תוכנות להורדה עמוד 3

לחצו על התמונה כדי לראות אותה בגודלה המלא

שם + הורדה

הסבר

תמונה

 

avast

 

מכילה את המספר הרב ביותר של כלים להגנה בזמן אמת, אך צורכת משאבים רבים גם בשל היותה מושקעת מבחינה גרפית. מומלץ לבעלי מחשבים חזקים במיוחד
 

Jetaudio Basic 6

 

JetAudio יכול ללא ספק להיות הנגן החדש שלכם. הוא לא תופס זיכרון רב, יודע לנגן את כל סוגי המדיה הפופולאריים (כולל QT, RM, OGG) והממשק שלו גדול, ברור ונוח ביותר. בנוסף, בגירסה החינמית שלו כלולים גם צורב פנימי, ממיר לשינוי פורמט הקבצים, רשמקול המסוגל להקליט את כל סוגי הקלטים במחשב (מיקרופון, AUX, CD וכד'), אין תמונה
 

ObjectDock

 

אם אתם משתמשים בשורת ה-Quick Launch (ליד כפתור "התחל") כדי לשגר את התוכנות שאתם אוהבים מיוחד, יתכן שתמצאו את ה- ObjectDock כשדרוג עצבני במיוחד: ניתן למקם אותו בכל אחד מדפנות המסך, לשנות את צבע הסרגל ורמת השקיפות שלו, לגרור לתוכו כל קיצור דרך קיים ולקבוע כמובן את הסמל שלו מתוך מבחר מובנה של אייקונים מעוצבים ויפהפיים.
 

מקודדים

 

מומלץ ביותר להורדה והתקנה במחשב דבר זה עושה שסרטים שאתם מורידים מהאינטרנט והם לא עובדים טוב זה מסדר אותם שיעבדו טוב (שווה ביותר) אין תמונה
 

MV2player

 

נגן סרטים מעולה שווה הורדה  אין תמונה
 

EasyCleaner

 

כלי עזר לתיקון, שיפור שליטה וניהול מערכת ההפעלה. התוכנה מכילה 12 כלי עזר שונים, ביניהם סריקת הרג`יסטרי ומחיקת רשומות מיותרות, מציאת קבצים מיותרים וכפילויות, קיצורי דרך ``מתים``, הסרת תוכנות מותקנות, צפיה בנפח הספריות במחשב, מחיקת היסטוריית גלישה וקבצים זמניים ועוד. התוכנה פשוטה ביותר להפעלה, בעלת ממשק ידידותי וכוללת הסברים על כל כלי העזר.
 

kazaa

 

תוכנת שיתוף הקבצים הפופולארית Kazaa בגירסה חדשה. בגירסה זו, ניתן לערוך מספר רב של חיפושים בו זמנית, לערוך חיפושים חוזרים למציאת מקורות נוספים, להוריד קבצים ולסרוקם באמצעות אנטי-וירוס מובנה, לצפות ולהאזין לקבצי מדיה באמצעות נגן המדיה המשתלב בתוכנה, לשוחח עם חברים ומשתמשים אחרים באמצעות תוכנת ``סקייפ`` הכלולה בהתקנה ועוד. התוכנה מכילה פרסומות, אך לטענת החברה היא אינה כוללת רכיבי ריגול. הקובץ להורדה הינו מנהל הורדות לתוכנה.
 

פאוור דיוידי 6

 

תוכנה מצוינת למי שרוצה לצפות בסרט בתקליטורי -DVD במחשב אין תמונה
 

נרו 6

 

נרו, הקיסר שעל פי השמועות שרף את רומא, זכה לקבל תוכנת צריבה משלו לתקליטורי CD ו- DVD. יש בה אשפים ידידותיים ונוחים ליצירת תקליטורי מוזיקה, וידאו, תמונות, גיבוי קבצים או אפשרויות משולבות. ניתן בעזרתה גם להכין עטיפות ואריזות לכל סוגי הדיסקים שנצרבים. בגרסה החדשה קיימים נגנים, עורכי קול, צריבה מהירה ועוד.
 

Spybot - Search & Destroy

 

תוכנה המאפשרת להסיר רכיבי Spyware מהדיסק הקשיח. התוכנה סורקת את הדיסק, מאתרת יישומים הגורמים להופעת פרסומות או להעברת מידע פרטי אודות המשתמש אל הרשת ומאפשרת למחוק אותם בביטחה, או להחליף אותם ביישומי דמה, על מנת לאפשר המשך עבודה עם התוכנה שהתקינה את ה-Spyware
 

נרו 7

להורדת קראק לחצו כאן

 

הגרסה החדשה של תוכנת הצריבה הפופולרית ביותר. תוכנת צריבה לתקליטורי CD ו-DVD עם עשרות מאפיינים ופנקציות מתקדמות לצד Nero Home - מרכז הבידור הביתי החדש מבית Nero. בתוכנה אשפים ידידותיים ונוחים ליצירת תקליטורי מוזיקה, וידאו, תמונות, גיבוי קבצים או אפשרויות משולבות. ניתן גם להכין בעזרתה עטיפות ואריזות לכל סוגי הדיסקים שנצרבים. בגרסה החדשה קיימים נגנים, עורכי קול, צריבה מהירה ועוד. הערכה כולה כבדה למדי להורדה, ומי שרוצה להינות מ-Nero Home, רצוי שיצטייד במחשב חזק במיוחד, שכן התוכנה לא מרחמת על משאבי המערכת.
 

אופיס 2003

 

תוכנת כתיבה עריכה ועוד מבית מיקרוסופט אין תמונה
 

כונן וירטואלי דימון טולס

 

תוכנה המדמה כונן תקליטורים או DVD על המחשב (נקראת גם ``אמולטור``) ומאפשרת לפתוח קבצי Image ללא צורך בכוננים עצמם. התוכנה תומכת בפורמטים הבאים: cue, iso, bwt, cdi, b5t,ccd,mds,nrg,pdi
 

ריג סיקר

 

ניקוי מערכת הרג`יסטרי וקבלת מידע אודותיה. התוכנה מאפשרת לסרוק את הרג`יסטרי ולהסיר ערכים שגויים, רשומות לא מנוצלות וכד`. בנוסף, ניתן לקבל מידע על רשומות בנושאים שונים כגון: ישומים מותקנים, רכיבי סטארט-אפ, ערכות צבע, הסטוריית גלישה ומועדפים. כמו כן ניתן להגדיר אפשרויות שונות להתאמת סביבת העבודה לצרכים האישיים (Tweaks), לבצע גיבוי לפני מחיקת פריטים ולשחזרתם במידת הצורך. התוכנה אינה דורשת התקנה ואינה צורכת משאבי מערכת רבים.
 

אנטי וירוס אינטרנט

 

אנטי וירוס + פירוול מיוחד לאינטרנט אין תמונה
 

כלי מבית מיקרוסופט

 

כלי בסיסי מבית מיקרוסופט להסרת רכיבי ריגול, וירוסים ומזיקים שונים במחשב. התוכנה סורקת את המחשב על מנת איתור רושעות כגון Blaster, Sasser, Mydoom, Zotob ועוד, ומסירה אותם.
 

WINDOWS XP- תוכנה לשינוי המראה ב

 

תוכנה המאפשרת לנהל Themes בחלונות XP. ל ידי שילוב התוכנה במערכת ההפעלה ניתן להרחיב ולשנות מאפייני תצוגה וגרפיקה שונים ואף לטעון Themes שיצרו משתמשים אחרים. לאחר סיום השינויים, ניתן לסגור את התוכנה כך שלא תתפוס משאבים.
 

אופיס 2002

 

מה יש עוד להוסיף אופיס 2002 המלא אין תמונה
 

פוטושופ

 

תוכנה מצוינת ומקיפה לעריכה, ציור ועיבוד תמונות דיגיטליות. בעזרתה ניתן לשפר את איכות התמונות ואת אופן הצגתן, להחיל עליהן אפקטים מיוחדים, להעלים אובייקטים מתמונות קיימות, ועוד. הערת העורך: גירסה זו אמנם תומכת בגופנים בעברית, אך לא בכתיבתם מימין לשמאל.

כל הזכויות שמורות לפוצי פיצוצי