ויאגרה סיאליס לויטרה

קניית סיאליס .כדורי סיאליס ,סיאליס למכירה ,כדורי סיאליס ,תופעות לוואי ,ללא מרשם ,

ברוכים הבאים לאתר סיאליס משלוחים

להזמנות

 

 לפנות  ל –גיא                       אתר זה אינו פעיל

 

ויאגרה

סיאליס

לויטרה

הזמנות

תופעות לוואי

ויאגרה

סיאליס

לויטרה

קינג טייגר

ויאגרה תופעות לוואי

סיאליס תופעות לוואי

כדורי ויאגרה

כדורי סיאליס

ויאגרה מחיר

סיאליס מחיר

ויאגרה משלוחים

סיאליס משלוחים

לקנות ויאגרה

לקנות סיאליס

כדורי ויאגרה למכירה

כדורי סיאליס למכירה

מכירת ויאגרה

מכירת סיאליס

קניית ויאגרה

קניית סיאליס

קניית לויטרה

טייגר קינג

ויאגרה ללא מרשם

סיאליס ללא מרשם

ויאגרה מקורית

סיאליס מקורי

ויאגרה טבעית

תחליף ויאגרה

 

סיאליס ,קניית סיאליס ,כדורי סיאליס ,סיאליס ללא מרשם ,סיאליס תופעות לוואי

סיאליס או ויאגרה ? מתברר שרוב הנשים מעדיפות סיאליס

 

במחקר שהשווה בין שתי חבורות מטופלים בתרופות לאין - האונות במדינת קנדה, קובע בבירור :כי רוב הגברים מעדיפים סיאליס על ויאגרה. וגם בנות הזוג , מסתבר, מעדיפות את ה-סיאליס

 

 

 

 

 

סיאליס-ויאגרה

סיאליס או ויאגרה?

 

 

 

 

במחקר שנערך ב-256 מרפאות ב קנדה, נבחן העדפות מטופלים הסובלים מבעיות בתפקוד המיני (ED) ושל בנות זוגם ,בנוגע לשימוש בשתי התרופות המובילות  בעולם לטיפול באין אונות סיאליס (Tadalafil) ו ויאגרה (Sildenafil).

2,425 מטופלים ו-295 בנות זוג השתתפו במחקר. למעלה מ-98% מהמטופלים סיימו את המחקר. כ-90% מהמטופלים בשתי הקבוצות דיווחו על שיפור בזיקפה.

הנבדקים חולקו לשתי קבוצות: 703 גברים נטלו את התרופה סיאליס והחליפו ל-ויאגרה ו-1722 נטלו את התרופה  ויאגרה והחליפו ל-סיאליס.

העדפות המטופלים הייתה בבירור; בקבוצת ה-ויאגרה-סיאליס 70% העדיפו את ה- סיאליס ואת ה--17% ויאגרה. בקבוצת ה-סיאליס-ויאגרה ; 59% העדיפו סיאליס ו-28% העדיפו את ה- ויאגרה.

הסיבה העיקרית להעדפת התרופה סיאליס היו בקטגוריות : משך הפעולה, זקפות טובות יותר, סבילות טובה יותר, וקלות השימוש וזיקפות הבוקר.

ומה באשר לבנות הזוג ? מסתבר שגם להן יש את העדפה ברורה ; 76% מבנות הזוג מקבוצת ה-ויאגרה-סיאליס העדיפו שבני זוגם ימשיכו לקחת את ה- סיאליס לעומת 9% העדיפו את ה- ויאגרה. בקבוצת ה-סיאליס-ויאגרה 65% העדיפו סיאליס ו-18% ויאגרה.

לויטרה- (ורדנאפיל) לא נכללה במחקר משום שהתרופה לא הייתה רשומה בקנדה כשהמחקר תוכנן.

 

ויאגרה מהי -  ויאגרה זוהי תרופה אשר פותחה במקור על ידי חברת פייזר כתרופה לטיפול בבעיות של תעוקת חזה והתגלתה כיעילה לטיפול בגברים הסובלים מבעיות אין  אונות { זקפה } .

התרופה ויאגרה היא גלולה בצבע כחול אשר ניתנת דרך הפה ע"י בליעה .

דרך פעולתה  של התרופה ויאגרה  היא עיכוב פעולת האנזים אשר גורם להרחבת השרירים החלקים  בכלי הדם ולזרימת דם מוגברת יותר לאיבר המין , וזאת רק בעקבות גירוי מיני, וכתוצאה מכך לזקפה קשיחה . בדרך כלל משפיעה התרופה בתוך 30–40 דקות מזמן נטילת , ומשך השפעתה בין 4 ש ל- 24 שעות.

ויאגרה אופן הפעולה - סילדנאפיל או בשמה המסחרי ויאגרה - Viagra היא תרופה המשוייכת למשפחת מעכבי האנזימים והיא מיועדת לטיפול בבעיות אין-אונות גברית ויעילה לגברים המתקשים להגיע לזקפה. במהלך השנים האחרונות יותר ויותר גברים שאינם סובלים מבעיות אין אונות  צורכים את התרופה ויאגרה לשם הגברת ההנאה,  ושיפור הביצועים, והארכת המשגל.

 

ויאגרה משלוחים- זהו אתר  המספק מידע רב ואמין אודות התרופה ויאגרה ואופן השימוש  , כמו כן מידע על יתרונות והחסרונות בנטילת הגלולה , הסכנות ,ותופעות הלואי, ועוד אינפורמציה על התרופה.

 

התרופה ויאגרה – אינה  פועלת ללא גירוי פיזי כמו ליטוף,מגע , חיכוך, או גירוי פסיכולוגי למינהו ,התרופה ויאגרה פעילה בגוף הגבר כחצי שעה אחרי נטילתה , ובכל רגע נתון של גירוי מיני התרופה פועלת ומתקבלת זקפה חזקה ויציבה אצל הגבר ,ללא גירוי מיני לא חשים בפעילות התרופה .

 

למי מותר ולמי אסור ליטול את התרופה ויאגרה – ה-ויאגרה בשימוש פעיל כבר מספר שנים ופועלת ביעילות רבה  ובבטחה על גברים עם קשיי זקפה וזה כולל ( גברים בכל הגילאים. גברים הסובלים מקשיים בזקפה גברים עם חרדת ביצוע בעיות של שפיכה מוקדמת ובעיות פסיכולוגיות ) כל הזמן או רק חלק מן הזמן. כיום גם בחורים צעירים ללא בעיות  כלשהם של זקפה נוטלים את התרופה  ויאגרה לשיפור חיי המין

התרופה ויאגרה מחייבת מרשם רופה היות והתרופה מגבירה את לחץ הדם ,לכן כל הגברים שסובלים מלחץ דם מסכרת מבעיות לב וכדומה חייבים והוועצות רופה .

 

 

ויאגרה

יעילות: ה-סיאליס מאפשרת ביטחון בתפקוד המיני עם יכולת להגיע לחוזק זקפה מרבי דרגה 4.

בטיחות: ה-סיאליס הוכחה בטוחה ביותר מ-120 מחקרים קליניים שנערכו בעולם בשנים האחרונות.

שביעות רצון: יותר מטופלים עם סיאליס מחדשים את המרשם להמשך טיפול לעומת מטופלים בתכשירים אחריים ממשפחת מעכבי ה-PDE5.

ניסיון: מאז 2003 נרשמו יותר מ-120 מליון מרשמים ליותר מ-15 מליון גברים בכל העולם, והיא עדיין התרופה האוראלית הנרשמת ביותר לבעיות בזקפה. כל שנייה נמכרים 6 כדורי סיאליס.

חובה מרשם רופה

סיאליס מחירון- קניית סיאליס- סיאליס מחיר -להזמנות

 

 

 

מ"ס קופסאות

מ"ס טבליות

דמי משלוח

סה"כ

סיאליס

1

4

50

 

סיאליס

4

16

חינם

 

סיאליס

8

32

חינם

 

סיאליס

  בקבוק

+רביעיה

34

חינם

 

להזמנות