ארכיון חדשות


--יולי --

RBD גדולים ! | יום שני 31.7.06

RBD הופיעו במופע הגדול והגרנדיוזי השנתי של תחנת הרדיו המקסיקנית 101.7 .

אלפונסו עצוב ?! | יום שני 31.7.06

ידידה של אלפונסו מארגנטינה נהרגה וכשזה נודע לו הוא היה עצוב ולא רק זה אלה במופע בצ'ילה- בזמן שהוא שר עם אנהי את הקטע המשותף שלהם בשיר - Este coraz?n הוא החל לבכות, אנהי חיבקשה אותו וכשחזר לעצמו חזר לשיר, בתוכנית צ'יליאנית אליה הוא התראיין דרך הטלפון הוא סיפר שהפקת הלהקה נתנו לו מס' ימים חופשיים כדי לנסוע לארגנטינה ולנחם את משפחת ידידתו שנהרגה.

RBD מוצאים 2 דיסקים נוספים !? | יום שבת 29.7.06

RBD מוצאים בקרוב 2 DVD בברזיל , הראשון ייקרא- "Tour RBD Brasil-2006- ou vivo" שיהיה כמו הDVD של ההופעות של RBD במקסיקו/הוליווד רק שהוא יהיה ההופעות בברזיל. והשני ייקרא- "O que h? por tr?s de RBD no Brasil?" שהוא DVD מאחורי הקלעים של RBD בביקור בברזיל, RBD יבקרו בברזיל בין התאריכים 15 בספטמבר ועד ה- 8 באוקטובר, שזה 24 ימים .

דולסה בסוף תשחק ב"פלוריסיינטה" ? | יום חמישי 27.7.06

לאחרונה יוצאות שמועות שדולסה אולי תשחק בגירסא המקסיקנית ל"פלוריסיינטה" ,ובנוסף,מפיקי התוכנית רוצים גם את בלינדה לטלנובלה שסירבה לשחק ב"רבלדה" עקב לו"ז צפוף אבל מה שסגור כרגע זה שזוסאנה זאבלאתה ורוסה ביאצ'י ישחקו את הרעות .

RBD ב"פסטיבל הבינלאומי לשיר הכפרי"?! | יום חמישי 27.7.06

RBD בקרוב תבקר בצ'ילה כדי לקדם את הלהקה והטלנובלה , ואולי הם ישתתפו ב"פסטיבל הבינלאומי לשיר הכפרי" במרץ2007 - כך דווח אתמול בטלוויזיה המקומית שבצ'ילה , בחדשות של ערוץ הודיעו שבשני הקרוב RBD תהיה בבירת צ'ילה בין התאריכים 2-6 באוגוסט כדי להשתתף בפרסום הלהקה .

לדולסה מריה יש את הערצה הכי גדולה מבין כל חברי הלהקה ?! | יום שני 24.7.06

על פי תוצאות של סקר שנערך ע"י המגזין 'אנשים' (הספרדי) דולסה מריה היא הכי פופולארית בקרב המעריצים, הכוכבת שגילמה את רוברטה ברבלדה זכתה ב 45% מהקולות ובהמשך יש את אנהי עם 24% מאיטה עם 8% ,כריסטופר עם 6% מהקולות ולבסוף יש את כרסטיאן עם 3% .

RBD נותנים בהזדמנות לדייגו גונזלס ?! | יום שני 24.7.06

למרות שהסדרה "רבלדה " נגמרה השחקנים עדיין תומכים אחד בשני והפעם התמיכה היא:
דייגו גוזנלס(רוקו,רבלדה) יהיה זמר החימום של הקונצרטים של rbd מתי שהם יגיעו לברזיל, דייגו סיפר שהוא מאוד שמח כי זה הזדמנות בשבילו לקדם את הדיסק שלו בפורטוגזית הוא גם הוסיף שבהתחלה היה לו מאוד קשה עם המבטא אבל הרבה אנשים תמכו בו והוא התגבר.

כובשים את ספרד עד הסוף !! | יום ראשון 23.7.06

RBD עשתה הישג מדהים וקיבלה שתי בשורות משמחות באותו השבוע: היא מקבלת דיסק זהב על מכירות וגם ברשימת המכירות היא מדורגת במקום הראשון בספרד, שנחשב לדבר מדהים מאחר כי המתחרות של הלהקה הן גם טובות ביותר, מה שמצביע יותר על הצלחתה של RBD. שתי הבשורות הללו מבשרות כי ה"רבלדה מאניה" הגיעה כעת גם לספרד. הסדרה RBD משודרת בספרד בערוץ Antena 3 שם הלהקה מככבת בסדרה "רבלדה", שככל הנראה מצליחה לא רע שם. להקת RBD עד עכשיו מסכמת הישג של יותר מ7.5 מיליון דיסקים שלה שנמכרו ברחבי העולם!!! .


סיבוב ההופעה של RBD ! | יום חמישי 20.7.06 -עדכון שני

RBD סיימה את סיבוב ההופעות בארה"ב, ועכשיו הם ייפנו לסיבוב הופעות בדרום אמריקה ולאחר מכן באירופה.-בהצלחה !!

הדיסק Rebelde מצליח בספרד אך הסידרה לא ?! | יום חמישי 20.7.06 -עדכון שני

הדיסק הראשון של הלהקה "Rebelde" לא מזמן בספרד הוא כבר דיסק זהב והגיע אף למקום הראשון במכירות בספרד, מצד שני, הטלנובלה לא מצליחה כ"כ בספרד ואף יש מצב שיורידו את הטלנובלה, אך מעריצים של הטלנובלה והלהקה דואגים לפרסם את הטלנובלה בכל אפשרות קיימת.

הדיסק באנגלית ! | יום חמישי 20.7.06

מעכשיו לא תצטרכו לקרוא "דיסק חדש באנגלית " אלא בשמו האמיתי האהבה שלך ("Your love" ) , זה שמו של השיר שיהיה כלול בדיסק הראשוןשל הלהקה באנגלית, כך פורסם בתחנת רדיו בלוס אנחלס, התחנה הזאת גם שידרה חלק מהשיר החדש "Tu Amor" שאותו הלחינה המלחינה הידוע דיאן וורן, בשיר החדש שומעים הרוד את כריסטיאן וברקע את אנהי אומרת משפטים בספרדית - כעיקרון השיר באנגלית אך יש משפטים שאנהי אומרת בספרדית השיר הושמע בבוכרה עולמית ברדיו בארה"ב "KISS"
הצצה מהשיר "Tu Amor"

קמילה ופליפה מדברים על RBD ! | יום חמישי 20.7.06

כאשר פליפה וקמילה היו בספרד נשאלו השחקנים מספר פעמים מה דעתם על הסדרה "רבלדה" והפעם הראשונה הייתה בצ'אט שנערך איתם ואחת הגולשות שאלה אותם והינה הקטע:
שאלה: "... מה דעתכם על הסדרה 'רבלדה', המקסיקנית?....."
תשובה: "האמתי, לא יצא לנו לראות את זה כדי להביע את דעתנו לטוב ולרע. אנחנו יודעים שהולך להם טוב בכול מיני מקומות. וזה טוב...זה חלק מההפקה של כריס מורנה. יש להם סגנון ודרך משלהם"
אחרי כמה ימים קמילה ופליפה שוב נשאלו והפעם זה היה בתוכנית טלוויזיה ושם הם שיחקו משחק ולקמילה יצא השאלה : " מה יש בסדרה המורדים שאין בגרסאות אחרות"
קמילה ענתה : שיש את רבלדה ואת הלהקה RBD
ושאין בניהם שום תחרות או משהו דומה כי שניהם מבית ההפקה של כריס מורנה. המנחה גם סיפר להם שבאיטרנט יש ריבים רבים בין מעריצי רבלדה למעריצי המורדים.

בלינדה סירבה לשחק בסדרה "רבלדה" ? -בלעדי לאתר !! | יום חמישי 20.7.06

חשיפה בלעדית לאתר
פדרו דמיאן מפיק הסדרה "רבלדה" הציעה לבלינדה הזמרת המפורסמת תפקיד בסידרה "רבלדה" (את תפקידה של סול), אך בלינדה סירבה לתפקיד כי בדיוק ביום שהצילומים התחילו בלינדה תהיה בלונדון ותקליט את הדיסק החדש שלה. זו כבר הפעם השנייה שהציעו לבלינדה תפקיד ברבלדה והיא סירבה כי היא היתה עסוקה בפרוייקטים אחרים. עוד לפני התחלת הסדרה המפיק,שעבד כבר בעבר עם בלינדה ומאוד התלהב ממנה, הציע לבלינדה תפקיד חשוב הרבה יותר (כנראה זה של מיה שעכשיו עושה אותו אנהי) אך היא סרבה לו בגלל שהיתה באמצע מסע ההופעות שלה בדרום ומרכז אמריקה ולא יכלה להתפנות למשחק. אך אחרי סירובים רבים שבלינדה סירבה והעדיפה להתעסק בשירה ובדיסק החדש שלה.

דולסה צדיקה !! | יום שני 17.7.06

השמלה הטורקיז שדולסה לבשה בטקס "פרסי הנוער" נמכרת במקסיקו בהתחלה היא נמכרה בתור מהודרה מוגבלת-אך לאחר ביקושים רבים היא נמכת ללא הגבלה , השמלה עולה 60 דולר כל ההכסות של השימלה הולכות לקרנות צדקה TY, הקרנה זו היא צדקה לילדים נזקקים, מוכים ולילדים עם קשי למידה, דולסה תרמה את חלקה במהדורה וגם את חלקה בקרן.

RBD כובשים את MADISON SQUARE GRADEN?! | יום ראשון 16.7.06

אתמול( יום שבת 15/07/06) RBD הופיעו בנוי יורק בבמת MADISON SQUARE GARDEN , עם ההופעה הזאת הם סגרו את סיבוב ההופעות שלהם בארצות הברית,ההופעה הייתה מדהימה והגיעו אליה מאות מעריצים.

RBD מדברים על הדיסק החדש? | יום ראשון 16.7.06

ביום שבת ( 15/07/06) RBDלפםי הופעתם של הלהקה , אריגנו RBD מסיבת עיתונאים שאליה הגיעו אמצעי תיקשורת מקומיים, ולאומיים,במסיבת העיתונאים אנהי ,דולסה,אלפונסו,כריסטופר ,כריסטיאן ומאיטה דיברו על הדיסק החדש באנגלית.

RBD חוזרים לברזיל !! | יום ראשון 16.7.06

סיבוב ההופעות יתחיל ב-20 לספטמבר בManaos ויסתיים ב8 לאוקטובר ב-R?o de Janeiro .הלהקה תעשה סיבוב הופעות בברזיל בספטמבר-אוקטובר שבמהלכו היא תבקר ב-12 ערים.ההופעות יהיו ב- Bel?m, Belo Horizonte, Brasilia, Curitiba, Fortaleza, Goiania, Porto Alegre, Recife, Salvador y ו sao pablo.שתי עשרה ההופעות של RBD כבר מאושרות אבל המקומות בהם הם יארכו עדיין לא.במאי RBD היו צריכים להופיע בברזיל,אך הם ביטלו זאת בגלל ההופעות בארצות הברית.הביקור האחרון של RBD בברזיל נגמר לא טוב ובו נהרגו 3 מעריצים בהופעה בחניה של מרכז מסחרי בסאו פבלו.חברי הלהקה הקליטו שיר לכבוד הקורבנות. RBD כבר מכרו בברזיל 1.3 מליון דיסקים ודיוידי.

RBD שרים המומינים ?? | יום ראשון 16.7.06

באתר שכולכם כבר מכירים youtube פורסמה הופעה של RBD אבל פלא פלאים הם שרים שמה שירים בעיברית (!!) המומונים והלב וגם בסוף אנהי אומרת אני לא סינדרלה טוב(זה הופיעה בפרק ברבלדה) .... (חחחחחח .... לא מאמינים ?נכון )אבל שתכנסו לקישור כבר תאמינו
RBD מופיעים בשירים אלו
חחחח זה לא אמיתיי זאת מעריצה מישראל עשתה את זה ....

RBD זכו בטקס פרסי הנוער ?! | יום שבת 19.07.06

ביום חמישי ( 13/07/06)התקיים טקס פרסי הנוער ,שבו RBD היו נוכחים ומועמדים לפרסים. ששת חברי הלהקה הגיעו מאוד יפה לטקס הפרסים:דולסה ומאייטה לבשו שימלה(של דולסה היתה טורקיז כזאת,ושל מאיטה שחור כחול), ואנהי באה עם חולצה יפה ארוכה אדומה ומכנס שחור.הבנים גם באו מאוד יפה כשכל אחד מהם לובש חליפה מיוחדת במינה. "אני מבקש שלום,השלום זה בחינם,המלחמה יקרה מאוד"אמר אלפונסו כשRBD קיבלו את הפרס על"הקול העכשווי". "לא חשבתי שיהיו כל כך הרבה פרסים",אמר אלופנסו,"אני מודה לכל המעריצים בגלל התמיכה שלכם,RBD נ מצאים בטקסים אלה בעיקר בגלל האנשים,לא בגלל הפרסים".דולסה מריה זכתה בפרס"אני רוצה להתלבש כמוה",ו אלפונסו זכה בפרס"הוא שווה"."אני מודה למעריצים שניכנסו כל יום והצביעו בשבילי"אמרה דולסה." אני טסה הרבה עם הלהקה אבל אני יודעת שהפורום שלי הוא בין הפופולרים.חיבוק לכל אחד מהגולשים". פונצ'ו שגבר על כריסטופר וזכה בפרס אמר שזה לא יפגע בחברות שיש ביניהם.
הפרסים בהם RBD זכו:
1. אלבום שאינני יכול בלעדיו: "Nuestro Amor- RBD
2. הקונצרט המועדף עליי: RBD
3. השיר הכי "נדבק לראש": Aun hay Algo- RBD
4. השיר המרגש ביותר: Este Corazon- RBD
5. אמן פופ אהוב: כמובן, RBD
6. הקול המצליח של היום...
7. האלילים שלי הם...
8. הכי אהובים בפפאראצי...
9. אני רוצה להתלבש כמוה: דולסה מריה (RBD)
10. ה-חתיך: אלפונסו הררה
11. הכי מבוקש בחיפושים באינטרנט...
12. הבחור עם הסגנון הטוב ביותר: אלפונסו הררה.
סירטונים מהטקס:
RBD מגיעים לטקס
ראיון עם RBD
"הקול העכשיו"-RBD
RBD מציגים את הסרט הטוב ביותר
"השיר הכי מדבק"
"אני רוצה להתלבש כמוה"-דולסה
"הוא שווה"-אלפונסו
"הכי הרבה אנשים מחפשים עליו"
RBD מדברים על הטקס
תמונה של RBD מחזיקים את הגביעים :

עידכוני הדיסק החדש !! | יום חמישי 13.07.06

להקת RBD ממשיכה לחשוף פרטים נוספים בקשר לדיסק החדש שלה באנגלית: כעת, הלהקה נמצאת בניו יורק ומסיימים להקליט את הדיסק החדש שלהם באנגלית, ועכשיו הם גם מתכננים שינוי בתדמית! ומי תהיה האחראית על השינוי אתם שואלים??? ובכן, האחראית היא לא פחות ולא יותר מאשר אנהי, אחת מחברי הלהקה!

הלהקה מתכננת ליצור לעצמה סגנון חדש ומלהיב שיתבטא באמצעות הדיסק, המראה על התקדמות ועל תקופה חדשה ויותר בוגרת ומשמעותית, כנראה על תקופת הלהקה ללא הסדרה עליה היא מבוססת, "רבלדה".

הלהקה משאירה מאחור את תקופת הנוער בה חשבו על דברים כמו קעקועים ועוד. אנהי, חברה בלהקה אחראית לשינוי הזה, ועל כך היא אומרת:
"סוף סוף נתנו לי ליצור משהו נוסף מלבד שירה, ויחד עם פדרו דמיאן (המפיק) התחלנו לחפש את התדמית החדשה והרעננה הזו. אתם הולכים למות על התדמית החדשה הזו! היא תהיה ממש מגניבה ואני באמת מקווה שתאהבו אותה".
מאיטה מוסיפה: "כן, זה הולך להיות מאוד מגניב והולך להיות שונה לגמרי מכל דבר שראיתם!"
גם לדולסה מריה יש מה להוסיף בעניין והיא אומרת: "הלוואי שתאהבו את זה, יותר מכל כי אנחנו יוצרים מין נושא חדש ויש הבדלים בין הדיסק הזה לדיסק הקודם (מלבד העובדה שהוא באנגלית והקודם איננו). המטרה היא להתחדש, ושוב, אני מקווה שתאהבו את זה."

נוכל לקבל הזדמנות לראות את התדמית הזו רק בחודש אוקטובר, כאשר הלהקה תוציא לשוק את הדיסק החדש שלה באנגלית.
תודה לדפנה תדמור על העזרה -GRACIAS DAFNA

חואן פרה מאוהב ? | יום רביעי 12.07.06

לאחרונה חואן פררה(פרנקו ) הודה שהוא מאוהב בשחקנית אנה לבייסקה (פאולינה ב"יש מצב לאהבה" ואסטרז'ה ב"אם חורגת")למרות שהוא גדול ממנה ב-39 שנים.
* חואן ידוע כאחד שיוצא עם נשים צעירות ממנו אבל לא עד כדי כך

"רבלדה" הגרסא הספרדית ! | יום ראשון 9.7.06 -עדכון שני

מחר בספרד עולה הגרסה הספרדית לטלנובלה המצליחה "המורדים" / "רבלדה" ויקראו לה "ס.מ.ס ללא חשש לחלום" וגם כמו כול הגרסות האחרות גם בספרדית תיהיה להקה אבל ההבדל הוא שהם יהיו שבעה זמרים (3 בנות ו4 בנים) -בהצלחה !!

גרטל בסידרה חדשה !?! | יום ראשון 9.7.06

השחקנית גרטל ואלדז (המורב למטמטיה) בסידרה חדשה בשם " פצעים מאהבה",הסדרה כבר החלה את שידוריה בטלוויזיה ,הסדרה שייכת לחברת "טלויסה" ושודרה במקסיקו הסדרה כוללת 100 פרקים -עעוד מידע תמונות ועוד .. -תוכלו למצוא בעמוד הספיישלים(בספיישל שהוכן במיוחד לסידרה).

הגרוש של נינל !! | יום שישי 7.7.06

ארי טאלץ` (אלחנדרו ב"אשה במראה") חגג השבוע את הגרושים שלו מברזילאית בשם מרסיה ויירה. טאלץ` היה נשוי בעבר לשחקנית נינל קונדה (אלמה ב"רבלדה") ואפילו יש להם בת משותפת. אחרי גרושים מתוקשרים מנינל הוא נישא בשנית לויירה אשר גם להם יש בת משותפת. דקות ספורות לפני שטאלץ` עמד להופיע בהצגה בשם "היא בראשי" הוא קיבל טלפון מעורך דינו שבישר לו כי הגרושים נכנסו לתוקף. טאלץ` לא יכול היה להסתיר את שמחתו הגדולה בעקבות היותו שוב רווק.

לנינל יש אהבה חדשה ?! | יום שישי 7.7.06

אחרי שנינל קונדה תפסה על חם את החבר שלה עם משהי אחרת וזרקה אותו מכל המדרגות היא מצאה לעצמה גבר חדש,בוגר ובעל ניסיון בדיוק מה שהיא רצתה החברים של נינל מספרים שמדובר בבחור טוב בלי שום קשר לעסקי השעשועים. היא הוזמנה לשיר באיזו מסיבה והוא הגיע לראות אותה והיא הקדישה לו שיר-בהצלחה נינל !!

נינל אושפזה ?! | יום שישי 7.7.06

השחקנית והזמרת נינל קונדה (אלמה ריי) אושפזה בסוף השבוע האחרון (לא מדויק - שבו שעבר ) מאשר וחשה בכאבים עזים בבטנה. בעקבות זאת היא נאלצה לבטל את כל ההופעות שהיו אמורות להתקיים באותו סוף שבוע ואמרה: "אני מרגישה רע וכואב לי לבטל את כל ההופעות המתוכננות שיש לי בארה"ב לסוף השבוע, אני מקווה שהאנשים יקבלו את זה ויבינו את מצבי הבריאותי".

RBD הלהקה כי מעורצת והכי פופולארית בעולם ? | יום רביעי 8.7.06

להקת RBD הוכרזה רשמית כאחת הלהקות היותר מוערצות ופופולאריות בעולם כרגע. כיון שהיו לה רווחים של 15 מיליון דולר בשנה הזאת (2006), עם רק 24 הופעות. לפי הפרסום בעיתון אמריקני הספרות האלו הופכות את להקת RBD לאחת הלהקות היותר מצליחות על ההערצה שיש להם. RBD כרגע מקליטים את הדיסק באנגלית שקיבל גם הוא הסכמה מצד המעריצים RBD ינסו לכבוש בעזרתו את השוק האמריקאי.

RBD במיאמי !! | יום רביעי 8.7.06

סיקור ההופעה של אנהי, דולסה מריה, מאיטה, כריסטופר, כריסטיאן ואלפונסו החלה עם תמונות של מנהיגי עולם, כמו גנדי, דאלי למה, והאב חואן פבלו ששודרו על מסכי ענק. מסר המופע היה שקוף: RBD תומכת בכל התרבויות והדתות השונות. כמובן, רבלדה (=מורד) הם היו אך תמיד עם חזות אופטימית. "אנו דור מורד, אנחנו לא מרוצים אף פעם, חסרי שקט" אמר כריסטיאן לפני ששר את השיר Una canci?n מול אלפי מעריצים היסטריים. "צריך לתקן את העולם הזה... שהוא די משוגע". אלפונסו, הזכיר שהרוחני והרגשי צריך להיות מוערך יותר מהחומרי. "החומרי הולך", אמר הזמר והשחקן, שגרם לבחורות לבכות. "אנחנו נשארים עם מה שכאן בפנים (מצביע על ליבו) ואתם תמיד תהיו כאן". אנאהי, שתמיד שמחה, שרה את אחד הרגעים הכי מרגשים בערב זה כששרה את S?lvame. אותו הרגע היה מסומן עם תאורה כחולה מהסלולריים של המעריצים שסימלה את הנוסטלגיה של הבלדה. "אתם לימדתם אותי שהחלומות כן מתגשמים", אמרה הבלונדינית. "אתם הגשמתם את חלומותיי. אני מבקשת אור לשלוה, לאיחוד, ולעולם בלי שחיטות". לאחר מכן המשיכו עם השיר S?lo qu?date en silencio בו שרו הקהל חזק וביקשו עוד. כך האירוע נסגר עם השירים A?n hay algo, Tras de m? ו- Nuestro amor. בין הכל, היו נשיקות (בפה) בין אלפונסו ואנאהי וכריסטופר ודולסה מריה, הוכחה מוצקה לעובדה שהאהבה מתחילה בבית.
תודה לאתר Univision על הסיקור .

הגיטרה המקורית של RBD אצלכם ? | יום שני 3.7.06

רוצים את הגיטרה המקורית של RBD בחדר שלכם ?? זה ממש פשוט עם אתם מעריצים שרופים של RBD ויודעים הכל עליהם כנסו לקישור שנמצא ממש כאן למטה תענו על החידות ומי יודע ? אולי אתם תזכו - אך רק שתדעו שרוב הסיכוים שמי שמישראל לא יזכה כי צריך לפגגוש אותו ולראיון אותו וכו' - אבל תנסו ,
החידון

מה קורה עם הרייטינג של רבלדה בברזיל ? | יום שני 3.7.06

בספרד אומנם לא הלך רייטינג אך בברזיל זה בדיור ההפך ,הסדרה "רבלדה" משיגה רייטינג רב (11 ) ולא רקר זה אלא שהיא עוקפת הרבה טלנובלות מצליחות כמו 'המכוערת הכי יפה' שיש לה 8 נקדות ,'רובי' שיש לה 6 נקודות ו'קריסטל' עם 7 נקודות .-כל הכבוד !!

נבחרת ברזיל-הפסידה - וRBD משתתפים בצער ?! | יום שני 3.7.06

כפי שידוע לכולם ברזיל הודחה מהמונדיאל ודחה זו גרמה צער רב ךתןשבי ברזיל ואוהדיה(כמו שלי). ולRBD יצא להתראיין בדיוק אחרי ההפס של נבחרת ברזיל - ואמרו שהם מאוד עצובים שברזיל הפסידה גם פדרו דמיאן היה מאוד עצוב שברזיל יצאה מהמונדיאל .

הילארי דאף בישראל ומה זה אומר ? | יום שני 3.7.06

כיוון שכולם שאלו זאת אני עונה כאן ! הילארי -דאף תגיע לישראל בזמן הקרוב - אך אין שום קשר להגעה זאת לבין RBD .

רבלדה כובשים את ספרד !!? | יום ראשון 2.7.06

לאחר שהסדרה "רבלדה " החלה את שידוריה הספרד החלו לצאת המון המון כתבות עלייה ובמיוחד על RBD שם בספרד - כנראה כי המדינה הבאה אותה RBD הולכים לכבוש היא ספרד.

הרייטינג ירד !? | יום ראשון 2.7.06

כאשר הסדרה 'רבלדה' החלה את שידוריה בספרד היא זכתה לרייטינג גבוהה -אך לרוע מזלה היא החלה להוריד את הרייטינג , הסדרה משודרת מול הטלנובלה 'המכוערת הכי יפה' שמאוד מצליחה בספרד , רבלדה זוכה לרייטינג של 15.7% שזה נתון לא טוב בשביל רבלדה.-מקווה שהרייטינג יעלה !!


דיכוני הדיסק באנגלית ! | יום ראשון 2.7.06

כפי שדיווחתי לכם בעבר, הלהקה RBD החלה להקליט דיסק ראשון בשפה האנגלית, זאת לאחר סיבוב הופעות מוצלח ביותר בארצות הברית בערים כמו: לוס אנג'לס, מקומות כמו הוליווד ואיצטדיון "מדיסון סקוור גרדן" המפורסם.
ובכן, הלהקה לא מקליטה את הדיסק במקסיקו, אלא בארה"ב, לא פחות ולא יותר מאשר בהוליווד! המקום בו נמצאים כל הכוכבים המפורסמים ביותר בעולם!!!
חלק מהשירים בדיסק יהיו שני שירים מאת המלחינה המפורסמת דיאן וורן, אשר עמדה בהצלחות של כוכבים רבים כמו: בריטני ספירס, כריסטינה אגילרה, אירוסמית', פול מקרטני ורינגו סטאר, ויטני יוסטון, סלין דיון ועוד רבים אחרים, מה שאומר, שהשירים עומדים להיות ממש מוצלחים בהתחשב בעובדה שדיאן עמדה לצידם של כוכבים רבים.
RBD משלימה את הקלטת הדיסק שלה בהוליווד, ומקליטה את החלק האחרון והסופי שלו.
חברי הלהקה מאוד מתרגשים מהמוזיקה שלדעתם תיפתח להם דלתות חדשות ומרובות בעולם המוזיקה.
אנהי אומרת: "אנחנו מאוד מאושרים, לחוצים, בעלי אחריות רבה, ולגמרי מסורים למה שאנחנו עושים וגם מאוד שאפתנים כי זוהי הזדמנות מאוד גדולה ואנחנו מנצלים אותה ב100%."
מצידו, אלפונסו הררה אומר שהם מקליטים דיסק מאוד מעניין שנשמע טוב מאוד, ובנוסף, הוא מאוד מאושר מהתמיכה שניתנת ללהקה מצד המפיקים, בעיקר בהגיית המילים באנגלית, שמאוד קשה להם.
פדרו דמיאן, מפיק הלהקה אומר: " הרעיון הוא לעבוד עם המוזיקה וההלחנות של דיאן וורן, שלדעתי יהיו הצלחה גדולה".
הדיסק באנגלית הוא במקביל לדיסק בספרדית שאמור לצאת ללהקה לקראת חודש נובמבר!
תודה לדפנה תדמור על העזרה -GRACIAS DAFNA


RBD טסים לניקרגואה !? | יום ראשון 2.7.06

הלהקה אמורה להגיע לניקרגואה ב-27 לאוגוסט ולהופיעה בהופעה מיוחדת - את זה אישר המנהל האמנותי ארמנדו !!--יוני--

עידכונים החנות של אנהי ! | יום שישי 30.6.06

בחודש שעבר אמרה אנהי כי ברצונה להשיק קו אופנה בשם מיה קולוצ'י כיוון שהבגדים שהיא תשיק יהיו בסנון הלבוש של מיה קולוצ'י אך לא רק זה אלא שהיא תוביל את הקמפיין .בימים האחרונים אנהי החלה עם הקמפיין של הבגדים. -בהצלחה אנהי !!


הD.V.D של RBD יצא לשוק של ברזיל ! | יום שישי 30.6.06

במקסיקו יצא לראשונה ה D.V.D של RBD כמה שבועות לאחר שהתחילה הסדרה "רבלדה", ובברזיל רק לפני מס' ימים הוא יצא לשוק אך קצת עם תוספות של כל הדיסקים של RBD , ולמה זה ? כי לRBD לא היו כל-כך הרבה דיסקים שיצא הדיוידי במקסיקו.
תמונות של הדיסק :


הסיבה האמיתית לפרידה של דולסה ממו ! | יום שישי 30.6.06

חשיפה !! מאחר שדולסה לא הסכימה להגיד את הסיבה העיתונאים התעקשו על כך וגם המעריצים(כולל אנהי), לכן דולסה נכנעה ואמרה לכולם את הסיבה לפרדה שהיא : לפי שממו טס למונדיאל הוא הציע לדולסה נישואים אך היא סירבה בתגובה שהיא צעירה מידי כדי להתחתן ולהקים משפחה, ומכאן הם נפרדו כל אחד לדרך שלו -תודה למריה אנה על העזרה -GRACIAS MARIA .


מעריץ או מחזר !? | יום שישי 30.6.06

בזמן האחרון קיבלה אנהי מכתבי אהבה ,אך כנראה שלמחזר/מעריץ לא הספירק המכתב ששלח לאנהי, ופרץ למאחורי הקלעים של צילומי הסדרה "רבלדה" כדי לראותה, אנהי ניסתה להבהיר לו שהיא לא מעוניינת, אך המחזר/מעריץ ממשיך להתעקש-מסכנה אנהי !!


אנהי וכריסטופר ביחד - ממש לא !! | יום שישי 30.6.06

לאחרונה רצות שמועות שאנהי וכריסטופר חזרו - אך השניים מכחישים כל קשר רומנטי אך במקסיקו המצלמות לא עוזבות אותם, וצילמו אותם יוצאים יחד.-בסרטון הבא מדובר על כך שהם חזרו
הסרטון


אלפונסו ודולסה ביחד - לא !! | יום שישי 30.6.06

במקסיקו השמועה שאלפונסו ודולסה חזרו -חזרה לתוקף , השמועה החלה לאחר שדולסה וממו נפרדו ו כאשר דולסה ואלפונסו נראו צמודים.


RBD ביקרו בדיסני-לנד !! | יום שישי 30.6.06

הלהקה הלכו לפארק דיסני-לנד כדי לנוח לאחיר ההופעות וההקלטות -עוד מידע בספיישל שהכנתי לכבוד הביקור !!


ההקלטות של רבלדה לדיסק השלישי !-בלעדי לאתר | יום חמישי 22.06.06 - עדכון שני

RBD כבר החלו להקליט 2 שירים מתוך הדיסק ונהנו מאוד -לכן כאן ובלעדי לאתר יש לכם 2 קטעים מההקלטות לשירים
הקלטה מספר 1
הקלטה מספר 2


לאנהי אין שום חבר ! | יום חמישי 22.06.06 - עדכון שני

השמועה שיצאה לא מזמן שלאנהי יש חבר התגלתה כי הינה שקר(!!) והוא רק ידיד שלה -לא לסמוח על שמועות !


עבודות מביאים לגילוים?! | יום חמישי 22.06.06 - עדכון שני

כריסטופר אוקרמן עשה עבודת שורשים וגילה שהוא נצר למשפחת אריסטוקרטים גרמנית בשם "ואן אוקרמן"-תודה לעיתון ויוה פלוס על המידע !


RBD התאהבו בהילארי ?! | יום חמישי 22.06.06

אחרי שהזמרת/השחקנית הלארי דאף התארחה ברבלדה עכשיו הלארי דאף גם אולי תתארחת בדיסק החדש של רבלדה . הלהקה מתכננת להוציא גרסה משלם לשיר המצליח של הלארי "קול קטן" וכרגע ההפקה מנסה שהלארי תסכים להקליט עם הלהקה את השיר.


RBD מתארחים בתוכנית?! | יום חמישי 22.06.06

אחרי שהרבה מפורסמים התארחו בסדרה רבלדה הגיע לכוכבים את הכבוד להתארח בתוכניות אחרות. התוכנית שבה יתארחו כוכבי הלהקה: מאיטה ,דולסה,אלפונסו ,כרסטיאן,כריסטופר ואנהי היא: "המכוערת הכי יפה ",הלהקה תתארח שם בביקורה בברזיל .


RBD מוסרים מסרים שליליים ?! | יום רביעי 21.06.06

להקת RBD המצליחה מעוררת מהומה במקסיקו אך הפעם זוהי לא מהומה לטובה- במקסיקו החלו לחשוש כי בחלק מן השירים של הלהקה חבויים מסרים שטניים, הכוונה למסרים קשים מאוד בעלות משמעות שלילית ביותר. אישום כזה, במקרה והוא נכון, נחשב לחמור מאוד.

עכשיו הלהקה מכריזה כי בפירוש היא לא מקליטה מוזיקה בעלת מסרים חמורים אלו, ומעולם לא התכוונה ולא תתכוון להקליט מוזיקה עם מסרים כאלו, הם מבהירים כי הם מקליטים מוזיקה שלטענתם, אמורה להתחבר אל בני הנוער של היום.

הלהקה מצהירה גם כי היא בכלל נגד דברים כאלו, אז בכלל אין מה לדבר על להקליט דברים מהסוג הזה.

המעריצים שלא האמינו לשמועה, מבקשים בכל תוקף מאלו שכן מאמינים לא, שיפסיקו לעשות זאת, ושלא יאמינו לכל דבר שאנשים מספרים להם ברחוב.

בינתיים, נוכל לספר לכם כי הלהקה נמצאת כרגע בלוס אנג'לס, ארה"ב, ועומדת לסיים להקליט את הדיסק השלישי והייחודי באנגלית!!!
תודה לדפנה תדמור על העזרה -GRACIAS DAFNA


לאלפונסו יש חברה חדשה ?! | יום רביעי 21.06.06

במקסיקו יוצאו שמועות שלאלפונסו יש חברה חדשה ואף פורסמו תמונה איתו ועם חברתו.


עידכוני הדיסק השלישי של RBD ! | יום שלישי 20.06.06

RBD עובדים על הדיסק השלישי שלהם בספרדית שיתכן שיצא באוקטובר . הזמרים המורדים כבר נכנסו לאולפן כדי להקליטו וזה מה שאמרו על הדיסק השלישי: "הולך טוב מאוד בגלל שאנחנו מקליטים שירים שונאים והלוואי שיאהבו אותם בגלל שהם מדהימים" אמרה דולסה וכרסטיאן אמר : "שהדיסק ממשיך באותו קו של הדיסקים הקודמים רק שזה יהיה יותר בוגר ומקצועי" שני שירים שאולי יהיו בדיסק הם: 'יום אחד' ו-'קולך המתוק'.


עידכוני הדיסק השלישי של RBD ! | יום שלישי 20.06.06

RBD עובדים על הדיסק השלישי שלהם בספרדית שיתכן שיצא באוקטובר . הזמרים המורדים כבר נכנסו לאולפן כדי להקליטו וזה מה שאמרו על הדיסק השלישי: "הולך טוב מאוד בגלל שאנחנו מקליטים שירים שונאים והלוואי שיאהבו אותם בגלל שהם מדהימים" אמרה דולסה וכרסטיאן אמר : "שהדיסק ממשיך באותו קו של הדיסקים הקודמים רק שזה יהיה יותר בוגר ומקצועי" שני שירים שאולי יהיו בדיסק הם: 'יום אחד' ו-'קולך המתוק'.


rbd במקום ה-49 !? | יום שלישי 20.06.06

RBD עשו צעד גדול בארצות הברית השיר שלהם "הלב הזה" עבר ממקום 96 למקום 49 במצעד " שירים לטיניים הכי חמים" שבחסות העיתון בילבורד וכבר השיר סומן כהצלחה במצעדים כמו שירים אחרים של הלהקה.


באיזה תוכנית RBD יתארחו ? | יום שלישי 20.06.06

באוגוסט הקרוב RBD מתכננים לנחות בצ'ילה , וכבר מעכשיו תוכניות אירוח רבות ועושות מאבקים כדי שהלהקה הפופולרית תופיע אצלם. בנתיים ערוץ 9 כבר סיכם על אירוחם של הכוכבים באחת התוכניות האירוח שלהם. הלהקה מגיעה לצ'ילה רק לקידום הדיסק ולא לקונצרט.


רבלדה בתחרות Premios Juventud '[פרסי הנוער] !! | יום שלישי 20.06.06

ב- 13 ליולי יערך במקסיקו טקס 'Premios Juventud '[פרסי הנוער] ורבלדה , הלהקה והשחקנים מועמדים בכמה קטגוריות שהם:
דולסה מועמדת בקטגוריה 'איזה מדהים היא זזה'.
הלהקה מעומדת בקטגוריות: הקול של הרגע , הכי מושמעים [עם השירים 'יש משהו' ו'אהבה שלנו'] ,'אני מת על הדיסק הזה' [עם הדיסק 'אהבה שלנו'] 'הקונצרט האהוב עלי', 'שיר שקורע וורידים' [השיר 'יש משהו'] 'אמן פופ מעודף', 'הכי בפפראצ'י'
הלהקה ודולסה מעומדים גם נגד השני בקטגוריה 'האליל שלי הוא..'
בקטגוריה הרומן הלוהט נמצאים דולסה מריה והאקס שלה ממו
דולסה מריה ואנהי מועמדות בקטגוריה 'אני רוצה ליהות כמוה'
ובקטגוריה 'הילדה של החלום שלי' אלפונסו מתמודד בקטגוריה 'הסגנון הכי יפה'
וגם מתמודד עם כריסטופר בקטגוריה נוספת
רוצים לעזור?לחצו כאן


RBD במונטריי! | יום שלישי 20.06.06

rbd במונטריי! הלהקה נחתה במונטרי בתאריך 15.6 בשעה שש אחרי הצהריים. וכבר הלהקה התפנתה לראיונות. חברי הלהקה הודו שבשבילם מונטריי הוא מקום מאוד חשוב כי שם הם צילמו לראשונה את הסדרה ושם הם התחילו כלהקה, הלהקה גם הוסיפה כי בספטמבר הקרוב הם ינסעו לספרד והפעם להופעה. ושגם בתקופה הזאת הם עובדים על הדיסק שלהם השלישי בספרדית וכמובן על הדיסק שלהם באנגלית.


רוצים לישראל ?! | יום שלישי 13.6.06

ללהקת Rbd יש מאוד מרץ להגיע לישראל, בגלל שיש להם פה הערצה גדולה והצלחה לסידרה. לאחרונה הלהקה התראיינה ונשאלה שאלה: "האם הנכם רוצים להגיע לישראל"?
הלהקה השיבה:"אנו רוצים להגיע מאוד לישראל ואף להופיע שם אנו מקווים שבקרוב נהיה שם".


חבר חדש לאנהי ?! | יום שלישי 13.6.06

במגזין מקסיקני פורסם שלאנהי יש חבר חדש כי תפסו אותה מטיילת עם מישהו,בתמונות שצולמו אנהי נראתה די מאושרת.-אך אין לדעת כי זאותי רק שמועה.


עוד גירסא לרבלדה?! | יום ראשון 11.6.06

אחרי גרסא ארגנטינאית,מקסיקנית,צ'יליאנית ואף הודית ספרד רוצים להשיקגרסא ספרדית. כידוע, הטלנובלה החלה את שידוריה בספרד לפני כשבועיים ומצליחה שם מאוד. כתוצאה מכך, TV Azteca, הערוץ שמשדר את רבלדה בספרד מתכנן ללהק 6 כשרונות שירכיבו את הלהקה בגרסא הספרדית. המוסיקה שהם ייצרו תהיה מוסיקה עכשווית.


RBD חוזרים לברזיל?! | יום ראשון 11.6.06

לאח הטרגדיה שסיימה אותם בסיבובי ההפועות שלהם, הם חוזרים לשם . רוצה לדעת באיזה חודש ובאיזה יום בדיוק?-כנסו לעמוד המידע->לוח הופעות


דולסה לא מגיעה לארץ!? | יום שישי 6.6.06 -עדכון שני

היום פירסמתי באתר ידיעה שדולסה מגיעה לישראל אחרי בירורים וחקירות גילתי שהשמועה הזאת ,זה שקר ודולסה לא מתכננת בתקופה הקרובה להגיע לישראל. ילדה אחת ממקיסקו הפיצה את זה ואפילו ערכה קטע קול מזויף שנחתך מראיון ישן של דולסה שמדברת על ישראל!
הראיון המזויף


להקת "ראיק" לא מתחרה בלהקת RBD ! | יום שישי 6.6.06 -עדכון שני

באחד מתוכניות אירוח מקסיקניות אירחו את שמרי להקת "ראיק" ששם שוב דיברו על RBD והפעם אמרו: "אין שוב ריבים בנינו לבין הלהקה RBD אנחנו מאוד מכבדים אותם ורוצים שיהיה ייצוג טוב למקסיקו" וגם הוסיפו:"אין שום תחרות איתם".


RBD נוחתים החודש בצ'ילה ?! | יום שישי 6.6.06 -עדכון שני

שידוריה של הסידרה "רבלדה" בצ'ילה כבר החלו באמצע חודש מאי וכבר הסידרה זוכה להצלחה רבה. הלהקה מתכננת להגיע לצ'ילה בחודש יוני כדי לקדם את הדיסק " אהבה שלנו". התאריך המשוער לנחיתה הוא 12/06/06 יום שני ומה שמתוכנן להם זה: מסיבת עיתונאים פגישות עם מעריצים, להופיע בתוכניות טלוויזיה בצ'ילה ואפילו יש דיבורים להופעה משלהם.


דולסה מגיעה לארץ בלי להקת RBD ? | יום שישי 6.6.06

במקסיקו רצה שמועה חזקה שדולסה מגיעה לארצנו בתאריך 16/07/06 -אך אין להאמין כרגע !!


דולסה ומאיטה סקסיות?! | יום שישי 9.6.06

במגזין מפורסם מאוד "מי" עשו סקר מי הן הנשים הכי סקסיות?ומי שמובילה את הרשימה זאת דולסה מריה(שנמצאת על שער המגזין) ובנוסף מאיטה שנמצאת ברשימה כמקום רביעי.
*אם אינכם זוכרים מהו מגזין "מי" אני אזכיר לכם- זה המגזין שגם עשה סקר כזה על הבנים ומי שהוביל את הרשימה היה אלפונסו וברשימה גם הופיע כריסטופר.
שער המגזין :


לדייגו יש שיר מוצלח?! | יום רביעי 7.6.06

השיר Responde מתוך הדיסק שלו- Diego זוכה במקסיקו להמון הצלחה וגם בברזיל-הצלחה!


דייגו נחת בברזיל! | יום רביעי 7.6.06

דייגו נחת אתמול בברזיל על מנת להקליט דיסק בפורטוגזית, אותו הדיסק Diego שבספרדית, עכשיו גם בפורטוגזית. הדיסק ייצא למכירה בברזיל בתאריך 10/07/06 במסגרת ביקורו של דייגו בברזיל, הוא יתארח בתוכנית האירוח Domingo legal, שבה התארחו RBD כשהיו בביקור בברזיל.


מהם התוכניות של RBD ? | יום שלישי 6.6.06

RBD מתכננים כל כך הרהבה דברים שהם: הקלטת דיסק חדש בספרדית- RBD יתחילו להקליט דיסק נוסף בספרדית.
הקלטת דיסק באנגלית- RBD יקליטו את הדיסק הראשון "Rebelde" גם באנגלית.
צילום הסרט של RBD- הצילומים יחלו פחות או יותר באוגוסט.
צילום סדרת סיטקום של רבלדה- בה יככבו RBD ופדרו דמיאן סיפר שהדמויות יהיו יותר דומות לשחקנים במציאות.
המשך סיבוב הופעות בעולם- המשך הסיבוב בארה"ב והתחלת סיבוב הופעות באירופה ואסיה.
ומה עם שאר השחקנים? פדרו דמיאן כבר עובד על הטלנובלה החדשה שלו ומתכנן להכניס בה שחקנים ששיחקו ברבלדה.


RBD יבוא לישראל ?! | יום שלישי 6.6.06

כך נודע לי ממקורות אמינים מאוד. פדרו דמיאן, המפיק ענה: "מה שאני לא יודע הוא מתי נגיע לשם, עדיין לא סגור שום דבר" ובפעם קודמת הוא אמר: "אני מת להגיע לארץ המדהימה שלכם", פדרו יודע על העצומה שמאורגת על ידי כבר לפני חודשיים כך שעכשיו, יותר מתמיד, כשאתם קראתם מה שרשון ויודעים שפדרו מסתכל כל פעם מחדש באתר העצומה, אני מבקשות מכן, הירשמו, זה פשוט! כל שעליכם לעשות זה לרשום את שמכם המלא ושם משפחתכם(אפשר גם רק את האות המתחילה) גיל ועיר מגוריכם .
העצומה: http://www.postool.com/petition.php?user=arebelde&perpage=15>


הטלנובלה "רבלדה" כבר החלה את שידוריה ברומניה? | יום שלישי 6.6.06

אתמול הטלנובלה רבלדה החלה ברומוניה, בנוסף לכתבות שפורסמו בקשר לטלנובלה ועוד. הכוונה,הטלנובלה כבר התחילה בספרד לפני כשבוע. אצלנו התחילה אתמול העונה השלישית. הבאתי לכם אחת מהכתבות שפורסמה על רבלדה ברומניה.
הכתבה :


נינל מתייחסת רע לצלם של עיתון "TVyNovelas" | יום שלישי 6.6.06

נינל קונדה (אלמה ריי) התייחסה רע מאוד אל צלם העיתון TVyNovelas שבא ללוות את הצוות ביום האחרון של הצילומים של הטלנובלה. כאמור, נינל הסתובבה באולפנים בחליפת טניס ונעליה בידיה והצלם צילם אותה היא פנתה אליו בצורה אגרסיבית שימחוק את התמונה הזאת וכשלא השיגה את מה שרצתה ביקשה מהשומרים שלה שיכריחו אותו להוריד את התמונה .היא השיגה מה שרצתה והצלם מחק את התמונה.
הכתבה :


דייגו גוזלס בברזיל?! | יום שני 5.6.06

מחק דייגו(רוקו) ינחת בברזיל על מנת להקליט דיסק בפורטוגזית ,אך בבקיור הזה דייגו לא יעלה שום מופע.


לאנהי לא חשוב איך היא בעיני אחרים ?! | יום שני 5.6.06

אנהי אמרה שלא מעניין אותה לדבר על החיים הפרטיים שלה,ולהיראות טוב בעיני התיקשורת. אנהי שהגיעה מאוחר לפגישה כדי לראות את הפרק האחרון של רבלדה,אמרה שהיא מסופקת עם ההיסטוריה, ולא חשבה שתגיעה לסופה.אנהי אמרה שהיא רק עונה לשאלות של כתבים שנראים בעיניה טובים, וכאלה שמפריעים לה היא תמשיך להתנהג אליהם בגסות."לא אכפת לי מה חושבים ,האנשים שאוהבים אותי אוהבים אותי בגלל מי שאני "כך אמרה אנהי. היא אמרה שהיא תדבר על העבודה ולא על משפחתה,בגלל שהיא לא אוהבת שמתערבים עם יקיריה. אנהי גם סיפרה שלפני כמה שבועות הלהקה הייתה בספרד על מנת לפרסם את הטלנובלה רבלדה, שתתחיל את שידוריה בעוד כמה ימים שם,והם מקווים שיילך להם טוב.אנהי אמרה שהיו לה הצעות לעבודה, והשתתפות בפרוייקטים אחרים,אך היא סירבה כי יש לה חוזה עם RBD לשלוש שנים. אנהי אמרה שהלהקה כבר מתארגנת כדי להקליט ביום ראשון(אתמול 4.6) את הדיסק באנגלית,ואחרי זה סיבוב הופעות ברפובליקה,והסידרה.


העונה השלישית הגיעה לסיומה אבל כאן בארץ היא רק מתחילה! | יום ראשון 4.6.06

למרות שבמקסיקו העונה השלישית כבר הסתיימה וככה גם הסידרה ניגמרה, בערוץ "ויוה" היא רק מתחילה , היום בשעה 18:10 בדיוק מתחילה העונה השלישית בארץ !!-לא כדי להחמיץ !


רואים את הפרק האחרון ביחד? ! | יום ראשון 4.6.06

צוות השחקנים וההפקה של רבלדה נפגשו ביום שישי(2.6) במסעדה של "Colonia Polanco " או בעיברית "קולינה פולאנקו" כדי לצפות ביחד את הפרק האחרון. יותר מ- 30 מעריצים חיכו להם בחוץ ולא הפסיקו לצעוק. מתי שהמילה "סוף" עלתה על המסך כול הצוות התחבק ואף הזילו דמעות "היום נגמר אחד מהפרויקטים הכי חשובים שקרו לי ולכולם בחיים, אבל יש להמשיך קדימה יש עוד הרבה דברים לעשות" אמרה דולסה. אחרי השעה 8 הצוות נפרד והם יצאו החוצה לקהל שחיכה להם הם הצטלמו איתם וחתמו להם .
סירטון =>יש למצוא בעמוד המדיה-ראינות .


איך היה על סט הצילומים ! | יום ראשון 4.6.06

אלפונסו ומאיטה נזכרו בחוויות שהיו להם על סט הצילומים לסידרה "רבלדה, חוץ מהזכרת החוויות הם אמרו שהרבה זמן הם היו בלי משפחתם , הם גם הצהירו שהיה מאוד כיף בחדרי ההלבשה במשחקי קופסה ובכדורגל , אלפונסו ומאיטה גם עלו זכרונות: "יום אחד הייתי בצילומים על איזה קטע עם זורי (זוריאדה גומס) והיינו צריכים לשחק עם בגדים ופשוט נפלנו ואז התחלנו לצחוק ולא יכולנו לעצור ולא יכולנו להמשיך לצלם" אמרה מאיטה. "היה מאוד כיף בחדר הלבשה ,זה הפך להיות הבית שלנו שם אכלנו, ראינו טלוויזיה " נזכר אלפונסו.-איך שכיף לעלות זיכרונות !


מאיטה בהריון ? | יום ראשון 4.6.06

במגזין מקסיקני מאוד פופולארי פורסם שמאיטה בהריון ואמרו כי זאותי רק שמועה -מאיטה עם זה נכון מזל טוב !


עידכוני הדיסק "ליות בהוליווד" ! | יום חמישי 1.6.06

לדיסק יש הצלחה מסחררת וממצוע הקניות ביום הוא כ-40 אנשים,המעריצים קנים דיסקים מהאינטנט וגם מחנויות . באתר מאוד מפורסם ופופולארי ברשת "אנסיון" יש אפשרות לקנות את הדיסק - וכדי שיקנו יותר וידעו על כך הם עושים פירסומת באתר(הפירסומת החלה להיות באתר משהדיסק יצא לחנויות והיא ממשיכה אפילו עכשיו) ,מי שעדיין לא מכיר את האתר יש שם פינה לטלנובלה "רבלדה "שהיא פינה רשמית ומעודכת עליהם וגם יש באתר פורומים שהם הרשמיים של השחקנים-את התמונה לפירסומת תוכלו להוריד או לראות ממש כאן באתר
הפירסומת :


עכשיו גם באנגלית !? | יום חמישי 1.6.06

רבלדה אמורים להקליט בקרוב את הדיסקים שלהם לשפה האנגלית, "אנחנו מאוד שמחים שניתנה לנו ההזדמנות להקליט את הדיסק באנגלית למרות שזה לא היה בטוח בהתחלה. אך בסוף קיבלנו אישור להקליט אותו" כך אמרה מאיטה בראיון ,על הדיסק הם יתחילו לעבוד בשבת הקרובה ה 03.06.06, בדיסק יהיו שירים שלהם ישנים וגם כמה חדשים, ולאחר מכן הם יתחילו לצלם את הדיסק השלישי שלהם בספרדית אבל עכשיו אין תאריך משוער ליציאת הדיסק כי יש להם עוד כמה הופעות לעשות ,אלפונסו גם אמר שיש תכנונים להגיע לאירופה ולאסיה ששם התוכנית משודרת ויש לה הצלחה.-בהצלחה עם הדיסק !


הלהקה ב OTRO ROLLO ! | יום חמישי 1.6.06

זאת לא הפעם הראשונה שהלהקה מופיעה שם -אך הפעם לא רק הם היו שם אלה גם מפיק הסידרה פדרו דמיאן ולא רק שהם הופיעו הפעם אלה גם ראו סצינות בפורטוגאזית, וגם התראיינה שם, -ממש כאן למטה תוכלו לראות תמונות מתוך ההופעה וסירטונים תוכלו למצוא בעמוד המדיה
התמונות:


--מאי--

דולסה בפירסומת חדשה! | יום שלישי 30.5.06

את דולסה לקחו כמה פעמים לפירסומת על מעשים רעים של הנוער כדי שהנוער יפסיק אותם,גם יצאה לה כבר פירסומת חדשה יחד עם אלפונסו על אלימות במישפחה, כיוון שהפירסומות הקודות השפיעו קצת על הנוער רוצים את דולסה לפירסומת חדשה על מין בטוח שתצולם בקרוב מאוד.


דולסה ואלפונסו בפירסומת חדשה! | יום שלישי 30.5.06

את דולסה לוקחים לפירסומת נגד דברים רקעים שנמצאים אצל הנוער (לא נוהגים לאחר שתייה חריפה,פירסומת לבנות) מכיוון שלדולסה יש השפעה על הנוער-הפעם לקחו אותה אותה לפירסומת נגד אלימות במשפחה,אבל על הפירסומת הזאת רצו לעשות עוד גירסא של שחקן שמשפיעה על הנוער ואת מי לדעתכם לקחו?את אלפונסו ,
את הפירסומת יש להוריד בעמוד המדיה-->סירטונים-->פרסומות


דולסה ואלפונסו ביוון?! | יום שלישי 30.5.06

לפי תוכנית הרדיו "אמריקאן שוווביז" הודו שמתי שיגמר הצילומים של הסדרה "רבלדה",דולסה מריה ואלפונסו הררה ינסעו ביחד ליוון. "הם בטח ינסעו ביחד כדי לצלם תוכנית "בן זוג לשעבר", שהתוכנית עוסקת בזוג שהיה חברים וכעת הפכו לידידים מאוד טובים". מזוג השחקנים לא נמסר שום הודעה על השתתפות בסדרה זו


איך RBD מרגישים בקשר לסוף הסידרה?! | יום שלישי 30.5.06

אנהי,דולסה ,מאייטה,אלפונסו,כריסטופר וכריסטיאן מסכימים שהפרוייקט הזה הוא הכי חשוב בחיים שלהם,בנוסף להצלחה שהייתה לטלנובלה היא איפשרה להם להיוולד כלהקה מוזיקאלית-RBD.
אנהיאף פעם לא דימיינה שלרבלדה תיהיה הצלחה כל כך רבה. "כל זה היה קסום,להיות בהמון מקומות,בכל המקומות הרבה מעריצים מקבלים את פנינו בשדה התעופה,וכל מי שקשור לרבלדה וRBD שמח". "בנוסף אהבתי את הדמות שלי,ואני לוקחת את מיה איתי בלב,זאת היתה עבודה טובה שממנה למדתי הרבה".
אלפונסו מרגיש עכשיו נער יותר מוכן"אחד מהדברים הכי חשובים זה שעבדנו הרבה,ואני חושב כמו שלא עבדנו קודם,זה השאיר לנו המון אחריות,וחשק להמשיך לעבוד"."החיבה שלי לכל אחת המהמעריצות שאהבו אותנו ותמכו בנו איפה שהיינו ואיפה שהופענו היא ללא תנאי".
דולסה-מריה הסוף של הטלנובלה השאירלה המון חלומות שהתגשמו."זה היה משהו מדהים אישי כמו מקצועי,אתגרים שהתגמשו,חוויה גדולה,המון חברים,דברים מדהימים,אני מרגישה שגדלתי כבת אדם,שחקנית,וזמרת".דולסה מודה על החיבה של כל האנשים מכל מיני מקומות בעולם.
כריסטיאן מאוד שמח מהתוצאה של הטלנובלה והלהקה."מה אני יכול להגיד?אני שמח בגלל כל הדברים שהגענו ביחד עם הטלנובלה,באותו זמן גם עצוב,אבל בכללי מוקסם.זכיתי בחיבה ובאהבה של החברים שלי,שאותם אני מכבד ומעריץ מאוד"."יכול להיות שמה שהיה הכי קשה בעבודה הזו הוא לנסוע.אני פחדתי מהמטוסים והייתי צריך להתגבר על זה כי לא יכולתי לחיות עם זה".
מאיטה מרגישה הכי ברת מזל כי רבלדה הציגה את העבודה הראשונה שלה והיא חושבת שהיא לא יכלה להתחיל טוב יותר."זו הייתה התחלה מדהימה של הקריירה שלי,אני מודה לכולם,להפקה,לחברים שלי,והכי לקהל."אני נשארת עם המון תקוות,לתת את הטוב בייותר שלי.אני מאמינה שמה שיבוא יהיה גם מוצלח".
כריסטופר הדברים היו טובים בשבילו ."הכל היה חיובי,מאיזה צד שאני אראה הכל היה טוב,והמהצד של הפחות טוב זה שהפסדנו רגעים חשובים עם המשפחה או חברים,אולי היינו רוצים שיהיה לנו יותר זמן בשביל עצמינו,אבל בכל זאת נהננו מאוד"."אנחנו מאוד נרגשים ומוכנים להמשיך עם כל מה שיבוא,באים עוד פרוייקטים שעליהם אנחנו עובדים כרגע".


אנהי מאיטה ודולסה זמרות סקסיות! | יום שלישי 30.5.06

באתר אינטרנט מאוד פופולרי ברשתפרסמו רשימה של 10 זמרות/להקות שהם הכי סקסיות של השנה , ברשימה נמצאות 3 הזמרות של "רבלדה" : אנהי מאיטה ודולסה שנמצאות במקום השמיני. ברשימה גם נמצאות אשלי סימפסון במקום הראשון והלארי דאף ועוד..


גם כבשו את לוס אחלס?! | יום שני 29.5.06

אתמול (28.5) למאי הלהקה הופיעו בלוס אנחלס ,אבל הם הופיעו בהרכב חסר,כי כמו שאתם יודעים כריסטיאן נישאר עוד מס' ימים במדריד אך הלהקה עדיין נתנה את השואו שלה.
לקראת 9 בערב של יום שישי ה- 28 במאי המופע התחיל ,המסך עלה ודגל מקסיקו ירד למטה הופיעו חמשת הכוכבים לפני 63,000 מעריצים אשר שרו את שיריהם ,בכו והרימו ידיים למעלה.
פדרו דמיאן לעיתון 'וושינגטון פוסט סופר " מסר: שבכול הפקה שלו הוא מנסה להוציא את המרב" וגם הוסיף שהלהקה הזאת זה תעורבת של דברים:"אחת(אנהי) היא כמו ברבי שכולם רוצים להיראות כמוה והשנייה (דולסה) היא המורדת והאחרת היא המודל המצוין לבחורה מקסיקנית(מאיטה) נדיבה ,יפה" פדרו גם הסביר להם למה בחר בשם לופיטה :"לופיטה זה כמו כמו הבתולה של גואדלופה."


אני נישאר בספרד! | יום ראשון 28.5.06

הלהקה חזרה מספרד אך בלי כריסטיאן ,כריסטיאן החליט להישאר במדריד עוד מס' ימים -חופשה מהנה כרסטיאן !!


אלפונסו וכריסטופר ב 47 סטריט?! | יום שבת 27.5.06

חברת הבגדים "47 סטריט" שמאוד מפורסמת בארגנטינה וכל אמריקה,החליטו לצלם את התמונות לקטלוג השנה היא מקסיקו והמנהלים רוצים את אלפונסו הררה ואת כריסטופר אוקרמן שני הזמרים החתיכים מהלהקה המאוד מאוד מוצלחת הנקראת "RBD" "אנו מחפשים לוק שיהיה יותר צעיר, ומושך וגם סקסי, בשנת 2005 הדוגמן שלנו היה בנחמין רוחאס והדוגמנית לואיסנה לופילטו. השנה אנו חושבים לצאת עם רעיון יותר פופולארי ופשוט. התמונות יצולמו במקסיקו וברזיל"-בהצלחה !!


דולסה אלפונסו שוב ביחד?! | יום שבת 27.5.06

אחרי שדולסה נפרדה סופית ממו,ואלפונסו שנשאר רווק.צצים בכול פינה שמועות על חזרתם של הזוג הכי לוהט בדרום אמריקה-(דולסה ואלפונסו). השמועות החלו ישר אחרי פרידתם של ממו ודולסה ואפילו אומרים שהיחסים בין דולסה ואלפונסו הם הסיבה לפרידה. השמועות התחזקו בעקבות יום הולדתה של אנהי ה-23 ששם הצמד נראה צמוד ביותר ואפילו אומרים שהם התנשקו! ואחר כך אמרו שהם נראו קרובים מאוד גם בנמל התעופה. אבל זה לא הסוף עכשיו גם בספרד הם נראו מאוד קרובים אחד לשני. לאחרונה שודרה כתבה שמעריצים באים לאולפן של הסדרה ובקטע הוידיאו נראו דולסה ואלפונסו -מחובקים!
הסירטון


אדיוס ספרד ! | יום שבת 27.5.06

אתמול זה היה היום האחרון של רבלדה בספרד ביום חמישי הם צילמו צילמו פורמים עבור הערוץ שמשדר את רבלדה ובנוסף לזה גם הם נפגשו עם מעריצים, וכמובן התראיינו,השחקנים נראו מאוד עייפים-ועכשיו הם כבר במקסיקו!


RBD נכנסת לשוק הבידור האירופי ?! | יום שישי 26.5.06

RBD כבשה את כל יבשות אמריקה, גם את הדרומית, המרכזית וכמובן הצפונית. עכשיו, הם מנסים להיכנס לשוק הבידור גם באירופה והם יציגו את עצמם ברשת טלוויזיה שבבעלותה כמה ערוצים בספרד. ללהקה תהיה מיני סדרה, אשר בסופה, הלהקה מקווה להיכנס לשוק הבידור האירופאי ושיכירו אותם גם באירופה. אחרי שהצליחו בארצות הברית, והודות לסיבוב ההופעות שם, יצא הדיסק RBD בהופעה חיה בהוליווד. הלהקה עלתה על הנוסחה להצלחה, שדרכה הצליחו במקסיקו: הופעה על מסך הטלוויזיה. חברי הלהקה, אנהי, אלפונסו, דולסה מריה, כריסטיאן, מאיטה וכריסטופר עושים צעד נוסף בסיפור ההצלחה שלהם, לאחר שכבשו כבר את אמריקה הלטינית, ברצונם להיות מוכרים גם באירופה. בינתיים, הסדרה שלהם, שמופקת ע"י פדרו דמיאן, שכעת משודרת בערוץ שנקרא בספרדית: ערוץ הכוכבים, כבר מגיעה לסופה, וכנראה תיגמר ב2.6, לאחר ששודרה יותר משנה. כדאי להזכיר שהלהקה ערכה בחודש פברואר את הדיסק השני שלה בפורטוגזית, בשביל להתחבר אל מעריציהם בברזיל, ארץ שגם בה הם נהפכו להצלחה גדולה.


צבע חדש לכריסטיאן (ג'אובני)! | יום שישי 26.5.06

נכום שכבר כולנו רגילים לכך שכריסטיאן משנה צבע שיער?פעם כתום,פעם צהוב,פעם שחור, ואפילו סגול, הפעם כריסטיאן שינהאת צבע שיער לורוד משולב עם סגול,אומרים כי כריסטיאן שינה את צבע שיערו מכיוון שטס לספרד<אין לדעת אם זה נכון>- -כאן ובלעדי לאתר תמונה של כריסטיאן עם צבעו החדש .
התמונה:


דייגו בסיבוב הופעות ?? | יום חמישי 25.5.06

ב6.6 לדייגו (רוקו) יש סיבוב הופעות ולא רק שהוא יופיע במקסיקו הוא גם יופיע בברזיל -בהצלחה דייגו!


עידוכני ספרד-מפגש מעריצים ! | יום חמישי 25.5.06

היום הלהקה מתכננת להתארח בתוכנית אירוח בספרד, לאחר המפיגש יערך מפגש מעריצים ששם הם יחתמו למעריצים ויצטלמו איתם וגם כמובן יקדמו את הדיסק החדש שיצא בספרד "בשידור חי מהוליווד".


אנחליקה ודייגו נפרדו! | יום רביעי 24.5.06

לאחר חודשים שהזוג מבלה יחד הם נפרדו, דייגו:"אני עצוב מהעניין אבל נפרדנו!".-הסיבה לפרידה לא ידוע


דולסה ואנהי תומכות באלפונסו וכריסטופר?! | יום רביעי 24.5.06

כפי שיגוע לכולנו בטקס פרסי "TVyNovelas" השתתפו כריסטופר ואלפונסו אך לא זכו, כך אמרו דולסה ואנהי בכעס: "אלפונסו וכריסטופר עבדו מאוד קשה בשביל הטקס לכן מגיע להם לזכות !"


רבלדה הגיעה לספרד?! | יום שלישי 23.5.06

הלהקה נחתה היום בשעה 12.30 (לפי שעון מדריד) לפי השעון הישראלי 13:30 , המעריצים של רבלדה כבר שבועות תיכננו להגיע לנמל תעופה אבל הגיעו מעטים, כאשר הלהקה נחתה אחרי 20 דקות הם יצאו לקהל שחיכה להם בחוץ, הראשון שיצא מנמל התעופה היה אלפונסו שישר התפנה לחתום ולהצטלם עם המעריצים, אחריו יצאו כריסטיאן שיצא עם חיוך ענקי וקופצני מאיטה ואנהי שהייתה ונראתה מאוד עייפה אחריהם יצאו דולסה וכריסטופר . ישר כשסיימו מנמל התעופה הלהקה נסעה למלון שלה שנמצא במדריד . אחרי מנוחה קלה הם התפנו לסדרת ראיונות.


מי מסדרת את החזייה שלה?! | יום שלישי 23.5.06

בימנו מי שהולך לטקס או מסיבה לא מסדר באמצע את החזייה-פשוט קם והולך לשירותים, כנראה לדולסה זה עף לרגע מהראש ובאמצע טקס פרסי "TVyNovelas" היא סידרה את החזייה ובמקרה צלמי הפאפרצי תפסו אותה על חם וצילמו-הידיעה + תמונה פורסמה בעיתונים ומגזינים של מקסיקו, הבאתי לכם תמונה שמתמקדת ביד של דולסה שמסדרת את החזייה.
התמונה:-אין להעתיק את התמונה


עוד מידע-לוני טונס עם רבלדה ! | יום שני 22.5.06

ב-20.5 התקיימה פגישה עם לוני טונס , באחד החדרים של אולפן "טלוויסיה" שבסאן אנחל. השחקנים שהיו בפגישה :מאיטה דולסה אלפונסו כריס וכריסטיאן זוראדיה גומזואסטפניהשהתגלו כמעריצות של לוני טונס ואפילו הביאו עימם מצלמה.אבל פדרו דמיאן לא מסתפק רק בזה פדרו מאוד מעוניין שלוני טונס יקחו חלק מהדיסק החדש של הלהקה-באנגלית וכך הוא אומר: "אולי יש רעיון לשיתוף פעולה בהקלטת הדיסק החדש, ואנחנו גם מאוד רוצים שיהיה שיתוף עם הלארי ועם טליה"
*לוני טונס עבדו עם זמרים מאוד מפורסמים כמו ריקי מרטין ודאדי יאקי.

תמונות של לוני טונס עם רבלדה:


הילארי-דאף עם רבלדה ! | יום שני 22.5.06

הילארי דאף,השחקנית והזמרת גם הצטרפה לרבלדה.לפני שהופיעה בחולות של VFG ,גואדלחרה,אתמול אחר הצהריים היא צילמה סצינה בשביל הטלנובלה רבלדה בה היא נפגשת עם הלהקה RBD.ההקלטות היו ב-18:20 בזמן שהילארי עשתה בדיקת סאונד.אנהי,דולסה,מאייטה,אלפונסו,כריסטופר,וכריסטיאן עלו לבמה כדי להגיד לה שלום.בסצינה היא נראתה מופתעת בזמן שהלהקה שרו את "rebelde".הם דיברו קצת באנגלית,והתחבקו,והילארי נראתה יותר קרובה לאנהי בסצינות,שלא היו יותר מ-10 דקות.הסצינה הסתיימה עם תמונה משותפת,בינתיים שמפיק הסידרה פדרו דמיאן נראה מרוצה.הילארי דאף הצטערה על המצב הקשה שיש בארצה ובמקסיקו:"למרבה הצער אני הייתי בסיבוב הופעות,ולא היתה לי הזדמנות להיות בעיניינים."הילארי דאף אמרה שבאוגוסט ייצא הסרט Material Girls בו היא ואחותה היילי משחקות.הילארי אמרה שהסרט זה קומדיה,ומסופר בו על שתי אחיות שירשו חברת איפור,ומאשימים אותן על זה שניסו את האיפור על חיות.
תמונות של הילארי עם רבלדה:


"TRAS DE MI" או "AUN HAY ALGO" | יום שני 22.5.06

בפורום הרשמי של רבלדה ב23.3 עשו הצבעה על 2 שירים אהובים של רבלדה "TRAS DE MI" ו"AUN HAY ALGO" (!!!), בנתיים השיר "AUN HAY ALGO" בחרו בו יותר מ-10 ילדים ואילו "TRAS DE MI" בחרו בו רק 4 ילדים -למרות שעשו את ההצבעה לפני כחודשיים עדיין מצביעים בו ילדים.


רבלדה מחר נוחת בספרד! | יום שני 22.5.06

מחק הלהקה תינחת בספרד, הלהקה תינחת בערך בשעה 12:10 (לפי שעון מדריד) לפי השעון הישראלי 13:10 -עידכונים מחר


לוני טונס עם רבלדה !? | יום ראשון 21.5.06

פדרו דמיאן(מפיק הטלנובלה) כלל ברבלדה כמה סצינות שבהן עובדים RBD ולוני טונס(LONNEY TUNES) המפיקים הכי חשובים. אלפונסו הררה אמר:"אנחנו מאוד גאים שהם פה".כריסטיאן אמר:"לוני טונס הם לא רק חשובים באמריקה הלטינית, אלא ברמה עולמית,ואני שמח לעבוד איתם".לוני טונס אמרו שזאת היתה חוויה נעימה להיות עם RBD." זה מאוד חשוב לקריירה שלנו,אנחנו רוצים לכבוש את הקהל של מקסיקו, אנחנו נהיה שחקנים,אנחנו נחליף מקצוע"כך אמרה הלהקה. לוני טנב הפיקו דיסקים ל-Daddy Yankee , Don Omar , Paris Hilton.


לרבלדה יש הצלחה בספרד!? | יום שישי 19.5.06

הטלנובלה רבלדה שרק התחילה בספרד,זכתה להצלחה,וRBD יטוסו לשם,כך אמרה דולסה מריה."אנחנו טסים לספרד ב-22 למאי כדי לפרסם את הטלנובלה,ששודרה בכמה ערוצים וזכתה להצלחה".אחרי הנסיעה הלהקה תחזור למקסיקו לצלם את הסוף של רבלדה.


RBD דואגים לילדי הרחוב של מקסיקו וברזיל?! | יום שישי 19.5.06

RBD מקימים עמותה בלי מטרות רווח בשביל ילדי הרחוב של מקסיקו וברזיל. המפיק פדרו דמיאן אמר שהמטרה של הקמת העמותה זה התחייבות חברתית עם ילדי הרחוב. "אנחנו מנסים למצוא דרכים כדי לעזור"כך אמר פדרו.המפיק אמר שככל הניראה RBD ישתפו פעולה בעזרת הופעות, פיתרון הבעיות איתן חיים ילדי הרחוב,כדי שיהיו נתמכים על ידי החברה.


RBD – ההבדל הגירסאתי! | יום שישי 19.5.06

הקהל שכבר אמר את מילתו בקשר להערצתו את RBD רוצה יותר מסרט פשוט! RBD יצאו בקרוב למסכים וכעת הרבה יותר מעזים, והרפתקנים! "הסרט של ERREWAY הוא אחד מהעבודות הכי עמוקות בהיסטורית ה"התמרדות" כמובן מכיוון שהגרסה המקורית זכתה בהמון הצלחה בין הצעירים, בעיקר בפרו וישראל. אבל הסרט שלנו כנראה ידבר על ששת המשתתפים , בגלל זה זו הזדמנות טובה להראות את ההבדל הגדול בין שני הגרסאות!" - כך מסר פדרו דמיאן . עדיין נאמר בין המצלמות ש RBD כבר התעייפו מכלכך הרבה הצלחה. אבל עד עכשיו , שום דבר מזה לא נראה כמציאות.


הילארי-דאף תשחק ברבלדה?! | יום שלישי 16.5.06

לאחר שנתיים הסדרה רבלדה מגיע לסיומה. זה שרבלדה היא הצלחה גדולה בכל העולם כבר זה ידוע, אך מה שלא ידענו הוא שהסיבה האמיתית להצלחתה היא המשחק שבה ולא רק הכוכבים שמשחקים בה. לאחרונה החליט מפיק הסדרה פדרו דמיאן להביא כוכבת גדולה בקרב בני הנוער בעולם והחליט בסופו של דבר על הילארי דאף – אחת מכוכבות הנוער הגדולות והידועות ביותר בעולם. הוא הציע להילארי את הצעתו והוא נענה בחיוב. בשבוע שעבר צולמו הפרקים האחרונים ביותר של הסדרה, בהם משתתפת הכוכבת האורחת הילארי דאף. ההפקה והערוץ בו משודרת הסדרה, צופים לרייטינג שיא שיעבור את ה-20% בפרק הסיום של הסדרה. הפרק האחרון של הסדרה הוא מן מפתח למה שהולך לקרות בסרט של הסדרה, שבו אמור להיות סוף שונה לגמרי מהסרט "המורדים המסע אל החלום".


מי מתכנן חופשה בברזיל?? | יום שלישי 16.5.06

תאמינו או לא אלפונסו הצהיר שיש לו רצון רב לבקר בברזיל ושהוא מתכן חופשה בברזיל לחודש יולי והוא מתכנן לבקר ב- ריו ג'אנאירו וסאו פאולו.


השיר "רק הישאר בשקט" הכי מושמע בצ'ילה?! | יום שלישי 16.5.06

השיר "רק הישאר בשקט" נמצא במקום הראשון בהשמעת השירים בצ'ילה. השיר "רבלדה נמצא במקום הרביעי. אם כבר צ'ילה הלהקה מתכננת להגיע לשם בפעם הראשונה בחודש הבא בתאריכים 13-16 אבל רק לקידום הסדרה ורק בחודשים אוגוסט-אוקטובר הלהקה תחזור לשם להופעה.


בנחמין ראה את הטלנובלה "רבלדה"? | יום שלישי 16.5.06

כמו שאתם יודעים רבלדה משודרת בטלוויזיה הארגטינאית, אבל היא לא כל כך מצליחה-רק שיריה מצליחים, באחד הראיונות שנערכו עם בנחמין רוחאס הכוכב המורדים הארגטינאי נשאל על הגרסה המקסיסקנית וזה מה שהוא ענה:"אני יודע שהיא משודרת באחד הערוצים בכבלים, אבל עדיין לא הייתה לי ההזדמנות לראות אותה"


מחליפה לדולסה? | יום שלישי 16.5.06

בקרוס מאוד רבלדה מסתיימת במקסיקו אבל הסוף של רבלדה הוא לא סופה של הלהקה הלהקה חתומה על הוצאת 3 דיסקים נוספים. וגם מתוכנן סרט שיצולם בסוף השנה הקרובה. הלוח הזמנים העמוס הזה לא כול כך מתאים לדולסה מריה, שכבר השיגה את התפקיד הראשי בטלנובלה, טלבזיה כבר מכינה תגרסה המקסיקנית לטלנובלה הארגטינאית "פלוריסינטה" ורוצים שדולסה תיהיה הדמות הראשית מהסיבה הזאת דולסה לא יכולה להמשיך עם הלהקה ובמסעי ההופעות וגם דולסה אמורה לצלם סרט ביולי. כרגע מחפשים גם מישהי שתוכל להיכנס לנעלי דולסה ולהחליפה. ההקלטה לדיסק החדש של רבלדה אמור להתחיל בחודש ספטמבר.


פוקס ו-NBC מתכננים "אני מורד-וזה הדרך שלי"!? | יום שלישי 16.5.06

בעקבות ההצלחה של "רבלדה" ו- "המורדים" מתכננים NBC :"אני מורד,בדרך שלי" ששם יתנו הזדמנות ל 7 שחקנים חדשים עם יכולת שירה להקים להקה מוזיקלית. הבדל מ2 הגירסות השניות זה שבגרסה המקורית יש 4 כוכבים ראשיים ובגרסה של טלויזיה יש 6 כוכבים ראשיים , ובגרסה החדשה , האמריקאית יש 7 כוכבים ראשיים שכנראה יכנסו את דמותה של ויקו ללהקה. הסדרה הזאת תתחיל להצטלם בסוף שנת 2006 ותעלה בחודש פברואר 2007 סיום הסדרה יהיה תלוי בפופולריות שרק אחרי 7 חודשים הסדרה תסתיים


RBD בטופש של Billboard! | יום שלישי 16.5.06

בשבוע הזה " RBD בשידור חי מהוליווד" נמצא במקום השישי ברשימת הטופ 10 של Billboard והדיסק "אהבה שלנו" נמצא במקום העשירי.


דולסה בפרסומת חדשה? | יום שלישי 16.5.06

אלברטו בניסו(מפיק פירסומות במקסיקו) רוצה את דולסה לפירסומת לקונדום, הוא אמר שדולסה היא אחת הכוכבות הכי משפיעות על הנוער והוא רוצה שתהייה חלק ראשי בפירסומת למניעת מחלת האיידס ולהכי חשוב מכל להעביר לצעירים את המודעות בחשיבות של המין הבטוח. דולסה עדיין לא החזירה לו תשובה כי בפירסומת עצמה דולסה תצטרך לחשוף קצת מחייה הפרטיים וגם קצת את גופה .


תוצאות טקס פרסי TVyNovelas 2006!! | יום שלישי 16.5.06

לפני כמה ימים התקיים הטקס חלוקת הפרסים שכולו מוקדש לטלנובלות,סדרות והשחקנים. וכמובן כמו כול טקס שעד היום היה גם פה רבלדה היו. בטקס נכחו:הלהקה בהרכב מלא,פדרו דמיאן חלק משחקני המשנה: אנג'ילקה(ויקו),אדי(תאו),זוארדיה(לוחן)ודריק. שחקני רבלדה והסדרה עצמה הייתה מעומדות רק בשלוש קטגוריות. דולסה מריה ואנהי התמודדו בקטגוריה שחקנית הצעירה של השנה והם התמדדו נגד אנה ושרלין(406)אבל הזוכה המאושרת הייתה:דולסה. כריסטופר ואלפונסו גם היו מעמודים בקטגוריה שחקן הצעיר של השנה והזוכה היה:מאורסיו("אם חורגת") רבלדה גם קיבלה פרס הכרה מיוחד. בצד אמנותי:הלהקה שרה 2 שירים "אהבה שלנו" ו-"רבלדה" וגם נינל קונדה שרה והקדישה תשיר לדולסה על הזכייה סירטונים-->בעומד סירטונים-הופעות


מישל גרופי(חואקין) בטלנובלה חדשה?!-בלעדי לאתר | יום ראשון 14.5.06

השחקן מישל גרופי(חואקין) שבזכות "רבלדה" הכירו אותו בעולם הסלבז,משתתף בטלנובלה חדשה "לחצות את האהבה" בתפקיד ראשי כאלחנדרו לצידה של השחקנית אנה לוסיה דומינגז(רות וליביה מ"תשוקת הנצים",קמילה מ"למדי אותי לאהוב"), סוג הטלנובלה: הוא דרמה-בהצלחה מישל !


חנות בגדים לאנהי?! | יום ראשון 14.5.06

אנהי פותחת חנות בגדים משלה בעוד כמה שבועות, "זה עדיין הפתעה,ואתם תאהבו את העיצובים שאני עושה,יהיו בגדים ואביזרים" כךאמרה בהתלהבות אנהי, אנהי אמרה שהחנות שלה תיהיה מקום מפגש,ושהמעריצים יוכלו להיות איתה.


רבלדה בירכה לשלום את נבחקת מקסיקו! | יום ראשון 14.5.06

RBD נבחרה לשיר ולברך לשלום את נבחרת מקסיקו כאשר תיסע למונדיאל 2006 בגרמניה. הלהקה תשיר המנון בשם "מקסיקו, מקסיקו" באצטדיון אצטקה כאות פרידה מהנבחרת שתשתתף במונדיאל. האירוע התקיים ב12.5.2006, באצטדיון אצטקה, בזמן המחצית בעת משחק ידידות לפני המונדיאל מול נבחרת קונגו. מדבריו של מאיטה פררוני יום לפני האירוע: "כן, בדיוק, נהיה שם ב21:00 בערב, בבקשה תבואו, צריך לתמוך בנבחרת, צריך להראות שמקסיקו היא מדינה סולידרית." המטרה במשחק הידידות שהתקיים הייתה פגישה בין שתי מדינות מיודדות לפני העזיבה לגרמניה, גם בשביל הבידור, וגם כדי להכניס את השחקנים לכושר משחק לפני הנסיעה, וכמובן בשביל התאקלמות. עם ההמנון "מקסיקו, מקסיקו", תחגוג להקת RBD את נסיעתה של הנבחרת למונדיאל, וכך, להזכיר לשחקנים בכל משחק, שיש מדינה שלמה שמחכה שיחזרו עם הגביע. באירוע, היה מעין קריוקי, כך שהקהל השתתף ולהראות את תמיכתו בנבחרת: " יש לתמוך בנבחרת!, או שאם לא בשביל לעשות זאת, אז חשוב לבוא כדי להיפגש עם אנשים, לעשות אסאדו, וכמובן בסופו של דבר, לתמוך." מסכם מאיטה פררוני.


אנהי נגד בלינדה?דולסה נגד אנהי?רבלדה או להקת רבלדה?-בלעדי לאתר | יום חמישי 10.5.06

בפורום הרשמי של "רבלדה ב21 לאפריל פתחו הודעה שהיא בעצם סקר "דולסה או אנהי?"אנהי ודולסה בשוויון לבנתיים-בהצלחה לשניכן.
ב10 למאי פתחו עוד הודעה שהיא סקר אך הפעם זה"הטלנובלה רבלדה או להקת רבלדה?"בנתיים טלנובלת רבלדה מובילה בהצבעה אחת בהצלחה ללהקת רבלדה ולטלנובלת "רבלדה".
ובאחד עשרה למאי (11.5)פתחו שוב הודעה שהיא בעצם סקר "אנהי או בלינדה?"ובתוך ההודעה רשמו שכוונתם מי הם מעדיפים שתגמן לחברת "אנדראה"?ומי מדגמת יותר? בהודעה הם גם הוסיפו תמונה של בלינדה ואנהי מקטלוג חברת "אנדראה" ,אנהי בהפרש קטן מבלינדה אז נאחל לאנהי ניצחון(!).
כפי הניראה זה הולך עכשיו באופנה בפורום רבלדה לפתוח הצבעה [סקר].


להקת קודאי מחקה את רבלדה?! | יום רביעי 10.5.06

להקת הפופ הצ'יליאנית, קודאי,ממשיכה לקדם את הדיסק החדש שלה במקסיקו. כעת, הם יוצאים במסיבת עיתונאים בהצהרה: "אנחנו לא דומים ללהקת "RBD". בנוסף, עוד עדכונים על קידום הדיסק החדש. קודאי, הלהקה הצ'יליאנית , ממשיכה כעת בסיבוב ההופעות שלה במקסיקו ומקדמת את הדיסק החדש שלהם. בשבוע שעבר, נערכה עם הלהקה מסיבת עיתונאים בה חברי הלהקה הצהירו בפני כולם י הם לא מנסים לחקות את להקת RBD, והסבירו שמה שמדאיג אותם זה הנוער בארצם, והצורך לשמוע לליבם. ברברה ספולבדה, ניקול נטליאנו, תומס קאניאס ופבלו הולמן, חברי הלהקה, הודיעו כי הם להקה עם מטרות והם נלחמים בסטיגמה שאומרת שכל מי ששר פופ הוא לא אמיתי וכנה עם הקהל שלו. הלהקה גם הסבירה שבעזרת האלבום החדש שלה VUELO והסינגל SIN DESPERTAR, הם מנסים לשלב בין הסגנונות השונים במוזיקה כדי שגם אלה שאוהבים סוג מוזיקה אחר יצליחו ליהנות. הלהקה אומרת כי RBD שונה מהם מכיוון שהם להקה שאוהבת להיות ברדיו, ושהם לא רוצים לתפוס את מקומם של להקות אחרות, כך שאין בין הלהקות תחרות. בנוסף, ניקול נטליאנו הודתה שתהליך קידום הדיסק היה איטי אבל הושגו תוצאות: "אנחנו רוצים לעשות את הדברים נכון. מאז שהיינו להקה לילדים בשם CIAO החלטנו שכשנגדל, נשנה את סגנון המוזיקה שלנו בהתאם ועכשיו קוראים לנו קודאי אבל יכול להיות שבעתיד נעשה שינוי נוסף". הדיסק VUELO מכיל 10 שירים נבחרים ושתי גרסאות אקוסטיקות של השירים ESCAPAR ו- Sin Despertar.
תמונה של להקת קודאי :


rbd הוציאו קליפ חדש?! | יום שני 08/05/06

רבלדה הוציאו קליפ חדש על השיר MEXICO MEXICO ,-להורדת הקליפ כנסו לעמוד הקליפים-->מהעונה השלישית


מתארגנים לטקס "TVyNovelas" ! | יום שני 08/05/06

אלחנדרה גוזמן ורבלדה יהיו מהדמויות שיפארו את החלוקה מספר 34 של פרסי TVYNOVELES,שתתקיים ב-13 למאי בנמל של אקפולקו."כל המועמדים יהיו נוכחים,ויהיה מנחה שאת שמו אנחנו עוד לא יכולים להגיד"אמר מארקו פלביו,מפיק האירוע.ביום רביעי הוקלטה התוכנית של לפני חלוקת הפרסים,וביום שבת היא שודרה ובו נודעו המועמדים.אם חורגת ,רבלדה ו-Alborada בסדר זה הן 3 הטלנובלות שזכו להכי הרבה מועמדויות בקטגוריות שונות.


רוב שחקני רבלה מעומדים לשחר ב"פלוריסיינטה" הגירסא המקסיקנית? | יום רביעי 3.5.06

לאחרונה התפרסמה רשימה מי שמעומד לתפקיד בגירסה המקסיקנית -"פלורסינטה". הגירסה המקורית משודרת במקסיקו אבל לא זוכה לערצה רבה ומתוכנן לה לשנת 2007 גירסה מקסיקנית מבית היוצר של פדרו דמיאן ואלו המועמדים לשחק בסדרה
(הרשימה בגדר של שמועה)
-לתפקיד פלורסינטה המפיקים רוצים מאוד את דולסה מריה אבל אם דולסה לא תסכים יש את קרין חוטמלה או את לוס מריה(שהרבה מהמרים עליה) ויש שמועות אפילו את שרלי(406)
-לתפקיד דלפינה המועמדות הם: פרננדה קאסטילו,מאיטה,(רבלדה) אינגרד מארטז, לאשיה ויקלאנז,קרין חוטמלה,חימנה הררה.
-לתפקיד פדריקו: רפאל אלמייה
-לתפקיד של מיה: קנדרה,נטשה,וויאנה ראמוס(רבלדה)
-קלרה: אנג'ילקה בויר(רבלדה)
-נטה: זוארדיה(רבלדה)
-פצ'ה: דריק(רבלדה)
-פרנקו: כריסטופר(רבלדה)
-באטה: כריסטיאן(רבלדה)
-ניקו: אנטוניו (רבלדה)
-סופיה:קרלה(רבלדה)
-מללה:מרסיה,רוסיתה,סלביה.
-רוברטה: דנה פאולה או דניאלה.
היו הרבה דיבורים על הבאת קמילה בורדונובה לסדרה. עדיין לא יודעים מי ישחק את תומס ואת גרטה ועוד דמויות אבל מה שבטוח הגירסה המקסיקנית כבר סומנה כהצלחה גדולה.
כתבה על "פלוריסיינטה"הגירסא המקסקנית מ"פנאי פלוס" :


מפגש מעריצים עם RBD ? | יום רביעי 3.5.06

ב28.4 רבלדה התארחו ב-"Metro Fashion Cabana" שהיה בחופי מיאמי שם החבורה חתמה למעריצים על הדיסק" לחיות בהווליוד" ועל פוסטרים והצטלמו עימם.
תמונות מהמפגש:


דולסה שוב לבד ! | יום רביעי 3.5.06

השחקנית והזמרת דולסה מריה שוב לבד אחרי רומן לוהט עם השוער של קבוצת הכדורגל "אמריקה" גיז'רמו אוצ'ואה.השניים יצאו פחות מחצי שנה ונראו רצינים ביותר.דולסה עצמה מסרבת להסביא את המיניעים לפרידה המפתיעה.--אפריל--

מה הקשר בין קמילה סודי לRBD ? | יום ראשון 30.4.06

האחיינית של טליה , קמילה סודי התראיינה לאחרונה ואמרה שהיא הייתה מאוד שמחה אם היא הייתה מצטרפת לשורותיה של הלהקה "RBD" היא גם סיפרה שהחלום הכי גדול שלה זה ליהות זמרת (כמו דודתה) וגם לעבוד בההפקה של פדרו דמיאן.


גלוריה טרלווסי מעריצה גדולה של RBD ! | יום ראשון 30.4.06

הזמרת גלוריה טרלווסי הודתה לאחרונה שהיא מעריצה את הלהקה המקסיקנית "RBD" ואפילו אמרה שהיא הייתה עם חברותיה בהופעתם בטקסס "האמא של כול המורדים" כך אמרה משום שהיא חושבת שהיא המעריצה הכי מבוגרת שהייתה במופע.


רבלדה זכו בפרסים בטקס ה"בילבורד הבין-לאומיים"!? | יום ראשון 30.4.06

ב-27.4 בשעה 8 בערב החלה חלוקת הפרסים "Billabord" הלהקה היו מעומדים במספר קטגוריות וניצחו בשלושתם: -אלבום הפופ של השנה , אלבום הפופ של השנה-הדור החדש ופרס מטעם הקהל(חביב הקהל). בטקס הלהקה גם נתנה הופעה ושרו את השיר "עדיין יש משהו".
תמונות מהטקס:

סירטונים-בעמוד הסירטונים-->הופעות


כריסטיאן ואלפונסו עצובים?! | יום רביעי 26.4.06

לאחרונה כרסטיאן ואלפונסו נשאלו מה הם מרגישים לקראת סוף הצילומים לסידרה והם ענו: "אנחנו עצובים כי רבלדה מגיעה לסופה, יש לנו את הסרט, את הסדרה נמשיך דרך המוסיקה שניתן לאנשים."


עוד דיסק פלטניה ?! | יום רביעי 26.4.06

הדיסק "רבלדה" נמכר יותר מ- 30 אלף עותקים ובעקבות זאת רבלדה זוכתה בדיסק פלטינה בצ'ילה.-מזל טוב


דולסה נסע למונטריי?! | יום רביעי 26.4.06

לדולסה נערך מפגש מעריצים וחלוקת חתימות (בתאריך 22.4 )בעיר מונטריי, את המפגש ערכה החברה לצבעי שיער-שאותה דולסה מדגמנת"GARNIER",הרבה מעריצים הגיעו למפגש,ביניהם היו ילדים,ובין הילדים היו כאלה שהיו לבושים בתלבושת של רבלדה.חוץ מהנשיקה והחתימה שקיבלו המעריצים מדולסה,הם הביאו לה גם כל מיני מתנות."הביאו לי הרבה פיות,תכשיטים ועוד כל מיני דברים שאני מעריכה מאוד".כך אמרה דולסה.דולסה בראיון דיברה גם על הסוף של רבלדה,על סיבוב ההופעות של RBD ועל חיי האהבה שלה,שעליהם לא פירטה במיוחד הרבה.
:תמונות מהמפגש

: שתי חתימות של דולסה מהמפגש


דולסה ואלפונסו חזרו !? | יום רביעי 26.4.06

זאותי שאלה שנשאלת כבר חודש שלם אבל אין לה תשובה,באיטנרנט פורסמו תמונות וסירטון של דולסה ואלפונסו מחובקים מאחורי הקלעים של צילומי הסידרה,גם אלפונסו הודה שמי שהוא ודולסה נפרדו הוא לא שכח אותה-כרגע אין תשובה עדכונים בהמשך..
הסירטון


RBD ב-TABASCO! | יום ראשון 23.4.06

עם הצגת המועמדות וההופעה של RBD כמנה עיקרית TABASCO התחילה את התצוגה -מוקדמת 2006 שלה.קרוב ל-12,000 אנשים התכנסו באצטדיון האולימפי של העיר.המנה העיקרית של התצוגה הייתה ההופעה של אנהי,דולסה,מאייטה,אלפונסו,כריסטופר וכריסטיאן שהופיעו בפני הקהל ונתנו הופעה מדהימה.למרות שהיו כמה בעיות בסאונד, RBD היו שוב על ריצפת TABASCO כדי להראות את הכוח שלהם לכינוס אנשים רבים.חוץ מRBD השתתפו באירוע זה שמתקיים בכל שנה גם:Angels, Chic Pack y Elefante .


מה להקת reki אומרת על רבלדה? | יום ראשון 23.4.06

להקה reki הגיעה לונצואלה לסיבוב הופעות הלהקה התראיינה לעיתון מקומי והתייחסה גם להצלחה של הלהקה rbd ואמרו: "האמתי ההצלחה של RBD מרשימה, במיחוד ההצלחה בשוק הברזילאי. יש להם כישרון רב לרקוד ולשחק אבל לנו יש את הכישרון לשיר. בכל אופן מה שהם עושים זה מאוד יפה."


רבלדה בתחרות "TVyNovelas"? | יום ראשון 23.4.06

כל שנה מקסיקו עורכת חלוקת פרסים לתוכניות טלוויזיה ולטלנובלות שנקראת TVyNovelas וכמו שנים קודמות גם השנה יש את חלוקת הפרסים לתוכניות,טלנובלות,שחקנים שעשו את השנה. הסדרה "רבלדה" מעומדת במס' קטגוריות שהן:
הטלנובלה הטובה ביותר (Rebelde)
שחקן ראשי בטלנובלת נעורים -אלפונסו,כריסטיאן וכריסטופר
שחקנית ראשית בטלנובלת נעורים-דולסה ,אנהי ומאיטה
שיר פתיחה בטלנובלה (rebelde, RBD)
שחקן מבוגר ראשי: חואן פררה- פרנקו
שחקנית מבוגרת ראשית:נינל קונדה- אלמה
שחקנית מבוגרת משנית: לטיסיה פרדיגון- מיירה
שחקן מבוגר משני:טוני דלטון- גסטון, אנריקה רושה- לאון
שחקן משני:רפאל אינקלן, ממו, פדרו וובר- פיטר
להצבעה לחצו כאן


R.B.D מעומדים בפרסי הבילבורד הבין- לאומיים! -עדכונים | יום חמישי 20.4.06

כמו שפורסם באתר ביום חמישי לאפריל( 5.4.06) שרבלדה נכנסו לטקס פרסי הבילבורד הבין- לאומיים,אך בתאריך זה עדיין לא קבעו את הקטוגוריה שבה תשתתף הלהקה והנה בקטוגוריות שRBD נכנסו אליהם: אלבום פופ של השנה (צמד או להקה),אלבום לטיני/אמן השנה ורינגטון השנה,רוצים לעזור לרבלדה בטקס?ולא יודעים איך? הבאתי לכם את הדרך שבא תוכלו להצביעה לרבלדה.
?lbum pop del a?o (d?o o grupo)- (אלבום פופ של השנה (צמד או להקה
בחרו ב- "Nuestro amor", RBD.
?lbum latino/Artista del a?o- אלבום לטיני/ אמן השנה
בחרו ב- RBD.
Ringtone del a?o- רינגטון השנה
בחרו ב- "Solo qu?date en silencio", RBD.

מחקים את רבלדה?! | יום חמישי 20.4.06

יצאה להקה חדשה שמחקה את רבלדה,האנשים שמחקים אותם הם מברזיל והופיעו בטלוויזיה פעם אחת/פעמיים ושרו כמה משירים רבלדה בפורטוגאזית,אם הם מתכוויעם להמשיך בזה נאחל להם ב-ה-צ-ל-ח-ה !
תמונה של הלהקה :"No Pares" שיר פופולארי ?! | יום חמישי 20.4.06

המצעד הקליפים הלטיני פירסם לאחרונה את 10 הקליפים הכי פופלרים,וברשימה הופיעה" No Pares "שרק לפני כמה ימים נכנס למצעד נמצא בין 10 הקליפים הכי פופלרים.-אז נאחל להם בהצלחה


RBD כמו בריטני?! | יום חמישי 20.4.06

RBD רוצים הצלחה כמו של בריטני,לאחורנה הלהקה התראיינה לתוכנית טלוויזיה ואחת השאלות לגבי הדיסק באנגלית הייתה שאם הם היו רוצים הצלחה כמו שיש לברטני ספירס?דולסה רק ענתה לשאלה זו הבאתי לכם את תשובתה, דולסה ענתה:"אנחנו מכירים את בריטני היא מפורסמת בכול העולם היינו רוצים להצליח כמוהה ושיכירו אותנו בכול העולם"


לאלפונסו יש חברה או ידידה ? | יום חמישי 20.4.06

לפני כמה ימים פירסמתי באתר שלאלפונסו יש חברה חדשה,אך אחרי בירורים קטנים ביררתי כי זה לא רציני ואלפונסו אומר ש"היא ידידה שלו ולא חברה !" ביקשו ממנו פרטים עלייה והפרטים היחידים שהוא הסכים להביא הם: "שקוראים לה וירחינה היא בת 21 ,נולדה בתאריך 29.3 ואינה מתחום המשחק והמוזיקה.
תמונה של אלפונסו עם הידידה


דולסה לא רוצה להמשיך לשחק בטלנובלות..? | יום חמישי 20.4.06

נערך עם דולסה ראיון לא מזמן ודולסה הודתה שהיא לא מעוניינת להמשיך לעשות טלנובלות אחרי שתגמר "רבלדה". "אני כבר לא יעשה עוד טלנובלות אחרי זאת. זה היה קשה, רוברטה בשבילי הייתה אתגר,ולגלם אותה במשך יותר משנה זה היה מאוד קשה,אבל למדתי דברים שאני יקח להמשך הקריירה שלי" בראיון היא גם אמרה שהיא מעוניינת לעסוק בתחום המוסיקה שזה מה שהיא אוהבת.


דולסה וממו?ממש לא ! | יום חמישי 20.4.06

לפני מס' ימים פורסמה כתבה שדולסה חזרה אל ממו וגם באתרים פורסם שהם חזרו אבל אתמול ב18.4 פירסמה "los 40" שדולסה מריה לא חזרה אל ממו ושאין לה חבר כרגע. ושהתמונות של ממו עם האקסית שלו מאוד השפיעו על דולסה,אך לפי ראיון שנערך עם דולסה הי אומרת "שהיא לא עצובה,זהו זה נגמר והיא ממשיכה הלאה!"

הראיון שנערך עם דולסה


לרבלדה פרסומות חדשות ! | יום שלישי 18.4.06

לרבלדה יצאו 3 פרסומות חדשות 2 לרינגטונים שאת הפרסומת הראשונה דולסה עושה ואת הפרומת השנייה אנהי עושה , הפרסומת השלישית היא לבובה חדשה של אנהי -אך בפרסומת זו אף שחקנן/ית לא משתתפת .


הסרט של דולסה -עדכונים! | יום שלישי 18.4.06

הסרט של דולסה הוא לקהל הבוגר יותר והעלילה תהייה על בחור(בטו)שהוא איש מכובד ביותר שמלמד פילוסופיה באוניברסיטה ובעקבות פגישה שלו עם בחורה צעירה ממנו בכמה שנים סקסית ותוססת חיים שלא דופקת חשבון וחוצפנית(דולסה) החיים שלו משתנים ,הוא מתאהב בה ומגשים איתה את כל החלומות שלא חשב שיכל להגשים. ונמסר שבסרט כנאה כן יהיה סצינות נועזות .המפיק של הסרט אמר שהוא חיפש שחקנית תוססת ,יפה,סקסית ,שיש בה קסם וכישרון משחק מיוחד במינו כי מדובר בנערה צעירה שתתחבר לגבר המבוגר ממנה וצריך להיות בה הרבה יותר מסתם בחורה..ואמר שישר חשב על דולסה מריה להכי מתאימה לתפקיד למרות שלא נוהג לעבוד עם נערות צעירות בתפקידים ראשים.


המוצרים של רבלדה בעוד ארץ ? | יום שלישי 18.4.06

בקרוב המוצרים של רבלדה ידיעו לספרד וצילה בין המוצרים שימכרו בחנויות נמצאים הדיסקים שלהם וה-DVD , המעריצים כבר מחכים שהמוצרים יצאו למכירה ומארגנים צופים לקונים רבים .


צמידים לרבלדה?! | יום שלישי 18.4.06

רבלדה הוציאו צמידים חדשים והפעם שבמרכז הצמיד ישנה אבן, וכול אבן מסמלת משהו.
צהוב-כבוד
כחול-מכיר תודה
לבן-כנה,אמין
אדום-משפחתי
אפור- מתמיד
בורדו-נדיבות
ירוק-סלחן
חום-אחראי


RBD פעם נוספת ב-Otro rollo ?! | יום שלישי 18.4.06

להקה, היתה בתאריך ה-11.4 בתוכנית האירוח לצעירים "Otro rollo" בהנחייתו של אדאל. זו כבר בערך הפעם הרביעית שRBD מתארחים שם. להזכריכם, אדאל והתוכנית כבר הופיעו לשני פרקי אורח ברבלדה, בעונה הראשונה. הסרטונים בשלמותן, כאן למטה. הלהקה כבר מכירה את אדאל טוב, לכן יש חיבוקים, נשיקות, והרבה הרבה צחוקים. הפעם, במסגרת התוכנית, RBD שיחקו עם אדאל ומאוריסיו (2 המנחים, מאוריסיו הוא כתב) את המשחק שכולם מכירים, שמישהו מנסה להגיד מילה לחברי הקבוצה שלו בלי לדבר, אלא בפנטומימה. מאוד משעשע.
סרטונים
Que hay detr?s
ראיון קצרצר, אדאל מספר להם על המשחק.
המשחק- חלק א'
המשחק- חלק ב'
דולסה מריה שרהNo par?s
Est? coraz?n
סיום התוכנית


רבלדה עלו על ... ? | יום שלישי 18.4.06

RBD עלו על מדונה ו-U2 3.1 מיליון דולר על הופעה אחת! 3.1 מליון דולר על ההופעה של RBD בתאטרון שבלוס אנג'לס בתאריך 18.3 במרץ ונרשמו בתור הלהקה שמכרה הכי הרבה כרטיסים למופע אחד, לאחר הרולינג סטונס (האבנים המתגלגלות) שמכרו בסכום של 3.2 דולר לא מאוד רחוק. RBD עברו את U2, פול מקרטני ומדונה. "המופע הזה היה המופע הגדול ביותר בארה"ב מבחינת אמנים לטיניים אני לא יודע על אף אחד לטיני שהצליח לאסוף כ"כ הרבה אנשים". אומר ג'ון לי, מנהל יחסי הציבור של התאטרון. RBD הצליחה לאסוף 63 אלף מעריצים במופע זה.


דיסק ל-c3q's ?! | יום שלישי 18.4.06

זוכרים את הלהקה של אסטפניה[סלינה] זוארדיה[חוסה לוחן] ואנג'ליקה[ויקו] ?אז הלהקה כבר שחררה סינגל וקליפ, בשביל הסינגל גם עשו בשבילו דיסק ובמיוחד בשבילכם הדיסק+השיר+הקליפ הורדת השיר , הורדת הקליפ הורדת הרמיקס ,


מאיטה כבר אמא ? | יום שלישי 18.4.06

כול הצוות מודה שמאיטה היא חברה טובה, וגם אנהי מודה בזה: ""מאיטה היא כמו אמא שלי,היא כמו האמא של כולם בגלל שהיא כה מורכזת. אני מאוד מעריצה את מאיטה. יש לה ערכים ועקרונות טובים"" ומה היה לאנהי לומר על דולסה:"..."דולסה ואני הפכים גמורים אבל כמו שאנחנו הפכים אנחנו גם במקומות". אחרים מאוד דומות..."


מי בילה יחד במועדון ? | יום שלישי 18.4.06

דולסה מריה ודריק יצאו אתמול למועדון ביחד ונראו ידידים טובים לא יותר, הם שתו ורקדו עד 4 לפנות בוקר ונסעו יחד ברכב של דולסה. הם לא חברים זה בטוח אבל ידידים טובים . הם לא נראו מתנשקים רק בריקודים קצת התחרפנו אבל מי לא מתחרפן כשהוא שתוי. בקרוב תמונות בלעדיות מהמסיבה.


דולסה עוזבת את רבלדה!? | יום שלישי 18.4.06

דולסה כנראה רוצה לעזוב את הלהקה בגלל המון הצעות שהיא מקבלת , חוץ מהסרט החדש ,רוצים אותה במייבלין ובחברת בגדי ים של לוליטה שיק , יש לה עוד הצעה לשחק דמות ראשית בטלנובלה מובחרת ומפיק שרוצה להפיק לה דיסק סולו שלה.
הנה סירטון שמאיטה, אלפונסו, כריסטיאן וכריסטופר מדברים על עזיבתה של דולסה. ממה שנמסר מההפקות שעם דולסה תעזוב אין המשך ללהקה.
הסרטוןלאלפונסו חברה חדשה? | יום שישי 14.4.06

אלפונסו הררה נתפס ע"י צלמים עם בת זוגתו החדשה. אלפונסו נראה די צמוד עם חברתו[היא לא מוכרת] באחד ממקומות הבילוי במקסיקו.


לאנהי יש חבר חדש ?! | יום שישי 14.4.06

השחקנית והזמרת אנהי נתפסה ע"י צלמי מקסיקו עם בן זוג חדש. הזוג היו קרובים מאוד ומפזרי חום ואהבה כלפי אחד לשני. אחרי הרבה שמועות שאנהי יוצאת עם מישהו עכשיו זה סופי אנהי יוצאת עם גוזלו גרסיה שבמקצועו שחקן.


דולסה וממו הסוף! | יום שלישי 11.4.06

זהו זה זה כבר רשמי!,דולסה וממו נפרדו,והסיבה לפירדה היא: אלפונסו הקרובים עליו טענו שנמאס לממו שאלפונסו תמיד נמצא בקרבת דולסה ושלדולסה וטלפונסו יש יחסים טובים בניהם. אחרי חודשיים של פרידה ממו חזר לאקסית שלו ועכשיו צצו שמועות שאלפףונסו ודולסה חזרו.
:כתבה-"ממו הנוקם"


דולסה בסרט פעולה! | יום שני 10.4.06

בשבוע שעבר הציעו לדולסה להשתתף בסרט עוד פעם אחד"("una vez mas") שמפיק אותו ביטו צ'אווז.(מפיק גדול במקסיקו), דולסה לא מסרה תשובה אך לאחר מס' ימים דולסה מסרה תשובה ואף חתמה על החוזה, בסרט זה בדמות של דולסה היא:
בחורה הלוחמת, שוכנת חשאית, הסקסית, מפתה את הפושעים..
הסרט יצולם במקסיקו בחודש אוגוסט .


רבלדה יבואו לארץ?! | יום ראשון 9.4.06

אז זהו שכחו מכל הטעויות והשגיאות,הנשבוע נשאלה שהל לפאדרו דמיאן (מפיק רבלדה) מה עתידה של הלהקה? פאדרו דמיאן ענה "שכרגע הם בסיבוב הופעות שעומד להיגמר ואז יש את הסדרה שממשיכים בה ואז עוד מסע הופעות שמתוכנן להגיע לארצות שלא היו שמבניהם: ספרד,רומניה וישראל, אז ככל הנראה רבלדה מתתכוננים להגיעה לאצנו ,מכיוון שזה אכן מתוכנן אז
חתמו עכשיו בעצומת האתר,לעצומה לחצו כאן


דולסה חולה?! | יום ראשון 9.4.05

הלהקה הופיעה שוב בlos 40,אך בהרכב חסר דולסה לא הייתה אנהי טענה "דולסה חולה ולכן לא יכלה להגיע ושהם שולחים לה ברכת החלמה מהירה",ומכיוון שדולסה הייתה חולה אנהי ביקשה מהקל לצעוק צעקה בשביל דולסה הלהקה הציגה את שירה שייצג את מקסיקו במונדיאל "מקסיקו,מקיסקו" בהמשך הם שרו מס' שירים מהדיסק "אהבה שלנו".


קליפ חדש לרבלדה! | יום רביעי 5.4.06 -עדכון שני

לרבלדה יצא דיסק חדש לשיר No pares ,ואף גם נהיה הקליפ פתיחה של העונה השלישית מעתה,ואם אתם זוכרים דולסה כתבה אותו, כנרה הוא שיר מוצלח ולכן החליטו לעשות עליו קליפ


R.B.D מעומדים בפרסי הבילבורד הבין- לאומיים! | יום רביעי 5.4.06

רבלדה נכנסה לרשימת פרסי הבילבורד הבין-לאומיים,שמי שנכנס לרשימה זה אומר שהוא זמר/זמרת/להקה מצליח/ה ,הקטוגוריה בה הלהקה תשתתף לא ידועה,כנראה הלהקה הלטינית הטובה ביותר .
:אז גולשים יקרים
"משימתנו היא לתת ל RBD את רוב הקולות בטקס הבילבורד! אנחנו יכולים להצליח! עזרו לנו את קולותיכם ואהבתכם למורדים המקסיקנים כדי שינצחו במועמדותם בטקס הבילבורד. אם ברצונכם להצביע ללהקה, עליכם להיכנס ללינק הבא ולהצביע להם: http://www.telemundoeventos.com/billboard/votos.html
הצביעו והשפיעו!!!"


דולסה וממו נפרדו?! | יום שבת 1.4.06

דולסה וממו נפרדו כנראה סופית!,דולסה מריה כוכבת הלהקה הכי מוצלחת בימים אלה -RBD סיימה את מערכת היחסים שלה עם ממו [הם היו ביחד מספר חודשיים], כנראה הסיבה הייתה שדולסה לא יכלה להיות רחוקה מממו כמעט שבוע שלם ביחד מיום שני עד יום שישי דולסה בצילומים לרבלדה ובסופי שבוע דולסה נמצאת במסע הופעות וממו באימונים. דולסה מסרבת לדבר על הנושא אבל ממו אמר כמה מילים "זה מאוד עצוב כי דולסה היא ילדה מאוד מוכשרת ויש לה רגשות טובים אבל כול דבר נעשה מאיזה סיבה"

 


רבלדה באים לארץ !! | יום שבת 1.4.06


האמנתם??? חחחחחח...


1 באפריל!!!!

(נצלתי את היום בלמתוח את הגולשים...)

 


--חודש מרץ--

אנהי כריסטופר אלפונסו ודולסה בוגים בלחברים שלהם?! | יום רביעי 29.3.06

במקסיקו יצאה שמועה חדשה,שאנהי וכריסטופר חזרו להיות יחד ושדולסה ואלפונסו חזרו להיות יחד ,ולהם ארבעתם יש חברים ,האם את חושבים שזה הגיוני שהם יבגדו בחבריהם?-לא כדי להאמין כי זה עדיין בגדר שמועה

 


מפגש מעריצים למאיטה! | יום שני 27.3.06 -עדכון שני

למאיטה(לופיטה)ערכו מפגש מעריצים בחסות עיתון "H "(העיתון שבו היא דיגמנה לבגדי-ים) ,במפגש היום המוני פוסטרים של מאיטה מדגמנת לעיתון "H" ,למפגש הגיעו אלפי מעריצים שלה כמו כן גם התקשורת וצלמים הגיעו ולאחר המפגש מאיטה התראיינה לאימאס .

 


דיסקים חדשים לרבלדה ?! | יום שני 27.3.06

לפני מס ' ימים הודעתי כי רבלדה מוצאים דיסק חדש ,אז לא רבלדה מוציאים 3 דיסקים,דיסק חד בפוקטוגאזית "Nosso Amor" שזה "Nuestro Amor",ואת הדיסק החדש ב2 גירסאות בספרסדית ופורטוגאזית *בנתיים תוכלו להנות מלשמוע שירים שלהם מהדיסק בפוורטוגאזית "Nosso Amor"

 


מאיטה מתחתנת ?? | יום חמישי 23.3.06


זוכרים שסיפרתי לכם שלמאיטה יש חבר?אז כנראה שהוא כבר לא יהי חבר אלא כבעל,מאיטה מתכוונת להתחתן איתו *וסתם שתדעו הוא הגטריסט של להקת רבלדה ,עוד מידע בהמשך..

 


לאנהי יש חבר חדש! | יום רביעי 22.3.06


עכשיו זה רשמי !לאנהי יש חבר חדש ששמו: רפאל ויליגאס השניים שהכירו לא מזמן הזוג כבר הספיקו לצאת יחד ,סתם לידע כללי חברה החדש של אנהי הוא כתבן
:תמונות של השניים

 


RBD בלוס אנג'לס! | יום שלישי 21.3.06 -עדכון שני


בשבת שעברה(18.3.06) RBD התחילו סיבוב הופעות של כ4 חודשים בארצות הברית,שהם שרו בקוליסאו מלא במעריצים שעמדו בקור ובגשם. "אתם לא יודעים איזה כבוד הוא להיות כאן,זה חלום" אמר כריסטופר בהופעה בלוס אנג'לס לפני שהם שרו את השיר"una cancion".ההופעה של כשעה וחצי התחילה באיחור של קרוב לחצי שעה והסתיימה בזיקוקים.הלהקה בהופעה שרה שירים משני הדיסקים שלה "rebelde"ו "nuestro amor".שני הדיסקים של הלהקה מכרו 3.5 אלף עותקים ב-18 חודשים!.רוב המעריצים שבאו להופעה היו בנות,ונערות שלמרות הגשם באו עם חצאיות קצרות ומגפיים,כשהן מחקות את הזמרות של הלהקה,ולא הפסיקו לשיר את השירים האהובים עליהן.המארגנים של ההופעה היו מאוד מרוצים,הם הצליחו למכור 55 אלף מושבים מ72 אלף מושבים בקוליסאו,בין 50-100 דולר.סיבוב ההופעות ימשיך ב-San Diego, El Paso, Denver, San Antonio, Dallas, Houston, Chicago, Phoenix, Las Vegas, y ויסתיים ב-15 ליולי בניו-יורק. Yrene Asalde-Infante,אחראית על הביטחון אמרה שהם שכרו 1000 שומרי ביטחון ועוד 60 שוטרים מן הרגיל בגלל הבקשה של מארגני האירוע.RBD זכו להצלחה רבה!

 


יום משפחה שמח!-בלעדי לאתר | יום רביעי 15.3.06


בשבוע שעבר חגגו במקסיקו את יום המשפחה ונינל קודנה הוזמנה להופיע במופע המרכזי נינל שרה כמה שירים והייתה לה הערצה גדולה
*סתם לידע כללי נינל לבשה שמלה אדומה וצהובה
*תמונות בקרוב בגלריה שתיפתח לה -שימו לב שהתמונות יהיו הכי למעלה בעמוד

 


נינל קודנה בעירום מלאה..עדכונים?-בלעדי לאתר | יום רביעי 15.3.06


לפני חודש פורסמה באתר שמועה שנינל קודנה מצטלמת בעירום מלא,
אך לאחר כמה ימים הילדים אמרו שהם סתם צחקו ..ושהם לא ידעו
שהמעריצים יקחו את זה כרציני ,ילדה שמאוד אוהבת את נינל
ביקשה מהם שירשמו את זה בכל מקום שזה פורסם באתרים בפורים
ובכל מקום אפשרי ....והם הסכימו והשמועה גולתה כלא נכונה

 


אלפונסו לא מסתכל איזה מזוודה הוא לוקח?! | יום חמישי 9.3.06


בשביעי למרץ קרתה טעות לאלפונסו הוא לקחת מזוודה
למישהו אחר וכעבור מ'ס דקות האיש צעק:"זה המזוודה שלי"
ואז אלפונסו הסתכל על המזוודה וקלט שהמזוודה שבידו לא שייכת לו
האיש כנראה הזמין משטרה על גנבה ואלפונסו הסביר להם
בהתחלה לא זיהו אותו ככוכב רבלדה ורק אחרי דיבורים זיהו אותו
ואז הבינו שכול מה שקרה זה בלבול
."אלפונסו בתגובה:"מעכשיו אני אשים חוט למזוודה כדי שזה לא ילך לי

 


אנהי רעה למעריצים?! | יום ראשון 5.3.06


זה מה שמוסרים מעריצה של אנהי וטוענים גם שהיא נהפכה לבלתי נסבלת
במהלך הביקור של רבלדה בלוס אנג'ליס הם נסעו לזמן של קניות
במרכז המסחרי של בוורלי.
שם חיכו להם מעריצים שציפו לאנהי ורצו להיות קרובים אליה.
המעריצים ביקשו ממנה חתימה והיא סירבה בטענה שאין לה זמן
שיחכו לה עד שתסיים את הקניות ,כאשר הם סיימו את הקניות
המעריצים צילמו אותה והיא ביקשה מהם שימהרו והתחילה לצעוק עליה.
מנגד שאר הכוכבים התייחסו יפה למעריצים חתמו והצטלמו

 


רבלדה בפורטו ריקו! | יום ראשון 5.3.06


ב 11 למרץ הלהקה מתכוננת לנסוע למסע הופעות בפרטו ריקו
הכרטיסים למופע כבר נמכרו וחוסלו לא נשאר שום כרטיס למופע
בכול כרטיס נמכר ב-20 דולר עד 50 דולר בשקלים ז"א בסביבות ה-80 ו-100 שקל
בכול מופע יהיו 26 אלף מעריצים
המארגנים בטוחים שיהיה רווח ענק 70 אחוז ילך להפקה ו30 אחוז למקום

 


דולסה וממו תיפרדו! | יום ראשון 5.3.06

במקסיקו כל המעריצים של דולסה רוצים שהיא תיפרד ממו
וגם המעריצים של אלפונסו,כי רוצים שהם יחזרו
ולכן כל מיני מעריצים ממצאים שמועות שדולסה וממו נפרדו
אז כל שמועה שתצא על פירדה של ממו ודולסה אל תאמינו

 


רבלדה משנים שעה?! | יום ראשון 2.3.06

לארץ הגיעה טלנובלה חדשה בשם "רולאבוגן" שמשודרת בויוה
וכדי לקדם אותה בארץ שמו את שידורי החוזרים של הפרקים על השעה של רבלדה
ולכן מהשבת הזאותי 3.3. רבלדה בשידורים חוזרים בשעה 8:00 בבוקר

 


רבלדה בעוד כמה שנים..-בלעדי לאתר | יום שישי 3.03.06

במגזין במקסיקו פורסמה כתה על רבלדה
רבלדה בעוד כמה שנים ובכתבה היה רשום:
אלפונסו -תיגיה זמר עשיר ומפורסם - במשך 5 שנים לא תתחתן אבל תיצאה עם נשים מפורסמים מי הוליבוד
אנהי-תיגיה אמא תמשיך לשחק בטלנובלות לא תשמור קשר עם חברים מי rbd
דולסה מריה- גרושה 2 פאמים תוך 5 שנים - מפיקה סרטים
כריסטופר-תתחתן + 2 ילדים
מאיתה -תתחתן + דיסק
כריסטיאן -תדגמן את בגדים בכול האולם+ כף בגדים מי שלו - קשר רומנתי עם איזה בלונדינית
הכתבה:

 


אז מי עכשיו מדגמן בחברת הקוסמטיקה AVON ?? | יום חמישי 2.03.06

לחברת AVON יצא קטלוג חדש ותנחשו מי מכבב בה?
אנהי, אליסון לוסאנו (ביאנקה) וג'ק דוארטה (תומס)
*אם שכחתם אני מזכירה לכם שאנהי היא הדוגמנית הראשית של החברה

 --חודש פבואר--

נינל (אלמה ריי)בעירום שלם ...?-בלעדי לאתר | יום שלישי 28.02.06

במקסיקו יצאה שמועה חמה נינל(אלמה ריי)מצטלמת בעירום מלא
השמועה הגיע בנתיים למעריצים,השמועה התפרסמה
באתרים של נינל בפורומים ואפילו באתרים ופורומים של רבלדה
הילדים/הילד פרסמ/ו את השמועה הזאת שמו
כ-2 תמונות של נינל לפני כמה שנים חושפניות במיוחד-אך לא בעירום המלא
הילדים גם סימנו את המקומות החושפניות במיוחד
וגם הם אמרו שזה בטוח נכון ומי שלא מאמין שיראה את התמונות החושפניות במיוחד
* אין להסים לזה חשיבות כי זאת רק שמועה
התמונות שהילדים שמו :
רואים לנינל קצת מהפיטמה בצד:

רואים לנינל קצת מהפיטמה באמצע והיא בולטת:

 


רבלדה זכו בטקס בפלורדיה! | יום ראשון 26.02.06

בפלורידה נערך טקס פרסים,ורבלדה זכו בלהקת השנה
אחרי הכרזת הזכייה, רבלדה עלו לבמה ואמרו תודה לכל הקהל
שהצביע להם לחברת TELEVISAשמפיקה את התוכנית
רבלדה ניצלו את ההזדמנות והודיע גם על ההופעה שתערך בלוס אנג'לס במרץ
לסיום הטקס רבלדה שרו את השירים rebelde ו Nuestro Amor
 

 


רבלדה לא פופולארית בטלנובלות בארץ אבל.. | יום ראשון 26.02.06

זוכרים שסיפרתי לכם שרבלדה היא לא מ6 הטלנובלות הפופולאריות
לעמות זאת במקסיקו השיר הפתיחה של העונה הראשונה "רבלדה"
הוא השיר הכי פופולארי וגם הטלנובלה "רבלדה" היא פופולארית
-וגם יש שמועה שאומרת שגם אצל הברזילאים זה כך  

 


רוברטה הודית?וגם מיה הודית? | יום שישי 24.02.06

חחח דולסה לא במציאות הודית ובטח של מיה
אבל בהודו יצאה טלנובלה חדשה ואיזה?רבלדה
אומנם לא קוראים לה"רבלדה" אלא "רמיקס"
וגם שינו תשמות לשחקנים
:השמות
מיה קולוצ'י-טיה שם במציאות:משחקת אותה שוואטא
רוברטה פאדרו-אנוישה שם במציאות:משחקת אותה פרייה
דייאגו בוסטמנטה-יובראג'(יובי) שם במציאות ראג'
מיגל אראנגו- ראנביר במציאות :קאראן
*עוד מידע תוכלו למצוא בעמוד הספיישלים  

 


ללהקת רבלדה יש קליפ חדש?? | יום רביעי 15.02.06-עדכון שני

ESTE CORAZONלהקת רבלדה הוציאו קליפ חדש והפעם לשיר
בקליפ תוכלו לראות את כריסיטיאן(ג'ואבני)עם הצבע הסגול בשיער
*הקליפ מחכה לכם בעמוד המדיה-קליפים-עונה שלישית*
:תמונה מהקליפ
 

 


תאריך סופי לסיום הטלנובלה"Rebelde" | יום חמישי 9.02.06

פדרו דמיאן הודיע היום בתאריך 7.2.06
בתוכנית רדיו על התאריך הסופי של סיומה של הטלנובלה "רבלדה"
והוא אמר שהתאריך הסופי הוא:12.5.06 ולאחר מכן יוצא הסרט
 

 


RBD שומרים על שקט | יום חמישי 9.02.06

אנהי,דולסה,מאייטה,אלפונסו,כריסטופר,וכריסטיאן חברי הלהקה RBD לא רוצים לתת הצהרות בקשר לתאונה שקרתה
בזמן חלוקת חתימות בברזיל ובה נהרגו 3 אנשים.חוסה לואיס צ'אבס,אבא של כריסטיאן אומר שRBD לא יכולים לדבר
ושהיום הם יערכו מסיבת עיתונאים.פדרו דמיאן ,אמר שRBD כבר לא היו נוכחים במקום בזמן שהתאונה קרתה.
בכל זאת התיקשורת הברזילאית,כמו FOLHA של סאו-פאולו הצביעה על כך שהתאונה התרחשה בגלל
שהאנשים התחילו לדחוף אחד את השני על מנת להיות יותר קרובים לבמה,ולשמוע את השירים שהלהקה שרה.
 

 


הכחשות הכחשות...עכשיו האמת רק פה-בלעדי לאתר | יום רביעי 8.02.06

בטח אתם לא מבינים על מה מדובר,אבל זהו זה נפתרה הבעיה
אלפונסו אישר זאת שיש לו חברה לא מאמינים?עכשיו תיראו את הראיון הקצרצר שערכתי איתו
:הראיון
מראיינת ומתרגמת:אביה זמן הראיון:6.2.06 ?אביה:שלום אלפונסו יש לי שאלה שכולם שואלים זאת בישראל!אתה תוכל לענות לי עלייה בבקשה
?אלפונסו:כן,בטח מה היא השאלה
?אביה:השאלה שלי היא האם באמת יש לך חברה
.אלפונסו:כן
.אביה:תודה לך אלפונסו שענית לי  

 


מורד בכלא?! | יום שני 6.02.06

אליעזר גומז[לאונרדו] כבר בפעם השניה הגיע לכלא, בפעם
הראשונה זה היה בגלל גניבת דלק והפעם בגלל תאונת דרכים
הנזק: 4 אנשים נפצעו מבניהם אישה בת 27 ו3 ילדים בגילים
5 7 10. אליעזר נכלא ל 10 ימים+תשלום
:תמונה של הכתבה

נהרגו בהתנפלות בברזיל על הלהקה RBD!!-בלעדי לאתר | יום ראשון 5.02.06-יום שני 6.2.06

לפחות 3 בני אדם נהרגו:גבר ושתי צעירות ועשרות נפצעו כאשר המוני מעריצים בסאו פאולו
התנפלו על כוכבי הלהקה RBD .
יכ-5,000 מעריצים נאספו מחוץ למרכז קניות בעיר, שם ביקרה הלהקה,
וכאשר ניסו להגיע לזמרים קרסה הגדר מאחוריה עמדו.
הבי.בי.סי מדווח כי 5000 בני נוער ברזילאים הגיעו למקום וניסו להשיג חתימות מחברי הלהקה,
לאחר שהובטח להם שיתקיים מפגש עם RBD, שהפכה ללהיט גדול בברזיל.
מפיקי האירוע החליטו בזמן אמת כי רק 100 מאושרים יזכו באושר וייפגשו באליליהם,
והשאר יישארו בחוץ. הנערים הברזילאים שלא הורשו להיכנס לקניון לא וויתרו, נדחסו,
נדחקו ומחצו למוות את חבריהם.
למידע מורחב וסיקור מהאירוע לחצו
 כאן
 

 


ג'ואבני עם צבע חדש לשיער??-בלעדי לאתר | יום ראשון 5.02.06

כנראה שלשחקן כריסטיאן(ג'ואבני) לא נמאס להחליף את
?צבע שערו-לא לפני כמה שבועות הוא צבע לאדום ומה עכשיו
כריסטיאן(ג'ואבני) צבע את שערו לסגול
:תמונה
 

 


שחקן חדש ברבלדה! | יום ראשון 5.02.06

לרבלדה מצטרף שחקן חדש,האח החורג של דייגו
השחקן הזה מוכר לנו מהטלנובלה שנגמרה אם חורגת
בטלנובלה רבלדה הוא יתחרה בדייגו אחיו החורג על רוברטה
*השבוע הוא מצטרף במקסיקו-בעונה השלישית
:תמונה של השחקן
 

 


מעריצי RBD יוצרים עומס בקווי הטלפון בברזיל! | יום שבת 4.02.06-עדכון שני

הטלפונים של הערוץ הברזילאי SBT היו לגמרי עמוסים,בגלל הביקור של RBD בברזיל החל מיום שישי(אתמול).
אלפי מעריצים התקשרו לערוץ שבו משודרת הסידרה רבלדה שזוכה להצלחה רבה,
כדי לזמין מקומות ולהיות בקהל בתוכנית של DOMINGO LEGAL ששם ביום ראשון הבא יתארחו RBD.
הערוץ פירסם הודעה שכבר אזלו כל המקומות ,ולכן ביום שבת במזרחה של העיר סאו-פבלו הלהקה תיתן חתימות.
 

 


הכלבה האבודה!-בלעדי לאתר | יום שבת 4.02.06-עדכון שני

-למרות שהודעתי לכם החלטתי תתת יותר פרטים-
דולסה מריה שלנו בדיכאון
בסוף השבוע עבר,בזמן שהייתה במסע הופעות בארצות הברית
עם שאר חברי הלהקה,הודיעו ללה שכלבתה האהובה נעלמה ממש
.מחזית ביתה הפרטי כנראה מישהו דרס את הכלבה ופשוט לקח אותה איתו
דולסה מריה יצאה בתחינה נרגשת מעל גבי העיתון וקראה לחוטפים להחזיר אותה
.למיקה יש בבית גור קטן להאכיל והיא ממש חלק מהמשפחה"אמרה בעצב"
:דולסה עם הכלבה מיקה
 

 


רבלדה לא העתיקו אלה קנו! | יום שבת 4.02.06

חחח,כון שתמיד אני אומרת אי אפשר להאמין לשמועה
זוכרים את השמועהב שרבלדה העתיקה מנגינה??זאת שטות
רבלדה לא העתיקה שום מנגינה אלה קנתו מקלי קלארקסון
 

 


רבלדה באירוע(פסטיבל) "OYE" אם פשלות! | יום חמישי -עדכון שני2.2.2006

RBD השתתפו בפסטיבל השני של "OYE" שנערך ב-PALACIO DE LOS DEPORTES.
אנהי לא הפסיקה לחייך למצלמות,שגם נזכיר לכם שבקנקון היא התחילה לשיר בלייב אחרי שעברה ניתוח בגרון.
במשך ההופעה היתה תקלה,אנהי שהיתה אמורה להתחיל את השיר rebelde נשארה בלי מיקרופון ורצה אל אלפונסו
והתחלקה איתו במיקרופון.למרות התקלות RBD זכו להצלחה מ-17,000 האנשים שהיו באירוע.
באירוע RBD שרו את השירים:rebelde,un poco de tu amor,aun hay algo,nuestro amor,ו tras de mi.
עוד פרט קטן: מ-19 האורחים שהשתתפו באירוע רק RBD,Chayanne ואלחנדה גוזמן מילו חדר הלבשה שלא היה חלק מהמסדרון,ששם היו עוד 9 חדרי הלבשה קטנים.
 תמונה מהאירוע:

 


רבלדה מקיימים הבטחות! | יום חמישי -עדכון שני2.2.2006

*RBD מקיימים את הבטחותיהם ומקיימים את ההופעות שנשארו להם בקנקון ובברזיל:
בסוף השבוע הזה RBD קיימו כמה הופעות בקנקון,הופעות אלה אשר בוטלו בגלל ההוריקן.
"אנחנו שמחים שהאנשים יוכלו לבסוף להנות מההופעות למרות מה שקרה עם ההוריקן"מספר אלפונסו."
בגלל ההוריקן והסופה חזרנו למקסיקו,אבל עכשיו חזרנו חזרה"אומרת מאייטה."אני מאוד שמח,
מי יודע כמה הופעות עשינו כאן בקנקון"אומר כריסטופר.
בשבוע הבא RBD יסעו לברזיל כדי להתחיל במסע ההופעות שם.
"אנחנו מאוד שמחים ומתרגשים ואנחנו כבר חוזרים על השירים בפורטוגזית"מספרת דולסה מריה.
הידיעה שRBD יגיעו לברזיל שימחה את כולם וזה שהדיסק של RBD בפורטוגזית זוכה להצלחה רבה.
"אנחנו מאוד שמחים ומתרגשים,וכשאתה הולך למקום שלא מדברים שם ספרדית אז זו כבר גאווה כפולה"אומר כריסטיאן.
 

 


רבלדה מעתיקנים?תביעה נגד רבלדה? | יום חמישי 2.2.2006

תדהמה להקת רבלדה העתיקו מנגינת השיר "GONE" של הזמר קלי קלארקסון
המנגינה שהם העתיקו זה של השיר השני ME VOY מהדיסק "Nuestro Amor"
הזמר קלי קלארקסוןרוצה לתבוע את רבלדה כל שלקחו לו את מנגינת השיר "GONE"
:השירים לשמיעה
השיר gone של קלי קלארקסון-שמועה אז אי אפשר להאמין
להורדה לחצוכאן
השיר me voy של להקת RBD
להורדה לחצוכאן  

 


אנחליקה(ויקו) ודייגו(רוקו)חברים??-בלעדי לאתר | יום חמישי 2.2.2006

נתפסו על חם נדהמו(שיחקו אותה) אבל אחר-כך התנהגו רגיל,
אנחליקה ביור(ויקו)ודייגו(רוקו)מאוהבים
ואף חברים-וכמו שאתם זוכרים
ויקו היא הילדה הכי "קלה להשגה-פרוצה" בטלנובלה
...כנראה שגם במציאות מסכנה
תמונות שלהם יחד:


 

 


הטלנובלה רבלדה היא לא אחת מה-6 הפופולאריות של פנאי פלוס?!-בלעדי לאתר | יום חמישי 2.2.2006

נכון שחבל...הטלנובלה רבלדה כבר שנתיים בישראל והיא לא נכנסת
ל 6 הטלנובלות הפופולאריות של פנאי ואילו הטלנובלה "למדי אותי לאהוב"שרק לפני
כמה ימים/שבועות עלתה לשידור והיא ב 6 הפופולאריות
אבל בשבילנו תמיד רבלדה מקום ראשון
 

 


מעריצה גדולה של רבלדה!-בלעדי לאתר | יום רביעי 1.2.06

נפגשתי במעריצה גדולה של רבלדה שמה לוסיה
היא פגשה אותם,היא אומרת שלהקת רבלדה היא הלהקה הכי טובה במקסיקו
וגם הטלנובלה רבלדה הכי טובה במקסיקו ואפילו בעולם
היא מעריצה עוד מספר של שחקנים וטלנובלות אבל את רבלדה הכי הרבה
התמונה של מי שהיא מעריצה-רבלדה מסומנים בעיגול:  

 ----חודש ינואר---

דולסה גם יפה וגם סקסית?! | יום שלישי 31.1.2006-עדכון שני

דולסה מריה בין ה20 היפות והסקסיות שבחר מגזין ''מקסים'' המגזין הכי מפורסם ולא רק במקסיקו העיתון
בחר את הנשים הכי סקסיות ויפות שיופיעו על שער העיתון דולסה מריה
בין הנשים הכי יפות וסקסיות טוב לא היה מצב שהיו מפספסים אותה היא
באמת מושלמתת היא הבחורה ה21 שצילמו לשער של העיתון בשנת 2005
*סליחה שידיעה זו הגיעה באיחור
הכתבה:  

 

רבלדה עלתה לשידור בארגנטינה | יום שלישי 31.1.2006

כן,מה ששמעתם הטלנובלה רבלדה גם עלתה בארגנטינה המעריצים של המורדים המקורי(הארגנטינאים)שראו את הטלנובלה בפעם הראשונה לא התלהבו בלשון המעטה .אבל את השירים הם כן אהבו  

 

דולסה משגעת את כל הגברים! | יום שלישי 31.1.2006

דולסה שנו משגעת את כל הגברים במקסיקו האחרון מבינהם זה הרוקיסט של להקסה מפורסמת במקסיקו הוריסט שהוא בן 25 ממש נדלק על דולסה ואמר שהיא המקסיקנית הכי לוהטת יפה ומהממת שראה הוא הכיר אותה בפעם הראשונה בפרסי החווונטוד ששם היא הדליקה גם את דדי יאקי והפעם האחרונה שראה אותה זה היה במישחק ספורטיבי שהיא הייתה בו עם ממו והרוקיסט לא ראה בממו הפרעה וניסה להתחיל איתה כל רגע שהייתה לבד ואף היו שמועות שניסה לגעת בה במקומות מוצנעיםם עוד חרמן על הראש כנראה שהבנים פשוט לא עומדים בפנייה  

 

tour generacion -בגירסת יהלום? | יום שני 30.1.2006

המון שמועות מספרות על גירסה נוספת לדיסק "tour genetacion-en vivo" של RBD-גירסת יהלום
התוכן עדיין לא ידוע אבל כבר יצא השער של הדיסק.השמועה עדיין לא מאושרת


<  

 

החברה של אלפנוסו! | יום ראשון 29.1.2006

כמו שאתם זוכרים לחפני חודש בארך פירסמתי שלאפונסו יש חברה חדשה
אלפונסו מכחיש-אומרים שהוא מכחיש כי היא לא יפה בעייני התקשורת
או שחושבים שבאמת היחא לא חברה שלו
שאלו אותו מס' שאלות
?תקשורת:אלפונסו תוכל לאשר לנו שיש לך חברה
אלפונסו:לא
?אז תוכל להגיד לנו מי זאת בתמונה שפורסמה בגליון 15 במגזין רבלדה
אלפונסו:כן,חחח היא משפחה שליי-בת דודה
אחרי שקיבלו את התשובה הזאת התקשורת נדהמה
אבל הם ממשיכים לבדוק את עניין זה
 

 

דולסה ב"נפש פיראטית"? | יום ראשון 29.1.2006

בעוד מ'ס ימים או שבוע תעלה בארגנטינה טלנובלה חדשה "נפש פיראטית"
שמפקיה כריס מורנה,כריס מעוניינת מאוד מאוד בדולסה לעונה השנייה
דולסה אכן שמחה ומעוניינתת מאוד מהרעיו
אך יכולה להיות שהיא לא תוכל לשחר מכיוון שהיא שייכת לחברת"טלויסה"
*כמו שאתם זוכרים דולסה חתמה לפני מס' שנים על חוזה בו היא התחיבה לעבור בטלויסה
*וגם על תשכחו שגם יאיר דורי מעוניין בה וכמעט סגר את השתתפותה בגרסא המקסיקנית
-בכל מקרה הכנתי לכם ספיישל קטנטן על הטלנובלה "נפש פיראטית-  

 

חברה ל"רווק"?? | יום שישי 27.1.2006

תדמה במקסיקו דולסה בהריון-שמועה
לכירסטופר חברה חדשה ל"רווק"
החברה של כריס זאת לא שמועה-אך כריס מכחיש
אבל יש סירטון שמוכיח


הסירטון להורדה>
וגם יש סרטון שמוכיח ההפך-בקרוב באתר  

 

הצלחה בהוליווד?! | יום שישי 27.1.2006

כמו שאתם זוכרים הלהקה טסה להוליווד
?ומה אתם חושבים היית הצלחה
ברור שהייתה הצלחה-הצלחה מסחררת
 

 

שמועות..שמועות...דולסה בהריון? | יום שישי 27.1.2006

לפני מ'ס ימים מסתובבת שמועה במקסיקו
?דולסה בהריון ואם אתם שואלים ממי
אז כמובן ממו החבר שלה
ואם שמועה זאת נכונה היא
לא תוכל להמשיך לשחק ברבלדה-אבל אל תשכחו זאת שמועה
:הכתבה  
לאחר שדולסה ראתה תכתבה היא הכחישה זאת וכך היא מגיבה:אני עדיין צעריה בשביל ילד ממש לא בתכנון-ואם זה לא מספיק לכם תראו את הבטן שלי
הסרטון>

 אנהי עברה ניתוח?? | יום שלישי 24.1.2006

אנהי לפני כמה ימים
עברה ניתוח במיתרי הקול
הרופא אמר שאנהי תוכל לשיר
כאשר תהיה בסדר-אבל
לאחר מכן ראה שהכול ממש קין
אז היא תוכל לשיר-יכול להיות
שקולה של אנהי ישתנה עקב הניתוח  

 

 

 

לוחן שינתה את הלוק?? | יום ראשון 22.1.2006

לא לפני מ'ס ימים פרסמתי שיש לוקים חדשים בעונה השלישית
רוברטה נשארה עם אדום אך עשתה פוני
וג'ואבני שינתה מצהוב לאדום ומה אתם חושבים?
גם לוחן צבעה לאדום-כנראה שהשחקנים התאבו באדום-האדום משטלת על רבלדה
**הנה תמונה שלה מה אתם חושבים יפה או לא**

הפרוייקט של אנהי | יום חמישי 17.1.2006

הקמפיין הקוסמטיקה של אנהי התחיל.
*אנהי חתמה על חוזה להובלת קמפיין קוסמטיקה*
והנה לכם תמונות מהקמפיין


 

 

האירועים של RBD בארצות הברית | יום חמישי 17.1.2006

RBD רוצים להתנצל בפני כל מעריציהם מ-EL PASO Dallas y Texas,על מה שקרה במפגש מעריצים-שבו היו אמורים לחלק חתימות.המשטרה ביטלה את האירוע כי לא הביאה בחשבון שכמות גדולה כזאת של אנשים יבואו.למפגש הגיעו 7,000 מעריצים,אבל בקושי 100 יכלו להיכנס ולקבל חתימות מ-RBD,ברגעים אלה המשטרה התערבה והוציאה את המעריצים מהמקום בשל סיבות ביטחוניות.אלפונסו אמר שהוא מאוד מאוכזב.בלילה הם הגיעו ל- Coliseo de El Paso והתארחו בפסטיבל הרדיו בחסות EXA.בבוקר חברי הלהקה במשך הראיון ב-EXA FM ביקשו סליחה מהעריצים על מה שקרה.במפגש של WAL MART בדאלס, RBD היו שעתיים במשאית שהייתה כמה מטרים מהמקום שבו היה המפגש."אנחנו מחכים שהמשטרה תגיד לנו מתי אנחנו יכולים להיכנס למקום כדי להיות עם האנשים שמחכים לנו" כך מספרת מאייטה.לבסוף הגיעו לאירוע אך המשטרה בגלל סיבות ביטחוניות ביטלה את המפגש.RBD. מתנצלים ומצטערים על מה שקרה,ומכבדים את המעריצים שהיו במקום במשך שעות.ביום שבת RBD יתארחו ב-וושינגטון,וביום ראשון בניו יורק.נקווה לראות אותם שם*  

 

לוקים חדשים ושחקנים חדשים | יום ראשון 8.1.2006

שוב זה?לא מספיק לנו מהעונה השנייה
כמו שאתם יודעים העונה השלישית
של רבלדה עלתה לשידורים ביום שני 2.1
ויחד עם זאת גם יש לוקים חדשים ושחקנים חדשים
אז אלה ששינו לוק שוב הם:ג'אובני שצבע לאדום
ודולסה שעשתה פוני לצד
:השחקנים החדשים
Jes?s Falc?n:יגלם את דמותו של חביאר האח למחצה של דייגו ומאוהב ברוברטה
Mar:תיהיה אחת מהחברות החדשות של דייגו בעונה השלישית
Ximena D?az:אישתו החדשה של לאון בוסטמנטה,האם חורגת של דייגו.היא תתנהג רע לרוברטה
גם מדברים על שחקנים כמו Luis Fonsi,Luis Fernando Pe?a והחבורה:"El canto del loco"  

 

"MUEVETE" | יום ראשון 8.1.2006

MUEVETE זה שמו של הפרויקט החדש של רבלדה
שעלה לאוויר ב 7.1 בשעה 7:00 במקסיקו
.המפיקים יהיו מרביאל גוורדיה, לטין לובר ועוד הרבה מוכשרים מלהקת RBD יהיו שם  

 

הפתעה מרבלדה?? | יום שני 8.1.2006

להקת רבלדה הכינו הפתעה לקהל
שיבואו למופעים שלהם
לא יודע באיזה הפתעה מדובר
אך כולם מחכים לדעת מהי ההפתעה
ההופעה הראשונה שבה תהיה ההפתעה
הראשונה היא בלוס אנג'לס ושם
.כבר כולם מחכים להפתעה  

 

דולסה ואלפונסו יש הכי הרבה סיכויים שיחזרו!! | יום ראשון 8.1.2006

ראיינתי כמו כן גם את אלפונסו ואת דולסה
ובגלל שאלפונסו תפס חברה חדשה החלטתי
לראיין אותו מחדש וקבלו את המשפטים שלהם
(מאחורי הקלעים(יענו שאין את זה באף בראיון אלא סתם שאלתי אותם
דולסה-אהבתי את אלפונסו הרבה ועדיין יש לי רגש אליו
אלפונסו-דולסה מטריפה אותי ואני עדיין לא שכחתי אותה
מה דעתכם??נכון כיף לשמוע את המילים האלו  

 

תלונה נגד דולסה ? | יום ראשון 1.1.2006

הורים רבים ממקסיקו התלוננו
על הדמות רוברטה שמשפיע
על ילדיהם לרעה מכיוון שהיא מורדת יותר מדי
להפקה היו שניי אפשרויות
א.להוצי את רוברטה(דולסה מריה) מרבלדה
ב.להפוך את רוברטה לפחות מרדנית
??ומה דעתכם הם בחרו
ההפקה החלטיה להוריד את כמות המרדנות של רוברטה  

 

לאלפנוסו יש חברה חדשה? | יום ראשון 1.1.2006

אחרי הרבה זמן שלא שומעים מאלפונסו מה בקשר לאהבה
?יש לו חברה?אין לו חברה
והנהנ מגיע לידי מידע קצרצר מגליון החדש
של רבלדה גליון 15
שלאלפונסו יש חברה חדשה
אז פונצ'ו שליי בהצלחה ומזל טוב-  

 

דולסה וממו נפרדים? | יום ראשון 1.1.2006

מכיוון שממו חבר של דולסה
עוזב לאירופה עקב הכדורגל
.כנראה שהוא ודולסה יצטרכו ליפרד  

 

--חודש דצמבר---

לדיסק של רבלדה יש הצלחה רבה וגם הסדרה! | יום חמישי 29.12.2005

.הדיסקים בספרדית ובפורטוגזית הופיעו בין ה-10 הנמכרים ביותר בסן-פאולו בברזיל
,הדיסק בפורטוגזית של RBD הוא במקום ה-6 בין הדיסקים הנמכרים ביותר הארצים
.והדיסק בספרדית הוא במקום ה-3 בין הדיסקים הבינלאומים
.נזכיר גם שבברזיל משודרת הסידרה רבלדה המופקת על ידי פדרו דמיאן וגם שם היא זוכה להצלחה רבה  

 

שמעות...שמעות... | יום שלישי 27.12.2005

שמועות אומרות שהחבר של דולסה מריה
עזב את קבוצתו"america"
ונוסע לחו"ל כדי לשחק בקבוצה אחרת
.אבל אין להאמין לשמועות עד שזאת לא ידיעה אמיתית  

 

נינל קודנה(אלמה ריי)לאת פורשת מהסדרה | יום חמישי 22.12.2005

נינל קודנה את הדיסק החדש שלה כבר הוציאה
והודיעה שבשל הצלחת היא לא מתכוונת לפרוש מהסדרה
למרות שעודנה נקרעת בין הקריירה שלה כמוזיקאית
לבין הקריירה שלה כזמרת(שמועות אומרות שסכום מרובה אפסים סייע לה מאוד בהחלטה)
 

 

רבלדה מהפכת השנה? | יום ראשון 18.12.2005

להקת רבלדה מעומדים בקטוגורית "מהפכת השנה"
בטקס פרסי 2006 Lo nuestro
אני מקווה שהרבה יצביעו להם כי זה מגיע להם.  

 

לעונה השלישית יש תאריך רשמי! | יום ראשון 19.12.2005

זהו זה העונה השלישית של רבלדה תחל את שידוריה ב 2 לינאור 2006
וזה כבר רשמי
העונה תימשך עד סביבות מרץ ולאחר מכן יצא הסרט של RBD  

 

אנהי וכריסטופר יש סיכויים שיחזרו? | יום ראשון 18.12.2005

לפני מס' ימים ראיינתי את אנהי וכריסטופרו ושאלתי את שניהם שאלה האם אתם מרגישים רגש מיוחד אחד לשני?
אנהי:אני מרגישה טיפה אל כריסטופר שהוא מסתכל עליי
כריסטופר:אני מרגיש כאשר אני והיא נמצאים אחד ליד השני
והשאלה השנייה שנשאלה:האם נצפה לראותכם שוב יחד?
אנהי:אולי,אני לא יודעת
כיסטופר:את זה אני לא יכול לדעת כי אני לא רואה עתידות
*זה נלקח מראינות שראיינתי אות אנהי וכריסטופר את הראיונות המלאים תוכלו למצוא בעמוד תקשורת  

 

דולסה סירבה להשתתף בקליפ? | יום שני 12.12.2005

דדי יאקי הראפר המקסיקני ביקש מדולסה שתשתתף בקליפ לוהט שהוא מוציא דולסה מסרבת כי לפי דעתה הקליפ לוהט מידי והיא תצטרך להופיע בו כמעט עירומה . דדי ממשיך לנסות לשכנע אותה

 

דולסה בבית חולים? | יום שני 12.12.2005

בימים האחרונים דולסה התעלפה על סט הצילומים של REBELDE וכידוע חשבו שזאת ירידת סוכר חד פעמית אך היא המשיכה להרגיש רע ומצבה הדרדר . היא אושפזה מיידית עקב דלקת ריאות קשה

 

לרבלדה יוצא סרט!! | יום שני 12.12.2005

צילומי הסרט יתחילו לאחר סיום צילומי העונה השלישית של "REBELDE" צילומי העונה השנייה יסתיימו בדמצבר לאחר מכן יתחילו צילומי העונה השלישית ויסתיימו בחודש מרץ ורק לאחר מכן יתחילו חברי הלהקה בצילומים לסרט. הסרט בהפקתו של פדרו דמיאן (מפיק REBELDE, Class 406). פדרו דמאין מתכנן בימים אלה את תוכן הסרט. מסתבר שצפויים לנו הרבה הפתעות יהיו שינויים באישיות, במראה ובשער של חברי הלהקה. לנו נותר רק לחכות ולראות.

 

שוהה בלתי חוקי ברבלדה? | יום ראשון 11.12.2005

לפני כמה זמן משטרת ההגירה של מקסיקו השטלטו על הבית ספר אליט ווי בעקבות פיליפיני שוהה בלתי חוקי שמססתר בבית ספר ואף הופיעה כמה פעמים בסדרה . מידע זה הובא למשטרה על ידי מלשין מהסידרה-אך לא ידוע מי המלשין לתמונה של הפיליפיני לחץ כאן

 

העונה השנייה כבר בישראל?! | יום רביעי 07.12.2005

כן,מה ששמעתם זו הייתה שמועה שהבטחתי לעשכן אתכם בכל המ שקשור לשמועה זו אבל כבר מעכשיו אנחנו יכולים לדעת שזאת כבר לא שמועה אלא ידיעה העונה השנייה של רבלדה יש אחרי שהראשונה נגמרת ישש היא תתחיל כבר בשבוע הבא ביום שני-מקווה שעזרתי אל תשכחו שהעונה הראשונה נגמרת בפרק 215

מזל-טוב לדולסה מריה | יום שלישי 06.12.2005

דולסה מריה חוגגת היום 20,ואני מאחלת לה אושר ואושר-ובטח גם כולכם כנסו לספיישל החדש-יום הולדת לדולסה מריה,דולסה מזל טוב יפה שלי!!  

מופע סגירה של טלטון 2005 | יום שלישי 18.11.2005

ביום שבת התקיים מופע סגירה של טלטון 2005,ובו התארחו גם להקת רבלדה שלנו! (במופע התארחו גם דייגו גונזלס ואחרים..)להקת רבלדה שרו במופע 6 שירים,נתנו הופעה פצצה וגם התראיינו. תשירים שהבם רקדו תוכלו למצוא בעמוד ההפועות

 

--חודש נובמבר--

הנשיקה והנפילה! | יום שני 21.11.2005

הנשיקה: טקס premios oye בטקס של רובי ווילאימס,אנהי הגישה לה פרס, כשרובי וויליאמס עלה לבמה לקחת את פרסו הוא הפתיע את אנהי בנשיקה. הנפילה: בטקס הפרסים הלהקה הופיעה ובמהלך ההופעה קרו למאיטה ולדולסה פאשלות נפילה כאשר מאיטה רקדה עם פונצו היא החליקה אבל למזלה פונצו היה שם והחזיק אותה. דולסה גם היא נפלה אבל לא כמו מאיטה לא היה לידה מי שיעזור לה היא המשיכה לשיר- מקצועניות לא?! כדי לראות את הסרטון לחץ כאן

 

שמעות שמועות מתרוצצות בארץ!? | יום שישי 18.11.2005

נכון שמוזר לשמוע מתרוצצות בארץ? אבל כן שמועות מתרוצצות בארץ שרבלדה ממשיכה את העונה השנייה בארץ ברציפות לאחר הראשונה שמעתם?ברציפות תחזיקו הצבעות....שזה יקרה אני אשתדל לעדכן אותכם בקשר לשמועה זאת

 

אז מתי נגמרת העונה הראשונה?! | יום חמישי 17.11.2005

תעלומה שאין לה תשובה האם רבלדה נגמר בפרק 200 .או אפילו 201 אז זהו שכחו מכל הטעויות והשגיאות .רבלדה נגמר בפרק 215 וזה סופי .אל תאמינו לאף שמועות או כל דבר אחר רבלדה נגמר בפרק 215,ונצטרך לחכות עד שהעונה השנייה תתחיל-אם היא בכלל תהיה בישראל רוצים להיות האלה הראשונים שיראו את הפרק האחרון של העונה הראשונה ?- אז הגעתם למקום הנכון כנסו לעמוד המדיה פרקים מהעונה הראשונה ושם תוכלו למצוא תפרק האחרון

 

הגרסאה החדשה ל "Aun Hay Algo" | יום שלישי 15.11.2005

.את השיר הזה רוב הנוער והילדים שרואים רבלדה במקסיקו אהבו .השיר הזה הוא המובחר מבין כל השירים של העונה השנייה ,והוציאו לו גרסא חדשה לקליפ .אך לא ידוע עם הקליפ הזה יהיה בדיסק החדש ?כששאלו את חברי הלהקה על מה הקליפ הם השיבו ואמרו שזהו קליפ שנועד להראות את האישיות של כל אחד, מחוץ לטלנובלה הקליפ אמור לצאת בשבוע הבא, בשבת ה-19 בנובמבר בתוכנית הספיישל "que hay detras de RBD" או בעברית "מה יש מאחורי RBD" הקליפ ישודר ב"ערוץ הכוכבים" במקסיקו בשעה 22:00 (שעון מקסיקו). כדי לראות את הגרסא החדשה של הקליפ לחץ כאן כדי לראות את ההכתבה לחץ כאן

 

עוד דיסק ללהקת RBD | יום שלישי 15.11.2005

להקת RBD לא מפסיקים להפתיע,לא מזמן יצא להם דיסק קריוקי .ועכשיו עוד דיסק,הפעם זה לא סתם דיסק אלא מאחורי הקלעים ?!+ספיישל בשם "Que hay detras" האומר בעברית: "מה יש מאחור רבלדה .הוידאו של "Que hay detras" יוצא בשבוע הבא בקשר לשאר הדיסק עדיין לא ידוע! כדי לראות את עטיפת הדיסק לחץ כאן

 

להקת RBD קובשים את קולומביה | יום שני 14.11.2005

להקת RBD ,הסעירה את קולומביה. שם היא פופולארית עד מאוד: הצעירים הופיעו בשלושה קונצרטים בשלוש ערים שונות ובכל אחד מהם נכחו כ 40 אלף איש. ההיסטריה הייתה כה גדולה, עד שמתישהו הופעלו כוחות צבא כדי להבטיח את שלומם של המפורסמים.

 

רוקדים עם כוכבים-חלק 2 | יום ראשון 13.11.2005

זוכרים שסיפרתי לכם על תוכנית הספיישל ששודרה במקסיקו של "רוקדים עם כוכבים"? אז רצינו לבשר כי מפיקי התוכנית קיבלו מאות תגובות חיובית והם שוקלים לקבל את כריסטופר אוקרמן(דייגו)בלינדה ודנה להופיעה באופן קבוע בתוכנית

 

להקת רבלדה מופיעים ב auditorio nacional |  נובמבר 2005

בתאריכים 11,10 ו- 13 לנובמבר להקת רבלדה התארחו ב-AUDITORIO NACIONAL ...ושם הם יתנו הופעות שוות אז שווה ללכת להקת רבלדה ממשיכים להצליח. לתמונה של פרסומת ההופעה לחץ כאן

 

להקת רבלדה זכו בפרס ב-furia musical | נובמבר 2005

.להקת רבלדה התארחו ב-FURIA MUSICAL ששם הם נתנו הופעה מדהימה כשהם שרו את השיר REBELDE בגירסת הקומביה .ירחון furia musical העניק פרס ללהקה על ההצלחה הרבה שלה, ועל ההערצה שהם גרמו שתיהיה בצעירים של היום אנהי ודולסה התרגשו והביעו את תודתם הרבה לתמונה של דולסה(רוברטה) מחזיקה את הגביע לחץ כאן

--חודש אוקטובר--

רוקדים עם כוכבים - הגירסא המקסיקנית | אוקטובר 2005

זה יגיע לישראל בתחילת נובמבר אבל במקסיקו זה להיט , התוכנית רוקדים עם כוכבים היא שעשועון שבו מתחרים מס' זוגות שמורכבים מרקדן מקצועי ומאישיות מפורסמת בארץ כל שבוע השופטים והקהל בבית מחליט לנפות זוג אחד , הזוג שנותר אחרון הוא המנצח ולמה אני מספרת לכם את זה ? כי גילתי שביום הילד שודר ספיישל מיוחד במקסיקו וילדים מפורסמים השתתפו בתוכנית בין המתחרים דולסה מריה(רוברטה) כריס אוקרמן (דייגו) דניאלה לוחן (המחליפה של בלינדה בחברים לנצח ) ודנה פאולה(מהסדרה "אמי" ששודרה בערוץ הילדים )