. גבה מופנה אלי. ואני הרגשתי נבוך מאד. לא הצלחתי להיכנס לאווירת מסז' בכלל אלא דווקא לגירוי מיני.

החלטתי שאנסה לעשות לה מסז' רגיל, למרות שבליבי ידעתי שאם היא לא תביע התנגדות אגרום לה להנאות מיניות.

נעמה נשכבה על הבטן. לבושה תחתונים בלבד. לא אמרתי לה שהמסז' מתחיל כאשר שוכבים על הגב אלא התחלתי לעשות לה מסז' בצורה הזו, מהרגליים כלפי מעלה.

כפות רגליה היו קטנות ומטופחות. כאשר אחזתי בכף רגל ימין והתחלתי לעסות אותה, הרגשתי שאני נרגע לאט לאט. התחלתי לבצע מסז' מסודר. עליתי במעלה הרגל, עיסיתי את הברך והתחלתי לבצע סיבובי אגודלים בירך הימנית שלה. עשיתי זאת בחלק החיצוני של הירך, אח"כ בחלק האחורי ולבסוף הגעתי לחלק הפנימי. על מנת לבצע עיסוי אגודלים טוב פישקתי מעט את רגליה. היא לא התנגדה. ידיה היו לצדי גופה כמו שצריך (בטח איריס עדכנה אותה) וראשי היה במנוחה על הכרית.

התחלתי ללחוץ ולעסות את הבשר הרך בחלק הפנימי של הירך ותוך כדי כך לעלות כלי החיבור בין הרגליים. ככל שעליתי הרגשתי שעומדת לפני דילמה: האם להגיע לאיבר המין, האם לגעת בו או אולי להשאיר זאת למסז' ישבנים.

אולם לא היה לי הרבה זמן ובלי לחשוב יותר מידי, היגעתי לאיבר המין ועשיתי לו סיבוב אגודלים קטן דרך התחתונים. ראיתי איך אבריה מתכווצים, אולם היא לא השמיעה מילה.

נטשתי את האיזור הרגיש וחזרתי על כל התהליך ברגל השניה. כאשר ביצעתי הפעם מסז' אגודלים בפות, שמעתי את קולה: היא נאנחה אנחות חנוקות וישבניה התכווצו.

ידעתי שלא אוכל לעשות זאת זמן רב, וגם זה לא היה נחוץ. הבנתי שהיא באה גם כן למטרת הנאה מינית כמו איריס. ידעתי שאוכל כעת לעשות זאת במסז בישבנים.

אמרתי לה: "נעמה, אם לא איכפת לך, אז אני מעדיף לעשות את המסז' לא דרך בגדים."

היא ענתה לי: "איכפת לך להוריד לי את התחתונים?"

לא עניתי והיסרתי את תחתוניה. היא עזרה לי בתנועות רגליים.

אחזתי בפלח עכוז אחד, אצבעותי עמוק בחריץ בין ישבניה ואגודלי בצד החיצוני והתחלתי לעסות אותו בחוזקה. בקצות האצבעות יכולתי לחוש ברטיבות הולכת וגדלה. האצבע המורה היתה נעוצה עמוק בפי הטבעת והאגודל על השפתיים החיצוניות של הפות ובין השפתיים הפנימיות. וזו היתה רק יד שמאל. יד ימין נתנה קונטרה ליד השניה. ומדי פעם נכנסה אל מתחת לבטן, לכיוון הפות מהצד השני. העכוז קיבל לחיצות חיצוניות משתי הידיים וגם עיסוי פנימה מפי הטבעת. העיסוי שביצעה האגודל בפות לא היה קשור.

הקפדתי כל העת על מגע קליל ביותר עם אזור הפות והדגדגן הרגישים. לא רציתי עדיין לגרום לנעמה לגמור. אולם גם בצורה הנוכחית תגובתה הייתה קיצונית. היא טמנה ראשה בכרית. פותה התכווץ והתרחב חליפות וכל גופה נע גלים גלים. מתוך הכרית בקעו קולות חנוקים.

המשכתי במסז המיוחד של פלח העכוז כחמש דקות ועברתי לשני. גם הוא קיבל טיפול דומה. הרגשתי שהחריץ בין ישבניה הולך ומתרטב ומרחתי את הרטיבות לכיוון פי הטבעת ולפות, הלוך וחזור. תגובותיה היו כל העת חנוקות. לפתע נזכרתי שיש לנו צופה והרמתי ראש לראות מה עושה איריס.

איריס ישבה ליד המחשב, עיניה נעוצות בנו. מכנסיה ותחתוניה מופשלים והיא מאוננת במרץ. היא לא שמה לב למבטי. עיניה היו זגוגיות והיא הייתה שקועה במעשיה.

באותה עת עברתי למסז' ישבנים בו אני לש את שני העכוזים בעת ובעונה כך שנוצר חיכוך וגירוי בפות. נעמה הייתה כבר מגורה מאד אולם עדיין תחבה ראשה בכרית ורק העוויתות הקלות שאחזו בה וההתכווצויות הריתמיות של פותה ועכוזה הורו על התרגשותה. פישקתי את רגליה לרווחה. הן נפתחו בקלות וחשבתי לעצמי שראיתי אותה עושה הרבה פעמים שפגט אולם אף פעם לא חשבתי שאפתח את רגליה ואלוש את אברי המין שלה. פותה היה נפוח ומרוגש. השפתיים החיצוניות פתוחות. הפות נסגר ונפתח חליפות. אולם גם כאשר היה סגור היה בו מרווח ניכר. ובכלל, הפות היה מוכן לקבל איבר מין גברי.

גררתי את נעמה על פני המיטה כך שישבנה היה קרוב לקצה המיטה ורגליה, אילו היו ישרות, היו בולטות מאחורי המיטה. רכנתי על הברכיים על הרצפה מאחורי המיטה. חזרתי ואחזתי את עכוזיה בלפיתה הידועה והמשכתי לנדנד ולטלטל אותם ליצירת הגירוי בפות. קול המציצה שנשמע מהפות היה הרבה יותר חזק ומביך מאשר אצל איריס. כי אצלה עשיתי זאת לפני כל גירוי אחר. אולם נעמה הייתה מגורה כבר קודם ולכן פותה היה הרבה יותר רטוב.

צורת רכינתי אפשרה לי כעת להניח את פני בדיוק מול פותה מאחור. ותוך כדי לישת העכוזים התחלתי ללקק את דגדגנה ואת שפתיה החיצוניות. איך שהתחלתי לעשות זאת חל שינוי. נעמה הרימה ראשה מהכרית, והחלה להשמיע קריאות קצובות של "עוד" ושל "זה טוב". מזל שאנחנו גרים בבית פרטי, אחרת כל השכנים היו שומעים. רגליה היו עדיין פשוקות לרווחה  אולם כעת היא פרשה אף את ידיה ואחזה בחוזקה בשני צדי המיטה. מפעילה את כל כוח שריריה.

היא היטטה ראשה לאחור, והביטה בי. מבטה היה סהרורי למדי. ידעתי שזה הזמן. עלי לחדור לתוכה. הרגשתי מחורמן  לחלוטין. אברי היה קשה ביותר.

פשטתי את המכנסיים והתחתונים. נשארתי עם החולצה וחזרתי לאחוז את עכוזיה. אולם כעת בדקתי את אפשרויות החדירה. נעמה ראתה מה אני עושה אולם לא אמרה כלום. פתחתי בעדינות את פותה והפרדתי את השיער הצפוף שכיסה עליו. לשיער יש נטייה להיתפס בפין כאשר הוא חודר וזה כואב.

מייד קירבתי את איבר המין והחדרתי אותו לאט לאט לתוך הפות הבוער. ציפיתי למעצור, אולם זה לא בא. חדרתי אליה כל כולי בקלות ובשמנוניות מוחלטת. ביצעתי מחול קטן בתוכה, ומשכתי את עצמי כמעט החוצה. כאשר הייתי רובי בחוץ  - דחפתי שוב פנימה, כעת עשיתי זאת יותר במהירות. אולם גם כעת הכניסה הייתה חלקה. המשכתי והאצתי את מהירותי והכנסתי את עצמי לקצב קבוע של חדירות. הרגשתי שלא אוכל עוד להתאפק זמן רב. היה לי חשק עצום לגמור בתוכה. ובלבי חשבתי שיש סיכוי שהיא לוקחת גלולות נגד היריון. וזאת משום שהיא לא הייתה בתולה.

ההתלבטות שלי עזרה לי לדחות את הסוף ובינתיים נעמה התחילה לגמור. זעקות הנאה נפלטו מפיה ועכוזה נדחף לאברי בתנועות מהירות, לאו דווקא באותו קצב. אני מצידי השתדלתי לחדור אליה באותו קצב בו היא נעה אולם לא הצלחתי להדביק אותה אלא לעיתים רחוקות. בכל אופן, בכל פעם בו הצלחנו לתאם תנועות, הדבר היה מהנה ביותר. החדירה הייתה עמוקה מאד ומהירה ולכן גרמה לי ולה גירוי רב.

בכלל, זה נורא כייף לחדור לעומק, לפחות עבור הגבר.

פותה היה כעת רטוב מאד וחלקלק מאד. בקושי הרגשתי אותו. אברי נע בתוך מחילה מרווחת וללא כל חיכוך. במצב זה ההנאה שלי הייתה עדינה מאד ולא קיצונית. נעמה, מצידה, קיבלה את הגירוי העיקרי שלה מהשפתיים החיצוניות שהתחככו ללא הרף בחלק התחתון של אבר המין שלי. הזיון היה מושלם. הרגשתי שאני יכול כך לדפוק עוד זמן רב, אולם נעמה לא נתנה לי לנוח. הרגשתי שהיא עומדת לגמור והחלטתי שאני חייב לגמור יחד איתה או טיפה אחריה.

אי אפשר לתאר איזה מין חישובים עושה גבר במצב זה. הרבה הערכות ותחושות, אולם ברגע שהייתי בטוח שהיא גומרת, התחלתי אני להעלות את סף הגירוי שלי. תנועותי הפכו מהירות יותר ובעצם, יצרתי בי רצון לגמור.

נעמה גמרה, עוויתות ארוכות ומהנות אחזו בגופה ותנועותיה נחלשו לאט לאט. אני הייתי זקוק עוד למספר שניות...... תנועותי היו מהירות ביותר, נכנסתי ויצאתי מתוכה במהירות. דוחף ומושך בכוח. ו......אז גמרתי. דחפתי את הדחיפות האחרונות עמוק עמוק כך שכל טיפות הזרע יכנסו לעומק ואף טיפה לא תלך לאיבוד. המשכתי בדחיפות תוך כדי השפרצת הזרע וכעת רכנתי מעליה וחיבקתי אותה בחוזקה על שדיה תוך כדי שאני דוחף לתוכה את שאריות האורגזמה שלי. תחבתי את פני בשיערה והתחלתי להרגיע את גופי.

כך נחנו מספר דקות בדממה. גם איריס לא דיברה ואין לי מושג מה היא עשתה.

לבסוף, התנתקתי ממנה. אברי עדיין היה קשוי למחצה. היא הרימה ראשה וחייכה אלי. חייכתי חזרה. הייתי רגוע ולא חששתי שהכנסתי אותה להיריון.

אמרתי לה: "את יודעת שלא סיימנו את המסז'".

"כן", היא אמרה. "אז מתי נגמור?"

"אני אנוח מעט ואח"כ...."

"רגע, רגע, ומה איתי", נשמע קולה של איריס.

אוהוהו, חשבתי לעצמי. שכחתי ממנה לגמרי. מסתבר שאין לי כוח לשתי נשים בבת אחת.

"אז מה, איריס. את גם רוצה מסז'?"

"כן, בטח" אמרה איריס.

"את יודעת מה? בואו נלך כולנו להתרחץ ואח"כ נראה".

"טוב", אנו שתיהן במקהלה.

ניגשנו כולנו למקלחת. הורדנו את הבגדים שלא הורדו קודם והתחלנו לסבן אחד את השניה.

הרגשתי שאברי מתקשה שנית. אולם זה היה מהר מדי וגרם לי כאב. אולם לא התנגדתי לו. אמרתי לעצמי שאם הן תצלחנה לגרום לי לגמור שוב, אז לא איכפת לי.

אני סיבנתי את נעמה ונעמה סיבנה את איריס שניסתה לסבן אותי בהססנות. היא בזבזה דקות ארוכות לסבן את גבי וכתפי תוך כדי שאני מלטף את נעמה שהייתה כבר עמוסה בסבון. הרגשתי את ידיה עולות לצווארי ומסבנות את פני.

"תעצום עיניים", אמרה איריס. "אני רוצה לסבן לך את העיניים".

בקושי הספקתי לעצום עיניים כשהיא מילאה לי את העיניים בסבון. איבדתי בבת אחת את חוש האיזון והרגשתי צורך דחוף להתיישב על הרצפה הרטובה.

שמעתי את הבנות מתלחששות ביניהן. נעמה כבר לא הייתה בידיים שלי. לא ידעתי אפוא הן. הייתי בחשכה מוחלטת וגיששתי עם הידיים מסביב. מדי פעם הרגשתי גוף רך ומסובן מסביב אולם לא ידעתי של מי הגוף. הבנות צחקקו מסביבי.

הידיים של איריס (אני חושב שזו הייתה איריס) המשיכו לסבן אותי תוך כדי שאני יושב על הרצפה והיא לחששה לי באוזן כל מיני דברים לא מובנים.

הישיבה הנוחה לי ביותר היא ישיבה מזרחית וכך עשיתי. הזין שלי התכווץ קצת מהפחד והפוזה. הרגשתי ששתי הבנות מנסות לשלוט בי.

הרגשתי את הלשון של איריס המלחששת באוזן שלי. נושפת כמו חתול. אני לא יודע איך זה משפיע על גברים אחרים אבל כשאישה עושה לי לחשושים ונשיפות וליקוקים באוזן אני מתחרמן פחד. זה היה נעים ובאופן טבעי שלחתי את ידי ובעיניים עצומות מיששתי וגיששתי אותה. כאן נוגע בשד קשוי ושם בבטן רכה. עברתי בקלילות על כל הגוף שלה. בנגיעות רכות, תוך כדי שהיא עדיין דבוקה לי לאוזן.

לפתע הייתה לי תחושה חמימה בזין. נורא רציתי לפקוח עיניים אבל פחדתי שישרוף לי. המחשבה הראשונה שעלתה לי בראש שנעמה מוצצת לי. נראה מוזר שנערה צעירה מוצצת לך ואתה אפילו לא בטוח אבל אחרי שגומרים פעם אחת והעיניים עצומות וכל הגוף מלא סבון ויושבים ישיבה מזרחית ונערה צעירה אחרת מלקקת לך את האוזן כבר אי אפשר להיות בטוח בכלום.

בכל אופן הרגשתי תחושות עדינות מאד ונעימות מאד בזין אלא שלא רציתי לגמור. והאמת שגם לא רציתי. נסחפתי אחרי התחושות המענגות ורק המשכתי לענג את איריס המלחששת. נורא רציתי דווקא לזיין את איריס. אפילו אם לא לגמור בתוכה, רק להיות בתוכה קצת.

וממחשבות למעשה, חיבקתי אותה חזק והצמדתי אותה אלי, מושך אותה ומושיב אותה עלי, דוחק את נעמה הצידה. אחזתי בפלחי ישבניה בשתי ידיים ועדיין בעיניים עצומות ניסיתי לחוש את הרטיבות שבתוכה, פתחתי ופישקתי את שפתיה, מנסה להחליט אם היא מוכנה לזיון. העליתי אותה קצת ודחקתי את אברי לתוכה, נעזר בידי.

המאמץ היה רב וכל מה שרציתי היה להיות בתוכה. וחיבקתי אותה חזק.

אם חשבתי שאני יכול להיות בתוכה ולא לעשות כלום אז זה פשוט בלתי אפשרי. כל תזוזה של הגוף גורמת גירוי עצום.

החלטתי שאני נשכב על הגב ומנסה להירגע. שהיא תעשה מה שהיא רוצה.

נעזרתי במרפקים ונשכבתי לאט על הגב. העיניים עדיין עצומות. הזין שלי תקוע בתוכה. היא ישבה עלי וזזה לכל מיני כיוונים מעקמת לי את הזין ומגרה אותו.

בפוזה הזו ששכבתי הזין היה ארוך ובולט במיוחד. הרגשתי את אבריה הפנימיים מרוב שהייתי עמוק בתוכה. ועדיין העיניים שלי היו עצומות.

 

לאחר מספר דקות עונג כאלה החלטתי שאני חייב לצאת מתוכה. זה מסוכן מדי. ולמרות המחאות העזות של גופי ושל איריס התרוממתי ומשכתי אותה ממני. מניח אותה לצדי. החלטתי שזה הזמן לשטוף את העיניים ולראות מה קורה סביבי.

הזין שלי עמד חזק. נעמה ואיריס ישבו לידי. איריס נראתה דיי מאוכזבת והתעסקה לעצמה בפות. מנסה אולי לגמור.

הרגשתי שדווקא עכשיו זה זמן טוב להיפרד. ואולי לשים קץ לרומן הזעיר המתפתח כאן. ניסיתי להציג להן את המצב, שלמרות שלא גמרתי ואני מת לגמור... אני מתגבר על עצמי. והן יכולות בקלות להתגבר על יצרן. לא אמרתי להן שאני רוצה לחדול מהפעילות המינית שלנו אבל בלבי חשבתי שכך אגיד להן בפעם הבאה שמישהי מהן תתקשרנה. כי הרי בסוף זה יתגלה ויגרמו נזקים.

התנגבנו והתלבשנו והן הלכו. אני שכבתי לי במיטתי, בוהה בתקרה ומאונן באיטיות, מרגיש את התסכול וחושב על ההפסד. איזה כיף היה יכול להיות אם הייתי יכול להיות כל הזמן עם הרמון נשים כזה.

תגובה לסיפור

 

תגובות