סרטים להורדה באימיול

 

 

 

בחלקו האחד זה סרט מלחמתי ובחלקו השני זהו סרט רומנטי. הסרט מספר את סיפורו של איש צעיר שמתבגר במהלך המלחמה הגדולה שנערכה בשנות ה-60.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה ושמע מדהימים!

הסרט 716.6 MB
מערכת יחסים מוזרה ומעמיקה נוצרת במפגש בין איש מכירות נודד בדרכים לבין רוצח שכיר בודד, אשר מרגיזה אחד את השני בדרכיהם שלעולם לא חשבו שיתכנו. האמונה מאפשרת חברות בין שני אנשים מעולמות שונים ודרכי חיים מנוגדים.

 
גירסת DVDSCR באיכות תמונה ושמע מעולים!

הסרט 716.8 MB
התרגום 0.027 MB
המאבק ההירואי של הקנדית, לואיז ארבור, שאחראית על פשעי-עולם ופשעי-מלחמה אותם ביצעת ביוגוסלביה. כשהקרב הפוליטי מתחיל בעולם מנסים להאשים את סולבודאן מילוסביץ' בפשעים נגד האנושיות.

הסרט 713.8 MB
סרט התעודה המטלטל שהיה מועמד השנה לפרס האוסקר ולפרס הסרט הטוב ביותר בפסטיבל סאנדנס: סיפורו של טוני קומס - כבאי אמריקאי, נשוי ואב לילדים, המחליט לצאת באמצע חייו למלחמת חורמה נגד הכנסיה הקתולית בעירו ונגד הכומר אשר לטענתו ניצל אותו מינית כשהיה ילד. קומס יוצא למלחמה במשפחתו, בחבריו ובכנסיה עצמה, החושבים כולם כי הוא ממציא את סיפורו והצופה מוצא את עצמו מצטרף למסע הרסני אשר סופו אינו ידוע לאיש. "אמונה שבורה" - סרטו של קירבי דיק הוא על פניו סרט המעודד קורבנות תקיפה מינית לצאת למלחמה לריפוי פצעיהם אך התוצאה הסופית שהוא מציג מעלה בפני הצופה את הדילמה האם מסע כזה שווה את ההשלכות ההרסניות הכרוכות בו.

הסרט 712.3 MB
סרטו החדש של הבמאי הקנדי הביזארי דיוויד קרוננברג ("הזבוב", "ארוחה ערומה", "תאומי המריבה", "קראש" ועוד) מבוסס הפעם על נובלה גראפית מאת ג''ון ווגנר ווינס לוק. טום חי בעיירה קטנה ושלווה. יש לו משפחה מאושרת, והוא מנהל דיינר קטן ופופולארי. יום אחד שני פושעים מגיעים אל הדיינר ודורשים שרות למרות שהמקום סגור. הם שולפים אקדחים וטום למרבה הפלא מצליח לחסל אותם במהירות כמו מקצוען. טום הופך לגיבור של העיירה ומופיע בחדשות הטלוויזיה. יום אחד מגיע גבר מסתורי לעיר וטוען שלטום קוראים ג''ואי. טום מכחיש אבל הגבר מתעקש לחפור בעברו והשלווה מופרת בשנית.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה ושמע מדהימים!

הסרט 717.0 MB
התרגום 0.018 MB
כשהייתם בתיכון היו בחורה או בחור שאהבתם אבל הוא צחק עליכם כי הייתם זקוקים באופן דחוף לניתוח פלסטי או דיאטה? חלפו עשר שנים ונפגשתם אם אותם אהובים שירקו לכם ישר בפנים והרסו אתכם לחלוטין. מה עשיתם? האם ניסיתם לגרום להם להתאהב בכם? האם התחלתם לחזר אחריהם? זו גם הבעיה שעומדת לפני כריס. כשהוא היה צעיר הוא היה בחור שמן למדי, היום הוא בחור חטוב ופגישה עם אותה נערה שכבשה את לבו בתיכון ודרכה עליו עד זוב דם מעלה אצלו את אותם השאלות.

הסרט 713.7 MB
התרגום 0.037 MB

Comedy Central בארה"ב, שזה כמו ה"קאמל קומדי קלאב" אצלנו להבדיל, גאה להציג את הגדולה מכולם: פמלה אנדרסון. פמלה מעלה מעין מופע צחוק ובו היא מבדרת את הצופים וצוחקת על שלל נושאים שונים ומגוונים, החל מאהבות ישנות וכלה בבעלה לשעבר, טומי לי. מופע מצחיק ומהנה!

הסרט 711.8 MB

אחרי שהתמודד עם עצי האורן הלבנים והגדולים יוצא ריינג''ר קוד להילחם בצבא של עצים שנטרפה דעתם, אשר נוצרו ע"י הממשלה.

הסרט 716.7 MB

כולם יודעים שליצנים יכולים להיות הדבר המפחיד האמיתי והמסוכן ביותר, כל זה מתממש כאשר ציירת צעירה שמנסה להגמל ממחלת הקולורפוביה (פחד מליצנים) בעבודתה מחזירה לחיים את התמונות מהן היא חששה כל חייה, כעת הליצן הרוצח מתחיל בסדרת רציחות אכזריות של כל חבריה והסובבים אותה ובהתעללות קשה בה.

הסרט 712.2 MB
דריק הוא סטודנט למשפטים שעובד בתור ממלא ישיבה, בעת טקסי הפרסים, ממלא הישיבה יושב במקומות של אנשים שעוזבים את הטקסים או הולכים למספר דקות. יום אחד, הוא יושב ליד ג''נאלה, כוכבת פופ ידועה, היא מחשיבה אותו בטעות למפיק מוכר ובעל כסף. הזוג הצעיר מתחיל לצאת, ועל דריק לשמור על קלאסה כדי שהיא עדיין תחשוב שהוא אותו מפיק. השניים מתאהבים זה בזה ועל דריק להחליט האם לגלות לה את האמת או לא?

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה ושמע מדהימים!

הסרט 711.5 MB

רוצח הסידרתי והצייד הראשים המזוהם הד מסטרס (פול סלואן) נותן את הראיון האחרון שלו לפני ההוצאה להורג. בראיון הוא מתחיל לספר את הסיפור על הרציחות של "המפלצת" ומעשה המוות שלה. הוצאת ההורג של הד מזוייפת בסודיות על ידי ארגון הממשל בראשותו של פרנק רוסו (ניק ואלונגה) אשר משחרר אותו לחופשי לא לפני שהוא מזריק לו חומר נוגד את החוצן, בפקודה לצאת ולמצוא אותו ולחסל אותו, ואת כל אלו אשר נדבקו ויכולים להמשיך לחיות רק כאשר הם משמידות את גופות בני אדם. הד כנגד הזמן חייב להגן על המין האנושי מפני אסון, בעזרתה של סוכנת מיוחדת לוגן (קולין פורץ').

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה ושמע מדהימים!

הסרט 716.8 MB

סרט זה מבוסס על אירועים אמיתיים שהתרחשו בבית חולים בלואיסוויל, קנטקי שבארה"ב. חמש נערות, בטקס החניכה שלהן בקולג' אמורות לעבור את הלילה בנפרד בבית החלמה, שבמסדרונותיו הזנוחים קיימות חמש רוחות. האם הן יצליחו לשרוד את הלילה? האם ינסו לצאת דרך היציאה היחידה שיש...מנהרת המוות?

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה ושמע מדהימים!

הסרט 716.6 MB
כאשר מתדפק על דלתו של ג'ייק הופר חברו הטוב מהימים בהם שירת במשטרה החשאית, חייו משתנים מן הקצה אל הקצה. קלטת וידאו שנשלחה למשטרה מיידעת את ג'ייק ההמום שבתו נחטפה יחד עם חברתה בעוד השתיים טיילו במזרח אסיה. עכשיו החוטפים רוצים כופר. ג'ייק יודע שממשלת ארה"ב לא ששה לשאת ולתת עם התנועה המוסלמית הפונדמנטליסטית שחטפה את בתו, ולכן יוצא במהרה אל האזור במטרה לשחרר אותה ואת חברתה בכוחות עצמו.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה ושמע מדהימים!

החלק הראשון 715.7 MB
החלק השני 716.8 MB
התרגום 0.012 MB

הסרט מספר את סיפורו של ג''ורג'', נער בן 16 שחייו סובבים סביב הטייקוואנדו. בעקבות סיבות שונות על משפחתו לעבור מפרנקפורט שבמערב, לפרנקפורט שבמזרח. כעת מאבד ג''ורג'' את זכותו להילחם באליפות הטייקוואנדו שנערכת במערב פרנקפורט. כאשר חברותו, יסמין, עוזבת אותו, מתחיל ג''ורג'' להסתובב עם חבורת לוזרים.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה ושמע מדהימים!

הסרט 715.1 MB

סרט פולני חדש המספר את סיפורם של מס'' אנשים: אישה צעירה שמנסה להתחמק מחייה המאכזבים, ואת סיפורם של 4 אנשים שמתכננים לשדוד בנק. התוכנית משתבשת, ואחד מהשודדים הורג 4 אנשים.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה ושמע מדהימים!

החלק הראשון 717.0 MB
החלק השני 714.0 MB
קומדיה רומנטית ניו-יורקית. רפי היא גרושה ניו יורקית בשנות השלושים לחייה. לאחר גירושיה היא נותרה עם שעון ביולוגי מתקתק וקצת סימפתיה מצד הפסיכולוגית שלה, ליסה. כאשר ליסה משכנעת אותה להתחיל לצאת עם גברים, הדבר האחרון שהיא מתכננת הוא להתאהב בבחור חתיך הצעיר ממנה. הדבר האחרון לו מצפה ליסה הוא שהפציינטית האהובה עליה תתאהב בצייר מוכשר בן 23, שבמקרה הוא גם בנה הצעיר.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה ושמע מדהימים!

הסרט 717.3 MB
התרגום 0.036 MB

זוכה פרס השחקן הטוב ביותר והתסריט הטוב ביותר בפסטיבל ונציה 2005 וסרטו השני של ג'ורג' קלוני כבמאי. הסרט מתאר את אחת התקופות האפלות ביותר בארה"ב בתולדות ההיסטוריה המודרנית, תקופת צייד המכשפות והרשימה השחורה. העלילה מתרחשת בשנת 1953 ועוקבת אחרי עבודתו של העיתונאי החריף אדוארד מורו שהגיש תוכנית חדשות ותחקירים ברשת CBS והצוות הנאמן שלו. הסרט מתאר את ההכנות למשדר ההיסטורי שבו התעמת עם הסנטור ג'וזף מקארתי שהיה אחראי על ציד המכשפות והרשימה השחורה שבה הואשמו אמריקאים חפים מפשע בפשעים נגד המדינה בשל היותם קומוניסטים. אותה תוכנית חדשות היסטורית נחשבת לציון דרך בתולדות הטלוויזיה ואירוע שנלמד בשיעורי אזרחות ותקשורת.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה ושמע מדהימים!

הסרט 720.1 MB
התרגום 0.038 MB
הסרט שהתחיל את הקריירה המצחיקה והמטורפת של ג''''ים קארי והביאה להצלחתו של השחקן המעולה והמצחיק בטירוף הזה. סרט פשוט מצחיק לאללה !! עלילה : לויד והארי הם שני אנשים שהטיפשות שלהם לא תתואר. כאשר מרי, אישה יפיפיה מאבדת מזוודה חשובה שבה כסף לפני נסיעתה לאספן שבקולורדו. שני החברים (שמצאו את המזוודה) מחליטים להחזיר לה אותה. אחרי המסע הארוך והמלא הרפתקאות (שבדרך אגב הם ביזבזו את כל הכסף) הם מגיעים לאספן ורבים על ליבה של מרי.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה ושמע מדהימים!

הסרט 714.7 MB
התרגום 0.031 MB
כשסיד מגלה שחברתו לשעבר, לונדון, מתכננת לעבור לניו-יורק בלי לספר לו על כך, הוא מחליט לערוך לה מסיבת הפתעה. סיד חושש לעמוד מולה והוא מחליט לערוך מפגש דמה עם באטמן, איש זר שהוא אינו מכיר. סיד מופיע לפגישה בביתו עם שקית קוקאין ביד. שניהם נסחפים לשיחה על סמים וחיים. כעת מבין סיד שעליו לדבר עם לונדון לפני שיהיה מאוחר מדיי.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה ושמע מדהימים!

הסרט 720.7 MB
התרגום 0.034 MB
צ''רלי ארגליסט (ג''ון קיוזק), עו"ד לעסקים מלוכלכים בוויצ''יטה (עיר בקנזס, ארה"ב), וחברו הדוחה והקשוח, ויק קאואנף (בילי בוב תורנטון), הרגע מעלו ביותר משתי מיליון דולר של הבוס של קנזס סיטי, ביל גיורארד. אך הדבר האמיתי שבו הצמד חושק הוא מועדון החשפנות של רנט. צ''רלי מקווה לחמוק מהעיר עם רנט, אך בעוד אור היום נעלם וסופת קרח משתוללת בחוץ, כולם, כולל המשטרה מתחילים לתהות מה בדיוק יש במלאי חג- המולד של צ''רלי. ו-12 השעות שנותרו לחג המולד מתמלאות בהפתעות.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה ושמע מדהימים!

הסרט 716.9 MB
התרגום 0.029 MB

עם ייצוג מציאותי של חיי הרחוב והסחר בסמים, הסרט EAST NEW YORK הוא דרמה ריאליסטית על שני סוחרי סמים גדולים המוכנים להילחם עד המוות על כסף וכוח. אחד מהם- טיי, רוקם מזימה לשדוד את כל המלאי של בלאק ולמכור אותה בעצמו, אבל בלאק מגלה זאת ורוצה במותו של טיי. התוצאה היא מלחמה, שממנה אף אחד לא עתיד לצאת כמנצח.

הסרט בגירסת DVDRip באיכות תמונה וקול מעולים


לחץ כאן להורדת הקובץ 715.4 MB

פראנקי עובר מדרום לונדון למלאגה (מדינה בספרד) כשבידו רק פח קטן מלא בכסף. הוא אמור להעביר את הכסף הזה לצ'ארלי, פושע ופלייבוי. מה שהוא לא יודע זה שההעברה הזאת תשנה את חייו לעד. לאט לאט הוא נהיה אחד מהכנופייה, לאט לאט הוא נסחף לתוך עולם ראוותני ואלים של הפשע המאורגן.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה ושמע מדהימים!

הסרט 716.0 MB
התרגום 0.028 MB
הסרט מתאר את יחסיהם של שני אנשים צעירים, פגועים רגשית: דויד וליילה, הגרים בטורנטו. לשניהם נמאס מהחיים והם מנסים למצוא מפלט בזרועותיהם אחד של השני.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה ושמע מדהימים!

הסרט 713.8 MB
"המשלח" היה להיט בספריות ה DVD בארץ אבל לא הגיע לצערנו לבתי הקולנוע בישראל. מסרט ההמשך המאוד מצליח המפיצים כבר לא יכלו להתעלם. פרנק מרטין פורש למיאמי אחרי אירועי הסרט הראשון. ונוטש מאחוריו את עיסוקי המשלוח הייחודים שבהם הוא היה מעורב. הוא מעדיף לעבוד כנהג המשפחתי אצל משפחת בילינגס העשירה שהוא מאד מחבב. יום בהיר אחד הילדים החביבים נחטפים ומוזרק להם וירוס קטלני שיחסל אותם תוך כמה שעות אם הם לא יגיעו במהירות לבית חולים. פרנק שיש לו עבר כלוחם ביחידה סודית, יודע כמה דברים על חטיפות מהסוג הזה ומבין שהישועה לא תצמח מה FBI ולכן הוא יוצא למשימת הצלה.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה ושמע מדהימים!

הסרט 716.7 MB
התרגום 0.020 MB

פקסטון וג''וש הם שני סטודנטים אמריקאים חובבי הרפתקאות. השניים אורזים תרמילים ויוצאים למסע ברחבי אירופה. בדרך הם פוגשים את אולי האיסלנדי ומתיידדים איתו. השלושה מגיעים לעיר בסלובקיה אי שם במזרח אירופה. לפי השמועות יש שם הוסטל, שבו אפשר להגשים את החוויות ההדוניסטיות ביותר. הצרה של השלושה שאין להם מושג לאיזה גיהינום הם הכניסו את עצמם.

גירסת VHSScr פורמט Avi/Xvid באיכות תמונה ושמע טובים מאוד!


לחץ כאן להורדת הקובץ 717.6 MB

כשהאחות החדשה מגיעה אל בית החולים לילדים נטושים, ובעוד קבוצת היתומים האחרונה עומדת להשתחרר, ברור למדיי שאלו הם אינם ילדים רגילים. יש משהו שחי בתוך הבית חולים, משהו אותו הילדים מכנים "הילדה המכנית", שעוצרת בפחד את הילדים ולא מאפשרת להם לעזוב.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה מדהימה!

הסרט 714.7 MB

ריי מנהל עסק, שירות המספק אליבים לאנשים ונשים שרוצים לבלות זמן מחוץ לביתם ולבן זוגם. העסק מצליח וחייו של ריי לא יכולים להיות טובים יותר אלמלא וונדל האטץ'' בנו המפונק של הלקוח הגדול ביותר של ריי מתגנב לסופ"ש בנאפה לפני החתונה שלו והוא נחנק למוות בטעות. כעת ריי מואשם בסיוע לרצח ושם עצמו למבוקש ברשימתו של שוטר עיירה קטנה, ולרוצח שכיר המחפש נקמה. עם עזרתה של לולה הסקסית ריי חייב להפעיל תוכנית חכמה ולטהר את שמו בעזרת האליבי המושלם, אך לא תמיד הולך כמתוכנן.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה מדהימה!

הסרט 716.6 MB

סגן מאט דניאלס מוביל את הצוות שלו אל משימה מעופרלת בפיליפינים כדי לתפוס טרוריסטים של אל קאידה. באותו הזמן במשימה מקבילה לתפוס ראש ארגון טרור מבוקש המסוק של המפקד אמי ג'נינגס נוראה ומופל בשטח אוייב. סגן דניאלס חייב להוביל את צוותו במשימה בשטח האוייב ולהציל את המפקד ג'נינגס ולהרוס את הנשק הביולוגי של האוייב לפני שישוגר.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה מדהימה!

הסרט 715.9 MB
התרגום 0.018 MB

זה סיפור על שלושה אנשים שרוצים "לעשות" את עצמם כאילו הם ראפרים. אך הדבר קורה באמת כאשר הם מצטרפים לקבוצת הראפ הכי חמה בשטח. כעת הם לומדים איך לעשות ראפ, מה ללבוש, ואיך לדבר. כעת, לשמור על הפאסון של הראפרים, עליהם לעשות הכל, אך זה מאוד קשה.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה מדהימה!

הסרט 711.4 MB

משפחתה של הלנה מפעילה קרקס נודד קטן. בניגוד להוריה, שהיו רוצים לראות אותה ממשיכה בדרכם, הלנה חולמת על חיים נורמליים. זה מוביל אותה למריבה איומה עם הוריה. כאשר מצבה הרפואי של אמה מתרופף, עוברת הלנה לעולם פנטסטי בו היא מתמודדת עם דמויות מתוך חייה. מסעה בעולם המומצא מוביל אותה לחיפוש אחר מסכת המראה – כלי פלאי שמסוגל להציל את מלכת עיר האורות, השוכבת חולה. מצד שני ממתינה לה מלכת הצללים, המושכת אותה אל האפלה... "מסכת המראה" הולך בדרכן של קלאסיקות כ"עליזה בארץ הפלאות" או "הקוסם מארץ עוץ" – גם כאן אנו בטריטוריה פנטסטית, עמוסה במשמעויות פסיכולוגיות, המעיד על סערת הנפש של הגיבורה. שיתוף פעולה בין סופר מדע- בדיוני המוערך ניל גיימן ((The Sandman והמעצב הגראפי הנחשב דייב מק'קין, עוצמתו האמיתית של "ממלכת המראה" נובע בראש ובראשונה מן השלמות הויזואלית שלו. מק'קין מעצב את העולם המומצא כמסע בין נופים אפלים, זהובים, לבין יצורים מפלצתיים שנוכחותם הפיזית מפתיעה ומלאת אימה. החדשנות הויזואלית והשילוב המעולה בין אנימציה לשחקנים חיים מצליחים לשאוב את עיני הצופים והופכים את "מסכת המראה" לסרט פולחן בהתהוות.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה מדהימה!

הסרט 717.1 MB
התרגום 0.030 MB

"קרוסלת הקסמים" הוא עיבוד מודרני לסדרת טלוויזיה פולחנית משנות השישים שבוימה בידי אריק תומפסון, אביה של אמה. העלילה עוסקת בקורותיהם של כמה ידידים (פרה, חלזון, ארנב וכלבלב) היוצאים בחיפוש אחר שלושה יהלומים לפני שמכשף נורא יקפיא את העולם. אם בשנות השישים עדיין היה מדובר באנימציית סטופ-מושן קלאסית, הגרסה הנוכחית כבר נעשתה במחשב.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה מדהימה!

הסרט 718.2 MB
התרגום 0.024 MB

לפני שנים רבות, שדים שלטו בארץ, חוללו סערות ונלחמו אחד בשני. כשהגיע סוף העולם נמחה גזעם, כעת הם רוצים לשוב ולהשתלט על העולם בו חיים האנושיים, והם אינם בוחלים בשום אמצעיים. כעת גורל העולם תלוי באקירה פודו- נער יפני שמתאחד עם שד אחד על-מנת להילחם בשאר השדים.

 
גירסת DVDRIP/AC3 באיכות תמונה וקול מדהימים

החלק הראשון 716.7 MB
החלק השני 717.6 MB
התרגום 0.015 MB

ג'ים ג'ייקוב (דין קוקראן) וניק קרלטון (טוד יאנסן) חברים מילדות אשר פועלים עם ה-cia במשימה צבאית בצ'צ'ניה. הפשיטה על המורדים של המילציה מצד הקבוצה הלכה לא טוב, ויחידה שלמה נמחקה חוץ מג'ים וניק אשר הצליחו לשרוד. חמש שנים מאוחר יותר, הם מחוץ למשחק של ה-cia עד אשר ג'ים יום אחד מקבל שיחה מאישה מסתורית מארץ הבלקנית אשר מודיעה לו שניק נמצא בכלא, ג'ים מתבקש גם להביא איתו מזוודה מלאה כסף עבור ניק כעסקת חליפין. ג'ים תחילה פונה ל -cia כעזרה, אך הם מסרבים בטענה שניק עכשיו הוא האויב של המדינה, כאשר הוא סוחר בשוק השחור סודות של המדינה וגם נשק. לג'ים ניתנת העצה לא להתערב, ולהתרחק מכל העסק הזה. אך ג'ים חייב לניק את חייו, והוא יוצא למשימה לבדו במטרה לשחרר את חברו מהכלא, ולברר את האמת האם ניק הוא אדם מלוכלך או לא.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה מדהימה!

הסרט 716.7 MB

בסרט הרביעי בסדרה, הארי פוטר הוא נער בן 14, המתמרן בין לימודים, חברים ואהבה ראשונה. אנחנו כבר יודעים שהארי פוטר אינו נער רגיל ומלבד היותו קוסם המתלמד בבית-ספר לקוסמות וכישוף, מאחוריו גם היסטוריה עשירה של התמודדות עם כוחות האופל המתנכלים לו. רצח אכזרי מתבצע בבית נידח וזו רק התחלתה של סדרת רציחות אכזרית, כי הרוצח מתכנן לחסל נער בשם… הארי פוטר. בדיוק באותו הזמן מתעורר הארי מסיוט מחריד והצלקת על מצחו בוערת בעוצמה. במקביל לסיוטים החוזרים גם המשחק החביב על הארי - קווידיץ'' - הופך לאות מבשר רעות כאשר בסיומו מתרחשים אירועים מחרידים. גם בהוגוורטס מצפה להארי וחבריו שנה מעניינת במיוחד, שבמרכזה תחרות חשובה בעולם הקוסמים, והארי עומד לקחת בה חלק מרכזי. בנוסף לכל הצרות אויבו הנצחי של הארי לורד וולדמורט מנסה לחזור מארץ המתים לארץ החיים.

החלק הראשון 716.4 MB
החלק השני 709.9 MB
התרגום 0.035 MB

איב (אנדרו לי פוטס) מיקום: לונדון באמצע היום. מצב: לא היום הכי טוב בלשון המעטה. איב חייב לעבור את היום בלי ליהרג, ובלי להרוג מישהו, והוא עשה מספיק כסף בכדי להחזיר את החוב לדני (רוברט קרלייל), אשר נתן לו 24 שעות לעשות זאת. וכמובן להבטיח שהוא לא יאבד את אהובתו מיני (הלנה אנאיה). אך מה לעשות שהפתעות קורות בחיים, וכאשר הוא נקלע בטעות לתא טלפון לשיחה שלא מיועדת לו, ועל הקו במקום חברתו ההרה עונה לו לינץ' (גארי אולדמן) מתנקש נוירוטי ופסיכופת, כתוצאה מכך חייו של איב הופכים בין יום להיות מאויימים על ידי שני מתנקשים, והחוזה של הוצאה להורג אשר נקרא "דג מת" יוצא לפועל.

הסרט 716.8 MB

יש במאים שחולמים בהזיות, אחרים מהם צריכים רק עין חדה. באיזשהו מקום באמצע השקרים של ג'ק ברימור (סאט מיירס), אחרי שהוא סיים בהצלחה את הפקת הסרט שלו בתוך שלושה ימים בבית הספר, ג'ק עושה את דרכו אל פסטיבל הסרטים של מונטריאול עם סרט שלא מתאים כל כך... עדיין!. אך עם עזרה מהמפיק הנאמן שלו לארי (ג'ון צ'ו "הרולד וקומר משתוללים באמריקה"), הוא מפיק סרט חם ביותר בעזרת המדריך הרוחני שלו מרטין (ג'ים פידוק "אבודים") וחברתו לשעבר אני (ג'סאלין ג'לסיג) ג'ק עשוי בסופו של דבר לגנוב את ההצגה

הסרט 716.9 MB
המשך הסיפור המלכותי משנת 2003. בסרט ההמשך פייג' ואדי חייבים להתעמת עם צו דני עתיק דורות המורה כאשר נסיך דני מתחתן עם אישה פשוטה הוא חייב לוותר על הכתר המלוכה.

הסרט 717.0 MB
במאי מפורסם של סרטי אימה בוריס ארדקין (ג'רון קראב) המתבודד מזמין אל ארמונו הסודי והשמור קבוצה של שחקנים בכדי ליצור מחדש את המערכה של רצח "משפחת מנסון" באותו הבית בדיוק לפני שלושה עשורים. אך לא עובר הרבה זמן והקוים בין האמת לפיקציה של הבמאי עוברת והופכת להיות נוכחת וקיימת. התוצאות מובילות להסטריה מחרידה ביותר ובלבול בקרב הקבוצה, ולא ניתן להבדיל בין מה שקרה אז בשנות השבעים לבין היום.

הסרט 717.5 MB

חידוש לסרט אימה נשכח משנת 1976. תלמידת תיכון עובדת כשמרטפית אצל משפחה עשירה מאוד. בהתאם לז'אנר מדובר בבית מאוד גדול ומבודד. אחרי שההורים הולכים היא מתחילה לקבל טלפונים המאיימים על חיי צמד הילדים שעליהם היא שומרת וגם עליה כמובן. כאשר היא מבינה שהאיומים רציניים, היא מטלפנת אל המשטרה ואלה בודקים ומגלים שהשיחות מגיעות מתוך הבית. האם הנערה תשרוד עד שתגיע המשטרה?

bin-1 810.5 MB
cue-1 0.000 MB
bin-2 812.1 MB
cue-2 0.000 MB
בזמן מסיבת סיום הלימודים של ביתם (האלרי דאף), טום בייקר (סטיבן מרטין) וקייט בייקר בוני האנט) מבינים שילדיהם מתחילים להתבגר סוף סוף ומחליטים לצאת לחופשה באגם.) בזמן שטום מנסה לשמור על ילדיו ביחד ולעשות פעילויות משפחתיות, הוא מגלה שיריבו ג''ימי מורטיוג'' ואישתו סרינה (כרמן אלקטרה) מתגוררים מעבר לאגם והם עורכים בינהם תחרות.

הסרט 709.0 MB
התרגום 0.034 MB

פסיכיאטרית נודעת נוסעת לסוף שבוע בביקטה מבודדת עם בעלה ואחותה. נוכחותה הלא צפויה של מטופלת לשעבר הופכת את סוף השבוע הרגוע למשחק מוחות מיני ומאיים. פסטיבל אדינבורו 2005, ופסטיבל הסרטים באמסטרדם 2005 .

הסרט בגירסת DVDRip באיכות תמונה וקול מעולים


לחץ כאן להורדת הקובץ 716.3 MB

הסרט "גיבורים טיפשים יותר" מתרחש בבית חולים שיש בו כל מיני סוגים של אנשים: מרגילים, משוגעים, איש שמגרש שדים, ועוד כל מיני אנשים מטורפים אחרים. ביחד, כל אנשי בית החולים והאחות היפהפייה שיש להם מנסים להציל את העיר מידיי טרוריסטים המעוניינים לפוצץ את העיר. עתיד העיר תלוי בהם....רק הגיבורים הטיפשים הללו יכולים להציל את העיר ואת עתידה.


לחץ כאן להורדת הקובץ 716.7 MB

במבי חוזר למסך הגדול בסרט המשך ללהיט הקלאסי של דיסני. הסיפור מתרחש באמצע הסרט הראשון, והוא בעצם עלילת התבגרות מרגשת שבמרכזה התמודדותו של במבי עם אביו - הנסיך הגדול, ועם מותה של אימו. בדרך במבי יפגוש חברים ישנים וחדשים. הכינו את הממחטות.

גירסת DVDRip באיכות תמונה מדהימה!


לחץ כאן להורדת הקובץ 716.7 MB

תקציר הסרט

סרט אימה שבוא פקסטון וג'וש הם שני סטודנטים אמריקאים חובבי הרפתקאות. השניים אורזים תרמילים ויוצאים למסע ברחבי אירופה. בדרך הם פוגשים את אולי האיסלנדי ומתיידדים איתו. השלושה מגיעים לעיר בסלובקיה אי שם במזרח אירופה. לפי השמועות יש שם הוסטל, שבו אפשר להגשים את החוויות ההדוניסטיות ביותר. הצרה של השלושה שאין להם מושג לאיזה גיהינום הם הכניסו את עצמם

במאי : אלי רות

שחקנים : ג'יי הרננדז, דרק ריצרדסון, היטון גודיונסון, ברברה קדליקומה, ג'ניפר לים, פאולה ווילד

 

 

 


לחץ כאן להורדת הקובץ 717.6 MB

תקציר הסרט

מאט, הוא סטודנט אמריקאי שנוחת בלונדון אחרי שהוא מודח מלימודיו באוניברסיטת האוורד. הוא מתגורר אצל אחותו ובעלה. פיט, אחיו של הבעל, חושף את האמריקאי הצעיר לעולמם המחתרתי והמאוד אלים של חוליגנים המכורים לכדורגל ולקרבות רחוב עם חוליגנים אחרים שאוהדים קבוצות מתחרות

במאי : לקסי אלכסנדר

שחקנים : אלייזה ווד, צ'ארלי האנהם, קלייר פורלאני, מרק וורן, ליאו גרגורי, הנרי גודמן

 

 

 


לחץ כאן להורדת הקובץ 717.1 MB

הסרט ממשיך מאיפה שהסרט הראשון הפסיק, הממשלה לא פריירית  ושולחת משלחת לבדוק את האי המסתורי והמפחיד בו נעלמו כל כך הרבה אנשים חפים מפשע, ושם גם את המשלחת תופסים זומבים רבעים וצמאי דם.

גירסת DVDScr באיכות תמונה מעולה!


לחץ כאן להורדת הקובץ 710.8 MB

סוהא, בחורה ערביה צעירה ונאה, עוברת במחסום ישראלי בדרכה לשכם. סוהא נולדה בצרפת, גדלה במרוקו במשפחה מבוססת, והיא מנהלת מערכת יחסים עם סעיד, בחור פלשתינאי שגדל במחנה פליטים. סעיד עובד במוסך קטן עם חאלד, חבר מילדות, והשניים מעבירים אחר צהריים שקט, שותים תה ומעשנים נרגילה על גבעה שמשקיפה על שכם. השלווה שלהם מופרת על ידי ג'מאל. ג'מאל נשלח להודיע להם שהם נבחרו על ידי הארגון לבצע פיגוע התאבדות בתל אביב בתגובה להריגת שני ערבים. 

גירסת DVDRip באיכות תמונה מדהימה!


לחץ כאן להורדת הקובץ 718.3 MB

סרט ראשון בטרילוגיה המתארת את מסעו של צעיר לטיני-אמריקאי בשם סנטיאגו. לגיבור המגיע מאזורי המצוקה של לוס אנג'לס יש חלום להיות כדורגלן מקצועני, אבל הוא יודע שהסיכויים שלו שואפים לאפס. עד שיום אחד בהשתלשלות אירועים נדירה הוא מוצא עצמו מועמד לקבוצת ניוקאסל יונייטד מהליגה האנגלית הבכירה. בתור שחקן הנחשב כאנדר דוג הוא מטפס במדרגות ההצלחה במהירות ואף לוקח חלק בליגת האלופות של אופ"א כשחקן מן השורה בקבוצת ריאל מדריד האגדית. לבסוף הוא זוכה להגשים חלומו של כל שחקן כדורגל מקצועי ומשתתף באירוע הספורט הגדול ביותר בעולם - המונדיאל. העלילה מתוכננת להשתרע על פני שלושה סרטים, כאשר זהו הראשון בסדרה. בסרט משתתפים שחקני כדורגל מהשורה הראשונה כגון דיוויד בקהאם, זינדין זידאן, ראול גונזלס ועוד.

החלק הראשון 715.8 MB
החלק השני 718.8 MB
התרגום 0.029 MB

יורי אורלוב הוא סוחר נשק שעוברת עליו תקופה לא קלה. הוא חווה ייסורי מצפון בקשר למקצוע שלו, מה שמפריע לו בעבודתו ובנוסף מוצא את עצמו בעימות עם סוכן אינטרפול שרודף אחריו. גם כשהוא רוצה לנטוש את המקצוע שטוף האלימות, סקס וזוהר הוא מגלה שלא קל להשאיר את העבר מאחורי דלתיים סגורות בגלל שהקליינטים שלך לא יתנו לך לעשות זאת.

החלק הראשון 697.2 MB
החלק השני 699.9 MB
התרגום 0.043 MB

סרט פעולה המבוסס על משחק המחשב הפופולארי 'Doom'. העלילה מתרחשת בתחנת מחקר מדעית בכוכב מאדים, כאשר רוב התקשורת מהתחנה איננה מגיעה וההודעות שכן מצליחות להגיע אינן מעודדות. התחנה נמצאת בהסגר בעקבות השתבשות של מחקר שהופסק. יחידה של חברי חוליית מרינס החלל הם היחידים שמורשים להיכנס ולצאת מהתחנה. החיילים חושבים שהם יכנסו עם התחמושת הרגילה שלהם ינטרלו את האויב, וילכו לשתות בירה. אין להם מושג כמה הם טועים. זו הולכת להיות משימה של חיים ומוות.

לחץ כאן להורדת חלק 1 716.6 MB
לחץ כאן להורדת חלק 2 716.8 MB
משפחת מאפיה מניו-ג'רזי נירשמת בתוכנית להעברת עדים ועוברת לקהילת כח-המורמונים ביוטה.

לחץ כאן להורדת הסרט 714.8 MB
לוחם צעיר בשם קאהם חייב להגיע לאוסטרליה להחזיר לחזקתו את הפיל שנגנב ממנו. עם עזרתו של בלש אוסטרלי יליד תאילנד קאהם צריך לעבור מסכת מכשולים הכוללים כנופייה שבראשה אישה מרושעת ולה שני שומרי ראש קטלניים ומרושעים, האם יצליח קאהם להשיג את מטרתו?

 
 

 
הסרט דובר תאילנדית ואנגלית, חבילת התרגום המכילה את התרגום האנגלי קיימת!

לחץ כאן להורדת הקובץ 717.1 MB
לחץ כאן להורדת הקובץ 712.6 MB
פרופיל ההורדה: הולך בדרכי/Walk The Line

סיפורו המרגש של זמר הקנטרי והאגדה המוסיקלית ג''וני קאש. כילד הוא גדל בחווה שם עבד בשדה כותנה. הוא עבר לממפיס שם הפך לזמר מצליח אחרי שתקליטי סאן הקליטו אותו בתקופת הצלחתם של מלך הרוקנרול, אלביס פרסלי והזמרים ג''רי לי לואיס וקרל פרנקלין. הסרט מתמקד במערכת היחסים של קאש עם ג''ון קארטר שהיתה זמרת הליווי שלו.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה מדהימה!

החלק הראשון 716.2 MB
החלק השני 718.0 MB
 
פרופיל ההורדה: ירח-דבש זומבי / Zombie Honeymoon

מותחן רומנטי על זוג צעיר נשואים טריים מאוהבים זה בזו ומבלים בליל הכלולות שלהם. יום אחד על החוף, החתן דני נתקף ונהרג ע"י איש שהגיח מן המים ללא שום הסבר או סיבה, קפץ עליו והקיא דם לתוך פיו. דני אחרי 10 דקות קם לתחייה ונראה ומתנהג כרגיל. לעומת זאת אשתו דניס מגלה שדני נהפך לזומבי. אך במקום להפוך ליצור שוטט דם הוא ואשתו עושים כל שביכולתם לשתף פעולה ולנסות לעצור את דני מלהרוג אנשים תמימים ולאכול אותם. כשחברם הטוב מגיע לביקור בסופשבוע, היא משביעה את דני שהוא מחוץ לתחום. הוא מסכים אך מוצא עצמו בבעייה קשה ולא מסוגל לשלוט בעצמו. דניס ממשיכה להיות עם דני בהיותו אהבת חיה אך חייהם מסתבכים יותר ויותר עם הזמן.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה מדהימה!

הסרט 719.0 MB
פרופיל ההורדה: המכונאי / The Mechanik *כולל תרגום*
ניק צ''ירנקו (דולף לונדגרן) הוא רוצח שכיר משוחרר של הכוחות המיוחדים של רוסיה. כאשר אישתו ובנו הצעיר נהרגים בידי קבוצה של גנסטרים, הוא עוזב את הארץ ומתחיל חיים חדשים בארה"ב בתור מכונאי. הוא חי כעת את חייו בשקט, עד שיום אחד מופיעה אצלו אשה רוסית מבוגרת ומציעה לו סכום כסף גדול מאד בכדי להציל את ביתה החטופה. בהתחלה ניק לא מתלהב בכלל לקחת את העבודה, אך הוא משנה את דעתו כאשר הוא מגלה את זהותו של החוטף, והוא לא אחר מאשר הרוצח של אישתו ובנו.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה מדהימה!

הסרט 716.3 MB
התרגום 0.008 MB
פרופיל ההורדה: מסכת המראה / MirrorMask *כולל תרגום*

משפחתה של הלנה מפעילה קרקס נודד קטן. בניגוד להוריה, שהיו רוצים לראות אותה ממשיכה בדרכם, הלנה חולמת על חיים נורמליים. זה מוביל אותה למריבה איומה עם הוריה. כאשר מצבה הרפואי של אמה מתרופף, עוברת הלנה לעולם פנטסטי בו היא מתמודדת עם דמויות מתוך חייה. מסעה בעולם המומצא מוביל אותה לחיפוש אחר מסכת המראה – כלי פלאי שמסוגל להציל את מלכת עיר האורות, השוכבת חולה. מצד שני ממתינה לה מלכת הצללים, המושכת אותה אל האפלה... "מסכת המראה" הולך בדרכן של קלאסיקות כ"עליזה בארץ הפלאות" או "הקוסם מארץ עוץ" – גם כאן אנו בטריטוריה פנטסטית, עמוסה במשמעויות פסיכולוגיות, המעיד על סערת הנפש של הגיבורה. שיתוף פעולה בין סופר מדע- בדיוני המוערך ניל גיימן ((The Sandman והמעצב הגראפי הנחשב דייב מק'קין, עוצמתו האמיתית של "ממלכת המראה" נובע בראש ובראשונה מן השלמות הויזואלית שלו. מק'קין מעצב את העולם המומצא כמסע בין נופים אפלים, זהובים, לבין יצורים מפלצתיים שנוכחותם הפיזית מפתיעה ומלאת אימה. החדשנות הויזואלית והשילוב המעולה בין אנימציה לשחקנים חיים מצליחים לשאוב את עיני הצופים והופכים את "מסכת המראה" לסרט פולחן בהתהוות.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה מדהימה!

הסרט 717.1 MB
התרגום 0.030 MB
פרופיל ההורדה: איש-שטני / Devilman *כולל תרגום*

לפני שנים רבות, שדים שלטו בארץ, חוללו סערות ונלחמו אחד בשני. כשהגיע סוף העולם נמחה גזעם, כעת הם רוצים לשוב ולהשתלט על העולם בו חיים האנושיים, והם אינם בוחלים בשום אמצעיים. כעת גורל העולם תלוי באקירה פודו- נער יפני שמתאחד עם שד אחד על-מנת להילחם בשאר השדים.

 
גירסת DVDRIP/AC3 באיכות תמונה וקול מדהימים

החלק הראשון 716.7 MB
החלק השני 717.6 MB
התרגום 0.015 MB
פרופיל ההורדה: חוטבים / Severed

חברת יערות בינלאומית מפתחת ניסויים גנטים כדי להגדיל את כמות כריתת העצים ביער מרוחק בבעלותם. אך הניסוי יוצא מגדר שליטה ומשתבש כאשר הוא הופך קבוצת חוטבי עצים ופועלים למען איכות הסביבה ל "נגועים", יצורים דמויי זומבים שטורפים את כל הניצולים ששרדו את האסון.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה מדהימה!

הסרט 716.4 MB
פרופיל ההורדה: ביום יפה / On a Clear Day *גירסת-DVDRIP כולל תרגום*

קומדיה בריטית במסורת "להציל את גרייס" ו"ללכת עד הסוף", שזכתה לשבחים בפסטיבל סאנדנס האחרון, היוצאת בבכורה העולמית מכל המקומות דווקא בישראל! פרנק הוא פועל נמל מגלזגו המוצא את עצמו מובטל יחד עם חבריו. הוא מתחיל לטפח חלום - לחצות את התעלה האנגלית בשחייה, בעוד אשתו מחפשת עבודה כנהגת אוטובוס, ושניהם מתמודדים עם טראומה בעברם.

הסרט 716.7 MB
התרגום 0.022 MB
פרופיל ההורדה: דיק וגיין עושים את זה/ Fun with Dick and Jane *גירסת TS/SVCD*

בקומדיה החדשה "דיק וג'יין עושים את זה", השנים הארוכות והקשות בעבודה סוף סוף משתלמות לדיק הארפר (קארי), כאשר הוא מקבל קידום לסמנכ"ל בתאגיד ענק. אולם, לאחר יום אחד בלבד בתפקיד החדש, התאגיד קורס בעקבות תרמית דומה לתקרית 'אנרון', ודיק נותר בלא כלום. חסכונותיו של דיק עוזרים לו בימים אלו, אבל לאחר זמן קצר, דיק וג'יין (לאוני), צופים באימה כיצד אט אט נעלם ביתם בפרברים, המכוניות המפנקות והחברים האמידים שלהם. אחרי ששיחק לפי הכללים ועבד קשה כדי להשיג את החיים הנוחים למשפחתו, דיק אינו מוכן לוותר על החלום האמריקאי, ועולה במוחו הברקה: אם גניבה הינה פיתרון מספיק טוב עבור הבוס שלו, זה מספיק טוב גם עבורו. דיק ואשתו, משתמשים בכישרון החדש שלהם וזוכים לנקמה מפילה מצחוק, ומלמדים עסקים גדולים שיעור חשוב.

bin-1 740.5 MB
cue-1 0.000 MB
bin-2 719.9 MB
cue-2 0.000 MB
פרופיל ההורדה: נני מקפי-קסם של אומנת / Nanny McPhee *גירסת-DVDRIP*

שבעה ילדים הותירה אשתו של הקברן בראון בידי בעלה והלכה לעולמה. קשה מלאכת גידול הילדים וקשה פרנסתם שבע עשרה אומנות עברו בבית המשפחה, וכולן ניגפו בידי הזאטוטים. עתה מוקש גדול עומד בפני המשפחה: אם האב לא יינשא, תקצץ דודה מרושעת את תמיכתה במשפחה והילדים יפוצו לכל עבר. באחד הערבים, בשעה שהילדים קושרים את הטבחית לתנורה, מתדפקת על הדלת האומנת מקפי. פניה מלאות כיעור אך בידה מקל קסמים. עד מהרה היא מעבירה את בני הבית תחת שרביטה, ומלמדת אותם שיעור או שניים. כך חוזרים הסדר והמשמעת לבית משפחת בראון ואילו האומנת, עם כל התקדמות, זוכה שוב ביופייה. אף אבי המשפחה עתיד לזכות באהבה גדולה ולכולם המנוחה והנחלה... על בסיס סדרת ספרים מראשית שנות השישים. את התסריט כתבה השחקנית אמה תומפסון.

הסרט 718.8 MB
פרופיל ההורדה: תראו את הסרט הזה / See This Movie *גירסת-DVDRIP*

יש במאים שחולמים בהזיות, אחרים מהם צריכים רק עין חדה. באיזשהו מקום באמצע השקרים של ג'ק ברימור (סאט מיירס), אחרי שהוא סיים בהצלחה את הפקת הסרט שלו בתוך שלושה ימים בבית הספר, ג'ק עושה את דרכו אל פסטיבל הסרטים של מונטריאול עם סרט שלא מתאים כל כך... עדיין!. אך עם עזרה מהמפיק הנאמן שלו לארי (ג'ון צ'ו "הרולד וקומר משתוללים באמריקה"), הוא מפיק סרט חם ביותר בעזרת המדריך הרוחני שלו מרטין (ג'ים פידוק "אבודים") וחברתו לשעבר אני (ג'סאלין ג'לסיג) ג'ק עשוי בסופו של דבר לגנוב את ההצגה

הסרט 716.9 MB
פרופיל ההורדה: קציר הקרח / The Ice Harvest *גירסת-DVDRIP*

צ''רלי ארגליסט (ג''ון קיוזק), עו"ד לעסקים מלוכלכים בוויצ''יטה (עיר בקנזס, ארה"ב), וחברו הדוחה והקשוח, ויק קאואנף (בילי בוב תורנטון), הרגע מעלו ביותר משתי מיליון דולר של הבוס של קנזס סיטי, ביל גיורארד. אך הדבר האמיתי שבו הצמד חושק הוא מועדון החשפנות של רנט. צ''רלי מקווה לחמוק מהעיר עם רנט, אך בעוד אור היום נעלם וסופת קרח משתוללת בחוץ, כולם, כולל המשטרה מתחילים לתהות מה בדיוק יש במלאי חג- המולד של צ''רלי. ו-12 השעות שנותרו לחג המולד מתמלאות בהפתעות.

הסרט 716.9 MB
פרופיל ההורדה: החזאי / The Weather Man *גירסת-DVDRIP כולל תרגום*

העלילה: דייב ספריץ'' (ניקולס קייג''), חזאי מצטיין משיקגו, מבין במזג האוויר אך חסר הבנה מינימלית בענייני הרגש. הוא מקבל הצעה לעבור לשדר בתוכנית בוקר ניו יורקית, ובמקביל עליו להתמודד עם אשתו המנוכרת (הופ דיוויס), אביו החולה (מייקל קיין) ושאר צרות צרורות.

הסרט 716.8 MB
התרגום 0.031 MB
 
פרופיל ההורדה: השמועה אומרת ש... / ...Rumor Has It *גירסת-CAM כולל תרגום*
רגע לפני חתונתה חוזרת שרה אטינגר אל עיר הולדתה כדי לחשוף סוד אפל מהעבר שבני משפחתה מנסים להסתיר ממנה. להפתעתה היא מגלה שהספר שעליו התבסס הסרט המפורסם, "הבוגר" בעצם מבוסס על בני משפחתה כאשר סבתה היא "גברת רובינסון" המפורסמת והמושמצת. ההיסטוריה מתחילה לחזור על עצמה כאשר היא מוצאת את עצמה נמשכת לגבר מבוגר בשם בו ברלס, שככול הנראה דמותו של בנג''מין בראדוק (הדמות שגילם דסטין הופמן) מבוססת עליו.

הסרט 713.8 MB
פרופיל ההורדה: השעות האפלות / The Dark Hours

פסיכיאטרית נודעת נוסעת לסוף שבוע בביקטה מבודדת עם בעלה ואחותה. נוכחותה הלא צפויה של מטופלת לשעבר הופכת את סוף השבוע הרגוע למשחק מוחות מיני ומאיים. פסטיבל אדינבורו 2005, ופסטיבל הסרטים באמסטרדם 2005 .

הסרט בגירסת DVDRip באיכות תמונה וקול מעולים


לחץ כאן להורדת הקובץ 716.3 MB

מינכן

הבמאי סטיבן שפילברג בשיתוף פעולה ראשון עם המחזאי טוני קושנר ("מלאכים באמריקה") נוגעים באחד הרגעים הטרגיים ביותר בתולדות מדינת ישראל - רצח 11 הספורטאים הישראלים באולימפיאדה שהתקיימה מינכן בשנת 1972. בעקבות אותו פיגוע רצחני נשלחים סוכני מוסד לאדמת אירופה למצוא את המפעילים של הטרוריסטים ולחסלם. הסרט מנסה לתאר את סיפורם של אותם מחסלים שמוצאים את עצמם מסכנים את חייהם וגם חיים של אנשים חפים מפשע כמו ילדיהם של אותם טרוריסטים ועוברי אורח. הסרט מבוסס על ספר שנוי במחלוקת שאנשי מוסד בארץ טוענים שהוא לא מבוסס על עובדות אמיתיות.


החלק הראשון 717.4 MB
החלק השני 716.4 MB
התרגום-חלק ראשון 0.060 MB
התרגום-חלק שני 0.047 MB
פרופיל ההורדה: כלה להשגה / Cake *גירסת-DVDRIP כולל תרגום*
דווקא בישראל מתקיימת הקרנת בכורה עולמית לקומדיה אמריקאית, עצמאית זו. עיתונאית ורווקה הוללת, מגיעה לסוף שבוע בעיר הולדתה בכדי לשמש כשושבינה בחתונה של חברה. מהרגע שהיא יורדת מהמטוס מתחילה סדרת אסונות, היא מאחרת לחופה, משתכרת על הרחבה, מתחילה עם כל גבר שזז ובעיקר עושה צחוק מעצמה. כשהיא מגיעה בסוף הערב אל בית אביה, מו"ל ידוע, שיכורה ובזרועות גבר זר, היא מגלה את אביה על רצפת המטבח בעיצומו של התקף לב. ממיטת חוליו בבית החולים אביה מבקש ממנה טובה אחת קטנה: הוא צריך עורכת לאחד המגאזינים שלו....... "מתחתנים". לפתע ההוללת, שלא לוקחת שום דבר יותר מדי ברצינות, נאלצת לחפש עמוק מאוד את הצד הרומנטי שבה בכדי למנוע מהמגזין לשקוע. בעזרת גישה חדשנית היא צועדת לתוך עולם ורוד שהיא לא סובלת.

הסרט 718.0 MB
התרגום 0.034 MB
 
פרופיל ההורדה: דומינו - גירסא מתוקנת / Domino - RERip

מבוסס על סיפור חייה האמיתי של דוגמנית העל שזנחה את הקריירה המצליחה שלה והפכה לציידת ראשים, דומינו הארווי. מי שהיתה בתם של השחקן האנגלי לורנס הארווי והדוגמנית פאולין סטון, נמצאה ביוני 2005 מתה באמבטיה בדירתה שבווסט הוליווד. דומינו שהיתה לסבית מוצהרת, עודדה את עשיית הסרט אבל כאשר גלתה שיוצרי הסרט החליטו להפוך את דמותה לסטרייטית היא זעמה על כך. הסרט עוקב אחרי הרפתקאותיה וחייה של דומינו כציידת ראשים ומערכות היחסים שלה עם האנשים שעבדו איתה


לחץ להורדת הקובץ 1 715.5 MB
לחץ להורדת הקובץ 2 714.6 MB
פרופיל ההורדה: ארץ קרה / North Country

מהבמאית של "לרכב על לוויתן" ובהשתתפות שלוש שחקניות זוכות פרס אוסקר בתפקידים הראשיים מגיע אל המסך סרט המבוסס על סיפור אמיתי. ג'וסי איימס חוזרת אל עיר הולדתה בצפון מינסוטה אחרי נישואים כושלים. היא זקוקה לעבודה כדי לכלכל את שני ילדיה הקטנים. העבודה היחידה בעיר היא במכרות הברזל. הדבר האחרון שהכורים רוצים הוא שנשים יתחרו על מקום העבודה שלהם, לפי דעתם נשים לא צריכות לעבוד במכרות. כאשר ג'וסי יוצאת נגד היחס המזלזל, היא איננה מתארת לעצמה שבעצם האירועים במכרות יובילו לתביעה הראשונה בהיסטוריה בנושא הטרדה מינית בעבודה. 

הסרט בגירסת DVDRip באיכות תמונה וקול מעולים


להורדת הקובץ הראשון 717.0 MB
להורדת הקובץ השני 717.1 MB
סרטון הדגמת איכות 9.106 MB
פרופיל ההורדה: קיר אש/Firewall *גירסת-DVDSCR*

כאשר בני משפחתו מוחזקים כבני ערובה, ג'ק סטנפילד מוצא את עצמו במצב מסובך מאוד. החוטפים יודעים שסטנפילד הוא ראש אגף הבטיחות של בנק בינלאומי. הם דורשים ממנו שיעקוף את כל המכשולים הבטיחותיים ויעביר מיליונים לחשבון הבנק שלהם. אם לא יעשה זאת אשתו וילדיו ירצחו. ג'ק יודע שאם הוא יבצע את המעשה אין ערובה שבני משפחתו לא ירצחו אחרי שהוא יעביר את המיליונים. הוא גם יודע שהוא לא יוכל להאשים אף אחד במעשה זה והפעולות יצביעו עליו כאיש שמועל בכספי הבנק.

הסרט 718.0 MB
פרופיל ההורדה: שבע חרבות/Seven Swords *גירסת-DVDRIP*
סרטו החדש של במאי סרטי הפעולה, טסוי הארק שפתח את פסטיבל ונציה 2005, ממשיך את מסורת סרטי אומנויות הלחימה בסגנון "נמר, דרקון" ו"גיבור". תחילת המאה ה-17, המנצ'ורים השתלטו זה לא מכבר על סין וייסדו את שושלת צ'ינג. כדי למנוע מרד אפשרי הממשלה אוסרת באופן מוחלט על עיסוק באמנויות הלחימה. רוח-אש, לוחם מהשושלת הקודמת מינג, רואה בחוק החדש הזדמנות לעשיית כסף. הוא יוצא בראש צבא אכזרי אל צפון-מערב סין למגר את כיסי ההתנגדות האחרונים ובראשם כפר אמנויות הלחימה. פו קינגזו, מוציא להורג בימי ממלכת מינג, חש במחויבות מוסרית למנוע את שפיכות הדמים המטורפת שהחוק החדש הביא איתו. הוא יוצא אל כפר המורדים, ומשכנע את וו יואנגין והן זאיבנג מהכפר לטפס איתו על הר טיאן האגדי. שם הם פוגשים במאסטר הגדול ויחד מארגנים שבעה לוחמים ולוחמות כדי למלט את אנשי הכפר המורדים. המורדים יוצאים אל המסע, אך עד מהרה עולה החשד שמישהו או מישהי מ"שבע חרבות" הוא מרגל של רוח-אש. בין הקרבות והמאבקים העניינים מסתבכים עוד יותר כשגם סיפור אהבה משתלב לתוך העלילה.

החלק הראשון 716.6 MB
החלק השני 714.0 MB
פרופיל ההורדה: טראנס אמריקה/Transamerica *גירסת-DVDSCR*
פליסיטי הופמן כוכבת הסדרה "עקרות בית מיואשות" זכתה על תפקידה בסרט זה בפרס השחקנית הטובה ביותר בפסטיבל טרייבקה 2005. ברי היא נוצריה אדוקה וטרנסקסואל רגעים לפני הניתוח לשינוי מין אליו היא חסכה במשך שנים. היא מקבלת טלפון מבחור צעיר בשם טובי שמתגלה כבנה, תוצאה של מפגש מיני חד פעמי לפני שנים. טובי נעצר בניו-יורק ובלחץ הפסיכולוגית שלה ברי יוצאת לשחררו מהכלא. טובי חושב שברי היא מיסיונרית שמנסה להחזיר אותו למוטב וברי לא טורחת לתקן את הטעות, הם יוצאים יחד במסע מניו יורק ללוס אנג'לס לקראת עתיד לא ברור.

הסרט 716.7 MB
פרופיל ההורדה: לילה טוב ובהצלחה/Good Night, and Good Luck *גירסת-DVDRIP PROPER*
[ תגובות על ההורדה | דרג את הלינק והוסף תגובה | פרטים נוספים | חזור דף ]
מחבר: D-Evil
 
פרטי דירוג ההורדה:

סה"כ הצבעות: 0  -  דירוג כולל הכל: 0


[ דרג את הלינק והסוף תגובה ]
תאריך יציאה: 2006    אורך הסרט: 93 דקות
קטגוריה: דרמה
שחקנים: דיויד סטראטאירן , רוברט דאוני ג'וניור , פטרישיה קלרקסון , ריי וייז , פרנק לאנגלה , גף דניאלס , ג'ורג' קלוני
זוכה פרס השחקן הטוב ביותר והתסריט הטוב ביותר בפסטיבל ונציה 2005 וסרטו השני של ג'ורג' קלוני כבמאי. הסרט מתאר את אחת התקופות האפלות ביותר בארה"ב בתולדות ההיסטוריה המודרנית, תקופת צייד המכשפות והרשימה השחורה. העלילה מתרחשת בשנת 1953 ועוקבת אחרי עבודתו של העיתונאי החריף אדוארד מורו שהגיש תוכנית חדשות ותחקירים ברשת CBS והצוות הנאמן שלו. הסרט מתאר את ההכנות למשדר ההיסטורי שבו התעמת עם הסנטור ג'וזף מקארתי שהיה אחראי על ציד המכשפות והרשימה השחורה שבה הואשמו אמריקאים חפים מפשע בפשעים נגד המדינה בשל היותם קומוניסטים. אותה תוכנית חדשות היסטורית נחשבת לציון דרך בתולדות הטלוויזיה ואירוע שנלמד בשיעורי אזרחות ותקשורת.

הסרט 716.4 MB
 
פרופיל ההורדה: המזוכים מאשמה / The Exonerated *גירסת-DVDRIP*

שש עשרה שנה. דמיינו כל דבר אשר תוכלו לעשות בתוך שש עשרה שנה. דמיינו כל דבר אשר עשיתם במשך שש עשרה שנה האחרונות. עכשיו קחו את הכל והניחו בצד. סאני ג'ייקוב (סוזאן סרנדון) הורשעה ונגזר עליה גזר דין מוות על פשע שהיא לא ביצעה. שש עשרה שנה הם היו רק ההתחלה למה שנלקח מסאני ג'ייקוב במשך כל אותם שנים. העיבוד הקולנועי של המחזה אוף-בורדווי המקורי, בעל שם זהה, מתמקד בסיפוריהם של 6 אנשים חפי מפשע אשר בילו שנים מחייהם בהמתנה לגזר דין מוות, לפני שנשלחו לחופשי.

הסרט 713.1 MB
פרופיל ההורדה: המצוד אחר נשר 1 / The Hunt for Eagle One

סגן מאט דניאלס מוביל את הצוות שלו אל משימה מעופרלת בפיליפינים כדי לתפוס טרוריסטים של אל קאידה. באותו הזמן במשימה מקבילה לתפוס ראש ארגון טרור מבוקש המסוק של המפקד אמי ג'נינגס נוראה ומופל בשטח אוייב. סגן דניאלס חייב להוביל את צוותו במשימה בשטח האוייב ולהציל את המפקד ג'נינגס ולהרוס את הנשק הביולוגי של האוייב לפני שישוגר.


לחץ להורדת הקובץ 1 2248. MB
לחץ להורדת הקובץ 2 1453. MB
פרופיל ההורדה: השיגעון שבאהבה / Asylum *גירסת-DVDRIP כולל תרגום*

אנגליה של סוף שנות ה-50. סטלה נשואה לפסיכיאטר צעיר ומבטיח והזוג, יחד עם בנם צ'רלי, עבר לאחרונה להתגורר במוסד פסיכיאטרי מבודד, שם עובד מקס כסגן המנהל. למרות שהמינוי אמור להיות זמני, מקס לוקח את המקום בידיים ויוזם שיפוצים בגן ובחממה. חלק מן החולים שמאושפזים במקום מפגינים שיפור במצב בריאותם הנפשית, מה שמקנה להם קצת יותר חופש, ומקס מגייס אותם לעשות את העבודה. אחד החולים הללו הוא פסל נאה וכריזמטי בשם אדגר סטארק. אדגר אושפז לפני שנים אחרי שהרג את אשתו בהתקף של זעם וקנאה. למרות כל סימני האזהרה סטלה מוקסמת מאדגר והמשיכה ההדדית ביניהם הופכת לרומן סוער. לא די שהרומן הזה הוא אסור, הוא גם מסוכן - הקנאה הפסיכוטית של אדגר כבר גרמה לו להרוג בעבר.

הסרט 715.8 MB
התרגום 0.017 MB
פרופיל ההורדה: אי מסתורי / Mysterious Island *גירסת-DVDRIP*

חמש אנשים ברחו לפני מספר שנים מכלא שמור ביותר, ונמלטו היישר לתוך אי נטוש ליד האוקיינוס השקט. כעת, חמשת האנשים שמחו שברחו מהכלא, אך השמחה לא תחזיק מעמד. מה שהם לא יודעים זה שעל האי יש גם מפלצות אוכלי אדם שלא ראו "אוכל" כבר שנים.

החלק הראשון 715.8 MB
החלק השני 715.8 MB
פרופיל ההורדה: המלטש / The Cutter *גירסת-DVDRIP*

שוטר לשעבר, חוזר ללוס אנג'לס ומתחיל לעבוד על חקירה של גניבת יהלום, שמובילה אותה להרפתקאות של אהבה ונבזות שמעורבת בהן גם גרמני נאצי חסר רחמים.

הסרט 717.7 MB
פרופיל ההורדה: The Circle / העיגול

לאחר שבעלה נשפט לגסר דין מוות, האישה יוצאת להציל את בעלה בערב בודד. בדרכה היא מגלה מגוון רחב של נשמות אבודות שלכולם יש דבר אחד מזעזע  במשותף.. תוקצר ע"י סאב360 לאתר ההורדות הגדול בארץ!

לחץ כאן להורדת הקובץ 716.7 MB
פרופיל ההורדה: מבט לכל עבר / Look Both Ways

במהלך סוף-שבוע חם במיוחד, ארבעה חברים נאבקים אחד בשני לאחר ששמעו חדשות שישנו את חייהם.


לחץ כאן להורדת הקובץ 714.1 MB
 
פרופיל ההורדה: סוף שמח / Happy Endings *גירסת-DVDRIP כולל תרגום*

עשרה סיפורים, דמיות שונות, סגנונות חיים אלטרנטיוויים, על סודות ושקרים. מיריאן (ליסה קודרו) נסחטת מבמאי הסרט הזה שנקרא ניק (ג'ס בראדפורד) שדורש להכיר את בנה של מיריאן, האחד שהיא מסרה אותו לאימוץ, אבל ניק לא יציג אותה בפניו אלא אם כן הוא יוכל לצלם את הכינוס. אנטר חבייר (בובי קאנאוייל) החבר המסז'יסט של מיריאן, שמשכנע את ניק לצלם אותו במקום את מיריאן ואת בנה. עכשיו כולם עושים סרט על מסז' וסוף טוב הכל טוב. צ'ארלי (סטיב קוגן) היה לו בעבר חבר בשם גיל (דיויד סוטקליף), החברות הטובות שלהם היום פאם (לורה דרן) ודאיין (שרה קלארק) פעם הם השתמשו בגיל כדי שיתרום להם זרע, אבל הם טוענות שהם לא לקחו את הזרע שלו, וצ'ארלי חושב זה אנוכי מצידם, ושניהם שתי לסביות משוגעות כאשר הילד בן השנתיים שלהם נראה בדיוק כמו גיל, והגיע הזמן להגיד את האמת. ג'וד (מגי ג'ילנהול) משתינה, אבל לא על כל אחד במיוחד, רק בכלליות מתי שהדוד שלה זורק אותה מהבית. ג'וד מתרועעת עם אוטיס (ג'ייסון ריטר) אשר עדיין מנסה לשכנע את אביו פרנק (טום ארנולד) שהוא ישר. פרנק אלמן אך גם עשיר, אז ג'וד מחליטה לשכב גם איתו, על באמת, והדבר האחרון שהיא ציפתה זה להתאב בו.

החלק הראשון 715.1 MB
החלק השני 714.9 MB
התרגום 0.051 MB
פרופיל ההורדה: רצח בהמפטונס / Murder in the Hamptons *גירסת-DVDRIP*

לאחר מיליונים רבים טאד מוצא מישהו מוכה למוות באחוזתו שנמצאת במזרח המפטון. רעייתו נמצאת מאוד רחוק אך הוא יוצא לגלות את התגלית האיומה ואת הראייה אשר תעזור לו בהמשך. הוא נעזר בגאנרוסה ראנד ,אהובתו ובדני פאלוסי למצוא את האשם שהיכה את אותו איש.

הסרט 715.9 MB
פרופיל ההורדה: העולם החדש / The New World *גירסת-VSCR כולל תרגום*
הבמאי טרנס מאליק שביים בשנות השבעים את יצירת המופת "שביל הזעם" ובשנות השמונים את "ימים ברקיע" ובשנות התשעים את הסרט האנטי מלחמתי "הקו האדום" חוזר אל המסך הגדול בסרט רביעי בשם "העולם החדש". בתחילת המאה ה-17 רוב צפון אמריקה היתה באותו מצב כפי שהיתה ב 5,000 השנים שקדמו לפלישת האדם הלבן. המרחבים העצומים היו מיושבים בשבטים גאים בחיו בהרמוניה עם המטבע, אבל לא כל כך הסתדרו זה עם זה. בשנת 1607 הופר האיזון העדין בין השבטים כאשר שלוש ספינות הנושאות 103 אנשים לבנים סיימו את מסען הארון מאנגליה על פני 5,000 קילומטרים של אוקיינוס, והתקרבו אל חופי העולם החדש – אל האזור בו רגל אדן לבן מעולם לא דרכה. זהו גם סיפור ידידותם ואהבתם של החייל המרדן ג'ון סמית' ושל פוקהונטס בתו הקטינה של המנהיג רב העוצמה של האימפריה האינדיאנית. סיפורם הפך לאחת המיתולוגיות האמריקאיות המפורסמות והשנויות ביותר במחלוקת.

החלק הראשון 717.9 MB
החלק השני 718.8 MB
התרגום 0.015 MB
 
פרופיל ההורדה: קולות תמימים / Innocent Voices *גירסת-DVDRIP כולל תרגום*

הסרט מתרחש במלחמת האזרחים באל סלבדור באמצע שנות ה-80, ילד בן 11 חייב להגיע להחלטה החשובה בחייו, האם להצטרף לצבא או להלחם בצבא עם לוחמי הגורילה.

הסרט 709.8 MB
התרגום 0.017 MB
 
פרופיל ההורדה: הוכחה / Proof *גירסת-DVDRIP כולל תרגום*

הבמאי של "שיקספיר מאוהב" חוזר לשתף פעולה עם גווינת פאלטרו. "הוכחה" מבוסס על מחזה זוכה פרס פוליצר העוסק באהבה, אמון ושפיות המוטלת בספק. רוברט הוא מתמטיקאי גאון החולה במחלה סופנית ואיבד את שפיותו וכל קשר עם המציאות. קתרין בתו הצעירה סועדת אותו ברגעיו האחרונים ובשל כך מוותרת על קריירה אקדמית. האל הוא אחד מתלמידיו לשעבר של המתמטיקאי המבקר אותה ומנסה למצוא מידע שאולי אביה השאיר אחריו. בין קתרין והאל מתפתח רומן שמופרע על ידי אחותה המבוגרת, קלייר, שמעוניינת למכור את בית האב ולהחזיר את קתרין לניו-יורק. מצבה הנפשי של קתרין מתערער כאשר האל מוצא הוכחה מתמטית גאונית. מי כתב את ההוכחה?

הסרט 717.0 MB
התרגום 0.036 MB
 
פרופיל ההורדה: The Shadow Dancer / רקדן הצללים
ג'רמי טיילור (ג'ושוע ג'קסון) סופר צעיר בעל שאיפות גדולות עובד בבית הוצאה לאור יוקרתי בלונדון, ג'רמי מקבל את משימת חייו, הוא צריך לאתר את הסופר המתבודד, וולדון פאריש, (הארווי קייטל) ולשכנע אותו לחתום על חוזה להוצאת ספר, הבעיה היא שפאריש לא כתב מילה מזה עשרים שנה. ג'רמי נוסע לאיטליה במטרה להחתים את פאריש, הוא גם מקווה כי פאריש שהיה גיבור ילדותו ישמש לו כמקור השראה לספר משלו, פאריש מצידו מנסה לגרום לג'רמי לעזוב את העיר, ובמהרה הם מפתחים מערכת יחסים של שנאה אחד כלפי השני, אך תודות לביתו היפה של פאריש, איזבלה (קלייר פורלני) הם מתחילים לשתף פעולה ולהכיר אחד את השני לעומק. גירסת DVDRip באיכות תמונה מדהימה!

לחץ כאן להורדת הקובץ 716.5 MB
 
פרופיל ההורדה: במיקס / In The Mix *גירסת-DVDSCR*
כשאדם ממוצא אפריקאי מציל בטעות את חייו של הבוס שלו, ניתנת לו עבודה בתור שומר ראש של הבת של אותו בוס. העניינים מתחילים להסתבך שהשניים מתאהבים...

הסרט 698.6 MB
פרופיל ההורדה: ביג מאמא 2 / Big Momma\'s House 2 *גירסת-TS*

במשימתו האחרונה, הסוכן מלקולם טרנר, מתחפש בחשאי לביג מאמא ועובד בתור מטפלת של זקנה הנמצאת בהליכי חקירה של רצח. המשך לסרט המצליח הראשון משנת 2000.

החלק הראשון 702.8 MB
החלק השני 713.2 MB
פרופיל ההורדה: המסור 2 - גירסא רשמית / Saw 2 - RETAIL *גירסת-DVDRIP כולל תרגום*

במהלך חקירת רצח קטלני, לבלש ארין מאסן יש הרגשה שהרוצח הידוע לשמצה "מסורית" מעורב בעניין, לאחר שנעלם במסתוריות כשהשאיר אחריו שלל גוויות וחלקי גופות. מאסן צודק. אך במקום שני אנשים נמצאים בחדר ללא שום דרך יציאה הגיונית, יש שמונה. שמונה זרים אשר לא מודעים לקשר בין אחד לשני, מאולצים לשחק במשחק מאתגר הבוחן את תבונתם ושם את חייהם בסכנה.

הסרט 716.8 MB
התרגום 0.022 MB
פרופיל ההורדה: ממלצרים - לא מצונזר / Waiting - UNRATED *גירסת-DVDRIP כולל תרגום*

דין, מלצר כבר 4 שנים מאז התיכון, מגלה שאחד מחבריו לכיתה בתיכון נהפך למוכר מצליח. מאז הוא שם לב שחייו נזרקו לזבל ועד כמה הם עלובים. חברו של דין מונטי נמצא בדיוק באותו מצב אך לא ממש אכפת לו, מה שמעניין אותו הוא לתפוס לעצמו זיון לכל ערב. כשהוא מתבקש לאמן עובד חדש שבא למלצר, העובד החדש עושה בלגן עצום. אך במהלך אימונו לתפקיד יוצא להם לדבר לא מעט והוא מגלה עליו דברים מפתיעים ורכילותיים על חייו. מאז כל עובדי הקפטרייה משחקים במשחק הנקרא "המשחק", ומרכלים על כל מי שנכנס למקום. תקציר: רום שדה בלעדית לאתר!

Waiting.UNRATED.DVDRiP.XViD-DEiTY.avi"> Waiting.UNRATED.DVDRiP.XViD-DEiTY.avi">הסרט 713.7 MB
התרגום 0.042 MB
פרופיל ההורדה: מלחמת האופל 2 / Underworld Evolution *גירסת-TS כולל תרגום*

סרט ההמשך לסאגת הערפדים ואנשי הזאב מתחיל בדיוק מהמקום בו הסתיים הסרט הראשון. המלחמה נמצאת בשיאה, סלינה היא ערפדה ולוחמת מיומנת בחיסול אנשי זאב. היא מאוהבת בבחור תמים בשם מייקל קורבין שמוצא עצמו במרכז מלחמת הגזעים הקטלנית הזו והופך למוטציה בעלת כוחות על המשלבת בין הערפדים לאנשי זאב. השניים נמלטים משני הגזעים המעוניינים בהכחדתם. הם רק לא יודעים שויקטור, הערפד הקדום ביותר התעורר משנתו והוא לא מתכוון להשאיר את השניים בחיים.

הסרט 660.1 MB
התרגום 0.012 MB
פרופיל ההורדה: זבנית / Shopgirl *גירסת-DVDRIP כולל תרגום*

מירבל, ציירת בתחילת דרכה (קלייר דיינס) עובדת למחייתה כזבנית בשדרה החמישית. בלי כל הכנה מוקדמת היא פוגשת גבר מבוגר ומושך (סטיב מרטין), הפוצח בחיזור אינטנסיבי אחריה. הרומן בין השניים מתלהט, אך מירבל תוהה בינה לבינה אם תוכל למצוא אהבה אמיתית במקום אחר, למשל עם ג'רמי, מוזיקאי מתוק (ג'ייסון שוורצמן), שהוא סוג של קלוץ במיטה וגם מחוץ לה.

הסרט 721.5 MB
התרגום 0.019 MB
פרופיל ההורדה: קינג קונג / King Kong *גירסת-DVDSCR כולל תרגום*

הפלא השמיני חוזר אל המסך הגדול באדיבותו של פיטר ג''''קסון, הבמאי זוכה האוסקר שביים את שלושת סרטי "שר הטבעות". מדובר בהפקת ענק חדשה המבוססת על הסרט הקלאסי משנת 1933. העלילה מתרחשת בתקופת השפל הכלכלי כאשר הקולנוע ההוליוודי היה בשיאו. במאי הוליוודי גורר שחקנית צעירה הרעבה ללחם וצוות טכני אל אי מסתורי לצלם סרט על הגורילה הגדולה ביותר בעולם, קינג קונג. הבמאי והצוות שלו לא יודעים שלא רק הגורילה עצומת הממדים באמת מתגוררת באי אלא גם שבט פרימיטיבי מסוכן ויצורים פרה היסטוריים ביניהם דינוזאורים וחרקי ענק. כאשר הצוות יצליח לנטרל את הגורילה עצומת הממדים הם יביאו אותה לניו-יורק אבל כמה זמן בני אנוש יכולים לשלוט על חיה בגודל של גורד שחקים?

החלק הראשון 717.1 MB
החלק השני 716.9 MB
התרגום 0.029 MB
 
פרופיל ההורדה: Daltry Calhoun / דלתרי קלהון

בעיירה קטנה בטנסי נאבק אדם חסר מזל (נוקסוויל) על השליטה במועדון הגולף הגוסס שלו, כאשר הוא מתאחד בשנית עם בתו המנוכרת בת ה-14 ובעלת כישרון מוזיקלי יוצא דופן.
 

הסרט בגירסת DVDRip באיכות תמונה וקול מעולים!


לחץ כאן להורדת הקובץ 717.6 MB
 
פרופיל ההורדה: במורד הדרבי / Down and Derby

כלפי חוץ פיל דייויס הוא אבא טיפוסי ושכן ידידותי, מבפנים הוא אבא עצבני העומד בפני משבר בשל הבעיות שבנו, אייס מונטאנה גורם להן. כשיש תחרות אבות ובנים בעיר מחליטים אייס ופיל להשתתף, מה שגורם לסרט מהפך מצחיק ביותר!


לחץ כאן להורדת הקובץ 713.9 MB
פרופיל ההורדה: זאתורה / Zathura

סרט המשך ללהיט ג'ומנג'י. דני וולטר הם שני אחים שבקושי מסתדרים אחד עם השני. ההורים ואחותם הגדולה מנסים להתעלם מהשניים שלא מפסיקים לריב, מה שלא מפריע להם לשחק במשחק מסתורי המתגלגל לידם. משחק לוח בשם זאתורה, שעוסק בחלליות, רובוטים, חייזרים, אסטרונאוטים ושלל תופעות שלא ממש קשורות למתרחש בכדור הארץ אלא אי שם ביקום הגדול. הבעיה היא שהמשחק הזה משפיע על המציאות וגורם לבית שבו הם גרים לרחף בחלל ולהסתבך בשלל הרפתקאות.


לחץ כאן להורדת הקובץ 716.1 MB
פרופיל ההורדה: Demon Hunter / צייד שדים

חצי אנושי חצי שד בן-כלאיים עובד בשביל הכנסייה הקתולית בקרב עקוב מדם וללא פשרות נגד הכוחות של גיהנום, והוא חייב להציל את המין האנושי מפני השטן, כאשר השטן בעצמו שולח לכדור הארץ את התוכנית הזדונית על הפרייה של זונה צעירה מלוס אנג'לס כאשר בתוכה זרעיו של השטן. סרט חדש שאקסוום ראשונים להביא לכם!!

לחץ כאן להורדת הקובץ 716.9 MB
פרופיל ההורדה: גיבורים טיפשים יותר / Dumber Heroes

הסרט "גיבורים טיפשים יותר" מתרחש בבית חולים שיש בו כל מיני סוגים של אנשים: מרגילים, משוגעים, איש שמגרש שדים, ועוד כל מיני אנשים מטורפים אחרים. ביחד, כל אנשי בית החולים והאחות היפהפייה שיש להם מנסים להציל את העיר מידיי טרוריסטים המעוניינים לפוצץ את העיר. עתיד העיר תלוי בהם....רק הגיבורים הטיפשים הללו יכולים להציל את העיר ואת עתידה.


לחץ כאן להורדת הקובץ 716.7 MB
פרופיל ההורדה: Kiss Kiss Bang Bang / קיס קיס בנג בנג

הגנב הארי לוקהרט הובאה ללוס אנג'לס לאודישן לסרט שבו הוא ישחק בלש הוליוודי,ומוצא את עצמו באמצע זירת רצח שאותו חוקרת אשת חלומותיו עו מהקולג(מונגן) והבלש קילמר שבעצם לימד אותו את יסודות הבלשים כדי שיוכל לגלם את התפקיד בצורה הכי טוב

השחקנים

Val Kilmer: Perry Van Shrike
Robert Downey Jr.: Harry Lockhart
Michelle Monaghan: Harmony Faith Lane
Shannyn Sossamon: Różowowłosa dziewczyna
Harrison Young: Tata Harmony
Vincent Laresca: Aurielo
Vladimir Rajcic: Młody lokaj
Nancy Fish: Kobieta zajmująca się castingiem
Deanna Dozier: Kristin
Judie Aronson: Doręczycielka
Dash Mihok: Pan Patelnia
Joel Michaely: Eugene
Corbin Bernsen:
Ali Hillis: Marleah
Kathy Lamkin:
 

 


לחץ כאן להורדת הקובץ 717.0 MB
 
פרופיל ההורדה: Mrs. Henderson Presents / גב\' הנדרסון גאה להציג

סרט חדש לבמאי של "יחסים מסוכנים", "הנוכלים" ו"דברים יפים ומלוכלכים". אנקדוטה שערורייתית ומשעשעת מתולדות ימי אנגליה של שנות השלושים. המצאת הסרט המדבר היא להיט וקהל הקונצרטים הולך ופוחת. גברת הנדרסון הזקנה מחליטה להשיב מלחמה – היא רוכשת אולם ישן ומקימה בו את תיאטרון "הטחנה", המנצל פירצה בחוק שמאפשרת להעלות מופעים ומחזות בעירום מלא. התיאטרון שב ומתמלא באנשים שמפיצים את הבשורה ברחבי העיר, לשמחת כולם

 

גירסת DVDSCR באיכות תמונה וקול טובים!

לחץ כאן להורדת הקובץ 716.8 MB
פרופיל ההורדה: הוסטל / Hostel

תקציר הסרט

סרט אימה שבוא פקסטון וג'וש הם שני סטודנטים אמריקאים חובבי הרפתקאות. השניים אורזים תרמילים ויוצאים למסע ברחבי אירופה. בדרך הם פוגשים את אולי האיסלנדי ומתיידדים איתו. השלושה מגיעים לעיר בסלובקיה אי שם במזרח אירופה. לפי השמועות יש שם הוסטל, שבו אפשר להגשים את החוויות ההדוניסטיות ביותר. הצרה של השלושה שאין להם מושג לאיזה גיהינום הם הכניסו את עצמם

במאי : אלי רות

שחקנים : ג'יי הרננדז, דרק ריצרדסון, היטון גודיונסון, ברברה קדליקומה, ג'ניפר לים, פאולה ווילד

 

 

 


לחץ כאן להורדת הקובץ 717.6 MB
פרופיל ההורדה: בלי חוקים / Green Street Hooligans

תקציר הסרט

מאט, הוא סטודנט אמריקאי שנוחת בלונדון אחרי שהוא מודח מלימודיו באוניברסיטת האוורד. הוא מתגורר אצל אחותו ובעלה. פיט, אחיו של הבעל, חושף את האמריקאי הצעיר לעולמם המחתרתי והמאוד אלים של חוליגנים המכורים לכדורגל ולקרבות רחוב עם חוליגנים אחרים שאוהדים קבוצות מתחרות

במאי : לקסי אלכסנדר

שחקנים : אלייזה ווד, צ'ארלי האנהם, קלייר פורלאני, מרק וורן, ליאו גרגורי, הנרי גודמן

 

 

 


לחץ כאן להורדת הקובץ 717.1 MB
 
פרופיל ההורדה: מגרש השדים: הדיבוק של גייל באורס / Exorcism: The Possession of Gail Bowers

לאחר שפסיכולוגים כשלו במציאת פיתרון לבעיותיה של גייל (אחד אפילו המליץ לקרוא לכומר) המשפחה נאלצת לפנות לכנסייה ומגרש שדים מוזמן במהרה לבעייה. לאחר שמס' כומרים ללא ניסיון אמיתי בגירוש שדים הכנסייה פונה לאב תומאס, כומר שנפגוש בתחילת הסרט אשר אירוע מצער משאיר אותו עיוור. האב תומאס ושני כומרים נוספים מתעמתים עם השד שבתוך גייל לקרב בין הטוב והרוע.

גירסת DVDRip באיכות תמונה מדהימה!


לחץ כאן להורדת הקובץ 717.0 MB
פרופיל ההורדה: המשחק של החיים שלהם / The Game Of Their Lives

במסגרת טורניר גביע העולם שנערך באנגליה ב-1966 השתתפה צפון קוריאה בבית אחד עם איטליה, ברה"מ וצ'ילה. העיר המארחת בה התנהלו משחקיה הייתה מידלסבורו והתושבים המקומיים לקחו חסות על הקבוצה והעניקו לה את אהדתם. כרגיל עם טורנירי כדורגל, גם כאן התגלה סוס שחור, והפעם היתה זו צפון קוריאה הצנועה. אחרי ניצחון 1:0 על איטליה הצליחה הנבחרת להתברג למשחקי רבע הגמר, שם הוגרלה לשחק מול פורטוגל. הצ' קוריאנים כבר הובילו 3:0 אך הפורטוגלים לחצו על הדוושה ונצחו 5:3. חלפו כמעט ארבעה עשורים ועתה יוצא דניאל גורדון לצפון קוריאה המסוגרת כדי לבדוק מה עלה בגורלם של גיבורי הטורניר. המסע, בזמן ובמקום, מספק חלון הצצה אל הרפובליקה העממית של קוריאה אך גם מזכיר שוב עד כמה הכדורגל הוא שפה משותפת המדוברת בכל מקום בעולם.

 

גירסת DVDRip גירסה סופית באיכות תמונה מדהימה


לחץ כאן להורדת הקובץ 717.6 MB
 
פרופיל ההורדה: ווסליי קאש / Wesley Cash

אחרי שלמד ממותו של אביו, ווסליי קאש, חוזר הביתה עם חלומות להשיב את עסק הבקר המשפחתי לעברו הטוב, שהעסק היה פורח. כשהוא מגיע העירה, הוא מגלה שחלק מהחווה שלו נמכר, ושאהובתו היא בזרועותיו של אדם אחר. בלי החווה שלו הוא לא שווה כלום, קאש מחליט לעזוב, אך הוא משכנע קודם את אהבתו לעזוב ביחד איתו. כעבור זמן מה מישהו מנסה להיכנס לחוותו, וקאש יורה בו. כעת, קאש בורח ובצדק, מנקמתו המתוקה של אחיו של הבנאדם שרצח.

לחץ כאן להורדת הקובץ 716.9 MB
פרופיל ההורדה: אמא בגיל שש עשרה / Mom At Sixteen

גיל 16, ג'ייסי ג'פריס סטודנטית למופת ואתלטית מוכשרת מגלה שהיא בהריון. לאחר בדיקת כל האפשרויות ג'ייסי מחליטה להשאיר את התינוקת. אמא של ג'ייסי מסכימה אח בתנאי אחד, ההריון חייב להשמר בסוד מוחלט.
 
טרי האם רוצה שלג'ייסי יהיו חיי נוער נורמלים לחלוטין והמשפחה עוברת לחיות בעיר חדשה, האם מתעקשת לגדל את התינוק החדש כאילו היה בנה.

 
ג'ייסי לא שלמה עם ההחלטה להתחיל חיים חדשים בשקר, והחיים מתחילים להתבלגן.

לחץ כאן להורדת הקובץ 717.0 MB
פרופיל ההורדה: Brokeback Mountain / הר ברוקבק

הזוכה הגדול בפסטיבל ונציה מבוסס על סיפור קצר עטור שבחים. את הסרט ביים אנג לי שביים בעבר סרטים אינטימיים כמו "מסיבת נישואים", "אוכל שתיה גבר אשה" ו"סופת קרח" לצד להיטים כמו "נמר דרקון" ו"הענק". עכשיו הוא חוזר עם סיפור אהבה אפי יוצא דופן. סיפור אהבתם של שני בוקרים צעירים העובדים יחד בקיץ של שנת 1963 בחוות כבשים בוואיומינג ומערכת היחסים הסודית שלהם הנמשכת שנים רבות גם אחרי נישואים עם נשים. את צמד האוהבים מגלמים הית' לדג'ר וג'ייק גילנהאל

 

הסרט בגירסת DVDRip באיכות תמונה וקול מעולים!


לחץ כאן להורדת הקובץ 718.6 MB
פרופיל ההורדה: התדרדרות / Descent *כולל תרגום-DVDRIP*

כאשר טבעת האש מכה בעולם עם שורה של התפרצויות הר געש, קבוצת מדענים נשלחים על מנת למנוע אסון עולמי. אחד מהמדענים מבין שהסיבה להתפרצויות היא בעקבות חקירה סודית ממשלתית למציאת מקורות אנרגיה חלופיים ממעמקי כדור הארץ. לכן למרות שהמשימה היא כדי להציל את הכוכב מישהו חייב לדאוג שסודו של הממשל ישאר בסוד.

הסרט 711.6 MB
התרגום 0.030 MB
פרופיל ההורדה: השדים של אמלי - לא מצונזר / The Exorcism of Emily Rose - UNRATED *כולל תרגום-DVDRIP*

השחקנית המעולה לורה ליני מגלמת את ארין ברנר, עורכת דין רווקה, בודדה וממורמרת המתמודדת עם דיכאון מאחר והיא לא אוהבת את חייה ואת העבודה שלה. בדיוק ברגע השפל של חייה נופל עליה תיק בלתי צפוי. היא צריכה להגן על כומר שביצע טקס גרוש שדים על נערה וגרם למותה. מסתבר שהמאבק של עורכת הדין עומד להיות קשה כי התובע מולה הוא בחור צעיר ויהיר. ארין שבהתחלה מפקפקת בדבריו של הכומר מתחילה בעצמה לחוש בכוחות על טבעיים המתנהלים סביבה.

הסרט 717.0 MB
התרגום 0.027 MB
פרופיל ההורדה: הצלף / The Marksman *כולל תרגום-DVDRIP*

כאשר טרוריסטים צ''צ''נים איימו לפוצץ מפעל גרעיני, להשמיד שני כוחות של עולם ואלפי אזרחים, ממשלת ארצות הברית קוראת לבנאדם היחיד שיכול לבצע את העבודה. ווסטלי סנייפס (בלייד טרינטי) הוא הצלף, סוכן מיוחד מאומן היטב נקרא לפנות את המפעל לפני שהמתקוממים יגיעו אליו, תוך סכנה להיכנס למפעל, הצלף שם מטרה בפנים בשביל התקפת טיל אמריקאי !

הסרט 676.9 MB
התרגום 0.020 MB
פרופיל ההורדה: הפשיטה הגדולה / The Great Raid *כולל תרגום-DVDRIP*

הסרט מתרחש בפיליפינים בשנת 1945, "הפשיטה הגדולה" מספרת סיפור אמיתי של גדוד הריינג''ר השישי, תחת פקודתו של סא"ל מוקי שלוקח על עצמו משימת חילוץ נועזת כנגד כל הסיכויים. כ-30 מיל בתוך קווי האוייב, הגדוד מציל חיים של 500 אסירים אמריקנים ממחנה יפני בהצלה הנועזת ביותר שאי פעם התרחשה!

החלק הראשון 715.0 MB
החלק השני 711.5 MB
התרגום 0.031 MB
פרופיל ההורדה: אפוקליפסת החייזרים /Alien Apocalypse

דוקטור אסטרונאוט איוון הוד וחברתו האסטרונאוטית קלי שבים הביתה ממשימה בחלל ומגלים בחזרתם שהעולם נלקח תחת שליטת חייזרים. כעת דוקטור איוון הוד וקלי חייבים להוביל למהפכה כדי לשחרר את בני האדם מעבדות לחייזרים!

לחץ כאן להורדת הקובץ 711.8 MB
פרופיל ההורדה: חלון סודי / Secret Window *כולל תרגום*

עיבוד קולנועי נוסף לאחד מעשרות סיפוריו של סופר האימה הבלתי-נלאה, סטיבן קינג, כשהפעם מגויס לתפקיד הראשי המגה-כוכב ג'וני דפ, טרי טרי מההצלחה הפנומנלית של 'שודדי הקאריביים: קללת הפנינה השחורה' בקיץ שעבר. הפעם עושה דפ תפקיד שונה בתכלית מתפקידו המשעשע בסרט ההרפתקאות ההוא, ומגלם את מורט רייני, סופר מצליח שעובר תקופה קשה בחייו, על רקע גירושיו הבעייתיים מאשתו איימי (השחקנית הנאווה מריה בלו, אותה אפשר לראות בימים אלו גם בסרט 'קולר - להרגיש את וגאס'), אותה תפס במיטה גם גבר אחר. רייני עוקר מהעיר הגדולה לבית קטן ומבודד על גדות נהר שבבעלותו, רק כדי לגלות שהצרות עוקבות אחריו גם לשם. יום אחד מתדפק על דלתו זר מסתורי בעל גינונים מטרידים העונה לשם ג'ון שוטר (ג'ון טרטורו, שמוכר לרוב דווקא מקומדיות, דוגמת 'סדנה לעצבים') שוטר טוען שרייני גנב ממנו את סיפורו 'חלון הסודות', ושינה רק את הסוף, כדי להסוות את הפלגיאט (גניבה ספרותית) שבוצע. רייני מאמין שדברים יכולים להיפטר לו יראה לשוטר הפסיכוטי את ההעתק המקורי של הסיפור, אותו כתב שנתיים לפני גרסתו של שוטר, אולם שרשרת של אירועים מוזרים מונעת ממנו להשיג את המקור בפרק הזמן הקצר שניתן לו לכך. בעוד שרייני מנסה לגלות מי הוא שוטר באמת, אשתו לשעבר ובן-זוגה הנוכחי הופכים למטרות בידי האורח הלא קרוא, והכול מתקדם לעבר הסוף המפתיע, שישאיר הרבה מאוד פיות פעורים באולם הקולנוע...

לחץ כאן להורדת הסרט 716.5 MB
לחץ כאן להורדת התרגו 0.064 MB
פרופיל ההורדה: פעם שביעית מזל / Seven Times Lucky
[ תגובות על ההורדה | דרג את הלינק והוסף תגובה | פרטים נוספים | חזור דף ]
מחבר: Diman7
 
פרטי דירוג ההורדה:

סה"כ הצבעות: 0  -  דירוג כולל הכל: 0


[ דרג את הלינק והסוף תגובה ]
תאריך יציאה: 2004
קטגוריה: פשע,דרמה,רומן
שחקנים: קווין פולאק,ליאנה באלאבן,ג'ונאס צ'רניק,ג'יימס טולקן,אלכס פאונוביץ'
הארלן, המזדקן הקטן של הגריפט ופיונה הסטודנטית היפה והשאפתנית נהפכים לזוג בלתי סביר- שניהם מאכילים תרנגולים בשביל שילינגים כששניהם רוצים לזכות בניקוד הגבוה ביותר. כשהם סוף סוף קיבלו את ההזדמנות הגדולה שלהם, כל ההתערבויות במשחק התבטלו מה שאומר שזה משאיר את הארלן בבלאגן שלו והבלאגן נהפך לגדול יותר מדי יומו.

לחץ כאן להורדת הסרט 717.8 MB
 
פרופיל ההורדה: ריבאונד / Rebound *כולל תרגום-DVDRIP*

בעקבות התמוטטות החברה הקהילתית, מאמן כדורסל בעל עצבים מברזל חייב לפדות עצמו על ידי הדרכת קבוצת נערי תיכון בהרכבם של נערים מאותגרים אתלטית, לאחר שהמאמן נקלע לקשיים, וקבוצת הכדורסל עומדת להיסגר, המאמן יעשה הכל בכדי להשאיר את הקבוצה בחיים.

הסרט 717.1 MB
התרגום 0.022 MB
פרופיל ההורדה: השאר / Stay *גירסת* TC

במהלך טיפול באמן צעיר (ריאן גוסלינג) שעבר תאונת דרכים טראומטית, הפסיכולוג (יואן מקרגור) מזדעזע לשמוע שהפציינט מתכוון להתאבד במקום ובזמן מסוימים. לאחר שהצעיר מתחיל לנפק נבואות קודרות המתגשמות אחת לאחת, הפסיכולוג יוצא למסע אורבני הזוי.

לחץ כאן להורדת הקובץ 697.9 MB
פרופיל ההורדה: ההיסטוריה המטורפת של העולם / History of the World: Part

הסרט מהווה פרודיה על ז'אנר הסרטים התקופתיים ההוליוודי, והוא מורכב מ-4 חלקים נפרדים שכל אחד מציג ולועג לתקופה אחרת בהיסטוריה האנושית, ולדימויים המקובלים שלה בקולנוע.


 

ארבעת החלקים הם: שחר האדם, תקופת האימפריה הרומית, האינקווזיציה הספרדית והמהפכה הצרפתית. בנוסף לכך ישנו קטע קצר יותר, המכונה הברית הישנה, שמציג את גרסתו ההומריסטית של ברוקוס למעמד הר סיני.


לחץ כאן להורדת הקובץ 705.6 MB
 
פרופיל ההורדה: אל תמעד הוא עדיין לא גמר איתי / Dont Trip He Aint Through with Me Yet [סרטי DVDRiP]

סטיב הארווי, אחד ממלכי הקומדיה האמיתיים של ארצות-הברית, עוזב את החומר הכחול שלו בבית ומתייצב להופעה ייחודית ומשונה באטלאנטה שבג'ורג'יה.

לחץ כאן להורדת הקובץ 714.9 MB
פרופיל ההורדה: אין כמו בבית / Failure To Launch [פורמט XviD] [סרטי וידאו סקרינר]

גבר בן שלושים וחמש המסרב לעזוב את בית הוריו נדלק על בחורת חלומותיו. הוא רק לא יודע שהבחורה הזו היא מקצוענית שנשכרה על ידי הוריו כדי שהוא סוף כל סוף יעזוב את הבית. הבעיות מתחילות כאשר היא מתאהבת בו באמת.

לחץ כאן להורדת הקובץ 715.7 MB
 
פרופיל ההורדה: דוקטור זעם - גרסה מתוקנת / Dr. Rage - PROPER [סרטי DVDRiP]

לאחר שהחל מחקר ניסיוני על הפרעות זעם במימון אגודת סטראון, גילה מייקל ד"ר שהמחקר אינו מה שהוא נראה. לאחר שדר מגלה כי לראש האגודה, ד"ר טימות'י סטראון, יש סיבות משלו להעלאת המחקר, הוא ויושבת הראש ד"ר סוזן ורגר מתאחדים על מנת לעצור אותו. הסוד המזעזע של משפחתו של סטראון וכן תוכניתו המעוותת מתגלים בסיום המפתיע...

לחץ כאן להורדת הקובץ 715.8 MB
 
פרופיל ההורדה: שמונה מתחת לאפס / Eight Below [סרטי DVDRiP]

הסרט "שמונה מתחת לאפס", בהשראת סיפור אמיתי ומתרחש באנטרקטיקה. הסרט מגולל את סיפורם של 3 חוקרי טבע: ג''רי שפארד (פול ווקר, מהיר ועצבני), חברו הטוב ביותר, קופר (ג''ייסון ביגס, אמריקן פאי) וגאולוג אמריקאי, אשר נאצלים להשאיר מאחור במהלך מסעם את צוות כלבי ההאסקי האהובים שלהם כתוצאה מתאונה מצערת ומזג אוויר קשה. במהלך החורף הקשה על הכלבים למצא דרך לשרוד בעצמם את הקפור במשך 6 חודשים.

לחץ כאן להורדת חלק א 715.6 MB
לחץ כאן להורדת חלק ב 717.5 MB
 
פרופיל ההורדה: פריצה ברשת / Firewall [סרטי DVDRiP]

כאשר בני משפחתו מוחזקים כבני ערובה, ג'ק סטנפילד (הריסון פורד) מוצא את עצמו במצב מסובך מאוד. החוטפים יודעים שסטנפילד הוא ראש אגף הבטיחות של בנק בינלאומי. הם דורשים ממנו שיעקוף את כל המכשולים הבטיחותיים ויעביר מיליונים לחשבון הבנק שלהם. אם לא יעשה זאת אשתו וילדיו ירצחו. ג'ק יודע שאם הוא יבצע את המעשה אין ערובה שבני משפחתו לא ירצחו אחרי שהוא יעביר את המיליונים. הוא גם יודע שהוא לא יוכל להאשים אף אחד במעשה זה והפעולות יצביעו עליו כאיש שמועל בכספי הבנק.

לחץ כאן להורדת הקובץ 714.6 MB
 
פרופיל ההורדה: מוצץ אצבע / Thumbsucker [סרטי DVDRiP]
[ תגובות על ההורדה | דרג את הלינק והוסף תגובה | פרטים נוספים | חזור דף ]
מחבר: finki
 
פרטי דירוג ההורדה:

סה"כ הצבעות: 0  -  דירוג כולל הכל: 0


[ דרג את הלינק והסוף תגובה ]
תאריך יציאה: 2005    אורך הסרט: 94 דקות
קטגוריה: קומדיה - דרמה
שחקנים: טידה שווינטון, קיאנו ריבס, וינסנט דאונפריו, וינס ווגן, לו טיילור פוצ'י, סקארלט ג'והנסון
 [ צפייה בתמונות ]  [ צפייה בטריילר של הסרט ]  (חייב שתוכנת Quicktime תהיה מותקנת) 
הסרט מספר על אדם אשר לא מסוגל להפסיק למצוץ את האצבע. בסרט ישחק ווד את ג'סטין קוב, שמנסה להיפטר מהאובססיה שקיימת אצלו כל כך הרבה שנים, אולם במהלך הטיפולים הוא מתנכר למשפחתו. כמובן שיש גם סיפור אהבה לנערה שגרה בבית השכן, אותה תשחק סקארלט ג'והנסון.

לחץ כאן להורדת הקובץ 717.9 MB
 
פרופיל ההורדה: אינסטינקט בסיסי 2 / Basic Instinct 2 [סרטי DVDScr]
[ תגובות על ההורדה | דרג את הלינק והוסף תגובה | פרטים נוספים | חזור דף ]
מחבר: finki
 
פרטי דירוג ההורדה:

סה"כ הצבעות: 1  -  דירוג כולל הכל: 10


[ דרג את הלינק והסוף תגובה ]
תאריך יציאה: 2006    אורך הסרט: 114 דקות
קטגוריה: מתח - פעולה
שחקנים: שרון סטון , דיוויד מוריסי , שרלוט רמפלינג , דיוויס תיוליס , יו דנסי , אן סאילון
 [ צפייה בתמונות ]  [ צפייה בטריילר של הסרט ]  (חייב שתוכנת Quicktime תהיה מותקנת) 
הסופרת החושנית קתרין טראמיל מסתבכת עם החוק פעם נוספת. הפעם הסרט מתרחש בלונדון והסקוטלנד יארד מנסה לעלות על עקבותיה. הפסיכיאטר אנדרו גלאס מתבקש לבנות לה פרופיל ולחשוף את המניעים שלה. תוך כדי המשימה הוא מוצא את עצמו מסתבך במשחק מסוכן שהסופרת המפתה יוצרת. משחק שבו האינסטינקט הכי בסיסי קובע: יצר ההישרדות. אתר : סרט.

לחץ כאן להורדת הקובץ 716.6 MB
פרופיל ההורדה: בית קברות של בובות / Doll Graveyard [סרטי DVDRiP]

הסרט פותח בשנת 1905, כילדה קטנה בת 12 בשם סופי נרצחת על-ידי אביה שהתעלל בה, והוא קובר אותה לבד בבית-הקברות ביחד עם ארבע בובות. 100 שנים מאוחר יותר רוחה הנקמנית של סופיה חוזרת לבית בכדי להגן על בנו של הבעלים החדשים מפני אחותו שמציקה לו וחברותיה. כעת הרוח הנקמנית מעניקה חיים לבובות של הבית והם מתחילים במסע הנקמה.

לחץ כאן להורדת הקובץ
 
פרופיל ההורדה: כלפיי חוץ / On the Outs [סרטי DVDRiP]

הסרט עוקב אחרי הבחירות של שלושה נשים צעירות: אחת סוחרת סמים, השנייה מכורה לסמים, ואחת בהריון מתקדם בעיר ניו-ג'רזי.

לחץ כאן להורדת הקובץ 717.9 MB
 
פרופיל ההורדה: כשזר מצלצל / When a Stranger Calls [סרטי DVDRiP]

חידוש לסרט אימה מצליח משנת 1976. תלמידת תיכון עובדת כשמרטפית אצל משפחה עשירה מאוד. בהתאם לז''אנר מדובר בבית מאוד גדול ומבודד. אחרי שההורים הולכים היא מתחילה לקבל טלפונים המאיימים על חיי צמד הילדים שעליהם היא שומרת וגם עליה כמובן. כאשר היא מבינה שהאיומים רציניים, היא מטלפנת אל המשטרה ואלה בודקים ומגלים שהשיחות מגיעות מתוך הבית. האם הנערה תשרוד עד שתגיע המשטרה?

לחץ כאן להורדת הקובץ 716.8 MB
 
פרופיל ההורדה: הרמאי / The Ringer [סרטי DVDRiP]

כאשר סטיב בייקר מוצא עצמו במקום האחרון במירוץ הוא שוקע בחובות הגדולים בחייו, כעת הוא מנסה להכנס במרמה לתחרויות המיוחדות של האולימפיאדה בעודו מתחזה לספורטאי מאותגר שכלית. אך ברקר לא רק אדם פחות טוב מהמתחרים אלא גם אתלט פחות טוב מהם והם גילו את רמאותו. במקום לסלק את הרמאי הם משלבים איתו כוחות כדי להביס את ג'ימי האלוף הבלתי מעורער של המשחקים השנתיים. עם עבודת צוות מיוחדת, הם מאמנים את ברקר לקחת את הזהב ובמהלך האימונים ברקר מגלה מה יש בתוך לב של אלוף אמיתי.

לחץ כאן להורדת הקובץ 716.9 MB
 
פרופיל ההורדה: נילס הולגרסון - הסרט - מדובב לעברית / Nils Holgersson Hebrew Dubbed

הסרט על הספר "מסע הפלאים של נילס הולגרסון" מאת הסופרת השוודית סלמה לגרלף. נילס הולגרסון הוא ילד בן 14 הגר יחד הוריו העניים בחווה קטנה, בכפר השוודי וסטמנהג.נילס הוא ילד שובב, חסר התחשבות שמתאכזר תמידית לבעלי חיים. יום אחד, לאחר שהוריו הלכו ליום השוק והטילו על נילס להכין את שיעורי הבית, נילס תופס עם רשת פרפרים גמד, שמטיל עליו כישוף והופך אותו ואת האוגר שלו-אוגי גם לגמד קטן. אך לפתע נילס מבין את שפת בעלי חיים, והיות והוא כה קטן החיות השונות מתנפלים עליו ורוצים לנקום בו.במקביל לאירוע זה , מולי - אווז הבית , מתפעל מאווזי הבר , ומחליט לעוף איתם ביחד עם הלקה שלהם , נילס ומולי מצטרפים אל מסע אווזי הבר , אל המסע שלהם ללפנד (אשר בפינלד), לאחר שאווזי הבר , הבנו שנילס הקטן יכול לעזור להם ע"י זה שהוא מגן עליהם משושו השועל האכזרי בכל שוודיה , במהלך המסע נילס משתנה ולומד להיות אדיב אל החיות , וכלפי כולם.

  434.4 MB
 
פרופיל ההורדה: גטו / Ghetto [סרטי DVDRiP]

סיפור אהבה בין חייל נאצי לבחורה יהודייה בגטו. (הסרט דובר אנגלית וגרמנית).

לחץ כאן להורדת הקובץ 718.5 MB
 
פרופיל ההורדה: 16 רחובות / 16 Blocks
הבמאי של "נשק קטלני" חוזר לעשות סרטים על שוטרים. ברוס וויליס מגלם את ג'ק מוסלי, בלש שרוף שמוטלת עליו משימה שנראית קלה על מידותיו אך מתגלה כקשה במיוחד. עליו ללוות אסיר מבית הכלא אל בית המשפט שנמצא במרחק של 16 רחובות משם. בדרך הוא לומד שהאסיר עומד למסור עדות נגד חבריו ליחידה וכול חבריו למשטרת ניו-יורק מעוניינים בחיסולו. מוסלי חייב לברוח בין הנאמנות שלו לחבריו או לגונן על העד.

לחץ כאן להורדת הקובץ 716.5
 
פרופיל ההורדה: דוגאל / Doogal [סרטי DVDRiP]

האגדה מספרת על שלושה יהלומים קסומים, שאם הם ייפלו בידיים הלא נכונות הם יכולים להתאחד וליצור כוח כל-כך חזק שיספיק להקפיא את השמש. כשהמכשף הרשע, זיבד, בורח בהכלא העתיק, הוא נשבע להקפיא את כדור-הארץ לנצח. על-מנת להגן על כדור-הארץ מתוכניתו הזדונית של זיבד, מתאחדים להם ארבעה גיבורים: מוט דוגאל, חובב הממתקים. פרינדס דילן, בראיין וארמינטריוד. כעת עליהם להגיע ליהלומים לפני זיבד. אך זה לא כל-כך פשוט, עליהם לעבור בין מקדשים מלאים בנינג'ות ועוד שלל חוויות. בדרך הם לומדים שהנשק עם העוצמה הכי חזקה היא החברות שלהם- שאותה אפילו זיבד לא יכול להרוס.

לחץ כאן להורדת הקובץ 715.2 MB
 
פרופיל ההורדה: להב הדרקון / Dragon Blade [סרטי DVDRiP]

להב הדרקון הוא סרט האנימציה המשובח ביותר שנעשה בסין בשנה האחרונה, הוא מתפאר באותה טכנולוגית אנימציה תלת מימד שנעשו על סרטים כמו שרק, ומוצאים את נמו. וקולות הרקע נעשו עם שחקנים מהדרג הראשון. העלילה מתרחשת בסין בזמן נושן, לוחם צעיר נרתם לחפש ולשמור את הכפר של אביבי האפרסק מהמלך חזיר הבר המרושע, במסעו הוא נתקל בהרבה מאד דמויות קומיות, וגם מסתוריות. הוא גם נלחם בקרבות צבאיות כאשר הוא צריך להוכיח את עצמו ראוי להפעיל את הנשק אשר יביס את המלך חזיר הבר המרושע.

לחץ כאן להורדת הקובץ 715.0 MB
פרופיל ההורדה: החונק מבוסטון / The Boston Strangler [סרטי DVDRiP]

הסרט מספר את סיפורו של אלברט דה-סאלבו (מאורו ליניני), החשוד העיקרי למותן של 13 נשים. סדרת רציחות ששיתקה עיר שלמה, והפחידה את האומה.

לחץ כאן להורדת הקובץ 717.0 MB
 
פרופיל ההורדה: נקודת מפגש / Match point [סאונד AC3] [סרטי DVDRiP]

מותחן ארוטי אפל עם טאץ'' קומי שחור משחור - כך מוגדר סרטו החדש של וודי אלן שעורר עניין רב בפסטיבל קאן 2005. כריס הוא שחקן טניס לשעבר המתפרנס כמאמן של האריסטוקרטיה הבריטית. הוא עומד להינשא לבת עשירים ולהבטיח את מצבו הכלכלי. הכל משתבש כאשר הוא פוגש בנולה, פאם פאטאל צעירה וחושנית המנהלת מערכת יחסים עם חברו הטוב ביותר, מה שלא מפריע לשניים להיסחף לרומן שיסבך את חייהם באופן בלתי צפוי.

לחץ כאן להורדת חלק א 716.7 MB
לחץ כאן להורדת חלק ב 716.3 MB
 
פרופיל ההורדה: העבודה והתהילה: ציון אמריקאי / The Work and the Glory: American Zion [סרטי DVDRiP]

בחור צעיר בעל חזון ויכולות בלתי רגילות להנהגה מחליט להתנגד לתופעה שהרשויות במדינת מיזורי מתעלמות ממנה ,מאות אנשים מגורשים מבתיהם תחת חשכת הלילה ,הבחור מצליח לסחוף אחרו את ההמון כנגד ההתנהגות הברוטלית של הרשויות.

לחץ כאן להורדת הקובץ 716.6 MB
 
פרופיל ההורדה: דואין הופווד / Duane Hopwood [סרטי DVDRiP]

דיויד שווימר (חברים) באחת ההופעות הטובות של חייו בתור גרוש, אלכוהוליסט שהמזל כבר לא עומד לצידו והשיפוט המתפשר שלו מונע ממנו לבקר את ילדיו. דואין, עובד בקזינו באלנטיק סיטי מסכן את זכויות ביקור ילדותיו כאשר הוא נתפס נוהג שתוי בעוד אחת מילדותיו ישנה במכונית. הטעות הגורלית הזו תשנה את חייהם של כמה אנשים בעוד דואין נדחק אל הפינה בייאוש בעוד הוא צריך להשאר יציב כדי שישאר סיכוי שהוא יוכל לפגוש את ילדותיו.

לחץ כאן להורדת הקובץ 712.4 MB
 
פרופיל ההורדה: רכבת לקוטב - מדובב לעברית / The Polar Express - Hebrew Dubbed

האם סנטה קלאוס קיים באמת? בסרט אנימציה ממוחשבת זה, ילד אחד מטיל ספק בקיומו של הסבא החביב עם הזקן הלבן והחליפה האדומה. בערב חג המולד שוכב גיבורנו הספקן במיטתו ומקווה לשמוע את צלצולי הפעמונים המבשרים את בואה של הכרכרה של סנטה. להפתעתו, במקום הכרכרה שומע הילד קיטור רכבת מחוץ לחלון חדר השינה שלו! הכרטיסן, שתנועותיו בסרט נדגמו מהשחקן טום הנקס בטכנולוגיה מיוחדת, מזמין את הילד לעלות לרכבת לנסיעה קסומה אל הקוטב הצפוני שם יזכו הילדים המאמינים במתנה מאד מיוחדת.
DVDRIPמדובב לעברית באיכות קול ותמונה מעולים

.


רכבת לקוטב 716.3 MB
 
פרופיל ההורדה: פשיטה / Swarmed [סאונד AC3] [סרטי DVDRiP]
תושבי עיירה קטנה מוצאים את עצמם נלחמים בנחילי ענק של צרעות אשר רוססו בחומר מדביר חרקים חזק במיוחד.

לחץ כאן להורדת הקובץ 716.4 MB
פרופיל ההורדה: הפטריוט / The Patriot [סרטי DVDRiP]

כוכב העל מל גיבסון מגלם את בנגמין מרטין, גיבור שבע קרבות והרפתקאות, מפקד מבריק שלחם מול הצרפתים והאינדיאנים במאה ה - 18. עתה הוא מחליט לפשוט את המדים ולהתמסר לגידול שבעת ילדיו, היתומים מאם. כעבור כמה שנים נאלץ מרטין האלמן לשוב ללבוש את המדים לקרב נגד האנגלים. בנו הבכור גבריאל (הית לדגר, "10 דברים שאני הכי שונאת אצלך"), מושפע מהעתונות הלוחמנית והנאומים המלהיבים, ומחליט להלחם, בניגוד לרצון אביו. אבל כאשר הבריטים מתייצבים בפתח ביתו ומאיימים על היקר לו ביותר, מחליט האב להצטרף למאבק הפטריוטי לצד בנו!

לחץ כאן להורדת חלק א 715.8 MB
לחץ כאן להורדת חלק ב 714.5 MB
פרופיל ההורדה: העולם החדש / The New World [סרטי DVDRiP]

הבמאי טרנס מאליק שביים בשנות השבעים את יצירת המופת "שביל הזעם" ובשנות השמונים את "ימים ברקיע" ובשנות התשעים את הסרט האנטי מלחמתי "הקו האדום" חוזר אל המסך הגדול בסרט רביעי בשם "העולם החדש". בתחילת המאה ה-17 רוב צפון אמריקה היתה באותו מצב כפי שהיתה ב 5,000 השנים שקדמו לפלישת האדם הלבן. המרחבים העצומים היו מיושבים בשבטים גאים בחיו בהרמוניה עם המטבע, אבל לא כל כך הסתדרו זה עם זה. בשנת 1607 הופר האיזון העדין בין השבטים כאשר שלוש ספינות הנושאות 103 אנשים לבנים סיימו את מסען הארון מאנגליה על פני 5,000 קילומטרים של אוקיינוס, והתקרבו אל חופי העולם החדש – אל האזור בו רגל אדן לבן מעולם לא דרכה. זהו גם סיפור ידידותם ואהבתם של החייל המרדן ג''''ון סמית'''' ושל פוקהונטס בתו הקטינה של המנהיג רב העוצמה של האימפריה האינדיאנית. סיפורם הפך לאחת המיתולוגיות האמריקאיות המפורסמות והשנויות ביותר במחלוקת.

לחץ כאן להורדת חלק א 717.3 MB
לחץ כאן להורדת חלק ב 716.3 MB
 
פרופיל ההורדה: ההבטחה / The Promise [סרטי DVDRiP]

מלכה נותנת למאהבה, העבד, צ'אנס לעשות החלטה בלתי רגילה. *הסרט דובר סינית, חבילת התרגומים, הכוללת את התרגום האנגלי שוחררה אף היא

לחץ כאן להורדת הקובץ 716.4 MB
לחץ כאן להורדת הקובץ 716.8 MB
פרופיל ההורדה: חשפניות ממתקים / Candy Stripers [סרטי DVDRiP]

לאחר שנפצע במשחק בייסבול מאט נשלח לאישפוז. מאט חרד לגלות אל מול עיניו דבר שמעולם לא חלם שיראה- שינוי צורה. אחיות בית-החולים החמודות, המתוקות והאצילות הן למעשה לא מה שהן ניראות, הן מפתות גברים רק על-מנת שיוכלו אחר-כך להשאיר אותם בגורים בארגז עם חומר ג'לי מיוחד. כשמאט מבין שלמעשה אותן האחיות הנחמדות הן נשים שהופרו על-ידי חייזרים ועומד להיוולד להם ילדים הוא מבין שעליו לברוח, אך כיצד?

לחץ כאן להורדת הקובץ 713.5 MB
 
פרופיל ההורדה: קללתו של דרקולה / Dracula\'s Curse [סרטי DVDRiP]

עיבוד קולנועי לספר האימה המצליח של בראם סטוקר. זרים מתחילים להגיע באופן מסתורי לארמון שנמצא באירופה המערבית. האם יתפתו אותם האנשים לחיי-נצח ויצטרפו לצבאו מוצץ-הדם של דרקולה? האם קללתו של דרקולה תאריך ימים?

לחץ כאן להורדת הקובץ 717.0 MB
 
פרופיל ההורדה: תנועה אחרונה / Final Move [סרטי DVDRiP]

בן-אדם פסיכי ושוטר עולים על עקבותיו של רוצח-סדרתי שמחקה רוצח-סדרתי אחר שהוצא להורג לא מזמן.

לחץ כאן להורדת הקובץ 716.1 MB
 
פרופיל ההורדה: אנייאן / Anniyan [סרטי DVDRiP]

זהו סרט הודי המספר את סיפורה של אמבי בעלת האישיות המפוצלת. פעם היא אמבי (עורכת-דין),פעם היא רמו (דוגמנית-על מנומסת), ופעם היא אניאן (העובדת במשמשר האזרחי, המטילה רוע והרס על אנשים בוגדניים).

לחץ כאן להורדת הקובץ 717.4 MB
לחץ כאן להורדת הקובץ 717.1 MB
 
פרופיל ההורדה: סוס הפוני הקטן שלי: הנסיכה המטיילת - גרסה מתוקנת / My Little Pony: The Princess Promenade - PROPER [סרטי DVDRiP]

בעוד תהלוכת האביב של פוניביל מתקרבת, תוכניותיה של וויסטריה לחגיגות האביב מאויימות בתקומת הדרקון בשנת ה-1000 לחייו שיבוא לאיים על חייה של הנסיכה החדשה. כשהגנים שלה בפריחה וכל חבריה מתכוננים לחגיגת האביב המתקרבת וויסטריה מתייאשת כאשר בטעות היא מעירה את ספייק הדרקון משנת המילניום הארוכה שלו. האגדה אומרת שכאשר דרקון מתעורר נסיכה חדשה צריכה לקחת את הכתר. אך האם ייתכן?

לחץ כאן להורדת הקובץ 715.6 MB
 
פרופיל ההורדה: סגן מפקד / Second in Command [סרטי DVDRiP]
סאם קינן (ז'אן קלוד ואן דאם) מונה להיות סגן מפקד כנציג של ארה"ב אצל השגרירות האמריקאית אשר נמצאת בתוך אומה קטנה ותוססת במזרח אירופה. כאשר תושבי המקום מתקוממים בנסיון לעשות מהפכה, נשיא האומה שלהם בורח ומוצא מחסה בתוך שגרירות ארה"ב, אז השגרירות נהפכת להיות מכותרת היטב בידי המורדים עם נשק חם. שגריר ארה"ב נהרג כתוצאה מפעולת המתקפת של המורדים, ועכשיו זה בידיים של סאם והפלוגה הקטנה של המארינס אשר משויכת לשגרירות להדוף את המורדים.

לחץ כאן להורדת הקובץ 716.7 MB
 
פרופיל ההורדה: המחנכים / The Edukators [סרטי DVDRiP]

ג'אן, פיטר וג'ולי חיים ללא מקום מגורים בחייהם המרדנים. הם מגובשים בזכות תשוקתם המשותפת לשנות את הצהרת העולם. ג'אן ופיטר נעשים עם הזמן "האדיוקטרים", עבריינים מסתוריים שאינם אלימים, המזהירים את העשירים המקומיים כי ימי העושר שלהם ספורים בלבד. העניינים מסתבכים כאשר ג'ולי מתאהבת בשני הבחורים הצעירים לצידה. בחירה פזיזה המסתיימת בסכנה.מבצע שהשתבש ושלעולם לא כוון להיות חטיפה מביא את שלושת האידיאליסטים הצעירים פנים-אל-פנים עם הערכים של הדור בעל הכוח.

לחץ כאן להורדת חלק 1 717.6 MB
לחץ כאן להורדת חלק 2 714.9 MB
 

 
 
פרופיל ההורדה: ביג מאמא 2 / Big Momma\'s House 2 [סרטי DVDRiP]


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
במשימתו האחרונה, הסוכן מלקולם טרנר, מתחפש בחשאי לביג מאמא ועובד בתור מטפלת של זקנה הנמצאת בהליכי חקירה של רצח. המשך לסרט המצליח הראשון משנת 2000.

 

 

 

 

 

 
 


לחץ כאן להורדת הקובץ 716.9 MB
 
פרופיל ההורדה: ריקוד צמוד / Save The Last Dance [סרטי DVDRiP]

שרה עוברת לתיכון חדש, לשכונה חדשה ולאבא חדש. אמא נפטרה, וכעת היא צריכה לגור עם אביה בבית קטן ישן ומגעיל. אבל זאת לא הבעיה.. הבעיה היא, שכונה חדשה שבה כמעט כולם "כושים" והיא "White Girl" שכונה של אלימות ופשע שכונה שכמעט ואין בה עתיד. אהבתה של שרה לריקוד מחזקת את הקשר שלה עם בחור נאה בשם דרק, אך תוך כדי מפתחת שנאה של השכונה כלפי שרה(בעיקר הבנות). מה יהיה בסוף?

לחץ כאן להורדת הקובץ 1529. MB
 
פרופיל ההורדה: מחנה מדהים / Camp Daze [סרטי DVDRiP]

מספר נערים נוסעים ברכבם ומגיעים בטעות ליער גדול ומפחיד, כשאר הם לא מוצאים את הדרך החוצה הם מחליטים להעביר שם את הלילה. בבוקר קמים הנערים ומגלים להפתעתם הרבה עוד מלא בני נוער אחרים שנמצאים ביער, אך הם גם מגלים כי הנערים שנמצאים ביער הם למעשה תקועים בשנת 1981. הנערים נאלצים לחוות ולעבור את אותו יום וליל שוב ושוב. כשרוצח סדרתי מסתובב באותו יער ומאיים להרוג את כל הנערים, מרגישים הנערים שהגיעו בטעות ליער מעין חובה להציל את הנערים התקועים בו לחופשי.

לחץ כאן להורדת הקובץ 714.7 MB
 
פרופיל ההורדה: אושפיזין

משה בלנגה הוא אברך צעיר המתמודד עם קשיים של פרנסה הוא נשוי כבר חמש שנים ואין לא ילדים יום אחד הוא מקבל 1000 דולר ואז שהוא כבר מכין הכל לקראת החג מופעים לו בתוך הסוכה 2 חברים מהעבר ואז מתחילות הצרות

העלאה ראשונה שלי חברים תנו תגובות


לחץ כאן להורדת הקובץ 735.2 MB
 
פרופיל ההורדה: מחבואים / Cache [בצרפתית]
[ תגובות על ההורדה | דרג את הלינק והוסף תגובה | פרטים נוספים | חזור דף ]
מחבר: puyol
 
פרטי דירוג ההורדה:

סה"כ הצבעות: 0  -  דירוג כולל הכל: 0


[ דרג את הלינק והסוף תגובה ]
תאריך יציאה: 2005

זוכה פרס הבמאי הטוב ביותר בפסטיבל קאן 2005 , שביים את הסרטים השערורייתיים "משחקי שעשוע" ו"המורה לפסנתר", מפגיש את צמד השחקנים הצרפתיים במותחן מצמרר. ג'ורג', מגיש בתוכנית ספרות בטלוויזיה, מקבל חבילה של קלטות וידאו שבהם הוא ובני משפחתו מתועדים בסתר בפעולות יומיומיות. אין לו מושג מי המתעד ומי שלח את הקלטות. הוא ממשיך לקבל חבילות והסרטים הופכים לאישיים ואינטימיים. הוא בטוח שאדם הקרוב לו מצלם אותם והוא מתחיל להיות חשדן כלפי כול הסובבים אותו. הקלטות ממשיכות להישלח בלי שום איום על חיי המשפחה ולכן המשטרה מסרבת לעזור.

XVID


לחץ כאן להורדת הקובץ 716.9 MB
 
פרופיל ההורדה: הספרן: חיפוש אחר החנית / The Librarian: Quest for the Spear [סרטי DVDRiP]
[ תגובות על ההורדה | דרג את הלינק והוסף תגובה | פרטים נוספים | חזור דף ]
מחבר: D.Beckham
 
פרטי דירוג ההורדה:

סה"כ הצבעות: 0  -  דירוג כולל הכל: 0


[ דרג את הלינק והסוף תגובה ]
תאריך יציאה: 2005    אורך הסרט: 90 דקות
קטגוריה: אקשן - הרפתקאות - מותחן
שחקנים: ליסה ברנר, נוח ווילי, קלי או, אולימפיה דוקאדס, גני קורטין, דיויד דיין פישר
 [ צפייה בתמונות ]  [ צפייה בטריילר של הסרט ]  (חייב שתוכנת Quicktime תהיה מותקנת) 
מבית היוצר של "היום השלישי" מגיע אלינו סרט הרפתקאות חדש בסגנון של "אינדינה ג'ונס", פלין קארסון (נוח ווילי), הוא ספרן אשר לפעמים בחייו ביקש להציל את העולם, אך למרבה הפלא הדבר נופל עליו, וזה בדיוק מה שקורה לו בסרט ההרפתקאות הזה "הספרן: חיפוש אחר החנית". בזמן עבודתו לפקח ולשמור על הספרייה והמקום עם הכלים קדומים שנוצרו על ידי אומנים, כמו תיבת פנדורה מסתורית, וכלי קודש אחרים. קארסון מוצא את עצמו בתוך מים רותחים כאשר שבר חרס של החנית הגורל נגנבה מתוך הספרייה. הוא נחוש בדעתו להחזירה מהגנב השפל ברוטרהוד (קלי או), והוא מגייס למשימה את דברה (ליסה ברנר) החטובה והמומחית באומנות הלחימה בכדי שתעזור לו במשימה ההרפתקנית ומלאת הזעם והמשעשעת.

גירסת DVDRip סופית באיכות תמונה מעולה!

לחץ כאן להורדת הקובץ 716.5 MB
 

 
 
פרופיל ההורדה: רווקה של כבוד / Maid of Honor  [סרטי DVDRiP]

לאסי, בחורה רווקה שאחותה נפטרה לא מזמן והותירה מאחוריה שני ילדים ובעל. מה שמתחיל כהצעה לעזור להם להתגבר על מות אמם כאשר היא עוברת לגור איתם מתגלה התוכנית הזדונית לקחת את מקומה של אחותה כולל את אהבת הבעל.


לחץ כאן להורדת הקובץ 717.7 MB
 

 
 
פרופיל ההורדה: סופרמן / Superman [ סרטי DVDRiP ]

סופרמן נולד בתור קאל-אל על הכוכב קריפטון, ונשלח לכדוה"א על-ידי הוריו (ג'ור-אל ולארה), זמן קצר לפני התפוצצות הכוכב שלו. החללית שלו נוחתת בכפר קטן בקנזס, "סמולוויל". הוא מאומץ ע"י זוג חקלאים חשוך ילדים בשם ג'ונתן ומרתה קנט. הם נתנו לו את השם קלארק קנט וגידלו אותה באהבה, תוך מתן דגש על חינוך ערכי, יושר ומוסר. בגיל ההתבגרות החל קלארק לגלות את כוחותיו ומוצאו המיוחדים. בתקופת התיכון ניהל רומן קצר עם לאנה לאנג. אחרי שסיים את התיכון, עבר קלארק למטרופוליס והחל לעבוד כעיתונאי בדיילי פלאנט. שם הוא מתאהב בלויס ליין, עיתונאית חוקרת יפהפיה ואמביציונית. במטרופוליס נולד במוחו הרעיון שינצל את כוחותיו על מנת לעזור לאנושות. בעזרת אמו שתופרת לו את החליפה, הוא עוטה את זהותו של "איש הפלדה" - או "סופרמן" - השם שטבעה לואיס ליין. מאחר שלויס שותפתו של קלארק לעבודה, ובגלל היותו סופרמן, היא נהנית מבכורה בגישה אל סופרמן, סיקור מעלליו וביצוע ראיונות עימו.
 

לחץ כאן להורדת הקובץ 717.9 MB
 
פרופיל ההורדה: יום הזעם / Day of Wrath

במהלך האינקוויזיציה הספרדית, שריף של עיר פרובנציאלית חייב למצוא את התשובות למספר מעשי רצח סדרתיים וביזאריים המתרחשים בעירו, לפני שכולם ייהרגו.

avi1 717.8 MB
avi2 718.4 MB
 
פרופיל ההורדה: יום הזעם / Day of Wrath

במהלך האינקוויזיציה הספרדית, שריף של עיר פרובנציאלית חייב למצוא את התשובות למספר מעשי רצח סדרתיים וביזאריים המתרחשים בעירו, לפני שכולם ייהרגו.

avi1 717.8 MB
avi2 718.4 MB
פרופיל ההורדה: קוד לרצח / One Eight Seven [סרטי DVDRiP]

טרבר גארפילד (ג'קסון) הוא מורה שחור בבית ספר בעייתי בניו יורק. פשע הוא חלק ממערכת השעות וטרבר מנסה להפוך את התלמידים לסובלניים יותר ופחות אלימים. אירוע אלים במיוחד מביא אותו לאשפוז ולפרישה מהטרור, למשרה רגועה יותר בחוף המזרחי. אבל דווקא בבתי ספר ה"טובים" הוא מגלה שהתלמידים קשים באותה מידה, והאלימות קיימת גם בהם. עם התמיכה של אלן (רוואן) חברתו ודייב (הרד) לצידו הוא יוצא לחנך שחורים ולבנים ולשמור על שפיותו. "187" הוא הקוד של המשטרה לתיאור רצח, קוד אליו נחשף טרבר לכל אורך הסרט.

לחץ כאן להורדת הקובץ 716.9 MB
 

 
 
פרופיל ההורדה: סנאצ\' / Snatch [סרטי DVDRiP]
ניו יורק, לונדון, אנטוורפן. יהודים חרדים, מתאגרף צועני-אירי, כלב רצחני ובעיקר — היהלום הגדול בעולם — אלו הם החומרים מהם רוקח גאי ריצ’י את סרטו השני.כמו ב"לוק סטוק ושני קנים מעשנים" גם כאן העסק מסתבך ויוצא משליטה, גם כאן מעורבים טיפוסים מפוקפקים לצד לוזרים חסרי-מזל אך בעיקר "סנאצ’" הוא המשך ישיר של אותו סגנון פרוע, קצבי, עתיר הומור ואלימות.כאן אמנם כבר נעדרת הראשוניות שטענה את הסרט הראשון בעוצמה, אך במקומו נוכחת מיומנות כה רבה המאפשרת לריצ’י ללהטט בין קווי העלילה ושלל הדמויות עד שהסרט מצטבר ליצירה גדושה, דחוסה ומהנה למדי.

לחץ כאן להורדת הסרט 1526. MB
 
פרופיל ההורדה: מינכן / Munich [סאונד AC3] [סרטי DVDRiP]
[ תגובות על ההורדה | דרג את הלינק והוסף תגובה | פרטים נוספים | חזור דף ]

הבמאי סטיבן שפילברג בשיתוף פעולה ראשון עם המחזאי טוני קושנר ("מלאכים באמריקה") נוגעים באחד הרגעים הטרגיים ביותר בתולדות מדינת ישראל - רצח 11 הספורטאים הישראלים באולימפיאדה שהתקיימה מינכן בשנת 1972. בעקבות אותו פיגוע רצחני נשלחים סוכני מוסד לאדמת אירופה למצוא את המפעילים של הטרוריסטים ולחסלם. הסרט מנסה לתאר את סיפורם של אותם מחסלים שמוצאים את עצמם מסכנים את חייהם וגם חיים של אנשים חפים מפשע כמו ילדיהם של אותם טרוריסטים ועוברי אורח. הסרט מבוסס על ספר שנוי במחלוקת שאנשי מוסד בארץ טוענים שהוא לא מבוסס על עובדות אמיתיות.
 
תקציר:אתר Seret

לחץ כאן להורדת הקובץ 717.0 MB
לחץ כאן להורדת הקובץ 715.4 MB
פרופיל ההורדה: הזוג הארי / The Aryan Couple [סרטי DVDRiP]
דרמת שואה אודות תעשיין גרמני-יהודי במלחמת העולם השנייה, שניסה להגן על בטחון משפחתו מעבר לגרמניה, בזמן שאולץ לשים יד בעסקים של הנאצים.

לחץ כאן להורדת הקובץ
פרופיל ההורדה: המפיקים / The Producers [סרטי DVDRiP]

המחזמר שמבוסס על סרט הפולחן "המפיקים" מאת מל ברוקס הפך ללהיט עצום על במות ברודווי ואף זכה בפרס הטוני למחזמר הטוב ביותר. בעקבות ההצלחה נוצר סרט קולנוע המבוסס על המחזמר. השנה היא 1959. מקס ביאליסטוק, מי שהיה פעם מלך מחזות הזמר של ברודווי נכשל בכל פעם מחדש. בעזרתו של ליאו בלום רואה חשבון נירוטי הוא מתכנן לגייס כספים רבים ולהשקיע רק חלק קטן מהם במחזמר כל כך כושל שאף אחד לא ירצה לראות, ואז לברוח עם הכסף. הוא מחליט להעלות מחזמר בשם "אביב להיטלר" על הדיקטטור הגרמני הרצחני. הוא מגייס במאי מצועצע וצוות שחקנים גרוע שכולל שחקן ראשי מטורלל ושחקנית שבדית בשם אולה. ערב הבכורה של המחזמר והאולם מלא עד אפס מקום ובסוף ההופעה הקהל מתלהב. משהו השתבש, המחזמר מתגלה כהצלחה.

לחץ כאן להורדת cd1 716.9 MB
לחץ כאן להורדת cd2 716.2 MB
 
פרופיל ההורדה: מסיבת רווקים בוגאס / Bachelor Party Vegas [סרטי DVDRiP]

מסע מטורף של 5 חברים לעבר לאס-וגאס על-מנת לחגוג מסיבת רווקים.

לחץ כאן להורדת הסרט 717.1 MB
 
פרופיל ההורדה: טיסה 93 / Flight 93

הבמאי של "זהות במלכודת" חושף בזמן אמת את ההתרחשויות בטיסת יונייטד 93, ב-11 בספטמבר, כאשר הנוסעים הבינו שהמטוס נחטף ועכשיו עליהם למנוע את זממם את הטרוריסטים ולהתרסק בוושינגטון. סיפורם של נוסעים שהחליטו לעשות מעשה ולמנוע פעולת טרור גם במחיר חייהם. 

לחץ כאן להורדת הסרט 716.9 MB
 
פרופיל ההורדה: טיסה 93 / Flight 93
הבמאי של "זהות במלכודת" חושף בזמן אמת את ההתרחשויות בטיסת יונייטד 93, ב-11 בספטמבר, כאשר הנוסעים הבינו שהמטוס נחטף ועכשיו עליהם למנוע את זממם את הטרוריסטים ולהתרסק בוושינגטון. סיפורם של נוסעים שהחליטו לעשות מעשה ולמנוע פעולת טרור גם במחיר חייהם. 

לחץ כאן להורדת הסרט 716.9 MB
פרופיל ההורדה: My Little Pony: The Princess Prom / הפוני הקטנה שלי

בסרט מסופר על הדמויות של הסוסי פוני.


לחץ כאן להורדת הקובץ
 
פרופיל ההורדה: משחק חצי גמר ליגת האלופות : מילאן - בארסה

מילאן מארחת את בארסה במגרשה במילאנו [סן סיירו]

למשחק הגומלין חצי הגמר.


לחץ כאן להורדת הקובץ 716.0 MB
 
פרופיל ההורדה: אלי פארקר / Ellie Parker

נעמי ווטס (קינג קונג) משעתקת את תפקידה מ"מלהולנד דרייב", אך הפעם באופן קצת יותר ריאליסטי, קצת יותר מחוספס, קצת פחות זוהר, ועדיין מאוד וירטואוזי. במקרה הזה ווטס איננה פסיכית שעסוקה בחיפוש אחר זהותה האבודה, אבל היא עדיין שחקנית מתחילה בהוליווד, שקופצת מאודישן לאודישן בחן רב, ובכשרון שאי אפשר לגזול ממנה. הבמאי הוא סקוט קופי, שחקן (שאף שיחק לצידה של ווטס ב"מלהולנד") שזהו סרטו הראשון, שאותו צילם בפורמט דיגיטלי במשך ארבע שנים. קיאנו ריבס קופץ לקמאו בתפקיד עצמו.

הסרט 715.5 MB
 
פרופיל ההורדה: כיפה אדומה - הסיפור האמיתי / Hoodwinked *כולל תרגום עברי*

ברימייק של הסיפור הקלאסי הזה, הסרט מתחיל מהסוף. שני בלשי משטרה בודקים תלונה של ריב משפחתי המתחולל בביתה של סבתא, ומעורבים בה כיפה אדומה היודעת קרטה, זאב ציני וכמובן חוטב העיצים. האשמות הן מרובות: פריצה לתוך הבית, ניסיון לאכול אחד את השני, החזקת גרזן ללא רישון, אבל לכל אחד מהדמויות המוזרות הללו, יש סיפור משלו לספר...

הסרט 718.2 MB
תרגום 0.028 MB
פרופיל ההורדה: נעול / Caved In [סרטי DVDRiP]

קבוצת גנבים בעלי פרופיל-גבוה מובילה ללא-ידיעתם קבוצה של עשירים הנמצאים במשלחת-מסע לעבר מכרה זהב נטוש שנשמר ע"י יצורים עתיקים.

לחץ כאן להורדת הקובץ 716.6 MB
 
פרופיל ההורדה: התרסקות - לא מצונזר /Crash - UNRATED [סרטי DVDRiP]

פול האגיס, התסריטאי של הסרט זוכה פרס האוסקר, "מיליון דולר בייבי" בסרט קולנוע ראשון כבמאי, יוצר דרמת פשע בהשתתפות אנסמבל גדול של כוכבי קולנוע, ביניהם סנדרה בולוק, ברנדון פרייזר, מאט דילון, דון צ'ידל, טנדי ניוטון ורייאן פיליפה, המתארת התנגשויות תרבותיות וגזעיות על רקע העיר לוס אנג'לס. עלילת הסרט (...וקחו נשימה עמוקה) מביאה את סיפורו של בלש משטרה שחור אשר מתמודד עם אם נרקומנית ואחיו הצעיר והעבריין אשר מסתבך באירוע על רקע גזעני ומתעמת עם התובע המחוזי אשר סובל מאשתו הלחוצה הפוגשת שוטר ותיק וגזען שאביו חולה במחלה סופנית. לאותו שוטר ותיק יש שותף חדש, שוטר צעיר ואידיאליסטי המסתבך עם במאי הוליוודי אפרו-אמריקאי. יש גם סיפורי מהגרים איראנים החוששים לחייהם ומהגרים היספניים החיים בשכונה אלימה. כאשר כל הסיפורים מתנקזים יחד לסרט אחד. זוכה פרק האוסקר לסרט הטוב ביותר לשנת 2006! סיקור זה מכיל תוספת של 2 דקות שלמות!

לחץ כאן להורדת הקובץ 717.0 MB
 
פרופיל ההורדה: רב מרגלים / Spymate

מינקי הוא קוף סופר מרגל, והשותף שלו מייק (כריס פוטר) הם שני המרגלים הטובים ביותר בעסק. במשך שנים הם הצליחו לפתור כל משימה אפשרית... אך מתי שמייק פורש בכדי לגדל את התינוקת הקטנה שלו אמיליה (אמה רוברטס), הוא לא ניבה שהחיים שלו יסתובבו ויחזרו לאותה נקודה. עשר שנים מאוחר, אמיליה אשר המציא מקדח כימי ומהפכני, נחטפת ומועברת במהירות ליפן על ידי הגיבור שלה, ד"ר פארלי (ריצ'ארד קיינד), אשר מתכנן בסיכון גבוהה ניסיון אשר יגרום לרעידת אדמה עצומה, וכתוצאה מכך תחריב את העולם כולו. מייק ומינקי בפעם האחרונה חייבים לפעול במשימה החשובה ביותר שלהם איי פעם: להציל את אמיליה, ואת העולם, מאחיזתו של ד"ר פארלי המושחת.

לחץ כאן להורדת הקובץ 714.0 MB
פרופיל ההורדה: שטני / Satanic

מישל מתעוררת מתאונת מכונית שהיא עם תחבושות בכל פניה, ובלי זכרון לכל מה שארע. כשהיא מתחילה לחוות חלומות בהלות מצמררים, היא חושדת בעצמה שהיא עשתה משהו איום ונורא. כאשר אנשים מסביבה מתחילים להירצח, היא חייבת לפתור את המסתורין מהעבר שלה לפני שהיא תושמד על ידי כוח שטני.

לחץ כאן להורדת הקובץ 711.9 MB
 
פרופיל ההורדה: קרב בגן-עדן / Battle in Heaven

מרקוס ואישתו חוטפים תינוק עבור סכום נכבד של כסף, אבל הכל מתבלגן שהתינוק מת. בעולם אחר, זאת אנה, הבת של הגנרל שהוא מסיע, שהופכת לזונה בשביל הכיף. מרקוס מתוודה בפניה ומרגיש משוחרר. ואז הוא מוצא את עצמו על ברכיו בקרב המון האדם הנוהר באיטיות לעבר באזיליקה, למען כבודה של גברת גוואדאלופה. הסרט דובר אנגלית ולכן מצורף לינק להורדת התרגום האנגלי.

לחץ כאן להורדת הקובץ 713.3 MB
לחץ כאן להורדת כתובי 0.262 MB
 
פרופיל ההורדה: כיפה אדומה בצרות / Hoodwinked

שני בלשי משטרה בודקים תלונה של ריב משפחתי המתחולל בביתה של סבתא, המעורבים בפרשה הם: כיפה אדומה היודעת קרטה, זאב ציני וכמובן חוטב העיצים. האשמות הן מרובות: פריצה לתוך הבית, ניסיון לאכול אחד את השני, החזקת גרזן ללא רישון, אבל לכל אחד מהדמויות המוזרות הללו, יש סיפור משלו לספר.

הסרט 716.2 MB
 
פרופיל ההורדה: מיליארד הדולר של ביילי / Baileys Billions *גרסא: DVDRIP*

אישה מיליארדרית מזניחה את אחיינה (טים קארי), ומורישה את כל הונה לכלב שלה, ביילי. האחיין ואישתו (ג'ניפר טילי) זוממים תוכנית שטנית לגנוב את הכלב על מנת לזכות בירושה, אך לצערם תוכניתם משתבשת בזכות ילדה קטנה ואמה שמשתפים פעולה ביחד עם מטפלו האישי של הכלב (דין קיין).

לחץ כאן להורדת הקובץ 716.2 MB
 
פרופיל ההורדה: האכלה / Feed *גרסא: DVDRIP*

מהיוצרים של סרטי האימה הבדיונים "מכסח הדשא" ו"אימת הביצה" מגיע סרט מתח חדש המביא את סיפורו של חוקר משטרה העוקב אחר אדם החשוד שהכריח אישה לאכול עד מוות.

לחץ כאן להורדת הקובץ 716.5 MB
 
פרופיל ההורדה: רונלדיניו - הרגעים הגדולים / Ronaldinho Big Moments

קליפ הרגעים הגדולים של רונלדיניו שווה צפיה..פעם ועוד פעם..אולי תלמדו משהו :)

הרגעים 33.02 MB
 
פרופיל ההורדה: האגדה של לוקי קייס / The Legend of Lucy Keyes


משפחה עירונית, עוזבת את חיי העיר מאחור למען הקמת בית בניו-אינגלנד. הם לא יודעים, שהבית שלהם היה שייך פעם למשפת קיי, משפחה שלפני 250 שנה איבדה את ביתם.

לחץ כאן להורדת הקובץ 716.7 MB
פרופיל ההורדה: 12 במחיר אחד 2 / Cheaper By The Dozen 2
בזמן מסיבת סיום הלימודים של ביתם (האלרי דאף), טום בייקר (סטיבן מרטין) וקייט בייקר בוני האנט) מבינים שילדיהם מתחילים להתבגר סוף סוף ומחליטים לצאת לחופשה באגם.) בזמן שטום מנסה לשמור על ילדיו ביחד ולעשות פעילויות משפחתיות, הוא מגלה שיריבו ג''ימי מורטיוג'' ואישתו סרינה (כרמן אלקטרה) מתגוררים מעבר לאגם והם עורכים בינהם תחרות.

לחץ כאן להורדת הקובץ 716.8 MB
פרופיל ההורדה: 12 במחיר אחד 2 / Cheaper By The Dozen 2


בזמן מסיבת סיום הלימודים של ביתם (האלרי דאף), טום בייקר (סטיבן מרטין) וקייט בייקר בוני האנט) מבינים שילדיהם מתחילים להתבגר סוף סוף ומחליטים לצאת לחופשה באגם.) בזמן שטום מנסה לשמור על ילדיו ביחד ולעשות פעילויות משפחתיות, הוא מגלה שיריבו ג''ימי מורטיוג'' ואישתו סרינה (כרמן אלקטרה) מתגוררים מעבר לאגם והם עורכים בינהם תחרות.

לחץ כאן להורדת הקובץ 716.8 MB
 
פרופיל ההורדה: השמועה אומרת ש... / Rumor Has It *כולל תרגום*


רגע לפני חתונתה חוזרת שרה אטינגר אל עיר הולדתה כדי לחשוף סוד אפל מהעבר שבני משפחתה מנסים להסתיר ממנה. להפתעתה היא מגלה שהספר שעליו התבסס הסרט המפורסם, "הבוגר" בעצם מבוסס על בני משפחתה כאשר סבתה היא "גברת רובינסון" המפורסמת והמושמצת. ההיסטוריה מתחילה לחזור על עצמה כאשר היא מוצאת את עצמה נמשכת לגבר מבוגר בשם בו ברלס, שככול הנראה דמותו של בנג'מין בראדוק (הדמות שגילם דסטין הופמן) מבוססת עליו.

הסרט 716.9 MB
התרגום 0.030 MB
 
פרופיל ההורדה: סוף המשחק / End Game

"סוף המשחק" הוא מותחן פוליטי רבוי אקשן הפותח בהתנקשות של נשיא ארה"ב, וממשיך בנתיב המסוכן של הקנוניה הגדולה. במשך שמונה שנים אלכס תומאס (קובה ג'ודינג ג'וניור) סוכן החשאי בשירות המדינה, אשר הופקד על היחידה להגנת נשיא ארה"ב, להגן עליו בביטחון מוחלט עד לאותו היום בו הם נכשלו. אלכס לוקח על עצמו את הכישלון של היחידה, עד כדי כך שהוא פורש מהתפקיד ונהפך להיות נחוש בדעתו ואובססי לפתור את הפשע לבדו. אך מי שמחליטה לעזור לו בחקירה היא קיית (אנג'י הרמון) עיתונאית עקשנית במיוחד. ביחד הם חייבים לפתור את רשת השקרים, כאשר הם מנסים למצוא את האמת שהיא נראת אלוהית מאחורי הקנוניה הגדולה והמעורפלת של ההתנקשות.

לחץ כאן להורדת הקובץ 716.7 MB
 
פרופיל ההורדה: שכיר חרב למען הצדק / Mercenary for Justice

ג'ון סיג'ר (סטיבן סיגל) הוא שכיר חרב אשר הסתבך באחת המשימות שלו, וכתוצאה מכך האנשים אשר קרובים אליו נשקפת סכנה לחייהם. במטרה להצליח ולהוציא אותו מהסבך, הוא חייב לפרוץ לבית הכלא השמור ביותר והלא ניתן לפריצה במזרח אירופה, ושם לשחרר לחופשי את בנו של אחד מהידועים לשמצה והמפורסם ביותר, האדון של סוחרי הסמים כיום בעולם.

לחץ כאן להורדת הקובץ 716.7 MB
 

 
 
פרופיל ההורדה: המדינה המחולקת הזאת / This Divided State


סרט זה עוקב אחר החלטתו השנויה-במחלוקת של מייקל מור (באולינג לקולמביין) לנאום בקולג' מסויים ביוטה, אשר בו התרחש דיון בין התומכים לבין המוחים של זכות החופש והדיבור.

לחץ כאן להורדת הקובץ 713.7 MB
 
פרופיל ההורדה: מסיבת יום נישואים / The Anniversary Party
מסיבת יום נישואים היא דרמה קומית, המתרחשת במהלך לילה ארוך אחד, שבו עוברת קבוצת חברים קרובים, סטריפטיז נפשי נוקב- בסופו הם יוצאים כשבאמתחתם ידיעה חדשה על עצמם ועל חיי הזוגיות שלהם. ג'ניפר ג'ייסון לי ואלן קמינג, שחקנית ושחקן מצליחים פופולריים, כתבו ביימו, הפיקו ושיחקו בתפקידים הראשיים, כזוג נשוי, שמארגן לעצמו מסיבת יום נישואים, בתקווה לצקת משמעות מחודשת לחייהם הבעייתיים ולמערכות היחסים שלהם עם ידידיהם.

הסרט 1529. MB
 
פרופיל ההורדה: וי פור ונדטה / V for Vendetta


סרט בית היוצר של מטריקס, שלו חיכינו זמן כה רב מגיע! לנגד הנוף העתידני של בריטניה הטוטאליטרית, מתרחש הסיפור על אישה צעירה בשם אוואי שניצלה מצב של חיים או מוות על ידי מתנדב במסכה שידוע רק כ- "V". כריזמטי בדרך שאין דומה לה ומאומן בצורה אכזרית באומנות הלחימה והולכת-השולל, V דוחף את חבריו האזרחים לקום כנגד הרודנות והדיכוי. בזמן שאוואי מגלה את האמת על הרקע המסתורי של V, היא גם מגלה את האמת על עצמה- והופכת לבעלת-ברית לא צפויה בפיסגת המזימה שלו, להביא חופש וצדק לחברה ששרויה במסך של אכזריות ושחיתות.

לחץ כאן להורדת הקובץ 715.2 MB
לחץ כאן להורדת הקובץ 716.7 MB
 
פרופיל ההורדה: מיטב מיסטר בין / The Best of Mr.Bean

מיסטר בין הוא גבר מתבגר שנראה כאילו נולד אתמול פשוטו כמשמעו. תמיד נקלע לסיטואציות מצחיקות ותמיד זה מצחיק אפילו אם זה דבילי. כאן זה המיטב שלו תיהנו!
סיקור: Diman7 בלעדי לאקסוום!!
פרקים:
- Back to school Mr.Bean
- Do it yourself Mr.Bean
- Goodnight Mr.Bean
- Hair by Mr.Bean of London
- Merry christmas Mr.Bean
- Mind the baby Mr.Bean
- Mr.Bean
- Mr.Bean rides again
- Tee off, Mr.Bean
- The best bits of Mr.Bean
- The curse of Mr.Bean
- The library
- The return of Mr.Bean
 

חלק 1 2535. MB
חלק 2 2011. MB
 
פרופיל ההורדה: בובספוג - מדובב לעברית /The SpongeBob


סרט אנימציה משעשע העוקב אחר הרפתקאותיו של בובספוג וחברו הטוב פטריק בעיר הצדפה שמתחת לפני הים. השניים נרתמים לסייע למר קראב, הבוס של בובספוג, שמואשם על לא עוול בכפו בגניבת הכתר של נפטון המלך. בובספוג ופטריק מחליטים לצאת לעיר הצדפה כדי למצוא את הפושע האמיתי שגנב את הכתר ולשחרר את מר קראב ממאסר, בהרפתקה מדהימה ומלאה באקשן רטוב ומקסים.

איכות תמונה ושמע מעולים:dvdrip

Dudiedri


לחץ כאן להורדת הקובץ 693.9 MB
פרופיל ההורדה: וואלאס וגרומיט-מדובב לעברית /Wallace and Gromit


וואלס וגרומיט חוזרים והפעם אל המסך הגדול. וואלס המדען וכלבו הנאמן גרומיט יוצאים להרפתקה חדשה והפעם הם מנסים לפתור תעלומה. מי מחבל להם בגינות בעיירה השלווה שבה הם מתגוררים? ליידי טוטינגטון מטילה עליהם משימה לתפוס את היצור המחבל בגינה. וואלס וגרומיט ינסו להשתמש בשלל טכניקות והמצאות כדי לעזור לירקות לגדול בשלווה וגם כדי לעורר עניין בליידי מאחר וולאס דלוק עליה. המתחרה שלהם הוא ויקטור קאוטרמיין שאוהב להשתמש בנשק ומתכנן לבקש את ידה של הליידי אחרי שיחסל את היצור.

איכות תמונה ושמע מעולים:dvdrip

Dudiedri

 


וואלאס וגרומיט 682.2 MB
פרופיל ההורדה: עמק הזאבים - לא מצונזר / Wolf Creek UNRATED

הסרט מביא את סיפורם של שלושה נערים אשר מתכננים חופשה מושלמת באזורים המרוחקים של אוסטרליה, שלושת החברים : ליז, קרסיטי ובן יוצאים לטיול רגלי בפארק "עמק הזאבים" כדי לראות את נופיו המהממים שנוצרו על ידי מטאור מסתורי. כאשר הם חוזרים מהטיול המכונית שלהם לא מתניעה, והם נתקעים בשממה הענקית של המרחבים, כל מה שנותר לחבורה לעשות הוא לחכות לכוחות ההצלה. למרבה המזל, ברדת הלילה הם פוגשים את מיק, נהג אוטובוס מקומי המציע להם טרמפ. בבוקר למחרת הם מגלים כי מיק לא מתכוון לתקן להם את המכונית אך גם לא לתת להם לחזור הביתה בשלום, (הסרט מבוסס על סיפור אמיתי).

לחץ כאן להורדת הקובץ 715.6 MB
פרופיל ההורדה: דר דוליטל 3 / Dr Dolittle 3

זה ד"ר דוליטל הדור הבא! מאיה דוליטל (קאלה פראת) ביתו הצעירה של ד"ר דוליטל, אשר ירשה את מתנת אביה ביכולת לדבר עם בעלי חיים, אך עד עכשיו זה רק הביא לה לא יותר מרק צרות. אז, מאיה פניה לדוראנגו מחנה קיץ בכדי להתנסות עם היכולות שלה, בכדי להציל את קשיי המימון של המחנה. מאיה מבינה שהיא צריכה להשתמש במתנה שניתנה לה עם החיות, בכדי לעזור לחווה באילוף ועל ידי כך לנצח בתחרות הרודיאו. במשך הדרך היא גם מוצאת אהבה עם יועץ מחנאות נאה.

לחץ כאן להורדת הקובץ 717.9 MB
 
פרופיל ההורדה: מושחתים / Dirty

בעיר המושחתת על ידי פשע אלים, מחלקת המשטרה נגד הישתמשות בכוח לא רצוי בכדי להיפטר מהכנופיות והאנשים הרעים ברחובות, עם שוטרים שפעמים רבות מתנהגים כמו שופט, חבר מושבעים, והתליין. כתוצאה מהסקנדל ברחובות של השוטרים שהיו בעבר חברי כנופייה, ארמנדו סאנצ'ו (קליפטון קולינס) ושותפו סאלים אדל (קובה גודינג ג'וניור), חוקרת מהמחלקה לחקירות שוטרים מתחילה לחקור אותם על דרך החיים שהם בחרו לעצמם.

לחץ כאן להורדת הקובץ 715.8 MB
 
פרופיל ההורדה: החלום המהיר בעולם / The Worlds Fastest Indian

דרמת מירוצים והרפתקאות בבימויו של רוג'ר דונלדסון, המבוססת על סיפורו האמיתי של ברט מנרו הניו-זילנדי, אשר הקדיש את חייו להרכבת האופנוע המהיר ביותר שנסע אי פעם ויצא להתחרות על תהילת עולם במישורי המלח של יוטה בשנות ה-70'. כנגד כל הסיכויים, חרף גילו המתקדם, שם לעצמו ברט כמטרה להגיע לארה"ב כשהוא רכוב על האופנוע, ולנצח במירוץ. כל מי שנתקל בו בדרכו הארוכה, הפתלתלה ורצופת המכשולים, לא יכול היה להישאר אדיש נוכח קסמיו של האיש עם האופנוע המהיר ביותר בעולם.

לחץ כאן להורדת הקובץ 716.4 MB
לחץ כאן להורדת הקובץ 712.7 MB
פרופיל ההורדה: משוגעים 2001 / 2001 Maniacs
בדרכם הביתה לחופשת האביב, בחורי המכללה לוקחים עקיפה דרך עיירה דרומית ישנה. תושבי העיירה נחמדים עד כדי שהם עומדים על כך, שהבחורים ישארו לחגיגות הברביקיו השנתית שנערכת מידי שנה. אבל במקום שהנערים יקבלו טעימה מהחגיגות הברביקיו של העיירה הדרומית, התושבים רוצים טעימה מהם! המצוד האכזרי מתחיל ללא רחמים.

לחץ כאן להורדת הקובץ 716.8 MB
 
פרופיל ההורדה: טריסטן ואיסולד / Tristan And Isolde *כולל תרגום עברי*

הרפתקה ימי ביניימית על פי האגדה הקלטית המפורסמת שהציתה גם את דימיונו של ווגנר. סיפור אהבתו של האביר טריסטן לבתו היפה של המלך האירי דונקה, מולו נלחם על מנת להעביר את השלטון על האיים הבריטיים לאדונו, הלורד מארק. אינטריגות חצר וקרבות מתבוססים בדם ובוץ הם רקע לרומנטיקה אפית אפקטיבית ביותר של הבמאי קווין ריינולדס (עולם המים), עם ג'יימס פראנקו האצילי (ספיידרמן) בתפקיד הראשי. לצדו מופיעים סופיה מיילס (ממעמקי הגיהינום) ורופוס סיוול (עיר אפלה).

avi1 714.7 MB
avi2 713.6 MB
 
פרופיל ההורדה: משימה בלתי אפשרית 3 / Mission Impossible 3 [XviD] [סרטי טלסינג]
טום קרוז חוזר לגלם את הסוכן הבלתי נלאה איתן האנט. מאחר וההפקה שומרת על עלילת הסרט קרוב מאוד לחזה, ניתן לנחש מהטריילר שאיתן יוצא להגן על חברתו החדשה מאחר והאויב החדש שלו מאיים על בריאותה. כמו כן ידוע שחלקים מהסרט צולמו באיטליה, סין וגרמניה אז נוכל לראות קצת נוף. את הסרט ביים היוצר של סדרות הטלוויזיה "אבודים" ו"אליאס" אז נקווה שהעלילה תהיה יותר מעניינת ממה שניתן להסיק מהקדימון. בכל מקרה, הפיצוצים נראים אחלה.

לחץ כאן להורדת הקובץ 714.6 MB
פרופיל ההורדה: מת לצעוק 4 / Scary Movie 4 *כולל תרגום עברי*

"מת לצעוק 4". אתם באמת צריכים תקציר עלילתי? אנה פאריס, סימון רקס, לסלי נילסן ושאר החבורה חוזרים בסרט רביעי מאת היוצרים של "טיסה נעימה", "האקדח מת מצחוק" ו"מת לצעוק 3".

הסרט 717.5 MB
התרגום 0.023 MB
 
פרופיל ההורדה: איקס איקס איקס 2 מדינת של איחוד xXx2 - State of the Union

סרט המשך לסרט הפעולה המצליח שהתבסס על אקסטרים ספורט אחרי שדרישות השכר הגבוהות של כוכב הסרט הראשון וין דיזל נענו בשלילה, הסוכן אוגוסטוס גיבונס (סמואל ל. ג'קסון), מוצא עצמו שוב במצב בו הוא צריך אאוטסיידר למשימה. לכן הוא מגייס עבריין בשם דריוס סטון שיהפוך במהרה לסוכן בלתי שגרתי (אייס קיוב) שאמור לעזור לו לחסל קבוצת טרוריסטים קיצונית שבראשה עומד מנהיג אכזר (וויליאם דפו) ושמתכננת להדיח את הממשל האמריקאי. צפו להמון פעלולים, מכות ופיצוצים בבימויו של לי טמהורי שגם ביים את הסרט האחרון בסדרת סרטי ג'יימס בונד, "למות ביום אחר".

תהנו


לחץ כאן להורדת הדיסק 707.1 MB
לחץ כאן להורדת הדיסק 706.6 MB
פרופיל ההורדה: זהר - הסרט על חייו של זוהר ארגוב

זהר ארגוב - זמר, אליל ההמונים, מיתוס ישראלי. זמר שזכה לפופולריות חסרת תקדים בהיסטוריה של הזמר הישראלי ויחד עם זאת נותר אלמוני כאדם מורכב, מרתק, מלא ניגודים: נאיביות מול פיקחות של חתול רחוב, תאווה עצומה לחיים, לתהילה ולנשים מול יצר הרסנות שהביא למותו הטראגי בשנת 1987. זהר ארגוב מכר קסטות יותר מכולם, הרוויח יותר מכולם, שר שירים שהביאו אנשים לבכי, התמודד עם ממסד מוסיקלי מנוכר ועוין - ובמקביל פיזר כספים בלי חשבון, צרך סמים בכמות מבהילה והביא על עצמו את סופו.

 


לחץ כאן להורדת הקובץ 698.1 MB
 
פרופיל ההורדה: ימים של אהבה / Days Of Love

סיפור אהבתם של זמר הרוק המצליח דודו בן-דוד (30) ומרגלית דהאן (22), בחורה פשוטה מאשדוד, בעלת כשרון שירה אדיר החולמת להצליח. מרגלית דהאן (מאיה בוסקילה) ממלצרת במסעדה של אביה יוסף דהאן (יוסף שילוח) בעיר בדרום הארץ ושרה לפעמים בפאב המקומי ללא תמורה כספית. מבחינתה, הופעות אלה הן פורקן קטן לחלומה הגדול. דודו בן דוד (ניר לוי), זמר הרוק הכי מצליח במדינה, מגיע להופעה בעיר של מרגלית. לאחר ההופעה, בביקור בפאב השכונתי, הוא רואה את מרגלית שרה ואת הפוטנציאל האדיר שלה ומבטיח להפוך אותה לכוכבת מצליחה. בבוקר שלמחרת יוצאת מרגלית כהרגלה, לעבוד במסעדה של אביה שם היא ממלצרת. אחר הצהריים היא חוברת לדודו ש"חוטף" אותה מן השגרה העגומה של חייה ויחד הם נוסעים לבית-שאן שם מופיע דודו באמפיתיאטרון הרומאי. דודו פורש חסותו על מרגלית הן כזמרת והן כבת זוגו. כבר בהופעתו בבית-שאן מעלה הוא אותה לבמה לשיר, והיא- שרה מדהים... גם הקהל חושב ככה. סיפור האהבה בין השניים תופש תאוצה. השניים מחליטים להתחתן באופן ספונטאני בקפריסין לאחר זמן קצר. נראה ששום דבר לא יעמוד להם לרועץ... השמיים הם הגבול... יוסף, אביה השמרן של מרגלית לא מרוצה מחייה החדשים של בתו. עם זאת, הוא מנסה לסלוח לה ועורך לכבוד הזוג הצעיר חתונה יהודית בסגנון מרוקאי כדת וכדין אצלו במסעדה. הקריירה המוסיקלית של מרגלית נוסקת אל על, בעוד זו של דודו שוקעת יחד אתו עמוק אל הסמים והאלכוהול... מערכת היחסים של השניים עוברת מהמורות ותהפוכות ושוזרת בתוכה שלל דמויות ססגוניות ממיטב ארצנו. 

 

זאת הגירסה אמיתית לסרט המבוקש!!


ימים של אהבה 765.1 MB
 
פרופיל ההורדה: get rich or die tryin / תתעשר או שתמות בעודך מנסה

מרקוס ידע תמיד שהוא ייעשה לראפר, אך כשאמו נרצחת הוא פונה לסחר בסמים בכדי לשלם את שכר הדירה. בעוד עולמו מסתחרר ללא שליטה, הוא מתחיל לנהוג באותה אינטנסיביות של עסקי הסמים גם בכתיבה שלו. הוא נאלץ לכתוב בכדי להשאר שפוי. במשך שנים הוא מנהל את אורך החיים המטורף הזה, עד שמקרה טראגי אשר כמעט והורג אותו משנה את חייו.

לחץ להורדת הקובץ 1 716.4 MB
לחץ להורדת הקובץ 2 715.9 MB
הדגמת איכות 11.12 MB
 

 
 
פרופיל ההורדה: לפני שקיבל את שמו Before It Had a Name

חורף ניו-יורק, בחורה איטלקית אליונורה (ג'יידה קולאגרנד) היא היורשת של קרל (קלאודיו באטסו) אהובה לשעבר שנפטר, והיא הולכת לפגוש בפעם הראשונה את הבית שהוא הוריש לה, שהוא תעלומה גדולה בשבילה. כשהיא מגיעה היא מתוודעת ללזלי (ווילאם דפו) האדם אשר נשכר בכדי לשמור עליו. ברגע שהוא עוזב את הבית, נראה שכלום לא עובד בו, והיא מתחילה לאבד שליטה ולהכנס לפחד במיוחד שהבית נמצא ביער. היא קוראת לעזרה ללזלי שיעזור לה, מאותו הרגע היא מבינה כמה היא צריכה אותו, וכמה היא תצתרך להיות תלויה בו יותר ויותר. הבית מעלה מעל פני השטח את הסודות על קרל שאליונורה לא ידעה מעולם, ועוד יותר את המסירות של לזלי לאותו הבית דבר הגורם לה להתאהב בו. בעוד שאליונורה יכולה לחיות בתוך אובססיה של האהבה, לזלי נמנע מהאהבה שכזאת במשך כל חייו.

לחץ כאן להורדת הקובץ 717.7 MB
פרופיל ההורדה: גברת הנדרסון גאה להציג Mrs Henderson Presents

סרט חדש לבמאי של "יחסים מסוכנים", "הנוכלים" ו"דברים יפים ומלוכלכים". אנקדוטה שערורייתית ומשעשעת מתולדות ימי אנגליה של שנות השלושים. המצאת הסרט המדבר היא להיט וקהל הקונצרטים הולך ופוחת. גברת הנדרסון הזקנה מחליטה להשיב מלחמה – היא רוכשת אולם ישן ומקימה בו את תיאטרון "הטחנה", המנצל פירצה בחוק שמאפשרת להעלות מופעים ומחזות בעירום מלא. התיאטרון שב ומתמלא באנשים שמפיצים את הבשורה ברחבי העיר, לשמחת כולם.


לחץ כאן להורדת הקובץ 716.7 MB
 
פרופיל ההורדה: בעיה אירית Irish Jam
העיירה הכפרית באליווד שבאירלנד מגלה שהיא מוצעת למכירה, מספר כפריים ערמומים מתוכה מתכננים לעלות את המחיר שלה בכדי לבטל את המכירה שלה, ובכך להבריח את הקונים. הם מתכננים תחרות שירה עם פרס גדול ומפתה למנצח, והוא: הבעלות על הפאב המקומי בעיירה. אך מה יכול להיות גרוע יותר מאשר ראפר אמריקאי ג'ימי מקדיויד (אדי גריפין), צבוע ורמאי, מתגלה שהוא הזמר הטוב ביותר בסביבה?...

לחץ כאן להורדת הקובץ 714.0 MB
 
פרופיל ההורדה: אדון הגנבים Thief Lord
הסרט מבוסס על פי הספר המצליח של קורניליה פאנק "אדון הגנבים", סיפור הרפתקאות מקסים העוקב אחר ילד בן חמש בשם בו (ג'ספר הריס) ואחיו בן החמש עשרה פרוספר (אהרון ג'ונסון), שני אחים שלאחרונה נהפכו ליתומים, והם נמלטים על נפשם ברחבי ונציה בגלל שרוצים להפריד בניהם. ברחובות ונציה הם נכנסים להרפתקאה פנטסטית עם איש מסתורי עם צורת מסכה הנקרא "אדון הגנבים" יחד עם כנופיית ילדי המעריצים שלו, אשר מראה לילדים את כל הקסמים אשר העיר יכולה להציע. העלילה מסתבכת כאשר הם גונבים את המרכיב החסר של קרוסלת הקסמים, אשר יכולה לשחזר את הנעורים, תוך כדי כך הם מגלים עולם בלתי נשכח וביחד עם זאת מצמרר של פלאות וכשפים.

לחץ כאן להורדת הקובץ 714.5 MB
 
פרופיל ההורדה: דרך טארה / Tara Road

הסרט מבוסס על פי הרומן המצליח של בנצ'י מיב "דרך טארה" המגולל את מרלין וויינס (אנדי מקדואל) אשר חיי האהבה שלה מגיעים לקיצם, והיא מבינה את זה דווקה בהכנות לחגיגות יום הולדתו של בנה בן ה-15 באנגליה החדשה. 3000 מייל הרחק ממנה בדבלין שבאירלנד, נישואה של ריאה לינצ'ס (אוליביה וויליאמס) באופן פתאומי ובהלם גדול נקטעים, כאשר בעלה דני (איאן גלן) מודיע לה שהוא עוזב אותה לטובת המאהבת שלו ההרה, ברנדט (היק מאקאץ'). טלפון באופן לא צפוי מביא את השניים לחוות ביחד דברים משותפים על הצורך בחופש, ולהיות לבד לתקופת מה. השניים מסכימות לחילוף בתים בניהם, ואט אט השניים מוצאות מרפא וכוחות חדשים בסביבה החדשה שלהם. השינוי הזה מביא מסלול חדש לחייהם.

לחץ כאן להורדת הקובץ 716.6 MB
 
פרופיל ההורדה: בלודריין / BloodRayne
מבית היוצר של במאי הסרטים הגרמני אווה בול, שבאמתחתו כבר כמה עיבודים לקולנוע של משחקי מחשב ("house of the dead", "alone in the dark"), מגיע אלינו עם סרט חדש המבוסס על המשחק המפורסם "bloodrayne". ראיין (קרסטינה לוקן "שליחות קטלנית 3"), ערפדית למחצה בת כלאיים, ציידת על-טבעית, בעלת צימאון לדם ואקשן חסר מעצורים, המאומנת על ידי סוכנות סודית "אחוות הגופרית" במאה ה-18 ברומניה. שמטרתה חיסול איומים על-טבעיים ברחבי העולם. אחת המשימות שלה תוביל אותה להתמודדות עם האיום הגדול ביותר של חייה, והוא קאגאן (בן קינגסלי), מלך הערפדים אשר אנס אותה כשעוד הייתה ילדה קטנה, והוא לא פחות מאשר אביה.

לחץ כאן להורדת הקובץ 716.2 MB
 
פרופיל ההורדה: החקיין The Ape
משאבים נפשיים נוסקים ונוחתים על איש המשפחה הארי וולקר (ג'יימס פרנקו) אשר מדמיין שהוא היה יכול להיות הסופר דוסטוייבסקי הבא, לו רק אם היה יכול להשיג קצת שקט ושלווה. כאשר הוא עובר לגור בדירה משלו בכדי ליצור את יצירת הפאר שלו, הבדידות שלו נשברת על ידי שותפו הלא צפוי לחדר הגורילה, עם פה מלוכלך ולובש חולצת הוואי הגורילה להוט לחלוק איתו את ההשקפה שלו על החיים, אהבה, והקסם האישי של בעל החיים.

לחץ כאן להורדת הקובץ 717.1 MB
 
פרופיל ההורדה: שומרים את אמא Keeping Mum
וולטר נתן לנישואיו עם גלוריה להתיישן, הוא כל-כך מנותק ממשפחתו עד כדי כך שהוא לא שם לב שביתו בת ה-17, הולי, עוברת מערכת יחסים לא קלה עם בחור לא-יציב, ושבנו, פטי לא הולך לבית-הספר בגלל הצקות ואיומים מצד בריונים. גלוריה, הזקוקה לאהבה נואשות, מתחילה להתאהב במורה המקצועי שלה לגולף, שנותן לה שיעורים פרטיים. כל הבעיות הללו שאופפות את המשפחה מתחילות להיעלם כאשר מגיעה גרייס הוקינס, עוזרת-בית חדשה, שמתחילה לקחת את ענייני הבית והבעיות על עצמה ולפתור אותן.

לחץ כאן להורדת הקובץ 713.1 MB
פרופיל ההורדה: מתקפת הכרישים של חופשת האביב Spring Break Shark Attack

דניאל תלמידת קולג' משקרת להוריה בקשר לתוכניות חופשת האביב שלה ומתגנבת לחופי פלורידה עם שני חברותיה הטובות. לאחר הגעתה היא מתאהבת בבחור מקומי, שיין. בעודה מכייפת דניאל פוגשת את אחיה צ'רלי בוגר אונ' פלורידה שהכין מחקר על כרישים. צ'רלי מזהיר את האחות הקטנה להתרחק מהמים כי הוא חושש שקבוצת כרישים הולכת לפקוד את מי החופים בעקבות שובר הגלים המלאכותי החדש. דניאל שוכחת את אזהרת אחיה ובשייט לילי היא וחבריה נתקפים באכזריות ע"י קבוצת כרישים זועמים. בעודם מצליחים למצוא מחסה ולהגיע לחוף מבטחים הסיוט רק מתחיל כשגופת אחד מחבריהם נשטפת אל החוף מול עיניהם.

לחץ כאן להורדת הקובץ 713.6 MB
 
פרופיל ההורדה: שלושת טקסי הקבורה של מלקיאדס אסטרדה / The Three Burials of Melquiades Estrada

מערבון חדש בבימויו ובכיכובו של טומי לי ג'ונס. אדם נורה ונקבר בחיפזון באיזור המדברי של מערב טקסס. כאשר הגופה נמצאת, היא נלקחת ונקברת מחדש בבית הקברות של ואן-הורן. פטה פארקינס (טומי לי ג'ונס), חוואי מקומי המתגורר בואן-הורן, חוטף שוטר ומכריח אותו להוציא את הגופה מהקבר. ביחד עם הגופה והשוטר שחטף, יוצא פטה למסע מסוכן אל עבר מקסיקו.

גירסת DVDRIP באיכות תמונה ושמע מעולים!


לחץ להורדת הקובץ 1 715.2 MB
לחץ להורדת הקובץ 2 714.1 MB
 
פרופיל ההורדה: אני רובוט / I Robot

אני רובוט / I Robot


 

אני רובוט זה סרט בשנת 2035, ובזמן הזה רובוטים משרטים את בני האדם,  ומיצרת אותן חברה הגדולה בעולם אולי היחידה  עד שיום אחד המחשיב הראשי של החברה נמאס לו ומתכנת רובוטים שיכבשו את העולם, ויש רובוט אחד שיש לו רגשות כמו בן אדם, המהומה מתחילה שכה פרופיסור בכיר בחברה מתאבד, והשחקן הראשי שהוא ויל סמית  המשחק בתור שוטר שחוקר את הפרשה חושב שהרובוטים קשורים לרצח של הפרופיסור בקיצור, אני לא רוצה לגלות לכם את הסוף, זה סרט ממש מדהים .

 


לחץ כאן להורדת הקובץ 715.5 MB
לחץ כאן להורדת הקובץ 716.0 MB
 
פרופיל ההורדה: לרדת מהפסים - בדיבוב עברית / Racing Stripes - Hebrew Dubbed

סרט מקסים ושובה לב לכל המשפחה. 'פסים' הוא גור זברה חביב אשר ננטש בלילה גשום על ידי קרקס נודד. בעל חוות סוסים מקומית מציל את הגור ולוקח אותו לחוותו כדי לארח חברה לביתו הקטנה . במהרה, מתוודע גור הזברה לשאר שוכני החווה שבראשם סוס פוני מצוברח ועז חכמה. החווה שוכנת בצמוד למגרש המירוצים, בו מתאמנים סוסי המרוץ לקראת המירוץ על "כתר קנטאקי" שיינתן לסוס המהיר ביותר. 'פסים' נשבה בקסמי מרוצי הסוסים ומחליט לנסות להגשים את חלומו להפוך לסוס המרוצים המהיר ביותר. בדרך להגשמת החלום, הוא שוכח פרט קטן – הוא לא סוס... אך 'פסים' לא יתן לפרט קטן ושולי שכזה לעצור אותו.

מדובב לעברית באיכות קול ותמונה מעולים.:dvdrip

!הקובץ רק אצלי אז תמתינו בסבלנות למקורות

Dudiedri


לרדת מהפסים מדובב 692.4 MB
 
פרופיל ההורדה: כלבים מופלאים / Miracle Dogs Too

זאק, ילד קטן, מוצא שני ספיינלים (סוג של כלב) ביערות ולוקח אותם לביתו.
החיות, סיסי ובאדי, יש כוחות ריפוי שמשנים את האנשים בעיר הקטנה.
סיקור: Diman7 בלעדי לאקסוום!!

לחצו כאן להורדת הסרט 719.0 MB
 

 
 
פרופיל ההורדה: דם של אלוף / Blood of a Champion

לוחם בוקס לשעבר חוזר לפעמון אחרי 10 שנים שהוא ישב מאחרוי בארים, אבל מוצא את עצמו מכור לדבר בלתי חוקי אחרי שעות של תחריות שיכולות להפיל אותו בצרות עם החוק.
בנתיים, אישתו מתחננת שישקול מחדש את בחירת הקריירה שלו, בגלל בעיות קודמות כמו "דם של אלוף" נכפה עליו לבחור בין קרבות רחוב ולבין משפחתו.
סיקור: Diman7 בלעדי לאקסוום!!

לחצו כאן להורדת הסרט 716.9 MB
 
פרופיל ההורדה: אקדחן / Revolver

סרט ההמשך ל Be Cool, ג'ייק גרין מוכר בכל לאס וגאס כמרוקן בתי הקזינו, ברוב הקזינו הוא לא מורשה לשחק בגלל שתמיד הוא מנצח ומרוקן את הקופות. ג'ייק לקח כל כך הרבה כסף כמו שאיש לעולם לא הרוויח מבתי הקזינו. ג'ייק, בילי ואחיהם הנוסף ג'ו מוזמנים למשחק פרטי. דורות'י מאצ'ה ראש ארגון פשע גדול ובעל קזינו משחק גם הוא. למרות שהוא שחקן גרוע הוא כל הזמן מנצח כי אנשים פוחדים להפסיד לו. ג'ייק מביס אותו וגם מעליב אותו תוך כדי המשחק. מאצ'ה שולח מתנקשים לחסל את ג'ייק אך ג'ייק מקבל הגנה משני אחי, אבי וזאק שיוצאים לחסל את דורות'י.

לחצו כאן להורדת חלק 719.3 MB
לחצו כאן להורדת חלק 717.9 MB
לחצו כאן להורדת חביל 1.694 MB
פרופיל ההורדה: קיס קיס בנג בנג / Kiss Kiss Bang Bang

התסריטאי של "נשק קטלני" מביים סרט פעולה בלשי המתרחש בלוס אנג'לס, הוליווד. הארי לוקהארט גנב זוטר שמוצא את עצמו במבן בד לתפקיד של בלש הוליוודי. על מנת להתכונן לתפקיד אחד המפיקים מצמיד אותו לבלש פרטי קשוח והומוסקסואל בשם פרי ואן שרייק. כאשר הוא פוגש שחקנית צעירה שבעבר היתה חברת ילדות שלו. השלושה מוצאים את עצמם מסובכים בפרשת רצח וחטיפה שרק הולכת ומסתבכת.

לחצו כאן להורדת הסרט 716.7 MB
פרופיל ההורדה: פגוש את היונים - מדובב לעברית / Valiant - Hebrew Dubbed

מהיוצרים של "שרק" ו"עבודת נמלים" מגיע סרט האנימציה החם של החורף. מדובר בקומדיה מלחמתית העוקבת אחרי וליאנט, יון צעיר וקטנטן שלמרות ממדין הזעירים הופך לגיבור מלחמה בשרות חיל היונים של הוד מלכותה. בזמן מלחמת העולם השנייה משימת היונים הינההעברת מסרים מעבר לקווי האויב. המשימה קשה עוד יותר מכיוון שלאויביהם יש חיל עופות דורסים, בעוד חיל עוד מלכותה מורכב ברובו מנפלי טיס.

dvdrip :מדובב לעברית באיכות תמונה וקול מעולים, בפורמט

!הקובץ רק אצלי אז תחכו בסבלנות עד שיהיו מקורות

Dudiedri


פגוש את היונים 711.2 MB
 
פרופיל ההורדה: דומינו - גירסה מתוקנת / Domino - PROPER *כולל תרגום*

מבוסס על סיפור חייה האמיתי של דוגמנית העל שזנחה את הקריירה המצליחה שלה והפכה לציידת ראשים, דומינו הארווי. מי שהיתה בתם של השחקן האנגלי לורנס הארווי והדוגמנית פאולין סטון, נמצאה ביוני 2005 מתה באמבטיה בדירתה שבווסט הוליווד. דומינו שהיתה לסבית מוצהרת, עודדה את עשיית הסרט אבל כאשר גלתה שיוצרי הסרט החליטו להפוך את דמותה לסטרייטית היא זעמה על כך. הסרט עוקב אחרי הרפתקאותיה וחייה של דומינו כציידת ראשים ומערכות היחסים שלה עם האנשים שעבדו איתה.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה ושמע מדהימים!

החקל הראשון 717.0 MB
החלק השני 716.8 MB
התרגום 0.034 MB
פרופיל ההורדה: גן עדן עכשיו / Paradise Now *כולל תרגום*

סוהא, בחורה ערביה צעירה ונאה, עוברת במחסום ישראלי בדרכה לשכם. סוהא נולדה בצרפת, גדלה במרוקו במשפחה מבוססת, והיא מנהלת מערכת יחסים עם סעיד, בחור פלשתינאי שגדל במחנה פליטים. סעיד עובד במוסך קטן עם חאלד, חבר מילדות, והשניים מעבירים אחר צהריים שקט, שותים תה ומעשנים נרגילה על גבעה שמשקיפה על שכם. השלווה שלהם מופרת על ידי ג'מאל. ג'מאל נשלח להודיע להם שהם נבחרו על ידי הארגון לבצע פיגוע התאבדות בתל אביב בתגובה להריגת שני ערבים.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה ושמע מדהימים!

הסרט 717.5 MB
התרגום 0.019 MB
פרופיל ההורדה: הישאר / Stay *כולל תרגום*

במהלך טיפול באמן צעיר (ריאן גוסלינג) שעבר תאונת דרכים טראומטית, הפסיכולוג (יואן מקרגור) מזדעזע לשמוע שהפציינט מתכוון להתאבד במקום ובזמן מסוימים. לאחר שהצעיר מתחיל לנפק נבואות קודרות המתגשמות אחת לאחת, הפסיכולוג יוצא למסע אורבני הזוי.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה ושמע מדהימים!

הסרט 717.0 MB
התרגום 0.028 MB
 
פרופיל ההורדה: מחיר הבגידה / Derailed *כולל תרגום*

צ'ארלס, איש עסקים חשוב ואיש משפחה מסור, פוגש אישה נאה וסקסית בנסיעת הבוקר שלו ברכבת. הפלירטוטים מתחילים מהר ונמשכים לתשוקה. אך המשיכה המהירה הזו הופכת לקטלנית כשפושע אלים תופס אותם בשעת מעשה. עכשיו, כשחיים מונחים על קצה החבל, צ'ארלס מוכרח למצא דרך להביס את הפושעים ולהציל את משפחותיהם.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה ושמע מדהימים!

החלק הראשון 716.4 MB
החלק השני 715.2 MB
התרגום 0.046 MB
 
קטגוריה: דרמה

אחרי שנישואיה כשלו, ג'וסי איימס חוזרת אל עיר הולדתה בחיפוש אחר עבודה כדי לפרנס את שני ילדיה. העבודה היחידה שהיא מוצאת היא במכרות הברזל. הכורים לא מעוניינים באישה שתתחרה על מקום עבודתם. בכל זאת ג'וסי מתקבלת לעבודה, ולמעשה, קבלתה לעבודה מובילה לתביעה הראשונה על הטרדה מינית במקומות עבודה.

הסרט בגירסת DVDRip באיכות תמונה וקול מעולים


להורדת הקובץ הראשון 717.0 MB
להורדת הקובץ השני 717.1 MB
סרטון הדגמת איכות 9.106 MB
 
פרופיל ההורדה: בתוך המיקס / In the Mix


 כשהדיג'יי הכי חם בסביבה (אשר) מציל במקרה את החיים של הנסיכה של המאפיה (צ'יריקי), הפרס על האומץ שלו זה הגנה על האישה הזאת מסכנה...
סיקור: Diman7 בלעדי לאקסוום!!

לחצו כאן להורדת הסרט 716.0 MB
לחצו כאן להורדת חביל 1.037 MB
 
פרופיל ההורדה: זוג משמיים / Just Like Heaven *כולל תרגום*

 

 

תאריך יציאה: 2005    אורך הסרט: 95 דקותצעירה יפיפיה בשם אליזבת מרטינסון שעובדת כל הזמן בבית החולים וכל חייה הוא עבודה יוצאת יום אחד מחוץ לעבודה בכדי לפגוש מישהו שידיד טוב של חברה שלה הציע לה, באותו היום היא מוצאת את מותה בצורה טראגית כשהיא מתנגשת מול משאית. לפני כן דויד אבוט חיפש לעצמו דירה להשכרה הוא חיפש וחיפש ושם דבר לא התאים לו עד שהוא ראה מבחוץ את הדירה של אליזבת, הוא ניגש לדירה ובעזרת המתווכת שלו הוא שכר את הדירה. לאחר מכן הוא פוגש את אליזבת כלומר את רוחה ומשמה משתנים חייו ממצב "מת" למצב "חי". הוא הפסיק להיות "מת" ולהיות מנותק מכולם והתחיל ל"חיות" בעזרת אליזבת שהראתה לו שבקלות ניתן כל יום פשוט למות ולא לחזור ואיתה הוא יוצא למסע של לגלות מי היא אליזבת באמת לפני שמתה, למה היא מתה ועוד. בסוף מתברר שהיא נמצאת בתרדמת שלושה חודשים ורוצים לנתק אותה ממכשירי ההחייאה. היא היתה אמורה להיות מנותקת מהמכשירים בדיוק בשעה 12 ובשעה 11:30 הוא התחיל את מסע ה"גניבה" של הגופה של אליזבת בכדי להרוויח עוד קצת זמן בשביל שיהיה עוד צ'אנס ושהיא תחזור לחיים.
נהניתם מהסיקור? אם כן תרשמו בתגובות!

לחצו כאן להורדת הסרט 718.1 MB
לחצו כאן להורדת הכתו 0.036 MB
 


מחבר: Diman7
 
פרטי דירוג ההורדה:

 


קטגוריה: דרמה / משפחה


סרטו החדש של הבמאי המצליח רומן פולנסקי המביא את סיפורו הקלאסי של אוליבר טוויסט אשר נזנח בגיל צעיר וגודל בבית מחסה המנוהל ע"י אדון בומבל האיום, אשר מלמד את הנערים הצעירים כיצד לגנוב, כאשר הוא עצמו דואג לרמות את הנערים ולקחת מהם את כל השלל. מיואש, אך נחוש, בורח אוליבר לרחובותיה של לונדון. בודד וחסר פרוטה מתפתה אוליבר להישאב אל עולם הפשע האפל של לונדון הנשלט ע"י אדון פאגין (בן קינגסלי). למזלו, הוא ניצל בזכותו של אדון בראונלו הנדיב, אך זוהי רק ההתחלה של סדרת הרפתקאות אשר יובילו אותו אולי לבסוף לחיים טובים יותר

לחצו כאן להורדת חלק 717.4 MB
לחצו כאן להורדת חלק 717.9 MB
לחצו כאן להורדת הכתו 0.031 MB
 
פרופיל ההורדה: חג מולד שמח / Joyeux Noel *כולל תרגום*

 

 

תאריך יציאה: 2005    אורך הסרט: 116 דקות
קטגוריה: דרמה / מלחמה

מועמד לאוסקר השנה בקטגורית הסרט הזר ומבוסס על אירוע אמיתי, הסרט החכם הזה מתאר בצורה מעודנת ושנונה יום מיוחד ביותר בתחילת מלחמת העולם הראשונה, בערב חג המולד 1914. ב24 בדצמבר חיילים צרפתים, סקוטים וגרמנים עוזבים את השוחות ומותירים את נשקם מאחור, מחליטים ביחד לחדול - למשך לילה אחד, ליל חג המולד - מלנסות להרוג זה את זה, ובמקום זאת הם מצליחים להגיע לשיח משותף, להבנה מפתיעה שרב המשותף להם על המפריד.

לחצו כאן להורדת חלק 716.4 MB
לחצו כאן להורדת הכתו 0.018 MB
לחצו כאן להורדת חלק 717.0 MB
 

 
 
פרופיל ההורדה: הדרך לפרדישן / The Road To Predition

 
 
תאריך יציאה: 2002    אורך הסרט: 119 דקות
קטגוריה: פשע, דרמה

שני אבות: מייקל סאליבן (תום הנקס), מתנקש של המאפיה האירית בתקופת השפל בשיקאגו; מר ג'ון רוני (פול ניומן), הבוס של סאליבן והאיש שגידל אותו כמו בן. שני בנים: מייקל סאליבן הבן (טיילר הוצ'לין) וקונור רוני (דניאל קרייג), כל אחד מהם רוצה לזכות בהכרה ובהערכה של אביו. קנאה ותחרות מובילים אותם אל מסלול התנגשות, ומאלץ את סאליבן לערב את משפחתו בעבודתו, מה שמביא למותם של אשתו (ג'ניפר ג'ייסון לי) ובנם הצעיר פיטר, (ליאם אייקן). כעת מייקל סאליבן ובנו הבכור יוצאים למסע בעקבות הטרגדיה שפקדה אותם המונע על ידי נקמה. "הדרך לפרדישן" הוא דיוקן של שתי משפחות אשר גורלם נחרץ בשל היחסים המורכבים והתחרותיים בין אבות לבנים... ובנים לאבות.

לחצו כאן להורדת חלק 719.2 MB
לחצו כאן להורדת חלק 716.1 MB
 
פרופיל ההורדה: דרך האש / Through the Fire

:

 

תאריך יציאה: 2005
במהלך שנתו האחרונה בתיכון, כוכב הכדורסל סבסטיאן טלפאייר נאבק על הרעיון שלו לקחת את קבוצתו Coney Island לאליפות. הוא מתלבט וצריך להחליט האם להשתתף בקולג' או ללכת להיות מקצוען, הוא מקבל אישור ובכך מוציא את משפחתו מהפרוייקטים שלו.
סיקור: Diman7 בלעדי לאקסוום!!

לחצו כאן להורדת הסרט 716.4 MB
פרופיל ההורדה: השיבה מהודו

  

תאריך יציאה: 2002

במאי: מנחם גולן
שחקנים: אקי אבני, ריקי גל,אורלי פרל, אסי דיין, דנה
פרנס


בן רובין (אקי אבני), רופא צעיר הנאבק על מקומו במחלקה הכירורגית בבית החולים, מוזמן במפתיע לחדרו של מנהל בית החולים, אייב לאזר (אסי דיין), שם הוא מתבקש לצאת באופן מיידי להודו עם לאזר ואשתו דורי, כדי להחזיר משם את בתם עינת שלקתה במחלה קשה.

הודו הקסומה, מערכת היחסים יוצאת הדופן בין לאזר ואשתו והמתח בו נתון בן רובין פועלים את פעולתם, והוא מוצא עצמו מתאהב בדורי, אשת הבוס שלו. העזרה הרפואית של בן רובין מצילה את עינת. לאזר, שאינו יכול להמתין לשיפור במצבה של בתו, חוזר לישראל, ומשאיר את דר' רובין ודורי בהודו עם עינת. בהשפעת בומביי המדהימה מתלקח רומן שלא רובין ולא דורי תכננו, ולילה קסום אחד מותיר אחריו את בן מאוהב עד כלות נשמתו.

כשהם חוזרים לארץ דוחה דורי את חיזוריו של בן באמתלה שלילה אחד אינו משמעותי, אבל בן, באובססיביות האופיינית לו, אינו מוותר. מבוסס על ספרו המצליח של א.ב יהושע.


לחץ כאן להורדת הקובץ 706.0 MB
 
פרופיל ההורדה: טעות במספר

 


תאריך יציאה: 1979


כתוצאה מהפסד של אחד מלקוחותיהם, מחליטים זאביק ושארול, מצד יועצי השקעות, לברוח לטבריה כשהתירוץ הוא מילואים. שולה אשתו של זאביק, רואה אותו במקרה בשידור טלויזיוני ויוצאת נזעמת בעקבותיו כשהיא מצרפת אליה את חברתה אופליה, בעלת בוטיק. מוריס בעלה של אופליה מפקד משטרה בעיסוקו, חושד מיד באשתו ויוצא אף הוא בעקבותיה. בבית המלון הטברייני, מצטרף לחגיגה גם ששון הסבל, שדומה להפליא לזאביק וכך קורה שהכל מתבלבל. שולה אינה יודעת מיהו בעלה, השוטר לא יודע אחרי מי הוא רודף ושארול אינו מזהה את שותפו.

לחץ כאן להורדת הקובץ 730.6 MB
 
פרופיל ההורדה: השוטר אזולאי

  


אברהם אזולאי כבר 20 שנה במשטרה, ועודנו עונד את דרגות הרב שוטר. המפקד שלו, לפקוביץ`, הוא בן מחזורו בבית ספר לשוטרים. אי-קידומו של אזולאי נובע מעובדה פשוטה: הוא אינו מצליח לתפוס פושעים. האיש משכיל, טוב לב, רגיש ומסור, ולפיכך לאף אחד אין לב לפטרו. אלא שמועד חידוש החוזים מתקרב, והפעם לפקוביץ` מתכנן ללכת עד הסוף עם סילוקו של אזולאי. אנשי העולם התחתון, לעומת זאת, אינם מוכנים לאבד את השוטר המיטיב כל כך עם עסקיהם המפוקפקים, ומחליטים לביים שוד דמה, אותו יסכל אזולאי בעזרתם הנדיבה. התרגיל עולה יפה, ואזולאי זוכה לדרגת סמל א` וגם לצל``ש. אלא שאז מנחית עליו לפקוביץ` את המכה הקשה מכל.


לחץ כאן להורדת הקובץ 684.2 MB
 
 
פרופיל ההורדה: סוויני טוד / Sweeney Todd

 

 

תאריך יציאה: 2006    אורך הסרט: 95 דקות

 
סיפור אפל של אהבה, תשוקה, רצח וגאולה. מבוסס על סיפורו של רוצח סדרתי מהמאה ה-18 בלונדון, סוויני טוד מספר את סיפורו של הספר הרוצח שנהג לשסות את צוואר קורבנותיו בעודם יושבים על כסא. כאשר גברת לובט, אישה צעירה שלא בררנית מידי לגביי הגברים איתם היא יוצאת, וגם לא לבשר אותו היא קונה, היא מוצבת בחנות השכנה לעסק של סוויני ובין השניים מתקיימת שותפות מורכבת והרסנית והלקוחות מתחילים להיעלם באופן מוזר. חלקי גופות מתחילים להופיע בנהר הקרוב ואם האיום סוויני טוד לא מצליח לברוח מהמפלצת שמשתלטת על חייו וסדרת הרציחות רק מתגברת ומאיימת על חיי כל הסובבים אותו. גירסת DVDRip באיכות תמונה ושמע מעולים!

לחץ כאן להורדת הקובץ 716.8 MB
 
פרופיל ההורדה: בועה-מתוקנת / Bubble-PROPER *כולל תרגום*
]
 

 

תאריך יציאה: 2006


אהבה משולשת ולא צפויה נולדת במפעל לבובות בעיירה קטנה במערב התיכון אשר נופלת לזמנים קשים. גלמודות ובודדות במשך זמן רב העובדות של המפעל מרטה (דבי דוברינר) וקיילי (דסטין ג'יימס אשלי) אשר נהפכו לחברות על ידי המחלוקות והטינה אשר נגרמות עקב שינוי הדרסטי של גילהם. אך הדינמיקה בינהם מופרעת יום אחד כאשר עובד חדש מגיע למפעל ג'ייק (קיי סמית), צעיר מושך ורווק לאם חד הורית רוז (מיסטי דון וולקי). כאשר מרתה מפתחת חשדנות יתר על המידה לרוז על אופיה המפוקפק, היא מגלה שקיילי ורוז מפתחים יחסים משל עצמם. בוקר אחד, רוז נמצאת מתה, חנוקה בתוך ביתה. חקירה מתחילה והיא מעלה על פני השטח הרבה שאלות על היסודות של העיירה, והשערות על אופיים והחיים בתוך עיירה קטנה.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה ושמע מדהימים!

הסרט 715.2 MB
התרגום 0.022 MB
 


 
 
תאריך יציאה: 2006    אורך הסרט: 91 דקות


לילה, כביש מהיר, אמא ובת עוצרות להפסקה ולהתרעננות. הפסקה שלוקחת אותן לסיוט שהן בחיים לא ישכחו. אי-שם מסתובב לו איש כת, שרוצה לגייס את הילדה הצעירה, והוא לא יבחול בשום אמצעים. כעת מוטלת על האמא משימה קשה- להציל את הילדה שלה.

הסרט 719.8 MB


תאריך יציאה: 2006    אורך הסרט: 90 דקות
קטגוריה: הסטורי-דוקומנטרי-דרמה
שחקנים: ג'ורג' אנטון, דניאל בן זנו, אד בישופ, לי קוליי, גארי קופר, גוס דאנווסקי
סרט דוקומנטרי ודרמטי. הסרט ממחיש את הפלת הפצצה בהירושימה ואת כל ההתרחשות שבאה בעקבות הפצצה, לפניה ואחריה.

הסרט 715.3 MB
 


 

תאריך יציאה: 2006
קטגוריה: דרמה-פעולה

צ''רלי (גאי פירס), פורע חוק, נסחט על-ידי איש בשם-קפטן סטנלי. סטנלי רוצה שצ''ארלי יביא את את אחיו הגדול למשפט אמת. וזאת הצעה מעניינת עבור צ''רלי, שאותה הוא לא ירצה לפספס כמובן.

הסרט 716.0 MB
 
פרופיל ההורדה: אמונה שבורה / Twist of Faith


 
סרט התעודה המטלטל שהיה מועמד השנה לפרס האוסקר ולפרס הסרט הטוב ביותר בפסטיבל סאנדנס: סיפורו של טוני קומס - כבאי אמריקאי, נשוי ואב לילדים, המחליט לצאת באמצע חייו למלחמת חורמה נגד הכנסיה הקתולית בעירו ונגד הכומר אשר לטענתו ניצל אותו מינית כשהיה ילד. קומס יוצא למלחמה במשפחתו, בחבריו ובכנסיה עצמה, החושבים כולם כי הוא ממציא את סיפורו והצופה מוצא את עצמו מצטרף למסע הרסני אשר סופו אינו ידוע לאיש. "אמונה שבורה" - סרטו של קירבי דיק הוא על פניו סרט המעודד קורבנות תקיפה מינית לצאת למלחמה לריפוי פצעיהם אך התוצאה הסופית שהוא מציג מעלה בפני הצופה את הדילמה האם מסע כזה שווה את ההשלכות ההרסניות הכרוכות בו.

הסרט 712.3 MB
 


סרטו החדש של הבמאי הקנדי הביזארי דיוויד קרוננברג ("הזבוב", "ארוחה ערומה", "תאומי המריבה", "קראש" ועוד) מבוסס הפעם על נובלה גראפית מאת ג''ון ווגנר ווינס לוק. טום חי בעיירה קטנה ושלווה. יש לו משפחה מאושרת, והוא מנהל דיינר קטן ופופולארי. יום אחד שני פושעים מגיעים אל הדיינר ודורשים שרות למרות שהמקום סגור. הם שולפים אקדחים וטום למרבה הפלא מצליח לחסל אותם במהירות כמו מקצוען. טום הופך לגיבור של העיירה ומופיע בחדשות הטלוויזיה. יום אחד מגיע גבר מסתורי לעיר וטוען שלטום קוראים ג''ואי. טום מכחיש אבל הגבר מתעקש לחפור בעברו והשלווה מופרת בשנית.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה ושמע מדהימים!

הסרט 717.0 MB
התרגום 0.018 MB 


לריקי, מאוד ברור משום מה, שהחיים שלה בשליטה. אפילו כשרצף האירועים מתחיל לכרסם באמונתה - היא מסתפקת בזה שלפחות כלפי חוץ ייראה שהכל בקונטרול. אך כאשר במקום הצעת נישואים החבר שלה אשר מתוודה בפניה על בגידה, המרצה שלה מקס מתאהב בה ומקווה שהיא זו שתגאל אותו מייסוריו הרגשיים, הפסיכולוגית שלה חוטפת התמוטטות עצבים ואחותה עוברת משבר זהות - חייה מתחילים לקרוס כמגדל קלפים. ריקי מחליטה להחזיר מלחמה ולהשתמש במקס המסכן, המאוהב בה עד מעל לראש, כדי לעורר את קנאתו של אשר ולהכניסו מתחת לחופה. לאחר דרך פתלתלה ומלאת מכשולים, ריקי משיגה את מטרתה ואשר והחופה נמצאים בדיוק היכן שתכננה. עכשיו כל מה שנותר לריקי לעשות הוא... למצוא אהבה.

 
גירסת DVDRIP באיכות תמונה ושמע מדהימים!

הסרט 716.0 MBתאריך יציאה: 2006    אורך הסרט: 88 דקות
קטגוריה: קומדיה
שחקנים: מייקל מקמיליאן, לי קוקו, צ'ארלס פלצ'ר, מו קוויקלי, אוסטין בסיס, ראיין קיילי ברקוביץ, כריס דאלמן
"הכחולים של דוריאן" הוא סיפור זוהר ושמח על גבר בעיירה קטנה, אשר מבין למה הוא כזה לא יוצלח, הוא הומו!. ההתבגרות שלו מוכיחה את הכאב אשר עובר במוחו של דוריאן (מייקל מקמיליאן). הוא מנודה וגם מטרה לבדיחות על הומואים בידי חבריו לכיתה בתיכון. הוא שונה, ומבין מדוע וכאשר הוא קולט שהוא "הומו סטריאוטיפי". הוא במהרה מכריז על הגילוי העצמי שלו שהוא הומופוביה, לאביו האהוב. לפני שאביו יזרוק אותו מהבית, הוא הולך ל-nyu (אוניברסיטת ניו-יורק) ששם הגיבור שלנו מתוודע לעולם חדש של בתי קפה, וגברים נאים ומתורבתים.

הסרט 716.9 MB
 

 
  

תאריך יציאה: 2006
הבמאי של "שיקגו" מביא אל המסך אדפטציה קולנועית המבוססת על רב המכר של ארתור גולדן. בשנת 1929 צ''יו, ילדה בת תשע מכפר דייגים עני נמכרת לבית אירוח מצליח המנוהל על ידי גיישה קשוחה המתעללת בה בלי הפסקה בשל יופייה. היא ניצלת על ידי בית אירוח מתחרה שם היא משנה את שמה לסיורי ולומדת את כל המנהגים החברתיים והאומנותיים שגיישה חייבת להתמצא בהם כדי לשרוד בעולם האכזרי של המקצוע. היא מצליחה לחדור לעולמם עמוס התככים של העשירים וחיה חיי מותרות. אבל אז פורצת מלחמת העולם השנייה, ועולמה משתנה לחלוטין.

החלק הראשון 715.8 MB
החלק השני 716.4 MB
התרגום 0.033 MB
 

מחבר: D-Evil
 
פרטי דירוג ההורדה:

תאריך יציאה: 2006

מקום מבודד באמצע הים. סיפון, שבו כל העובדים הם גברים, שגם בטעות הייתה שם תאונה. אישה מנסה לשכוח מעברה, ומגיעה לסיפון לחפש אחר האיש (טים רובינס, "חומות של תקווה"), שהתעוור זמנית עקב התאונה. ביניהם מתפתחת מערכת יחסית אינטימית ומוזרה. סודות, שקרים, הומור וכאב שישנו את חייהם לעד.

החלק הראשון 714.7 MB
החלק השני 714.8 MB
 
פרופיל ההורדה: השורש של כל הרשע / The Root of All Evil

פרטי דירוג ההורדה:

סה"כ הצבעות: 0  -  דירוג כולל הכל: 0


[ דרג את הלינק והסוף תגובה ]
תאריך יציאה: 2006
אחרי שהתמודד עם עצי האורן הלבנים והגדולים יוצא ריינג''ר קוד להילחם בצבא של עצים שנטרפה דעתם, אשר נוצרו ע"י הממשלה.

הסרט 716.7 MB
פרופיל ההורדה: האופל / The Dark [ דרג את הלינק והסוף תגובה ]
תאריך יציאה: 2006
ג'יימס (שון בין) ואדלה (מריה באלו) הם זוג הורים אשר איבד את ביתם בטביעה, דרך תאונה טראגית במקום נידח. באותו היום של התאונה, בלילה, מופיעה על סף דלת ביתם אבריל (אביגיל סטון) ילדה צעירה ותמימה, אשר טוענת שהיא מתה לפני 60 שנה. והמראה שלה דומה להפליא לביתם המתה.

הסרט 716.5 MB
 
פרופיל ההורדה: סרברוס - שומר הגהנום / Cerberus - The Guardian Of Hell [ דרג את הלינק והסוף תגובה ]
תאריך יציאה: 2006
שהמגן של אטילה ההונית (שבט של לוחמים נוודים שהגיעו מאסיה לאירופה במאה הרביעית לספירה) נגנב ממוזיאון רומני, כוח עתיק מתעורר לחיים. האדם שגנב את המגן רוצה להשתמש בכוחו על-מנת למצוא את החרב של מארס (אל המלמה הרומי), שמוגנת ע"י הסקרבס, הכלב בעל שלושת הראשים. היכן שנמצא החרב והסקרבס ששומר עליה, בסופו של דבר אמור להתקיים המפגש בים כוחות הרשע לכוחות הטובים.

הסרט 717.3 MB