מאמרים בנושא נומורולוגיה

 

מאמר מספר 1

נומרולוגיה מקצועית וקבלית – משמעות השמות שאנו בוחרים לילדים:

 

 

נומרולוגיה מערבית – נומרולוגיה = תורת המספרים מבוססת על פי פיתגורס לכל מספר יש את התכונות הבסיסיות שלו מ1 עד 9 וישנם מספרי מסטר 11 ו22 שאותם לא מחלקים.

החישוב נעשה כדלקמן : יום הלידה + חודש הלידה + שנת הלידה לדוג"

15/3/2001 = 1+5+3+2+0+0+1 = מספר 3 לכן ילד שנולד למשל בתאריך זה הוא ילד שובב מצחיק סימפטי מלא התלהבות , לכן כל מספר ומספר מראה על תכונות של הילד בגילאים הראשונים .

נומרולוגיה קבלית – הראייה היא שההורים בוחרים את השם יחדיו בשעה שהוולד נולד אך האימא היא הדומננטית בבחירה לכן שהאימא מתעקשת על שם מסוים צריך ללכת לפי הבחירה של האימא מכיוון שזה כנראה שם הנשמה של התינוק.

את הבחירה של השם צריך לעשות באופן אינטואיטיבי מה שההורים מרגישים ומתחברים לעשות כל שם הוא שם טוב , ניתן גם להוסיף שם נוסף וכדו'.

הראייה הקבלית מתייחסת לשם פרטי +שם האימא ככה יודעים מי הילד שלפנינו.

מבחינת השמות תמיד עדיף שהשם יהיה בין 4 אותיות כמו לדוג' מאיר וכדו' מכיוון שהאות הראשונה היא צורת החשיבה של התינוק, האות השניה קשורה למשפחתיות , ליחסים שלו בבית בין ההורים ובין האחים והאחיות וזוגיות , האות השלישית קשורה לרגישות בריאותית והאות הרביעית איך צורת החשיבה וכושר הביצוע של אותו ילד.

לכל מספר יש את התכונות שלו ולכן ילד שנולד בתאריך לידה מלא מסוים שנותן בגימטריה קטנה 3 נותן תכונות מסוימות להלן 9 המספרים ותכונתיהם.

מספר 1 – טוב שילד כזה לתת לו את העצמאות והמנהיגות אם יותר מידי מקשים עליו או סמכות חזקה של ההורים מורידים ממנו את המוטבציה לעצמאות ואז זה אפילו יכול לבוא בהפוך למצב של דווקא וחוסר הקשבה להורים התמרדות ואפילו מגרנות.

מספר 2 – ילד מספר 2 יש צורך בהורים תומכים מאד רגיש וטוב באומנות טוב שיפתח את הדימיון והיצירתיות עלול גם עקב הרגישות לפתח רגישיות באיזור הבטן.

מספר 3 =- ילד מספר 3 אוהב חופש ויצירתי מאד צריך לתת לו את האפשריות בכדי שיממש את היצירתיות שבו ועליו ללמוד להיות בעל שליטה וילד מספר 3 בשלילי עלול לפתח נטייה להשמנת יתר.

מספר 4 – ילד מספר 4 המסגרת והסמכות המשפחתית מעניקה ביטחון לילד לכן ילד מספר 4 חשוב לו להיפתח לעולם באוירה של בטחון.

מספר 5 – ילד מספר 5 זקוק כל הזמן לריגושים והרפתקאות וזה על ידי משחקים וספורט חשוב לתת לו בטחון ולנטרל את הנטיה לפעמים לחרדות , ילד 5 זקוק לריגושים אחרת משתעמם מהר , יש לעודד אותו לפעילות ספורטיבית לפעמים בחוסר איזון עלול ילד 5 לפתח היפראקטיביות עקב חוסר השקט שהוא נמצא .

מספר 6 – ילד מספר 6 צריך לתת לו את המושג של עזרה לזולת וההורים תמיד יראו שילד מספר 6 תמיד אוהב לעזור בבית אם הכלים וכדו' וצריך לעודד אותו בזה זקוק להמון אהבה וחום ויופי והרומוניה זה חלק מעולמו.

 

מספר 7 – ילד מספר 7 רוצה את הכל ילד מפונק נוטה לשלמות ההורים לא צריכים לדחוק בו צריך לתת לו לעשות את זה בקצב שלו הוא זקוק להמון אהבה ותשומת לב וחום .

מספר 8 – ילד מספר 8 יש בו מעט מהסגירות לא כל כך נפתח מהר אך יש לו ראש עיסקי ומפולפל נמשך המון לחומר .

מספר 9 – ילד מספר 9 – ילד אם המון אמבציה ומרץ רגיש במקצת אוהב מאד לעזור לנזקקים ונמשך מאד לתחומי העזרה ולכן צריך לעודד אותו בזה.

אלו תכונות של תאריך הלידה המלא ואילו על פי השמות כל אות שולטת תקופה בחיים אתן דוג' על שם מסוים ותכונות שלו  למשל שם כמו מאור = ילד רוחני עקב האות הראשונה שבשם שקשורה ליסוד המים , בעל חיבור רגשי לאנשים פניו עדינות ונעימות הוא מתוק ומעט נשי עקב האות הראשונה שבשם שהיא הדומננטית , מבחינת בבית איך ילד כזה יתנהג יש נטיה להתפרציות ולעשות את הלא צפוי , הוא נראה ילד תמים אך הוא לא כזה הוא מאד רגיש ופגיע יש לו תכונות נשיות כמו פסיביות אהבה וחמלה אך אם זאת יכול גם להיות ממש לא צפוי ולנתק קשרים , פניו מאירות וחלקות הוא חיובי מאד ומאד אינטואיטיבי יכולתו לתקשורת חברתית מעולה.

לכן ילד בשם מאור – האות הראשונה מ לצורך זה שולטת עליו ב4 שנים הראשונות של חייו לכן הוא יהיה מאד רגיש ופגיע וזקוק לכל תשומת הלב.

בגיל 5 האות אלף תשלוט עליו אז הוא יתחיל להתמרד ולא יהיה צפוי אך גם מאד סקרן. מגיל 5-11 האות ו שולטת הקשורה ליופי למשפחתיות השיא שלה בגיל 8-9 תקופה שהמשפחה ויופי והרמוניה כל כך חשובה לו, מגיל 11-13 תקופה שהוא מאד תקשורתי אך יש בו המון רגישות . כמובן אל לנו לשכח להסתכל גם על יום הלידה ותאריך הלידה המלא ולשם הפרטי שלו +שם של האימא שנותן את התכונות שלו ולבדוק איך אותו ילד מסתדר אם הוריו וזה על פי ראייה של אור פנימי שזה מזל האסטרולוגי ואור מקיף שזה על פי שם פרטי+שם של האימא.

למשול שם כמו מאור = 13= מספר 4 – שהתכונות שמסגרת מאד חשובה לו וזקוק להמון סמכות עקב פעמים ה4 בתוך השם , זקוק לסמכות , ואם למשל אותו ילד נולד ב 1 לחודש אז שורש נשמתו הוא יהיה ילד מתלהב אוהב סיכונים והתרגשיות והרפתקאות.

מי אני: שמי תמיר בן אשר – נומרולוג מקצועי וקבלי כ12 שנה כתבתי מאמרים פה ושם באינטרנט באתר בדרך למעלה בעבר ניהלתי פורום נומרולוגיה הופעתי בטלווזיה בערוץ 33 , אשמח להיות לעזור ולתת תשובה לכל בעיה או שאלה בכל תחומי החיים , ההתמחות הכי חזקה שלי בנומרולוגיה הוא בנושא הריונות ולידות על פי השמות ותארכי הלידה ניקח אישה ששמה אסתר ונולדה ב16/4 /1971 בפוטנציאל שלה ל2 ילדים וכדו' לכן כל שאלה שרצונכם לשאול אשמח לענות בנושאי בריאות, זוגיות, עבודה , על הילדים וכדו' האימל שלי שמור במערכת

                      בכבוד רב תמיר בן אשר – נומרולוג קבלי ומקצועי

 

 

 

מאמר מספר 2

 

נומרולוגיה ומספרים והתאמות זוגיות:

 

 

לכל מספר מ1-9 יש לו את המזל האסטרולוגי ששולט עליו

לכן במאמר זה אכתוב את ההתאמות בין המספרים ואיך מחשבים ומכאן תוכלו לדעת באופן כללי אם יש התאמה או אין התאמה.

במאמר זה אכתוב על אישה מספרית 1 אם גבר מספר 1 עד 9 ובמאמרים הבאים נמשיך הלאה בתחום ההתאמות והזוגיות בכדי שיהיה לכם או לכן מה לצפות ולחכות

 

ניתן לבדוק על פי תאריך הלידה המלא החישוב נעשה כדלקמן:

 

לדוג' 15/3/1977 = 1+5+3+1+9+7+7 = 33 = 6

 

כל מספר יש לו את ההשפעה של כוכב האסטרולוגי ששולט והמזל האסטרולוגי.

 

מספר 1 = מזל טלה.

מספר 2 = מזל סרטן.

מספר 3 = קשת. תאומים

מספר 4 = דלי

מספר 5 = אריה, ובתולה

מספר 6 = מאזנים , שור.

מספר 7 – דגים.

מספר 8 – גדי

מספר 9 – עקרב.

 

אישה 1 – גבר 1 – הקשר לא הכי קל שבעולם ישנם ויכוחים אך כל הזמן צריכים להשתדל לשתף פעולה ואז הקשר יזרום יותר לכן הקשר הוא טוב אך דורש השקעה משני בני הזוג .

אישה 1 – גבר 2 – התאמה טובה מכל הבחינות הגבר מספר 2 הוא המאזן משתף הפעולה דיפלומטי ורגיש , האישה ה1 תתן את הרעיונות והגבר ה2 יבצע אותם , לכן זה שילוב מצויין שנותן הרמוניה מבחינה אישית.

אישה 1 – גבר 3 – הההקשר סביר אך ה3 צריך להשקיע בו ולא לנהוז בפזיזות לפעמים גבר 3 אוהב את החופש והמרחב וה1 מאד הגיונית ומצפה לשיתוף פעולה לכן אם גבר מספר 3 ישתף פעולה ויהיה ישר וכנה ויתרכז בזה אז הקשר יהיה טוב סהכ הקשר טוב אך לא מושלם .

 אישה 1 – גבר 4 – הההגבר מספר 4 הוא מאד מסודר מיושב נותן תחושת ביטחון ואילו אישה מספר 1 שיש בה המון מהאש ומאיפולסיביות שואפת כל הזמן להגיע למטרות חדשות הקשר נראה לא מומלץ אך אם שניהם יבואו במטרה של התפשרות יגלו שהם משלימים אחד את השני , גבר 4 נותן לאישה 1 קשר רגשי מאד בטוח יציב ונאמן ועוזר לה מבחינה נפשית , לכן שהקשר יהיה מצויין צריך להשקיע בו המון מצד שני בני הזוג.

אישה 1 – גבר 5 – גבר 5 הוא ההרפתקאן אוהב חופש וריגושים ואקשנים , אישה מספרית 1 יהיה לה קשה מאד להסתדר אם גבר כזה ,למרות שהוא מאהב נפלא אך לטווח ארוך היא צריכה קשר יותר עמוק ויציב ולא קשר זמני , בקשר מזדמן הגבר 5 הוא מאהב מעולה, לכן הקשר לא מומלץ אפילו גרוע.

אישה 1 – גבר 6 – גגגבר 6 מחפש הרמוניה , נוחות אוהב להיות בסביבה מפנקת וכייפית שהוא לא צריך לטרוח יותר מידי למעשה לא איכפת לו לשבת בבית ושהאישה 1 שהיא העצמאית תפרנס אותו הסכנה בזה שאישה 1 יכולה להשתלט על גבר כזה ולכפות עליו דברים בשביל הצרכים שלה בלבד ולא לספק את צרכיו וזה יכול להביא לפיצוץ בקשר אך מצד שני ישנו הסיכוי לקשר טוב לכן הקשר הזה בינוני+++...

אישה 1 גבר 7 – אישה 1 היא מאד מעשית יותר מגבר 7 שהוא הפילוסוף ואישה 1 אוהבת את התכלס המעשים לכן הם לא משדרים על אותו גל לכן הקשר מאד בעייתי ומורכב

אישה 1 – גבר 8 – קקקשר עיסקי זה נהדר קשר אישי יכול להיות טוב אפילו מצויין אך יכול להיות גרוע , גבר 8 הוא בן זוג אידיאלי לקשרי ידידות חברות ואפילו שותף לעסקים כל עוד לא מדובר בקשרי אהבה ונישואין , גבר 8 הוא מאד עקשן ולא מתפשר ויהיה לו קשה לקבל אישה 1 שמאד חשוב לה העצמאות והקריירה הגבר 8 תמיד יעדיף אישה כנועה שיושבת בבית ומחכה ולא דומננטית כמו מספרית 1 העומדת על שלה לכן הקשר מאד מורכב צריך להשקיע המון המון מאמצים ופשרות .

אישה 1 – גבר 9 – גבר 9 הוא הגבר שיכול להתאים את עצמו כמעט לכל אישה במיוחד בתחום האישי,,, הוא ידע מה הם נקודות התורפה של אישה מספרית 1 ידע מה היא חשה ובמה היא חזקה הוא ניחן ביכולות להתאים את עצמו אליה , כל עוד גבר 9 לא נפגע באגו אז הקשר יחזיק מעמד ואפילו עד התמסדות , אך אם אישה 1 תנסה להיות המובילה בקשר אז גבר 9 ירגיש שזה פוגע בו אז הוא יכול פשוט להתרחק והקשר מסתיים.

 

מאמר מספר 3

 

מאמר מספר 3 : אות אלף וסימני הניקוד שבתוכה:

 

 

אות אלף בקמץ מאחר שהאות אלף היא אות פתוחה מאד ומייצגת המון פתיחות הניקוד בקמץ גורם לאות אלף איזון וגורם לעידון לאחר אישה עם אות אלף בקמץ היא אישה חזקה ויציבה מאד.

 

אות אלף בפתח – יש לאותה אישה פתיחות ללא מעצורים , היא מדברת בצורה מאד חופשית על כל נושא ותחום ללא שום מעצורלפה שלה ולכן מה שחשוב שהיא צריכה לעשות ללמוד שתיהיה דיפלומטית ולא לומר כל דבר ללא שליטה לכן שאיפתה בחיים שלמתן את הדיבור ולא להיות פטפטנית יתר.

 

אות אלף בחיריק – אות אלף מאד רוחנית ואילו הניקוד חיריק מאד גשמי לכן כאן יהיה איזון נכון בין הרוחניות של אות אלף לבין החיריק שבתוכה שזה הגשמיות של אותה אישה , לכן אישה עם אות אלף בניקוד חיריק תידע להנות גם מחיי הרוחניות וגם מחיי היום יום כלומר תידע לבלות לנהל את חייה בצורה גישמית וכייפית.

 

אות אלף בחולם – אי מעשיות בחיים ונטייה לחולמנות יתר ותיהיה לה בעיה בקושי בביצוע ההחלטןת בחיים למרות שאות אלף שהיא אות פתוחה ומאד תכליתית אך החולם שמופיע באות גורם אצלה קושי בביצוע החלטות.

 

אות אלף בצירה – כאן ישנה אצל אותה אישה איזון מצד אחד אך הרגשות מעצורים נפשיים וריגשיים מצד שני .

 

אות אלף בסגול – זה הניקוד האידיאלי בשם אצל אישה באות אלף פשוט 10 אישה מיוחדת במינה אוהבת לתת ומאד אהובה בסביבה נעימת שיחה ומרתקת ויש בה איזון רב בין הרוחניות שבתוכה לבין חיי היום יום כלומר החומר מאד מאוזנת.

 

אות אלף בשורוק – אישה רוחנית , שמחה וטובת לב , מלאה שמחה פנימית אך יש לפעמים מצבים בחייה שהיא צריכה מידי פעם את ההתבודדות עם עצמה.

 

אות אלף בקובוץ – אות אלף הרי ידועה כאות של כל הזמן מתחדשת כמו כוכב אורנוס ושינוי ותהפוכות ואילו הניקוד קובוץ שייך לעבר והוא אינו משתנה לכן אישה עם אות אלף וניקוד בקובוץ יש לה מלחמה פנימית בין הצורך להשתנות לגדול להתפתח ולנוע כל הזמן לבין העבר שלה ההרגלים שלה והמקובעות של העבר שבה.

 

אות אלף בשווא – לאישה שיש אות אלף בשווא יש לה קצת חוסר ביטחון עצמי לכן מה שחשוב כאן שאותה אישה חייבת לעבוד על הערך העצמי שלה והביטחון העצמי שלה ואז היא תגדל ותתפתח.

 

אות אלף בחטף פתח – לאותה אישה יש אצלה פתיחות מאד מאוזנת אך ישנה נטייה טובה מאד לתחום הדיפלומטיה כלומר תמיד מנסה לעזור ותמיד מתווכת בכל מיני מצבים בחיי היום יום.

 

כאן אתן מבינים שיש הרבה נשים עם אות אלף אותראשונה אבל הניקוד משנה את כל התכונה ובכל ניקוד וניקוד ספירה אחרת שולטת וזה על פי הקבלה  אני אתן דוגמא קטנה על ניקוד צירה שזה שייך לספירת בינה מתוך 10 הספירות שבקבלה , בקבלה נאמר שמי שיש לו ניקוד צירה בשמה מוגנת במשייך חייה על יד שני מלאכים השומרים עלייה ושתי הנקודות שבצירה מסמלות את הטוב והרע צירה משמעותו דוג' כמו צרות עין , רפואה ובריאות ממחלות יש המון רצון לתת לעומת רצון לקבל ואותה אישה תחוש הרבה ניגודים בחייה והיא צריכה לאזן בין כולם בפן השלילי צריכה לתת לאחרים ללא רצון לקבל מהן חזרה וחשוב שתעבוד על פתיחות ומודעות עצמית.

 

אני מקוה שנהנתן ממאמר מוזמנות לכתוב כל שאלה בתחום של זוגיות , בריאות , היריון, פרנסה הכוונה ועוד

ממני תמיר בן אשר נומרולוג קבלי