(גנשה) SpiritClinic
ניקוי הגוף מרעלים בשיטת הקולוניק הידרו-תרפי

חשיבות הקולוניק

עצירות

ניקוי רעלים

הורדה במשקל

טיפולים

קורסים

מטופלים מספרים

שאלות נפוצות

צור קשר

תכנית ניקוי הרעלים

התוכנית היא בת חמישה שבועות וחצי. הניקוי נעשה בצורה הדרגתית. בתחילה האדם אוכל ירקות ופירות. לאחר מכן הוא צם, אך לא בצורה מוחלטת. הוא שותה מיצי-ירקות, מיץ תפוחים עם מים מטוהרים, ואוכל דייסה המורכבת משורשים. הוא לוקח תוספי מזון ותרבית חיובית (אסידופלוס), כך שאתם יכולים לראות, שזה לא צום מוחלט. לאחר שבעה ימי צום חוזרים שוב לירקות ופירות, ולבסוף עושים ניקוי כבד בעזרת שמן זית ולימון, צמחי-מרפא ועוד.

התועלת היא עצומה לאין-ערוך, והמיוחד בה, זה שהאדם מנקה את הקטארה (ליחות ישנות) ופסולת ישנה, שדבוקה לדפנות המעיים מזה שנים. האדם מאזן את המעיים מהמצב הספסטי ומהשקיות, שנגרמו עקב הצטברות רעלים.

במילים אחרות, המעיים מקבלים את הצורה הטבעית שלהם ואת החיוניות והתפקוד הנכון.

האדם יכול להיווכח בעצמו ולראות זאת במו-עיניו, שבזמן שהוא לא אוכל, יוצאות כמויות אדירות של פסולת ישנה ורעלית.

התוכנית היא גם עבור אנשים בריאים, לא רק עבור חולים. כל מטופל עובר בדיקה אצל ד"ר לנטורופתיה, המאבחן את מצבו וקובע, אם הוא כשיר לתוכנית. מעבר לזאת, המטופל נעזר ומקבל עזרה גם בבעיות אחרות, למשל אם הוא סובל ממערכת הלימפה, מליחות בקיבה או בריאות, מלחץ-דם גבוה, מעור חסום ועוד.

בתוכנית זו ישנן המון הפתעות, שהאדם מגלה, שאי-אפשר להסביר איך הן קורות. כנראה שהגוף מעצמו מרפא את עצמו, כשהרעלים עוזבים אותו.

הדבר המדהים ביותר זה שהאדם נעשה יפה יותר, עם עור פנים נקי ומראה צעיר. ד"ר ברנרד ג'נסינג גילה, שהפנים הם השתקפות של המעיים. אם הפנים נראות זקנות, עייפות ומקומטות, המעיים קרוב לודאי יהיו ספסטיות, עם נפיחויות והרבה קטארה.

ד"ר איתמר אורן מספר, שבעבודתו בטורונטו ובארץ הרבה שחקני קולנוע ואמנים היו באים לעבור את התוכנית כדי להראות טוב יותר.

אנחנו מוצאים המון אומנים מפורסמים בעולם ואישים חשובים, שאימצו להם את השיטה הזו.

היות והמעיים מייצגים גם את האספקט המנטאלי, אנו מוצאים שחרור של הרבה אמוציות, רגשות נגטיביים ומצבים מנטאליים חסומים. כולם משתחררים עם ניקוי הרעלים מהמעיים.

מספר הקליניקות בארץ המטפלות בקולוניק התרבה. מטרתם היא לנקות את המעי הגס. ללא ספק, התפתחות זו היא מבורכת, אך יש פה חוסר-הבנה של האינפורמציה הניתנת, וחשוב לאדם בעולם לדעת זאת. נאמר, ששניים-שלושה טיפולי קולוניק יכולים לנקות פסולת של שנים. אינפורמציה זו אינה נכונה ואינה הגיונית.

ממספר זה של טיפולים אפשר לנקות רק פסולת של כמה ימים ותו לא. כדי לנקות את הליחות הישנות ואת הפסולת הישנה בת השנים, חייבים תוכנית הדרגתית במשך חמישה שבועות לפחות, ולעיתים אף יותר. התוכנית חייבת לכלול שבוע צום. תוכנית זו מבוססת על ניסיונו של ד"ר איתמר אורן מזה 20 שנה.

הצום בתוכנית הוא קריטי לניקוי הרעלים מהגוף. אדם שאוכל ועושה קולוניק, מוציא רק את מה שאכל, ולא את הרעלים. הגוף חייב לקבל פסק-זמן ומנוחה למערכת העיכול. זה מדהים לראות איך הגוף מגיב בהתאם למודעות.

הגוף מתאים את עצמו לתוכנית ומשחרר את הרעלים.

ישנו מושג שנקרא "הילינג-קרייסס", המתאר מצב, שהמטופל מרגיש לא נוח, או במילים אחרות, לא מרגיש כל כך טוב, אבל יכול לסבול זאת. זה מצביע על כך שהאדם בריא, מפני שהתגובה הזו אומרת, שהגוף מגיב בצורה נורמאלית. מצב זה מצביע על שחרור רעלים. בזמן שחרור הרעלים האדם חווה את התהליך הזה ומרגיש לא נוח, וזה בריא וטבעי.